Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό klainmein » Πέμ 06 Ιουν 2019, 14:14

paokmaniak έγραψε:αυτος ο καραμανος ειναι η συνωνυμια

http://www.ereportaz.gr/giorgos-karaman ... o-sthenos/


Ναι αυτός είναι. Δείτε κι εδώ...Έχει σημαντική φιλανθρωπική δράση.

https://www.backstage24.gr/giorgos-karamanos-i-isxys-en-ti-enose/
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1302
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 06 Ιουν 2019, 14:17

δικηγόρος είναι? λογιστής? έχει εταιρεία-εταιρείες με τους υπόλοιπους? τη φιλανθρωπική δράση τι να την κάνω?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό klainmein » Πέμ 06 Ιουν 2019, 14:30

"Είναι επιχειρηματίας από τον κατασκευαστικό χώρο και ιδιοκτήτης διαφημιστικής εταιρίας" palok...Αν διαβάσεις τι έχει δηλώσει και ταυτόχρονα με τις φιλανθρωπίες που έχει κάνει, ε κάτι δείχνει...Ταιριάζει με το DNA μας και με τον Ιβάν (βοηθάει κόσμο και άπορα παιδιά/οικογένειες).
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1302
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 06 Ιουν 2019, 14:44

ναι το ειδα το κατασκευες και διαφημιστικη εταιρεια. Η ερώτηση μου είναι έχει τις εταιρείες αυτές μαζί με τους υπόλοιπους? και αν ναι, και άρα τις ξέρουμε αυτές τις εταιρείες, τί μέγεθος έχουνε? σε τί αποσκοπούν αυτές οι χορηγίες στο μπάσκετ του ΠΑΟΚ με αντάλλαγμα το management? δεν είμαι άπιστος Θωμάς, ας μου πεί κάποιος ένα παράδειγμα του μοντέλου σε μια άλλη ομάδα για να καταλάβω.

PS: επίσης δεν πολυκαταλαβαίνω γιατί βγήκε οτι θέλουν παραμονή Παπ (βγήκε, μπορεί να είναι και μπούρδα). Τί σχέση έχουνε με το μπάακετ και δή με το μπάσκετ του ΠΑΟΚ? Εγώ ας πούμε που είμαι μπασκετικός ΠΑΟΚ από το 1984 αν αναλάμβανα τον ΠΑΟΚ, δεν θα διάλεγα ΕΓΩ τον πρόπονητή.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Πέμ 06 Ιουν 2019, 16:44

ΜΚΟ διαβάζω και μου σηκώθηκε η τρίχα.
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14481
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 06 Ιουν 2019, 20:20

ΜΚΟ φτιάχνουν πολλά λαμόγια, αλλά ΚΑΙ επίσης οι πραγματικές φιλανθρωπίες έτσι γίνονται (νομίζω για να φτάσει το χρήμα εκεί που υπάρχει ανάγκη και να μην το υπερφορολογήσει το κράτος).
Για τον τύπο δεν ξέρω τίποτα, σκέφτομαι: ίσως μανατζάρει την ομάδα η οποία θα τρέχει με μετρημένο μπάτζετ και βοήθεια Ιβάν, ίσως τον επέλεξε για να έχει ένα πιο επιστημονικό-πραγματικό σε όρους αγοράς μάνατζμεντ, αφού η τελευταία διετία δείχνει αποτυχία στο οικονομικό άνοιγμα των μπασκετανθρώπων που είχαμε στο κουμάντο. Αν ήμουν ο Ιβάν κι ήθελα να βοηθήσω, να κοντρολάρω το κόστος, να διαλύσω τα παρεάκια που πιάσαν 10ετία στην καρέκλα, να ελέγξω που πάει το χρήμα και να δει ο σύλλογος άσπρη μέρα στο άσχημο σημείο που βρέθηκε ξαφνικά, ίσως το έκανα έτσι. Ο Ιβάν είναι γάτα, μου μοιάζει λογικό.
Τώρα το να ψάχνουμε γιατί να διαλέξουν αυτοί οι χτεσινοί που θα μανατζάρουν τον προπονητή, ε είναι ψύλος στ' άχυρα. Εδώ το καράβι βουλιάζει, πρώτα το σώνουμε και μετά έχουμε την πολυτέλεια να δούμε ποιος θα είναι πρώτος αξιωματικός μετά τον καπετάνιο...
όχι διαφωνήστε ρε, έτσι να χουμε να τα λέμε...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 06 Ιουν 2019, 20:26

το ψάχνουμε και θα το ψάξουμε γιάννη μου. Το Δρόσο σαν τώρα τον θυμάμαι. ήρθε, έκανε τις μετεγγραφές του ως πρόεδρος της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, την κοπάνησε, τα χρέη μείνανε ΟΛΑ στην ΚΑΕ και κανείς κερατάς δεν τον κυνήγησε νομικά για να πάρουμε κάτι από την περιουσία του (κάτι θα έχει σε offshore δεν μπορεί). ΝΑΙ πάντως έχει και πιο κάτω, συμφωνώ με πολλούς. Για αυτό προσοχή.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 06 Ιουν 2019, 20:35

τον οποιο δροσο εγω τον θυμαμαι ιδιοκτητη ιντερνετ καφε στην εδεσσα.Και δεν κανω πλακα.Πηγαιναμε και σαλιαριζαμε στο mirc και παιζαμε μανατζερ.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ramolimendo » Πέμ 06 Ιουν 2019, 21:32

Μπηκα στο προφιλ του στο φεισμπουκ. Ανθρωπος που εχει σχεση με τραγουδιαρες και μπουζουκομαγαζα εμενα δεν με εμπνέει...
https://www.facebook.com/thimios.bili/v ... 2914515644
Άβαταρ μέλους
ramolimendo
 
Δημοσιεύσεις: 679
Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2014, 15:03

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Πέμ 06 Ιουν 2019, 21:52

Επαγγελμα;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 06 Ιουν 2019, 21:55

δεν τον προβλημάτισαν λέει τα 3+ μύρια χρέη, ωχ ωχ ωχ.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Πέμ 06 Ιουν 2019, 22:17

σκοτεινές υποθέσεις.

Ελπίζω το σήριαλ να έχει αίσιο τέλος.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό renegade » Πέμ 06 Ιουν 2019, 22:42

Τι ναι τούτος μωρέ????
Κράμα μεταξύ φλωριδη δρόσου ωχ ωχ ωχ
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14481
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 06 Ιουν 2019, 22:46

δεν παλευόμαστε όμως ε;
ακόμη κι ο ιδιος ο Ιβαν να έπαιρνε την ομάδα γκρίνια θα είχαμε... εδώ βγήκαν κι είπαν θα αποσυντονιστεί από το ποδόσφαιρο :lol:
μόλις έσκασε η προοπτική μετά από 10 χρόνια κάποιος να μπορεί να αναλάβει...
και τον θέλουμε λοιπόν να μπορεί μεν να αντιμετωπίσει το χρέος, αλλά και να μην έχει σχέση με τραγουδιάρες...
γιατί ρε παιδιά εσείς δηλ. αν είχατε μια Α οικονομική άνεση με τη Φρόσω την κομμώτρια θα τα είχατε ή την τάδε μοντέλα που έχει κι εκπομπή στο ΤV me-ekapses...(δεν το λέω ρατσιστικά αλλά να είμαστε πραγματιστές)...
μην ξεχνάμε ότι οι περισσότεροι άνθρωποι που θα μπορούσαν να εμπλακούν σε μια ΜΗ κερδοφόρα ιστορία όπως μεγάλη ομάδα του Ελληνικού μπάσκετ, κάποια σκοτεινή ιστορία θα σέρνουν δε μπορεί να είναι παναγίτσες...σημασία έχει να πληρώνει όσα υποσχεθεί και να μη δίνει επιταγές στυλ Δρόσου...
ας μην είμαστε τόσο αρνητικοί από τώρα, ΟΚ ας είμαστε προσεκτικοί...(αν και ποιος μας ρωτάει εμάς, με την κατάσταση σε τέτοιο σημείο είμαι ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΒΕΒΑΙΟΣ ότι θα τη δώσουν την ομάδα στον ΜΟΝΑΔΙΚΟ ενδιαφερόμενο, είναι θέμα τύχης μετά τι θα μας κάτσει...)
διαφωνήστε σας παρακαλώ, περιμένω αντίλογο...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2252
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ramolimendo » Πέμ 06 Ιουν 2019, 23:17

Το σχόλιο με τις τραγουδιάρες που έκανα ήταν η επιφάνεια. Ψαξτε λιγο περισσότερο τους "φιλους του" θα δείτε τον Γιωργο Γκάμαρη . Αν δεν θυμάστε ποιός είναι..
"υπογραφή προσυμφώνου μεταβίβασης των μετοχών της ΚΑΕ Αμαρουσίου από τον ιδιοκτήτη κ. Αρη Βωβό στον κ. Γιώργο Γκάμαρη, οι πλέον καχύποπτοι είχαν αναρωτηθεί ως προς την αληθινή ιδιότητα του φερομένου ως εκπροσώπου ομάδας επιχειρηματιών, που δραστηριοποιούνται στον χώρο της διαφήμισης και των κατασκευών.
https://www.tovima.gr/2010/09/18/sports ... maroysioy/
Άβαταρ μέλους
ramolimendo
 
Δημοσιεύσεις: 679
Εγγραφή: Τρί 04 Νοέμ 2014, 15:03

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες