Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Σάβ 08 Ιουν 2019, 17:34

Στήνει και κονομαει απ το στοίχημα.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Σάβ 08 Ιουν 2019, 17:41

αυτο ναι δεν τ ειχα σκεφτει ρε σατανα :lol:

αλλα κατι πιο κοντα στην πραγματικοτητα δεν υπαρχει


με την υπενθιμηση πως αν δεν δει ο θανασης το μαρουλι και με αποδειξεις ναι δεν λεει

πιο πιθανο να πουλησεις στους εσκιμωους παγο παρα να δουλεψεις τον θαναση με τα χρηματα
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Σάβ 08 Ιουν 2019, 18:32

Εδώ σίγουρα δεν είναι τόπος για να αναλυθεί το πώς μπορούν να βγάλουν μεγάλα ποσά μεσω μιας ομάδας.
Θα πω μόνο ότι το 80% των πλαστών τιμολογίων που κυκλοφορούν στην αγορά είναι από δήθεν διαφημιστικές εταιρείες.
Όσο για τις ΜΚΟ μια στις εκατό ιδρύεται για τον πραγματικό λόγο που υπάρχουν αυτοί οι οργανισμοί,οι άλλες 99 για να μπορούν να κρύβονται φορολογικά.

Ποιοι είναι τέλος πάντων αυτοί οι επιχειρηματίες που αντί να τους εκπροσωπεί κάποιος δικηγόρος ή κάποιος λογιστής τους εκπροσωπεί ο φουφουτος?
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14126
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 09 Ιουν 2019, 11:47

Να θυμίσω πως είμαστε στην αυλαία της θητείας του Κατσαρή... Στη ΓΣ του Α.Σ. την Τετάρτη λογικά θα προκυρηχθούν εκλογές για την ηγεσία του Α.Σ. και δεν ξέρουμε πότε θα είναι αυτές και ποιος τελικά θα εκροσωπήσει τον Α.Σ. στις συζητήσεις με τους ενδιαφερόμενους για την Κ.Α.Ε.!

Επίσης, περιμένω στη ΓΣ να ακουστούν πράγματα για τη Κ.Α.Ε., ίσως έχουμε και νέα από εκεί..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Δευτ 10 Ιουν 2019, 16:38

Η επόμενη μέρα δεν έχει ξεκαθαρίσει ακόμα για τον ΠΑΟΚ, ωστόσο η σημερινή κίνηση, με τη δήλωση συμμετοχής στο BCL με την πλευρά του Γιώργου Καραμάνου να είναι ενήμερη, μπορεί να σημαίνει αρκετά για το μέλλον.
Η ενημέρωση της ΚΑΕ αναφέρει:

«Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ενημέρωσε σήμερα το Basketball Champions League, για την πρόθεση συμμετοχής της ομάδας στη διοργάνωση και για την αγωνιστική περίοδο 2019-2020. Η καταληκτική ημερομηνία για τη δήλωση-πρόθεση συμμετοχής για όλες τις ομάδες είναι η 14η Ιουνίου 2019.

Για την δήλωση-πρόθεση συμμετοχής στο BCL της σεζόν 2019-2020 ενημερώθηκε και ο κ.Γιώργος Καραμάνος, ο οποίος εκπροσωπεί όμιλο επιχειρηματιών που ενδιαφέρονται για την ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

Σύμφωνα με τη διαδικασία συμμετοχής στο Basketball Champions League, από την Ελλάδα μπορούν να συμμετάσχουν οι δύο ομάδες που έχουν κατακτήσει τις υψηλότερες θέσεις στη βαθμολογία. Η αμέσως επόμενη ομάδα της βαθμολογίας μπορεί να συμμετάσχει στη διοργάνωση ξεκινώντας από τους προκριματικούς, ενώ υπάρχει η δυνατότητα συμμετοχής και σε μία ακόμη ομάδα μέσω ειδικής πρόσκλησης (wild card).

Σύμφωνα με το καλεντάρι της επόμενης σεζόν, η κανονική περίοδο του BCL θα ξεκινήσει στις 8 Οκτωβρίου 2019, ενώ θα προηγηθούν δύο προκριματικές φάσεις (17-20/9 και 26-29/9)».

Από τη στιγμή που πλησίαζε, η ημερομηνία που έληγε η προθεσμία για τη δήλωση συμμετοχής στο επόμενο Basketball Champions League, στον ΠΑΟΚ πήταν τη συγκεκριμένη απόφαση, αφού είχαν επαφή με την πλευρά του Γιώργου Καραμάνου, ο οποίος έχει εκφράσει τη διάθεση να εμπλακεί στην ΚΑΕ, μαζί με μια επιχειρηματική ομάδα που εκπροσωπεί.

Μετά τη συνάντηση της προηγούμενης εβδομάδας, προκύπτει αυτή η εξέλιξη σήμερα και μένει να φανεί, ποιες θα είναι οι επόμενες κινήσεις που θα αφορούν το μέλλον της ΚΑΕ.

paok24

λογικα ειναι θεμα χρονου η συμφωνια.
ο δημοσιογραφος καρυδας πριν λιγο εγραψε "Ακούω ότι οι συζητήσεις είναι σε πολύ καλό δρόμο αλλά δεν έχουν ολοκληρωθεί ακόμη. Υπάρχουν λεπτομέρειες μικρές αλλά σημαντικές. Μαθαίνω πάντως ότι και οι δύο πλευρές έχουν βάλει όριο το τέλος αυτής της εβδομάδας περίπου.
"
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7321
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 12 Ιουν 2019, 20:19

Βροντερή δήλωση Κατσαρή στη συνέλευση. Λογικά το θέμα μπάσκετ απασχόλησε περίπου 67 σεκ. Τώρα θα μου πεις σε 67 σεκ στο μπάσκετ, όλα γίνονται!!!
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 12 Ιουν 2019, 22:03

Ζαντός έγραψε:Γύρισα από τη συνέλευση...

Πολλή τυπικότητα, καμιά αναφορά σχεδόν στο μπάσκετ, παρά μόνο μετά το τέλος της συνέλευσης, στους εκπροσώπους των ΜΜΕ (οι οποίοι ήσαν όλοι μπασκετικοί, τα ίδια πρόσωπα που βλέπω στο Παλατάκι). Θα διαβάσετε στα άρθρα τι ειπώθηκε, αλλά μην περιμένετε τίποτα σπουδαίο..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Ιουν 2019, 12:45

«Από εβδομάδα περισσότερα για τον Καραμάνο»

Στον «FOCUS FM 103,6» φιλοξενήθηκε το μέλος του Δ.Σ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, Χρήστος Καραμπέρης, ο οποίος μίλησε για την κατάσταση στο μπασκετικό τμήμα του ΠΑΟΚ, την ενδεχόμενη εμπλοκή του Γιώργου Καραμάνου αλλά και τον Ιβάν Σαββίδη.

Αναλυτικά όσα είπε:

Για την κατάσταση του μπασκετικού ΠΑΟΚ: «Βρισκόμαστε σε ένα κενό διάστημα μεταξύ της περσινής χρονιάς και την καινούργια. Περιμένουμε εξελίξεις όσον αφορά το ιδιοκτησιακό, οπότε δεν υπάρχει κάτι νεότερο για να πούμε ότι ξεκίνησε μία καινούργια σεζόν με αισιοδοξία».

Για με την ενδεχόμενη εμπλοκή του Γιώργου Καραμάνου: «Προσωπικά δεν τον ξέρω τον κύριο. Νομίζω μόνο ο κ. Πρέλεβιτς τον ξέρει και τον σύστησε στον κ. Κατσαρή. Θα πρέπει να περιμένουμε, γιατί από την καινούργια εβδομάδα θα έχουμε νεότερα».

Για επικείμενη συνάντηση με τον Ιβάν Σαββίδη: «Εμείς είμαστε 150 χρόνια στον ΠΑΟΚ, όλο και όλο με τον κ. Σαββίδη είχα δύο χειραψίες. Τώρα δεν ξέρω αν ξαφνικά θα μπορέσουμε να μιλήσουμε απευθείας με τον κ. Σαββίδη, θα πρέπει να περάσουμε από πολλά γραφεία πρώτα».

Για τον Ιβάν Σαββίδη: «Οι δύο χειραψίες ήταν και πολλές. Εμείς τόσα χρόνια παλεύαμε να έρθει ένας ισχυρός ηγέτης στον ΠΑΟΚ, από τα χρόνια που ήμουν συνδεσμίτης κιόλας. Από τότε που ήρθε βλέπετε ότι έχουν σταματήσει να γίνονται θέματα όσον αφορά με επεισόδια από τον κόσμο ή κάποιες καταλήψεις που δημιουργούνταν από ηγέτες... ψεύτες. Εγώ τόσα χρόνια που ζω στην Θεσσαλονίκη, δεν έχω δει μεγαλύτερο παράγοντα, και αυτός ο άνθρωπος τώρα είναι ιδιοκτήτης του ΠΑΟΚ μας. Τα παιδιά μας θα περάσουν μεγάλες στιγμές. Βλέπετε ότι όλοι είναι ενωμένοι αλλά δεν μπορούν να τον ρίξουν. Προσπαθούν να τον κάνουν κακό, παίζονται παιχνίδια και προσπαθούν να τον διώξουν από τον ΠΑΟΚ. Αυτό δεν θα γίνει νομίζω, γιατί ξέρουμε περί τίνος πρόκειται».

Για την Γ.Σ του Α.Σ ΠΑΟΚ: «Είναι το ωραιότερο πράγμα που υπάρχει στην οικογένεια του ΠΑΟΚ. Τα τμήματα είναι στην καλύτερη τους κατάσταση. Ο κ. Κατσαρής κάνει μεγάλη δουλειά και υπομονή, είναι από τους παράγοντες που έχουν γράψει ιστορία στον ΠΑΟΚ, αν και ποτέ δεν είχε τέτοια τρέλα».

Για τις τελευταίες αγωνιστικές του μπασκετικού τμήματος: «Υπήρχε συγκίνηση περισσότερο. Περάσαμε πολλές καταστάσεις και γενικά ο ΠΑΟΚ είναι αγαπησιάρικη ομάδα. Όλη αυτή η πίεση βγήκε στο τέλος της σεζόν. Είχαμε κάποια οικονομικά προβλήματα αλλά θα την βρούμε την λύση».

Για την εμπλοκή του Σαββίδη στο μπασκετικό τμήμα: «Θεωρώ ότι όταν έγινε η προσέγγιση με τον κ. Σαββίδη, αυτοί που έκαναν την προσέγγιση δεν είχαν τον σωστό τρόπο ώστε να αγκαλιάσουν τον κ. Σαββίδη. Είναι ένας άνθρωπος που αγαπάει υπερβολικά τον ΠΑΟΚ, οπότε θεωρώ ότι δεν του μίλησαν έτσι όπως θα έπρεπε. Πρέπει να βάλουν πρώτα τον ΠΑΟΚ και μετά όλα τα άλλα. Για εμένα η μόνη λύση για το τμήμα του μπάσκετ είναι ο Ιβάν Σαββίδης».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Ιουν 2019, 13:08

Δικάζονται για ξέπλυμα «μαύρου χρήματος» Λάσκαρης και Ευσεβίου


Στο... σκαμνί της ελληνικής δικαιοσύνης θα καθίσουν ο πρώην πρόεδρος της ΚΑΕ Άρης, Νίκος Λάσκαρης και η σύζυγός του, Γεωργία Ευσεβίου, κατηγορούμενοι για δύο κακουργήματα. Στο "ξέπλυμα" φέρεται να εμπλέκεται και η αγορά του Άρη!

Για δύο βαρύτατα κακουργήματα, την υπεξαίρεση 54 εκατ. ευρώ και το ξέπλυμα "βρόμικου χρήματος", τα οποία φέρεται να τέλεσαν από κοινού και κατ' εξακολούθηση παραπέμπονται σε δίκη ενώπιον του Τριμελούς Εφετείου Κακουργημάτων Αθήνας ο Νίκος Λάσκαρης και η Γεωργία Ευσεβίου, όπως αναφέρει η εφημερίδα "Documento".

Η Γ. Ευσεβίου, που υπήρξε συνέταιρος της συζύγου του Κυριάκου Μητσοτάκη, Μαρέβας Γκραμπόφσκι-Μητσοτάκη στην εταιρεία ρούχων Ζeus+Dione, αναδεικνύεται μέσα από το παραπεμπτικό βούλευμα ως βιρτουόζα στη δημιουργία πολύπλοκων συστημάτων εταιρειών, ενώ συνδέεται και με ένα πλέγμα offshore εταιρειών στις οποίες εμφανίζεται ως διευθύντρια αλλά και ως δεξιοτέχνισσα στη νομιμοποίηση εσόδων από παράνομη δραστηριότητα.

Σύμφωνα με τις κατηγορίες, με όχημα το πλέγμα των υπεράκτιων εταιρειών και τρίτων εικονικών προσώπων, διακινούνταν ή αποκρύπτονταν παράνομα εκατομμύρια ευρώ. Μάλιστα σύμφωνα με το κατηγορητήριο, ένα από τα φερόμενα ως "πλυντήρια" για το ξέπλυμα του μαύρου χρήματος που προερχόταν από υπεξαίρεση ήταν και η αγορά το 2015 από τον Νίκο Λάσκαρη της ομάδας μπάσκετ του Άρη!

Το ζεύγος Λάσκαρη από τη μία φέρεται να υπεξαίρεσε τα εμβάσματα εκατομμυρίων που έστελνε ο Λετονός επιχειρηματίας Μιχάλης Σουμπότινς (έχει προσφύγει σε βάρος τους ποινικά και αστικά) σε εταιρεία συμφερόντων τους αλλά και σε προσωπικούς λογαριασμούς της Ευσεβίου για να αγοράσουν -ως εντολοδόχοι του- και για λογαριασμό του χρυσό και να τον τοποθετήσουν σε ασφαλή τόπο. Μάλιστα όπως τονίζεται στο βούλευμα, η ίδρυση των εταιρειών από την Ευσεβίου -ανεξάρτητα από το πώς χρησιμοποιήθηκαν στη συνέχεια από το ζεύγος- εξυπηρετούσε τον Λετονό επιχειρηματία να εξάγει χρήμα από τη Βουλγαρία, προερχόμενο από άγνωστες πηγές.

Από την άλλη οι Ευσεβίου και Λάσκαρης φέρονται να ξέπλεναν το χρήμα που υπεξαιρούσαν με αγορές μετοχών, ενός ελικοπτέρου, σπιτιού στη Μύκονο, ακόμη και με χρυσά μαχαιροπίρουνα με τα οποία σερβιρίστηκαν οι εκλεκτοί καλεσμένοι στον χλιδάτο γάμο τους στη Τζια το 2015.

Σύμφωνα με το βούλευμα εντοπίστηκαν οχτώ περιπτώσεις ξεπλύματος μαύρου χρήματος. Μεταξύ άλλων περιλαμβάνουν το ποσό των 796.660 ευρώ τα οποία καταβλήθηκαν από τον Ν.Λάσκαρη στα ταμεία της ανώνυμης αθλητικής εταιρείας Άρης Καλαθοσφαιρική ΚΑΕ ως συμμετοχή σε δύο διαδοχικές αυξήσεις μετοχικού της κεφαλαίου, ο οοπίος έτσι απέκτησε 79,532 ονομαστικές μετοχές συνολικής αξίας 1,154,664 ευρώ που αντιστοιχούν σε ποσοστό συμμετοχής 90% επί του μετοχικού κεφαλαίου. Το συνολικό αυτό χρηματικό ποσό των 798,660 ευρώ αποτελούσε μέρος των 900,000 ευρώ που μεταφέρθηκε μέσω δύο τραπεζικών εμβασμάτων από λογαριασμό που τηρούνταν επ' ονόματι της Γ.Ευσεβίου στην τράπεζα LGT BANK (Schweiz) AG στη Ζυρίχη της Ελβετίας σε λογαριασμό που τηρούνταν στην τράπεζα Alpha Bank στην Ελλάδα.

Παράλληλα όπως αναφέρει το δημοσίευμα είχε εκδοθεί ένταλμα σύλληψης και προσωρινής κράτησης σε βάρος του Νίκου Λάσκαρη το οποίο ακόμη δεν έχει εκτελεστεί. Ο λόγος είναι πως όταν ζήτησε να τροποποιηθεί ο περιοριστικός όρος της καταβολής εγγύησης ύψους 200.000 ευρώ μετά την απολογία του τον Δεκέμβριο του 2017, η αίτησή του έγινε δεκτή, αλλά δεν τήρησε όσα όριζε η τροποποιητική διάταξη (η εγγυοδοσία θα καταβαλλόταν μέσω υποθήκης επί ακινήτου ή εγγυητικής επιστολής ελληνικής τράπεζας).



Να, αυτά δεν θέλω να πάθουμε...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Σάβ 15 Ιουν 2019, 15:41

Μακριά από μας
Δίκιο έχεις Ζάντε
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Ιουν 2019, 16:42

Από δέκα κόσκινα να περάσει ο καθένας που θα προσεγγίσει Κ.Α.Ε. και Α.Σ.! Αυτό είναι το πιο σημαντικό! Κι ας μην μας πάει Ευρωλίγκα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Σάβ 15 Ιουν 2019, 18:12

Ζαντός έγραψε:Από δέκα κόσκινα να περάσει ο καθένας που θα προσεγγίσει Κ.Α.Ε. και Α.Σ.! Αυτό είναι το πιο σημαντικό! Κι ας μην μας πάει Ευρωλίγκα.


Ποια Ευρωλιγκα... ;;;!!!
Κι ας πέσουμε στην Α2 λέω εγω
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Ιουν 2019, 18:47

Αν πέσουμε Α2, σημαίνει ότι δεν έχει αρκετά λεφτά... Η ομάδα χρειάζεται φραγκάτο και αξιοπρεπή, όχι απλώς αξιοπρεπή.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Σάβ 15 Ιουν 2019, 21:13

Ζαντός έγραψε:Αν πέσουμε Α2, σημαίνει ότι δεν έχει αρκετά λεφτά... Η ομάδα χρειάζεται φραγκάτο και αξιοπρεπή, όχι απλώς αξιοπρεπή.


Και φραγκάτος και αξιοπρεπής...δηλαδή άλλον έναν Ιβάν θέλεις... :mrgreen:
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 15 Ιουν 2019, 21:19

Δεν είναι ανάγκη να έχει ο άνθρωπος τόσα χρήματα στη τσέπη, αρκεί να βάλει στον Π.Α.Ο.Κ. αρκετά ώστε να μη χρωστάει και να πρωταγωνιστεί σε όποια διοργάνωση συμμετέχει με value-for-money επιλογές σε πάγκο και παρκέ! Και λίγη οργάνωση ώστε η Κ.Α.Ε. να γίνει εμπορικά ελκυστικότερη... Αυτά που ήδη γίνονται είναι πολύ καλά (πχ μπουτίκ), αλλά δεν υπάρχουν αρκετά μάτια να τη δουν.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες