Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 07 Ιουν 2019, 15:30

ηρεμώ φίλε, είμαι λίγο τσοπάνης για αυτό ρωτάω. μη με παρεξηγείς.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 07 Ιουν 2019, 15:32

Οταν λεω εσενα μην το παιρνεις προσωπικα. Εννοω τον απλο οπαδο σαν εμας
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Παρ 07 Ιουν 2019, 15:36

Ζαντός έγραψε:Ο Καραμάνος έβαλε cover photo στο προφίλ του με το σήμα της Κ.Α.Ε....

https://www.facebook.com/profile.php?id=100037511273909


αρα συμφωνησαν...,μακαρι να μην ειναι "λαμογιο"
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7328
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 07 Ιουν 2019, 15:39

Δεν παίζει να συμφώνησαν τόσο γρήγορα!!

Απλώς ο άλλος ξεκινά τη μόστρα.

Θα το κάνω φίλο στο Φέησμπουκ και θα ψάξω ποστς.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 07 Ιουν 2019, 15:49

ΠΑΟΚ και δεν είμαι καλά σε δεύτερο προφίλ με ελληνικό όνομα πλέον. έρμε ζάκενμπεργκ τί σου μελε να πάθεις.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 07 Ιουν 2019, 15:56

Μάλλον έμαθε ότι ψάχνει ο κόσμος το παλιό του προφίλ και έκανε αυτό που βρήκα τώρα με ελληνικούς χαρακτήρες.


Από τώρα δηλαδή παπατζιλίκι...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 07 Ιουν 2019, 16:19

Βρωμαει clout
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Παρ 07 Ιουν 2019, 16:32

ο μπανε τι κανει;απλα θελει να την κοπανησει χωρις να τον ενδιαφέρει η υστεροφημια του;;;ο κατσαρης τι κανει;βλεπω ασχημα πραγματα προς ωρας στον ερασιτεχνη...0 σχεδιασμος παντου!ολοι οι αλλοι ηδη ξεκινησαν....ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΟΛΥ!ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7328
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 07 Ιουν 2019, 16:42

Ας περιμένουμε την γενική συνέλευση του Α.Σ. την Τετάρτη 12/06..

https://www.facebook.com/events/441967399693697/



Λέω να πάω και φέτος.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Παρ 07 Ιουν 2019, 16:45

gergeo4 έγραψε:ο μπανε τι κανει;απλα θελει να την κοπανησει χωρις να τον ενδιαφέρει η υστεροφημια του;;;ο κατσαρης τι κανει;βλεπω ασχημα πραγματα προς ωρας στον ερασιτεχνη...0 σχεδιασμος παντου!ολοι οι αλλοι ηδη ξεκινησαν....ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΟΛΥ!ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!


Καλα μην αρχιζετε να κραζετε τον μπανε χωρις να δουμε τι ισχυει
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Παρ 07 Ιουν 2019, 16:50

δεν τον κραζω απλα ανησυχω..ανησυχω μηπως πανω στη βιασυνη του να φυγει κανει το λαθος να εμπιστευθει το μελλον μας σε αναξιοπιστους ανθρωπους
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7328
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 07 Ιουν 2019, 16:58

Δε μ αρέσει το κούρεμα του


Οξω
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13124
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Παρ 07 Ιουν 2019, 18:58

για όσους διαβάζετε στο FB τον Πανάκα (που όπως και να χει δείχνει να είναι κοντά με την οικογένεια Σαββίδη) υπογραμμίζει συνεχώς ότι ο Ιβάν τα χει πάρει χοντρά με το παρεάκι, ότι βάλαν πρώην παίκτες να τον κράζουνε και τώρα θα πάει κάθε κατεργάρης στον πάγκο του κτλ.
Αυτά για μένα δεν συνάδουν με όσα μας λέει εδώ ο συνάδελφος Μπασκετικός , ότι θα έμπαινε ο Σαββίδης μόλις την παρέδιδε ο Ταμτάκος δηλαδή.
(κάνουν άσχημα όσοι ζητάνε λεφτά που ΔΑΝΕΙΣΑΝ σε ώρα ανάγκης στην ΚΑΕ; αν βρεθεί ιδιοκτήτης μόνο τους παίκτες πρέπει να πληρώσει;)
Επίσης ότι θα ζητήσει έντοκα όσα δάνεισε γράφτηκε πριν εμφανιστεί το πιθανό σχήμα από κάτω για την ΚΑΕ.
και ΑΣΦΑΛΩΣ ότι ώρα ήθελε την έσωζε, την έπαιρνε, τοποθετούσε δικούς του και ότι άλλο θέλετε.
Δυστυχώς δεν μας έσωσε, δεν θέλει να μπει. Αλλά έτσι άμα ζητάει τη βοήθεια που έδωσε δεν αφήνει να μπει και κανένας άλλος. Τι θα γίνει; μας πάει για φούντο; ας μας αφήσει στα λαμόγια άμα δε θέλει να ασχολείται. Τι άλλο να πω;
πρέπει η ομάδα να μπορέσει να κατέβει φέτος...

ΥΓ ο paloκ έχει δίκιο για τους ισολογισμούς...είναι δημοσιευμένοι κατά το νόμο για να μπορούμε να τους διαβάσουμε.
(το να "διαβάσεις" ισολογισμό δεν είναι απλό, αλλά δεν μπορούν να το κάνουν μόνο οι ορκωτοί...)
και σου απαντώ φίλε: δάνειο έδινα αφού εξέταζα πλήρη εικόνα, οικονομικά στοιχεία, ιστορικότητα, σκοπό, αποδοτικότητα χρήσης, εξασφαλίσεις κτλ...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2250
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 08 Ιουν 2019, 09:58

είναι εύλογες οι απορίες σου Γιάννη. Σϊγουρα πάντως κάτι υπάρχει μεταξύ μπάνε-γαλατσόπουλου και ιβάν το οποίο δεν το έχουμε πιάσει. Δεν πιστεύω οτι ο ιβάν έχει δώσει τμηματικά 2.5 (κάπου είδα 3.5!) μύρια με χαρτιά. Δλδ ποιός υπέγραψε αυτό το χαρτί? από ποιόν θα τα πάρει ο Ιβάν? ΑΠό την ΚΑΕ ΠΑΟΚ? Αν συμβαίνει αυτό γενικά (όχι για τον Ιβάν) είναι αυτό που φοβάμαι με τον κάθε λογής επίδοξο διαχειριστή management με διοίκηση πρωτοδικείου: υπογράφει ΟΠΟΙΟΝ γουστάρει, φέρνουνε τον Χ Χάτσερ, του δίνουνε 200 χιλιάρικα, βάζουνε και στην τσέπη τα 50, υπογράφει η διοίκηση πρωτοδικείου που στα @@ της, δεν πληρώνει κανείς και μένουνε τα 100 χιλιάρικα ας πούμε από το απλήρωτο συμβόλαιο ως χρέος στην ΚΑΕ.

Από την άλλη αν ο Ιβάν -όπως πιστεύουμε οι περισσότεροι- έδωσε αυτά τα λεφτά για την ψυχή της μάνας του (και στα @@ του τώρα τα 2.5 ή 3.5 ή 5 μύρια), γιατί δεν παίρνει την ΚΑΕ να κάνει μια ομάδα με 1 μύριο μπάζτετ το χρόνο (γνωρίζοντας οτι θα χει 5.000 διαρκείας εύκολα ξερω γω)? ή αν ισχύει το παραπάνω και δεν έχει υπογράψει χαρτιά δανεισμού, ποιός ο λόγος που ΔΕΝ ξεκαθαρίζει στον Μπάνε-Γαλατσό-επίδοξο αγοραστή οτι τα λεφτά αυτά ΔΕΝ θα απαιτηθούν ποτέ από αυτόν? Αν το σενάριο πλήρους ρήξης ΚΑΕ-ιβάν ίσχυε, τότε δεν καταλαβαίνω γιατί βοήθησε ο γκιόργκις με χάτσερ-γκος (βέβαια τους εξόφλησε νομίζω μέχρι τον φλεβάρη).

Το conclude λοιπόν, κάτι έχει γίνει μεταξύ τους, κάτι όχι καλό (ζητήσανε τις καρτέλες τους οι γαλατσόπουλοι? ζήτησε ο ιβάν έντοκα τα 2.5?). Και όλο αυτό στην πλάτη φυσικά της δύσμοιρης ΚΑΕ...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Σάβ 08 Ιουν 2019, 10:39

να πω και εγω την γνωμη μου

2.5 λενε πως εχει βαλει ο ιβαν
αυτα τα χρηματα μπορει να μην τα ζητησει ποτε η να τα ζητησει σε δοσεις η αμεσα
οτι θελει κανει αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να κανει κατι κακο στην καε
αρα δεν θα γινει εμποδιο αν εμφανιστει επενδυτης

τι εχω ακουσει εγω για τις σχεσεις ιβαν -καε?
οταν ο γαλατσοπουλος ζηταει τα 500χιλ που εβαλε( και εχει καθε δικαιωμα να το κανει) τοτε ο ιβαν λεει ρε δεν μαμιεστε θα πληρωνω εγω να σωσω την καε και εσεις θα παιρνετε τα χρηματα σας θα αυξανετε το μπατζετ και θα ερχεστε παλι για δανεικα? αντιος

ο γιωργος πληρωσε τους αμερικανους γιανα γλιτωσουμε το ξεφτιλικι
χτυπησε το φιλοτιμο και εδωσε 170 χιλιαρικα
αλλα οσοι διαβασαν τι εγραψε τοτε καταλαβαν πως δεν θα υπαρξει αγορατης καε


καραμανος και σια
λαμογια? ισως..
αλλα οπως ειμαστε τωρα ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
οποτε δεν καταλαβαινω γιατι σκεφτομαστε σαν να μην εχουμε προβληματα και προσπαθουμε να μην πεσουμε σε καποιον που θα χρεωσει την ομαδα
ειμαστε ενα βημα πριν το φουντο


η γνωμη μου λοιπον ειναι πως ο καραμανος ειναι μοχλος πιεσης στον ιβαν απο την καε


υγ δεν θελω να ριξω λαδακι στην φωτια
αλλα 10 χρονια δεν ψαχναμε επενδυτη και λεγαμε αμπελοσοφιες
εσφιξαν τα γαλατα και σε 2 μηνες βρηκαν οι της καε οχι ο ΑΣ
αλλα ειπαμε γραφικοι οσοι λεγαμε πως δεν γινεται ολες οι ομαδες να εχουν επενδυτη εκτος απο εμας..
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες