Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό P.A.O.K AGAINST ALL » Τετ 15 Νοέμ 2017, 00:15

Τον μπανε τον σεβομαι και τον αγαπαω και αυτο δεν θα αλαξει με τιποτα..αλλα Μεγάλη μαλάκια της καε..δυστηχως..έγω τον πανακα δεν τον πάω μία..και ούτε θα μιλήσουμε και στον δρομο..άλλα το να στερουνε σε αυτόν και σε ένα ακόμα Π.Ά.Ό.ΚΤΣΑΚΊ το να βλεπουνε την αγαπημένη τους ομαδα ,είναι μεγάλη μαλάκια, και θα είμαι στο Πλευρό τους ,μέχρι να τους ξανάδωθουν πίσω τα διαρκειας..και αυτό θα το έκανα σε οποιοδήποτε Π.Ά.Ό.ΚΤΣΑΚΙ..σιγα τι κανανε δηλαδη ,επειφη ειπανε δυο τρια γαλλικα στον τυπο που κανει τον προπονητη;ολο το γηπεδο εριχνε τον ουρανο και τα αστρα ,και οχι μονο τωρα αλλα σε ολα τα ματς ..αρα δηλαδη πρεπει να πάρουνεκαι τα δικα μας διαρκειας..αδερφος για αδερφο..
Και ειμαστε ολοι φτιαγμενοι
100 πρεζάκια μπερδεμενοι..
P.A.O.K AGAINST ALL
 
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: Κυρ 24 Απρ 2016, 15:55

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 15 Νοέμ 2017, 00:32

fossa έγραψε:Mια χαρά τον σεβόμαστε τον Μπάνε.
Αν τον έλεγαν Μπανίδη θα είχε πρόβλημα...
Ή μήπως πρέπει να βάλουμε τον Μπάνε πάνω από τον ΠΑΟΚ ? Γιατί επειδή ήταν ο μεγαλύτερος μάγκας παίκτης μας πριν 30 χρόνια ?
Ας ξυπνήσει και αυτός και ας στείλει τον Ζουρνατζίδη και τον Παπαθεοδώρου από κει που ήρθαν.
Δεν καταλαβαίνω τι τους χρωστάει. Ποιός είναι ο Παπαθεοδώρου και ο αδερφός του μπροστά στον ΠΑΟΚ ? Ακόμα και στους πιο απλούς οπαδούς του. Το ματς υπάρχει όλο. Ένα ντεμέκ κράξιμο υπάρχει στα τελευταία 3 λεπτά.
Ρε πλάκα κάνουμε τώρα ?


Που κολλαει το θεμα εθνικοτητας? Αν ηταν ελληνας δηλαδη γιατι θα ηταν προβλημα δεν καταλαβα. Αν ηταν αυτος ο ελληνας ο οποιος μας εβαλε στον χαρτη του μπασκετ και τον ελεγαν μπανιδη ποια διαφορα θα ειχε? ΑΠλα λεω να περιμενουμε την τοποθετηση του Μπανε
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τετ 15 Νοέμ 2017, 00:36

Η συγκεκριμενη διοικηση τελειωσε. Το θεμα ειναι η ομαλη μεταβαση.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό _sleeper » Τετ 15 Νοέμ 2017, 00:40

Σπάνια τοποθετούμαι, συν τοις άλλοις έχω αποτραβηχτεί από το λατρεμένο μου μπάσκετ για διαφόρους λόγους που δεν είναι της παρούσης, οπότε δεν είμαι και κανένας ιδιαίτερος γνώστης της καθημερινότητας της ομάδας πέρα από τα σόσιαλ μίντια που ακολουθώ. ΠΑΟΚ έγινα για έναν ακριβώς λόγο, τον Μπάνε, ο οποίος είναι ακόμη και μετά από 36 χρόνια ζωής, ο ήρωάς μου και ο αγαπημένος μου αθλητής όλων των εποχών σε όλα τα αθλήματα. Ως πιτσιρίκι έλεγα πως είμαι ΠΑΟΚ, αλλά η έννοια του οπαδού ταυτίστηκε με την έλευση αυτού του παίχτη και ό,τι αυτός αντιπροσώπευε μέσα στο παρκέ. Και ακριβώς επειδή η λατρεία που έχω στον Μπάνε είναι τόση, άλλη τόση είναι η λύπη που μου προκαλεί αυτή η κίνηση. Όχι γιατί είναι αδικαιολόγητη. Δεν ήμουν στο περιστατικό, ούτε ξέρω τι έγινε. Αλλά, το να στερείς από έναν οπαδό το δικαίωμα να είναι οπαδός, δεν είναι δουλειά ενός διοικητικού υπαλλήλου. Μπορώ να δεχτώ ότι οι οπαδοί που φάγανε ντιλίτ και μπλοκ να είναι γνωστοί μ@λ@κες ή να έχουν προηγούμενα με την διοίκηση/προπονητή/παίχτες/μάνατζερς, αλλά η κίνηση αυτή καταδεικνύει προφανέστατα μια διοίκηση σε υπερβολική πίεση, που αντέδρασε εντελώς ηλίθια και σπασμωδικά και δίνει το δικαίωμα να την ξεσκίσουν όλοι, και με το δίκιο τους. Το πανμέγιστο ατόπημα της απομάκρυνσης του καλύτερου Έλληνα προπονητή το καλοκαίρι, ακόμη το κουβαλάνε και ακριβώς αυτή η ανικανότητα να παραδεχθούν αυτό το λάθος, τους δημιουργεί την αφόρητη πίεση, η οποία με την εικόνα της ομάδας, δεν βλέπω να υποχωρεί αν δεν υπάρξει μεγάλη αλλαγή στην ομάδα. Παρόλα αυτά και πέρα από τις μαλακίες του Μπάνε στην διοίκηση, για μένα προσωπικά θα είναι πάντα ο παιδικός μου ήρωας, αυτό δεν αλλάζει. Απλά πολύ θα ήθελα να εξακολουθεί να είναι ο ήρωάς μου.
fuck you, i won't do what you tell me..
Άβαταρ μέλους
_sleeper
 
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιούλ 2008, 13:40
Τοποθεσία: fuck

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό nothu » Τετ 15 Νοέμ 2017, 00:59

Μονο εγω καταλαβαινω δηλαδη απ ολα αυτα που γραφετε οτι δεν ηταν αποφαση του Μπανε αυτο που εγινε;
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 15 Νοέμ 2017, 01:02

Κοιτα τι ευκολα ριχνετε διοικησεις παντως καποιοι επειδη εγινε ενα σκηνικο ειτε σωστο ειτε λαθος. Μαλλον υπερτιματε την δυναμη του κοσμου ειτε θεωρειτε τον ΠΑΟΚ ιδιοκτησια σας οπου διωχνει διοικησεις που τοσα χρονια παλευουν. ισως οντως ηταν λαθος σε αυτο, ε και? Ας ακουσουμε την εξηγηση και την δυνατοτητα διορθωσης.
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 15 Νοέμ 2017, 01:10

Dimg4 έγραψε:
fossa έγραψε:Mια χαρά τον σεβόμαστε τον Μπάνε.
Αν τον έλεγαν Μπανίδη θα είχε πρόβλημα...
Ή μήπως πρέπει να βάλουμε τον Μπάνε πάνω από τον ΠΑΟΚ ? Γιατί επειδή ήταν ο μεγαλύτερος μάγκας παίκτης μας πριν 30 χρόνια ?
Ας ξυπνήσει και αυτός και ας στείλει τον Ζουρνατζίδη και τον Παπαθεοδώρου από κει που ήρθαν.
Δεν καταλαβαίνω τι τους χρωστάει. Ποιός είναι ο Παπαθεοδώρου και ο αδερφός του μπροστά στον ΠΑΟΚ ? Ακόμα και στους πιο απλούς οπαδούς του. Το ματς υπάρχει όλο. Ένα ντεμέκ κράξιμο υπάρχει στα τελευταία 3 λεπτά.
Ρε πλάκα κάνουμε τώρα ?


Που κολλαει το θεμα εθνικοτητας? Αν ηταν ελληνας δηλαδη γιατι θα ηταν προβλημα δεν καταλαβα. Αν ηταν αυτος ο ελληνας ο οποιος μας εβαλε στον χαρτη του μπασκετ και τον ελεγαν μπανιδη ποια διαφορα θα ειχε? ΑΠλα λεω να περιμενουμε την τοποθετηση του Μπανε


Δεν κατάλαβες δεν είναι θέμα εθνικότητας. Αν δεν ήταν ο Μπάνε αυτός που είναι λόγω ιστορίας οι αντιδράσεις θα ήταν πολύ χειρότερες εδώ και χρόνια. Αυτά για τα επιτυχημένα χρόνια απόσβεσης των χρεών είναι αστεία. Πάλι ο Σαββίδης έκλεινε τρύπες αλλιώς δεν έκανε τίποτα λιγότερο και ο Κανώτας. Ακόμα και αγωνιστικά. Εκτός από κανά 2 χρονιές που είχαμε καλό ρόστερ για τρίτη θέση και βγήκαμε τις υπόλοιπες χρονιές τη σώζαμε τη χρονιά λόγω Σούλη. Οι ομάδες του 2016, του 2017 και η φετινή τα ίδια σκατά είναι και ας βγήκαμε πέμπτοι.
Για να μη το πάμε στο προσωπικό περί Μπάνε και τις δουλειές μετά μπάσκετ.
Ο Μπάνε άλλαξε μετά τη Ναντ το '92. Αφασία, την είδε πιο χαλαρά. Στάση ζωής, καλά έκανε, δικό του θέμα. Τον θυμάσαι σαν προπονητή ? Χάναμε 40 πόντους αυτός ''έτσι είναι το μπάσκετ''.
Αυτά γιατί πρέπει να ξεχωρίσουμε τον Μπάνε πριν και μετά. Άλλωστε όπως αποδείχτηκε την συσπείρωση δεν τη πέτυχε το όνομά του.
Ούτε φυσικά είναι το πρόβλημα αν αυτοί οι 2 θα πάνε γήπεδο. Κλάιν, κόβουν εισιτήριο σε άλλη θύρα.
Στο επόμενο ματς που θα τον βρίζουμε όλοι εν χορώ τι θα κάνουν ? θα μας μπανάρουν όλους ?
Ο Γιώργης ο Σαββίδης που ξέρει τον ΠΑΟΚ 5 χρόνια περισσότερο νιώθει απ'αυτούς.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τετ 15 Νοέμ 2017, 01:18

Τεραστιος ισοβιτης
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Τετ 15 Νοέμ 2017, 01:19

Αντε να δουμε,..ποσο εσωστρεφεις και αυτοκαταστορφικοι μπορουμε να γινουμε.....




Υ.Γ. βλεπω μια ....ευκολια και μια βιασυνη απο πολλους στον να "" Σταυρωσουμε"" τον Πρελεβιτς....
..,..προσεξτε μην βγαλουμε μονοι μας τα ματια μας...

Για εμας τους 50 ρηδες ειναι διαφορετικα....μαζι του ζησαμε απιστευτες χαρες...και λυπες...
Δεν ξεχνειουνται αυτα ..για μια στραβη... ενα λαθος,...και για χαρη κανενος...
ο Μπανε ηταν το στηριγμα του ΠΑΟΚτση για πολλα χρονια,οταν στην μπαλλα ησουν για τα πανηγυρια....

.....Βγες ρε Πανακα και λυσε την παρεξηγηση,να τελειωσει εδω το θεμα...αντε νασε χαρω...

Μπανε και Μπασκετ ΠΑΟΚ.....εννοιες ταυτοσημες...
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 15 Νοέμ 2017, 01:24

Και τι να γίνει βρε Ταγματάρχη ?
Θα ήθελες τον Σκαρτάδο ή τον Κούδα Πρόεδρο στον ΠΑΟΚ ?
Βιασύνη ? πόσα χρόνια είναι διοίκηση ? επτά ?
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 15 Νοέμ 2017, 02:07

ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- έγραψε:Αντε να δουμε,..ποσο εσωστρεφεις και αυτοκαταστορφικοι μπορουμε να γινουμε.....




Υ.Γ. βλεπω μια ....ευκολια και μια βιασυνη απο πολλους στον να "" Σταυρωσουμε"" τον Πρελεβιτς....
..,..προσεξτε μην βγαλουμε μονοι μας τα ματια μας...

Για εμας τους 50 ρηδες ειναι διαφορετικα....μαζι του ζησαμε απιστευτες χαρες...και λυπες...
Δεν ξεχνειουνται αυτα ..για μια στραβη... ενα λαθος,...και για χαρη κανενος...
ο Μπανε ηταν το στηριγμα του ΠΑΟΚτση για πολλα χρονια,οταν στην μπαλλα ησουν για τα πανηγυρια....

.....Βγες ρε Πανακα και λυσε την παρεξηγηση,να τελειωσει εδω το θεμα...αντε νασε χαρω...

Μπανε και Μπασκετ ΠΑΟΚ.....εννοιες ταυτοσημες...


ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΤΕΡΑΣΤΙΕ
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 15 Νοέμ 2017, 02:08

fossa έγραψε:Και τι να γίνει βρε Ταγματάρχη ?
Θα ήθελες τον Σκαρτάδο ή τον Κούδα Πρόεδρο στον ΠΑΟΚ ?
Βιασύνη ? πόσα χρόνια είναι διοίκηση ? επτά ?


Συγκρινεις τον Πρελεβιτς με τον Σκαρταδο και τον Κουδα? :shock:
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 15 Νοέμ 2017, 02:17

Με ποιόν να τον συγκρίνω με τον Βιερίνια ?
Ο αντίστοιχος Μπάνε του ποδοσφαίρου ποιός είναι αν όχι ο Κούδας που γουρλώνεις τα μάτια?
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 15 Νοέμ 2017, 02:28

Ουτε καν. Ποδοσφαιρικος ΠΑΟΚ υπηρχε και πριν και δυνατος κιολας. Μπασκετικος δεν υπηρχε, ο Μπανε μας εβαλε στον χαρτη τι συγκρινεις ρε φιλε
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 15 Νοέμ 2017, 02:35

Ο ΠΑΟΚ χωρίς τον Κούδα και γενικά τη δεκαετία του '70 πολύ πιθανόν να ήταν κάτι άλλο σήμερα.
Δεν χρειάζεται καν συζήτηση αυτό. Αλλά και σαν τίτλους να το πάρεις...
ΠΑΟΚ ποδόσφαιρο πριν τη δεκαετία '70 - μηδέν τίτλοι.
ΠΑΟΚ πριν τον Μπάνε - 1 Πρωτάθλημα, 1 κύπελλο

Αλλά το ποστ είχε άλλο στόχο. Επειδή αυτοί ήταν μεγάλοι παικταράδες θα τους προσκυνώ σαν Προέδρους ?
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες