Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 16:12

ποιος φοσσα τώρα μωρέ.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9430
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 16:16

tzoker έγραψε:Το οτι εβριζαν δεν σημαινει οτι ειναι σωστο, και ειναι ξεκαθαρο οτι ειναι προσωπικο αλλα δεν σημαινει οτι πρεπει να διευθετηθει ετσι το θεμα.Αλλιως με Σαντος, Δωνη,Σαλπιγγιδη,Αγγελο και αλλους πολλους γηπεδο επρεπε να πηγαινουν μονο τα μελη της Χανθ και των ενοριων.
Αντε να αρχισει η μπαλα να ασχοληθουμε λιγο με Λουτσεσκου να ηρεμησει το Μπασκετ.Καταφεραμε να κανουμε τη τριχα τριχια ολοι, Διοικηση, φιλαθλοι κια να ξεφτυλιστουμε μονοι μας προκαλωντας κακο μονο στον οργανισμο ΠΑΟΚ
Με το ζορι να δημιουργουμε θεματα, οχι τι ειπε ο ενας, τι εγραψε ο Γιωργης, τι ποτο ηπιε ο ταδε.Τι σου κανει η ελειψη τιτλων?


Συμφωνώ με όλα. Ειδικά όμως τα μαυρισμένα τα αποθεώνω! :lol: :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 17:00

obanebane έγραψε:Σιγά μη βάλω πάνω από τον Μπανε τον πρώην παράγοντα-οπαδό Πανακα.
Η ανακοίνωση με κάλυψε,ξαναγράφω δεν επικροτώ την αποπομπή κανενός από το γήπεδο.
Εδώ όμως μιλάμε για καθαρή κόντρα ενός πρώην παράγοντα με τη νυν διοίκηση.
Αυτόν τον τύπο που αφορίζει εδώ μέσα τη ζωντανή ιστορία της ομάδας θα τον αφησετε για πολύ ακόμα;
Τι έκανε ο μπανε ρε φαρισαίοι,έκλεψε,ζημίωσε κάπου την ομάδα;
Άντε να μη σας πω καμιά βαριά κουβέντα.
Να κριθεί για ότι έχει κάνει όσο είναι πρόεδρος,καμία αντίρρηση,τι κακό έκανε ρε,μιλήστε;
Αλλά έτσι έχουμε μάθει σε αυτή τη γαμοχωρα,το εθνικό μας σπορ,να κατηγορούμε τους άλλους.


Σε θεωρώ φιλαράκι κι ας σε έχω συναντήσει ελάχιστα στο παλατάκι. Είσαι όμως μακρυά, χάνεις επεισόδια σε μια τέτοια φάση. Ακούγονται πολλά στα πηγαδάκια. Αν κάνεις τον κόπο και διαβάσεις στο FB Ισοβίτη, τους 2 εμπλεκόμενους και μερικά άλλα πετσιά του λαού μας, θα καταλάβεις ότι δεν είναι η αλήθεια ακριβώς έτσι.
Τον Πανάκα τον έχω χαιρετίσει μια φορά όταν ήταν μέλος της Διοίκησης, δεν τον ξέρω προσωπικά.
Διαβάζω εδώ και χρόνια αναρτήσεις του από τα like φίλων. λοιπόν, έχει πολύ μεγαλύτερο δίκαιο από την ΚΑΕ αυτή τη φορά. Δεν ξέρω αν έχει βλέψεις και κρυφή ατζέντα, ξέρω ότι τα επιχειρήματά του πείθουν κι εμένα και πολλά ΠΑΟΚια που το συζητάμε.
Τα λάθη της ΚΑΕ είναι πολλά και δεν πηγάζουν από τον Μπάνε, ουτε ο Πανάκας τα έβαλε μαζί του άμεσα, η γάγγραινα είναι ο Ζουρνατσίδης και οι μάνατζερ που επιβάλαν το χαμουτζή προπονητή της φάπας .
Ρωτάς τα λάθη;;
-μικρύναν την ομάδα με το δανεισμό από το βάζελο
-έχουν αποτύχει να βρουν επενδυτή
-έχουν χάσει την επαφή και δεν εμπνέουν τον κόσμο
-αδειάσαν το Σούλη (3-2 οι ψήφοι) άκομψα και άνανδρα (1 χρόνο πριν τους ήταν πιστός και δεν πήρε τα γαυροεκατομμύρια)
-στη θέση του κάποιοι τους επιβάλανε προπονητή από τα LIDL (όπως έχει αντιληφθεί πλέον ο κόσμος μας που ξέρει μπάσκετ κι έχει κριτήριο), Αθηναίο που δεν έχει καμία σχέση με τη λογική του ΠΑΟΚ, υποστηριζόμενο ακριβώς από τα κέντρα εκείνα εξουσίας (ΕΟΚ, ΜΜΕ) που είναι το άκρως αντίθετο του ΠΑΟΚ. Επίσης υπάρχει πολύ καπνός για τα συμφέροντα συγκεκριμένων μανατζαρέων που πλέον κάνουν κουμάντο στην ομάδα και την έχουν κάνει μαγαζάκι τους. (κανείς δεν μπορεί να έχει αποδείξεις κάτι τέτοιο, αλλά ότι παίρνουμε μονοπώλειο τους παίκτες κάποιου μάνατζερ λέει πολλά)
-επικοινωνιακά κάναν τεράστιο λάθος με το παρόν ζήτημα της αποπομπής οπαδών, τεράστια ζημιά, όπως έγραψε ο Σήφης που τα ζει απο μέσα η ομάδα γίνεται 1.000 κομμάτια και δεν κερδίζει τίποτα, μόνο χάνει, γίνεται βορά των εχθρών της.

Ο κάθε ένας από μόνος του από όλους αυτούς τους λόγους σημαίνει ότι ακόμη κι αν οι προθέσεις είναι αγνές, δεν μπορούν. Είναι καιρός να αδειάσουν τη γωνιά να δει η ομάδα πως θα βρει άλλους να γίνει μια νέα προσπάθεια. Πιο κάτω δεν έχει. Λεφτά δεν βάζουν δικά τους, διαχείριση κάνουν, ε αυτό το μπορούν κι άλλοι άνθρωποι. Έτσι λέει η πόλη αυτή τη στιγμή. Έτσι ακούγεται, και να σου πω την αλήθεια εμένα πια με κέρδισε η άποψη, καιρός να φεύγουν...


ΕΝΤΙΤ: έχει πλάκα που ακόμα και τώρα που ξεκαθάρισε ο Μπάνε ότι η αποβολή ήταν λόγω της συνεχιζόμενης κριτικής που κάνει στην ομάδα το συγκεκριμένο δίδυμο οπαδών -και όχι λόγω μεμονομένου επεισοδίου βρισίματος του κοιμισμένου γουρλωμάτη κόουτς - ακόμη συζητάτε για το αν σκυλόβρισε τον προπονητή ο οπαδός και δικαίως αποβάλλεται...
όχι παιδιά, η κόντρα με τον Τέλη και τον Λιάκο είναι όλο το ζουμί της ιστορίας, άντε να δούμε πόσο καιρό ακόμα θα τους έχουμε να παρουσιάζουν αυτό το κάκιστο μπάσκετ...
Τελευταία επεξεργασία από KalamarGiannis και Πέμ 16 Νοέμ 2017, 18:50, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2250
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 17:01

Βαγγέλα, Βαγγέλα, Βαγγέλαααα.........
όταν αφήσεις τον ΕΣΑΚΕ ξαναέλαααα!!!! :opaokara:


:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 17:39

Dimg4 έγραψε:"ακόμα και ο Μπάνε επειδή έπαιζε μπασκετάρα πριν 30 χρόνια ? τζάμπα έπαιζε μήπως ?"

Καπου εδω εγω κοβω καθε σκεψη απαντησης.


Εννοείται ότι θα έμενες σ'αυτό.
Ο Μπάνε ήρθε από Γιουγκοσλαβία τον κάναμε Έλληνα έπαιξε στις χρυσές εποχές του μπάσκετ και πληρώθηκε αναλόγως. Αν δεν πληρωνόταν δεν θα ερχόταν φυσικά.
Πολλές φορές εμείς ορμήξαμε στους προέδρους του ΠΑΟΚ για να τον κρατήσουν και να του δώσουν αυτό που ήθελε ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΞΙΖΕ.
Οπότε και λίγο σεβασμό στον κακό, αλήτη οπαδό του ΠΑΟΚ που έτρωγε τις πίκρες και έκανε χιλιάδες χλμ δεν θα πείραζε. Ο Μπάνε, ο Κόρφας και τα άλλα παιδιά εκείνης της εποχής χωρίς το λαό του ΠΑΟΚ δεν θα ήταν οι ίδιοι.
Θα ήταν και σε άλλες πολιτείες και καλά θα έκαναν.
Ο ΠΑΟΚ πάνω απ' όλα μόνο στα λόγια έτσι ???
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1881
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Descartes » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 17:49

Θυμίστε μου λίγο με ποιόν σύνδεσμο σχετιζόταν ο Πανάκας?
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 18:15

fossa έγραψε:
elvetos giatros έγραψε:Ο Μπανε έγραψε ότι οι αποβληθεντες προσέβαλαν τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ
Οπερ εστι μεθερμηνευομενον τους εριχναν συνέχεια μπινελίκια, καθημενοι πίσω από τον πάγκο
Εχουν αυτό το δικαίωμα;
Η λογική λέει όχι
Ε τότε καλά τους έκανε
Τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε

Η δημοκρατία έχει και τα όρια της

Το γεγονός οτι στην Ελλάδα η ελευθερία γνώμης μεταφράζεται σε λέω και κανω ότι γουστάρω, δε σημαίνει ότι ένας ιδιώτης δε μπορεί να πράξει τα αυτονόητα... :evil:


Ήσουν στο γήπεδο ?
Ο Μπάνε ήταν στις κερκίδες ? ΟΧΙ. Ποτέ δεν είναι. Στο γραφείο του κάθεται.
Άντε ξερόλα.
Του τα είπε όπως ήθελε ο ρουφ και αυτός μια χαρά τον άκουσε.
Ναι ρε στον ΠΑΟΚ είναι θα τ'ακούσει !!!
Και τι ακούνε δηλαδή ? παιδική χαρά είναι το γήπεδο, οι συνδεσμίτες δεν τους ενοχλούν τι άλλο θέλουν?
Έχετε έρθει ποτέ στο άδειο παλατάκι με τους αστείους παίκτες που μας φέρνουν 3 χρόνια ?
Ναι ναι πάλι θα μας πείτε για τα μπάτζετ. Δεν θα ρθει ο κόσμος αν δεν δει καλή ομάδα.Πάει και τελείωσε αυτό.
Ιδίως στη σημερινή εποχή που ψάχνει και το δεκάευρο.
Αν κάποιοι έχουν δικαίωμα στη κριτική και στο κράξιμο είναι αυτοί που τρώνε τα χάλια μας στη μάπα τους εκεί.
Εκεί. Παρόντες. Που σφίγγουν τη καρδιά τους πριν πάνε.
Δεν κατάλαβα δεν θα τ'ακούσει ο Παπαθεοδώρου ή ακόμα και ο Μπάνε επειδή έπαιζε μπασκετάρα πριν 30 χρόνια ? τζάμπα έπαιζε μήπως ?


Εγώ φίλε πάω στο παλατακι δυο φορές το χρόνο λόγω δουλειας. Φευγω απο Βόλο με αυτοκινητο και πληρωνω 150 ευρώ το παιχνιδι μαζι με τη γυναικα μου και τα διοδια βενζινες σουξου μουξου. Απλα στο αναφέρω για να απαντησω στο ολο μαγκια υφακι σου.
Ποιος είπε κάτι για τους συνδεσμίτες? Αυτοι είναι επισημοι.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2538
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 20:16

Descartes έγραψε:Θυμίστε μου λίγο με ποιόν σύνδεσμο σχετιζόταν ο Πανάκας?

Μην ξύνεις πληγές αδερφέ...
Είναι πια ώρα να τελειώνει αυτή η ιστορία ρε παλικάρια...
Για το καλό του Π.Α.Ο.Κ.!!!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 20:32

Ιάσονας έγραψε:Εγώ φίλε πάω στο παλατακι δυο φορές το χρόνο λόγω δουλειας. Φευγω απο Βόλο με αυτοκινητο και πληρωνω 150 ευρώ το παιχνιδι μαζι με τη γυναικα μου και τα διοδια βενζινες σουξου μουξου. Απλα στο αναφέρω για να απαντησω στο ολο μαγκια υφακι σου.
Ποιος είπε κάτι για τους συνδεσμίτες? Αυτοι είναι επισημοι.


Άσχετο. Ο Μπάνε δεν ήταν στο γήπεδο οπότε ότι ήθελαν του μετέφεραν. Τίποτα δεν έγινε.
Τι επίσημοι ρε φίλε. Και οι 2 οπαδοί του ΠΑΟΚ είναι με χιλιάδες χλμ με πούλμαν.
Και στο φινάλε έχει διαφορά αν κράζεις τον προπονητή με διαρκείας των 100 ή των 1000 ευρώ ?
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1881
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 20:53

Εδω ο γιαννης ο καστουρας τους ενοχλησε..
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3859
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 21:08

Σε λιγότερο από μία ώρα ξεκινά η εκπομπή στο Discord.

https://discordapp.com/invite/5qrU2b7
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 21:37

διαβάστε και τη νέα ανάρτηση του εκδιωγμένου παιδιού του Γιάννη με το πρόβλημα κινητικότητας.
Αυτόπτης μάρτυρας. Λέει τίποτα δεν έγινε, του φώναζαν όπως και όλο το γήπεδο να πάρει ταιμ αουτ. Φώναζαν όλοι , στοχοποιήθηκε ο αναγνωρίσιμος Πανάκας.
οσο για το προσωπικό του θέμα , τον πήρε ο αδελφός ο SDNA να του μιλήσει για το θέμα του ΠΑΟΚ μας :? :!: :!:
αυτά για όσους τρώνε το πεπε της ΚΑΕ. Δυστυχώς, ένοχοι. Δυστυχώς για την ομάδα μας. ἤρθαν οι καιροί που ένας προπονητής του Έσπερου ή δεν ξέρω γω από που, μας κάνει κουμάντο, τρώει τεχνικές τόσα χρόνια στον πάγκο και κανείς δεν πήγε να του πει δυο λογάκια...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2250
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 21:46

Οποτε δενουμε κομπο τον "αυτοπτη μαρτυρα" και απλα τον πιστευουμε με κλειστα ματια. Κατι που δεν επρεπε να κανουμε με τον Μπανε σωστα?
Dimg4
 

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 22:30

υπάρχει κι η μαρτυρία του βιντεο, των υπολοίπων τριγύρω, οι δηλώσεις των 2, τα ίδια μου τα μάτια που κάθομαι απέναντι και κοιτάω συχνά προς τον πάγκο, και η κοινή λογική: τι συμφέρον θα είχε το ανάπηρο παλικάρι να πει ψέμματα και τι συμφέροντα παίζονται από τη μεριά της ΚΑΕ σε αυτή την ιστορία. Για να μην αποπροσανατολιζομαστε, έγινε ή δεν έγινε σαφές ότι κυνήγησαν τον Πανάκα για αυτά που καιρό τώρα λέει κι όχι για κάποιο συγκεκριμένο άγριο βρισίδι προς τον κύριο προπονητή (που αποδεικνύεται κομπλεξικός άνθρωπος);
έχει ἠ δεν έχει η ανακοίνωση του Μπάνε την πρόθεση να προστατέψει Τέλη και Λιάκο από το μένος των οπαδών για το φετινό φιάσκο;;
δυστυχώς ο Μπάνε βγαίνει μπροστά και η διοίκησή του ίσως κληθεί να πληρώσει τις αμαρτίες των άλλων...
διότι πλέον το παρεάκι δεν το χωράει το Παλατάκι...
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2250
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 22:44

Dimg4 έγραψε:Οποτε δενουμε κομπο τον "αυτοπτη μαρτυρα" και απλα τον πιστευουμε με κλειστα ματια. Κατι που δεν επρεπε να κανουμε με τον Μπανε σωστα?


απο οσο γνωριζω ο μπανε δεν ηταν αυτοπτης μαρτυρας...προσωπικα απεναντι στον τελη και τον ηλια, σαφως και δενω κομπο -εναν ακομη- "αυτοπτη μαρυρα"....
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες