Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 14 Νοέμ 2017, 20:27

Τα χρεη σας και μπουλο
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τρί 14 Νοέμ 2017, 20:30

PAOK_Antarctica έγραψε:
Ale έγραψε:Τί έγινε, ρε παιδιά;


Η διοίκηση αφαίρεσε τα διαρκείας δύο οπαδών επειδή στόλιζαν τον πάγκο κατά τη διάρκεια του αγώνα με το λήκι.

Ντροπή ρε πούστη μου, ντροπή.


Όχι κατά τη διάρκεια όπως πάνε να περάσουν.
Στο 37' όταν όλο το γήπεδο τα πήρε στο κρανίο με αυτά που έβλεπε. Αλλά ξεκάθαρα τον Πανάκα τον είχαν στη μπούκα επειδή τους την μπαίνει. Τους ενόχλησε δηλαδή μια κίνηση σε ένα ματς κρίσιμο (βρείτε μου χειρότερες ομάδες στην Α1 από ΠΑΟΚ-Άρη-Πανιώνιο-Κύμη) ???
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1882
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 14 Νοέμ 2017, 20:33

Tι ακριβως συνεβη δηλαδη; Ξερει κανενας; Ζαντε;
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 14 Νοέμ 2017, 20:35

Ντροπή! Ότι και να ειπαν ειναι το λιγότερο ντροπή αυτό που έκαναν! Δεν υπάρχει κάτι άλλο να γράψω! Ότι και να ειπαν στον τύπο που κάνει τον προπονητή ειναι το λιγότερο βλαφσημο αυτό που έκαναν στους δυο οπαδούς ! Ντροπή κύριοι!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9917
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό speedy.g » Τρί 14 Νοέμ 2017, 20:35

Γιατί ενοχλείστε? Δικαίωμα της ΚΑΕ είναι να το κάνει. Μπορεί να κρίνουν ότι δεν θέλουν τέτοιους <<οπαδούς>> να στηρίζουν την ομάδα. Αν σας ενοχλεί μην πάτε ούτε κι εσείς. Στο κάτω κάτω δεν θα έχει τεράστια διαφορά στην κερκίδα.

Ο σωστός οπαδός κατά την γνώμη μου, την ώρα του αγώνα στηρίζει την ομάδα. Μετά τον αγώνα ας παρουσιάσει όλο το γαλλικό του ρεπερτόριο.
Περηφάνια
Αντίσταση
Όνειρο
Κατάκτηση
speedy.g
 
Δημοσιεύσεις: 307
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 23:53

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 14 Νοέμ 2017, 20:39

Μήπως τόλμησαν και μίλησαν στον προπονηταρά μας στον ενικό;
Μήπως δεν σέρβιραν την σαμπάνια από δεξιά;
Μήπως έπρεπε να πουν και ευχαριστώ για τις φετινές ξεφτίλες;
Που παρ' ολίγο να χάσουμε από τον αποσυρμένο Πετγουέη, τον ανύπαρκτο Βασιλόπουλο και τον κλαφομ*ύνη που έχουν για κόουτς;
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 14 Νοέμ 2017, 20:42

speedy.g έγραψε:Γιατί ενοχλείστε? Δικαίωμα της ΚΑΕ είναι να το κάνει. Μπορεί να κρίνουν ότι δεν θέλουν τέτοιους <<οπαδούς>> να στηρίζουν την ομάδα. Αν σας ενοχλεί μην πάτε ούτε κι εσείς. Στο κάτω κάτω δεν θα έχει τεράστια διαφορά στην κερκίδα.

Ο σωστός οπαδός κατά την γνώμη μου, την ώρα του αγώνα στηρίζει την ομάδα. Μετά τον αγώνα ας παρουσιάσει όλο το γαλλικό του ρεπερτόριο.

ΟΤΑΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΕΥΡΩ ΔΙΚΟ ΤΟΥ Ο ΜΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΚΑΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΟΥ ΩΣ ΜΕΓΑΛΟΜΕΤΟΧΟΣ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ. ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ θα κανει τουμπεκι σαυτους που τον πληρωνουν και τον ανεχονται
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 14 Νοέμ 2017, 20:50

Εντάξει, Taseos, όλοι είμαστε τσαντισμένοι με την φάση, αλλά εσύ το πας στο άλλο άκρο.
Αν αποδειχθεί, ότι μπορούσαν να δώσουν την ομάδα όλα αυτά τα χρόνια σε επενδυτή και δεν το έκαναν, μαζί σου.
Μέχρι τότε, ας μην είμαστε αχάριστοι.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τρί 14 Νοέμ 2017, 20:53

Ο Πανακας ειναι αρρωστος ΠΑΟΚτσης και η κοντρα που ειχε απ οτι εγραψε στον προσωπικο του λογαριασμο
στο fb ηταν με τον Ζουρνατζιδη που ειχαν απο παλια διαφωνιες...κατι θα ειπε ο ενας....κατι θα εκανε ο αλλος
γινονται αυτα.....οποιος ηταν μπροστα ας μας πει και το τι εγινε.
Προφανως και ειναι λαθος τεραστιο της Διοικησης να τους παρει τα διαρκειας και οχι απλα να τους καλεσει
να κατσουν σ ενα τραπεζι (και οι 2 ειναι πρωην της διοικησης της ΚΑΕ) και να λυθει η παρεξηγηση χωρις
να γινει η ομαδα ανω κατω.
Ο Πανακας δεν θα εκανε ποτε κακο στον ΠΑΟΚ οποτε ειμαι μαζι του....μπορει να μην ειχα την τυχη να τον
γνωριζω προσωπικα ξεροντας ορισμενα γεγονοτα στην ΚΑΕ...ο ανθρωπος περαν του κουμπαρου του που
εβαλε χρηματα αρκετα....βοηθουσε και ο ιδιος...και με διαρκειας που αγοραζε (περαν των ViP που ηταν
προσωπικα δικα του).


Θελω να ακουσω και την αντιθετη γνωμη (δηλαδη του Ζουρνατζιδη).

Υ.Γ. Το να γραφεις με κεφαλαια Taseos και να προσπαθεις να μας πεισεις οτι εισαι πιο ΠΑΟΚ απο καποιον αλλον
ειναι αν μη τι αλλο προσβλητικο....ολοι εδω μεσα ειμαστε ΠΑΟΚ και εχουμε την αποψη μας.
Καλο ειναι στην ζωη σου να μαθεις να σεβεσαι και την αντιθετη αποψη οσο και αν δεν συμφωνεις.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 14 Νοέμ 2017, 20:55

Δεν γραφω κεφαλαια για να σεβπεισω. Ετυχε απλα στο κινητο. Αν σε πειραξε το διορθωνω. Αλλα τα ελληνικα ως γραφη κεφαλαια ηταν. Τα μικρα ειναι προιον της ομογενειας της αλεξανδρειας. Απορω πως φτασαμε να τα παρεξηγουμε
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 14 Νοέμ 2017, 20:59

Σοβαρά, πήραν το διαρκείας του Πανάκα;
Και ύστερα ψάχνουμε για χορηγούς;
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τρί 14 Νοέμ 2017, 21:06

Τα κεφαλαια αδερφε μου χωρις παρεξηγηση τα χρησιμοποιει καποιος στον κοσμο του Ιντερνετ με σκοπο
να ''επιβληθει'' ή για να ''φωναξει'' ή να δειξει ''θυμο''.
Τα κεφαλαια στον γραπτο λαγο δεν χρησιμοποιουνται στα κειμενα....εκτος και αν σε λαθος σχολεια
πηγαινα και τα βιβλια ηταν γραμμενα με μικρα.
Δες που φτασαμε...να ενοχλουμαστα απ αυτα.....
Ας τα αφησουμε ολα αυτα γιατι ολοι ΠΑΟΚ ειμαστε.....Μπασκετοφιλοι και ολοι σκασμενοι.
Ας ενωθουμε και ας περιμενουμε...μας ενωνουν περισσοτερα απ οσα μας χωριζουν.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τρί 14 Νοέμ 2017, 21:13

BigBaby έγραψε:Τα κεφαλαια αδερφε μου χωρις παρεξηγηση τα χρησιμοποιει καποιος στον κοσμο του Ιντερνετ με σκοπο
να ''επιβληθει'' ή για να ''φωναξει'' ή να δειξει ''θυμο''.
Τα κεφαλαια στον γραπτο λαγο δεν χρησιμοποιουνται στα κειμενα....εκτος και αν σε λαθος σχολεια
πηγαινα και τα βιβλια ηταν γραμμενα με μικρα.
Δες που φτασαμε...να ενοχλουμαστα απ αυτα.....
Ας τα αφησουμε ολα αυτα γιατι ολοι ΠΑΟΚ ειμαστε.....Μπασκετοφιλοι και ολοι σκασμενοι.
Ας ενωθουμε και ας περιμενουμε...μας ενωνουν περισσοτερα απ οσα μας χωριζουν.

Θυμωμενος με την ντροπη του μπασκετ ειμαι πολυ καιρο οντως. Με εσενα οχι βεβαια. Κ φυσικα τα λογια μου για την χρηση κεφαλαιων ειναι για αυτους που εφτιαξαν αυτη την γλωσσαΠερισσοτερα αν θες στο ανακογο τοπικ. Η καε ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΝΔΥΤΗ με οραμα
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τρί 14 Νοέμ 2017, 21:18

Taseos έγραψε:Θυμωμενος με την ντροπη του μπασκετ ειμαι πολυ καιρο οντως. Με εσενα οχι βεβαια. Κ φυσικα τα λογια μου για την χρηση κεφαλαιων ειναι για αυτους που εφτιαξαν αυτη την γλωσσαΠερισσοτερα αν θες στο ανακογο τοπικ. Η καε ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΝΔΥΤΗ με οραμα


Να ερθει ο επενδυτης κι εγω μαζι σου....δεν νομιζω οτι δεν θελουν να την δωσουν την ΚΑΕ.
Δεν υπαρχει καποιος να ριχνει χρημα χωρις πολλα εσοδα....μονο κανενας φιλος του Ιβαν αλλα γενικοτερα
δεν υπαρχει καποιος να πεταει τα χρηματα του χωρις να ειναι τρελος για την ομαδα ή να εχει συμφερον
καπου αλλου.
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τρί 14 Νοέμ 2017, 21:43

γραφω, σβηνω και τουμπαλιν...ειναι τοσος μεγαλος ο θυμος, τοσα πολλα που πρεπει να ειπωθουν, τοσο μεγαλη η καταντια αυτου του τμηματος που θελουμε μυθιστορηματα...

μονο μια ατακα γυρναει στο μυαλο μου πλεον...αστα να πανε μπανε...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες