Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 21 Νοέμ 2017, 11:29

Εχουμε τρεις παιχτες του Δελημπαλταδακη,γλυκα πονουσε το μαχαιρι. :lol:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Τρί 21 Νοέμ 2017, 12:36

Αν το link ειναι αξιοπιστο ολη η θεωρια συνομοσιας καταρρεει. Τι τους κραζουμε τοτε;
Μου τα χαλασε ο Παλοκ γιατι ηταν πιστευτο ετσι που τα λεγανε στο FB οτι μας αλωσαν οι μανατζαρεοι τα λαμογια...
Τωρα θα γκρινιαζουμε μονο για το αγωνιστικο. Θα φτιαξει κι αυτο και μενει μονο οτι δε γουσταρουμε τις φατσες του Λιακου του Τέλη κ του Πανακα...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Νοέμ 2017, 14:43

Δελημπαλταδάκης;; λαμόγιος μου φαίνεται...



Πέρα από την πλάκα, κάποιοι από αυτούς ίσως είναι εκπρόσωποι της ίδιας εταιρείας.


Edit: Είχα γράψει "Athlenda" νωρίτερα, ίσως κάποιοι το είδατε.. Το διορθώνω, δεν είναι μανατζεριστική εταιρία..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Νοέμ 2017, 15:22

Κάτι βρήκα, είμαι στο ψάξιμο, μισό...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Νοέμ 2017, 16:02

palok έγραψε:
KalamarGiannis έγραψε:Θα ήθελα όμως να μην υπάρχει καμία υπόνοια και να βγουν να το ξεκαθαρίσουν, όταν γράφτηκε από οπαδούς ότι "αν δημοσιευτεί δίπλα στο όνομα του κάθε παίκτη ο μάνατζερ του θα είναι σα να μπήγεις το μαχαίρι στην καρδιά του βρυκόλακα" έπρεπε να απαντήσουν, αν είναι καθαρά τα πράματα να το αποδείξουν.


http://basketball.eurobasket.com/team/G ... 269?Page=1



Με τη βοήθεια του παραπάνω link:


Δελημπαλταδάκης.....Delta Agency (Ousman Krubally, Αντώνης Κόνιαρης, Βασίλης Χαραλαμπόπουλος)
[url]http://deltaservices.gr/el/λίστα-παικτών[/url]
Στη Del.Ta βρίσκονται επίσης οι πιτσιρικάδες μας: Δημήτρης Κλωναράς, Κωνσταντίνος Λαζαρίδης και Δημήτρης Κωνσταντινίδης.


Ej Krushner.............Haight Brand Sports (Lucky Jones)
https://basketball.realgm.com/info/agent-client-list/EJ-Kusnyer/780
Θα βρείτε επίσης: Darryl "Truck" Bryant (ελεύθερος σήμερα).


Νίκος Λώτσος.........Sports ProMotion (Κατσίβελης)
(υπάρχει σελίδα, αλλά είναι password protected η database τους)


Θοδωρής Φυλλιούδης...(Δεν βρίσκεται σε εταιρία) (Βαγγέλης Μαργαρίτης)


Πάνος Καπάζογλου....Kappa Sports Management (Λίνος Χρυσικόπουλος)
http://www.kapasports.gr/players-2/ (Από εδώ έχουμε ψωνίσει κι άλλες φορές)


Bill Duffy.................BDA Sports Management (top πανευρωπαϊκά) (Brandon Triche)
https://bdasportsinternational.com/clients/


Mike Kneisley......The Neustadt Group (Phil Goss)
https://basketball.realgm.com/info/agent-client-list/Mike-Kneisley/386
Στο παραπάνω link, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Phil Goss..


Δημήτρης Μπουράς.....(Δεν φαίνεται να έχει εταιρεία) (Απόλλων Τσόχλας)


Γεώργιος Πάνου........Octagon Europe (top εταιρεία) (Θοδωρής Καρράς)
https://www.octagonbe.com/portal/our-clients



Matt Slan.............Slan Sports Management (Owen Klassen)
http://slansportsmanagement.com/athletes





Εταιρείες ατζέντηδων στην Ελλάδα:
http://www.eurobasket.com/Greece/basketball-Agents.asp


Fun fact: Γιάννης Αντεντοκούνμπο, Steph Curry, Seth Curry, είναι στην ίδια εταιρεία, μαζί με τον Καρρά.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Giorgos_Sketos » Τρί 21 Νοέμ 2017, 16:32

Ερώτηση ρε παίδες. Από την παραπάνω λίστα συμπεραίνετε ότι υπάρχει συγκεκριμένο κονέ με κάποιον ατζέντη? Γιατί εγώ δεν βλέπω κάτι τέτοιο. Τύφλα να έχει ο κουτσολιάκος στο ποδόσφαιρο δλδ.
Giorgos_Sketos
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Παρ 15 Απρ 2011, 09:37

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Νοέμ 2017, 17:44

Όχι, δεν προκύπτει κανένα τέτοιο συμπέρασμα! Για αυτό κι εγώ έψαξα, γιατί ο Πανάκας δεν είναι ο πρώτος που λέει για σχέσεις Κ.Α.Ε. - ατζέντηδων...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 21 Νοέμ 2017, 23:25

Δεν υπάρχουν τα πάντα στο ιντερνέτ.
Ειδικά στους ξένους σημασία έχει ποιος εκπροσωπεί τους παίκτες στην Ελλάδα,κάτι πολύ δύσκολο να βρεις στο νετ
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 22 Νοέμ 2017, 06:42

Δεν είναι ΤΟΣΟ δύσκολο πιστεύω... Ίσως να το προσπαθήσω όταν γυρίσω σπίτι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 22 Νοέμ 2017, 10:07

δε βρίσκω κακό (ή μή ηθικό κλπ.) να ψωνίζεις από κάποιον μάνατζερ τους περισσότερους παίκτες σου. Αρκεί αυτό να το κάνεις με ένα και μόνο POint: να έχεις τους καλύτερους παίκτες, την καλύτερη στιγμή στην καλύτερη τιμή. Το πρόβλημα είναι οτι ο ΠΑΟΚ, πλήν ΕΛΑΧΙΣΤΩΝ εξαιρέσεων, δεν έφερε έναν άγνωστο παίκτη, να μπεί μέσα να πετάει 20 πόντους σε κάθε μάτς. Δλδ. τον McCollum από τη Βήτα Ισραήλ (his first pro contract in Israel with Netanya. “I earned $330 per month”. Πηγή: sportado.com) κάποιος μάνατζερ τον έφερε στον Απόλλωνα έτσι?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 14 Δεκ 2017, 09:57

τί budget να χανουνε αυτοί οι Γερμανοί άραγε? 5-10-37 εκατομμύρια ευρώ? Και πού τους βρίσκουν αυτούς τους αμερικανούς?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 14 Δεκ 2017, 19:23

κοίτα, για τύπους σαν εσένα που τους αρέσει αυτό που πια είναι το σύγχρονο μπάσκετ,
αυτή η χθεσινή ομάδα κάνει set the standards.
Πίεση από την επαναφορά και για ΟΛΗ την αντίπαλη κατοχή, σε ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ, όχι μόνο στους άξονες της πάσας αλλά ακόμη και στην κίνηση των παικτών, ΠΡΙΝ τα σκριν, κατά τη διάρκεια, και ΜΕΤΑ. Μιλάμε για κόλαση για τους επιτιθέμενους , ξύλο ανελέητο .
ΣΕ ΑΜΕΣΗ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ με αλλαγές ¨handball" , 12 περίπου ισάξιοι αλλά και ίδιου ρόλου παίκτες... όλοι fit for the job. Ριμπάουντ μέχρι και ο φροντιστής.
Δεν τρόμαζε κανενός το ταλέντο, αλλά τα βασικά ας πούμε οι γκαρντ τα είχαν. Κανένας χαρισματικός σουτερ, αλλά και επίθεση που δεν κολούσε... μυστήριο για μένα. Αν είχαν απέναντί τους αντίστοιχα δυνατή άμυνα, θα βάζαν κάτω από πενήντα πόντους...

άρα μπράβο για τη σύγχρονη ομάδα στους 7 αμερικανούς, αλλά θα ήταν ΟΚ μόνο αν δεν παίζαν με φάουλ αλλά καθαρά και δυνατά... αυτοί ήταν δυνατά και όσα φάουλ κάνουμε και όσα μας δώσουνε... αν υπήρχε ένας δίκαιος Θεός του μπάσκετ έπρεπε να πάρουν 30 φάουλ στην αρχή και να το κόψουν το καράτε...
αυτό που με εξοργίζει είναι να παίζει μια ομάδα με 10 φάουλ σε κάθε κατοχή ,και 3 ρεφς να μη δίνουν τίποτα...
στην τέταρτη περίοδο ήταν τα φάουλ 5-0 υπερ τους, αυτό δεν υπάρχει σε κανένα σύμπαν. Βίντεο δεν υπάρχει να γίνει αξιολόγηση διαιτησίας και να μην ξαναπαίξουν ποτέ οι τυχάρπαστοι αυτοί τύποι;

...για να το κλείσω , αυτοί δήλωσαν ότι έχουν μικρό μπάτζετ.... για Γερμανία φυσικά. Εσύ που έχεις καλύτερη επαφή με αυτά τα πράγματα, πως σου φάνηκαν οι ξένοι τους, δεν θα είναι των 250 ο καθένας;
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2230
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 14 Δεκ 2017, 23:05

Τι 5-0 ρε συ, εδώ στο 5λεπτο της 4ης περιόδου τα φάουλ ήταν 9-1
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 15 Δεκ 2017, 09:59

αν και είμαστε οφτόπικ, είσαι εσύ προπονητής και βλέπεις οτι έχεις τους παίκτες να παίξουν στο όριο του φάουλ (μαλακία έκφραση αλλά τη χρησιμοποιώ, πρακτικά σημαίνει κάνω φάουλ και δεν με σφυράνε): τί τους λές? μην το κάνετε γιατί είναι φάουλ αυτό που κάνετε? όλες οι μεγάλες ομάδες του κόσμου παίζουν έτσι. Γιατί? ¨Οχι γιατί έχουν μόνον αβάντα τη διαιτησία (επειδή είναι ΜΕΓΑΛΟΙ) αλλά κυρίως γιατί θερμοδυναμικά ένας διαιτητής σφυράει ένα, σφυράει δύο, άντε σφυράει τρία, μετά σταματάει και εσύ κάνεις τη δουλειά σου ;)
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Σάβ 16 Δεκ 2017, 11:57

Μου αρέσει η θερμοδυναμική σου προσέγγιση! Να προσθέσω ότι από ένα σημείο και μετά αφήνουν τα φάουλ αφού ετσι κι αλλιώς η εντροπία αυξάνεται!!
Η διοίκηση έβγαλε ανακοίνωση για τα όργια της Αμαλιαδας; Για τον ορισμό Πηλοιδη με αεκ;
Για την σκληρή-φάουλ άμυνα της Ρισεν πως να αντιδράσεις;
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες