Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Πέμ 02 Ιαν 2020, 23:32

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Με μια πρόχειρη αναζήτηση, με βγάζει BeoBasket, ατζενσία και των δύο (Hatcher, Moreira). Η BeoBasket έχει και Doncic, Βηματούλη και κάποιους NBAers. Έχουν επίσης και τον Tepic.

https://www.hoopsagents.com/agent/Raznatovic-Misko/BeoBasket

Δεν βρίσκω Έλληνα στους ατζέντηδες της εταιρείας.



βρε συ το ονομα του μισκο δεν σου λεει κατι?
ασε ποιος ειναι ελλην εχει ψωμι η υποθεση

-Πάντως οι δύο πρώην παίκτες του ΠΑΟΚ και συμπαίκτες τώρα στο Περιστέρι απάντησαν για λογαριασμό αυτών που καιρό τώρα εγκαλούνται για την κριτική της οικονομικής πολιτικής της ΚΑΕ την τελευταία διετία. Μόνο που τα σαπακοειδή τώρα θα το βουλώσουν. Αργότερα θα αρχίσουν πάλι το τροπάριο. «Να πόσο χαμηλά πέφτει η ομάδα με χαμηλό μπάτζετ...». Ε βέβαια... Το επόμενο βήμα από τα 400 χιλιάρικα είναι τα 950 γιατί δυνάμωσαν Προμηθέας, Κύμη, Λαύριο, Λήμνος και ο ΠΑΟΚ δεν θα διεκδικήσει πρωτάθλημα. Σαπάκια, ε σαπάκια...

https://www.basketplus.gr/index.php/par ... F%80%CE%B9

ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
στον λεωνιδα δεδεογλου για την μαχη που εδωσε
ως γνησιος ΠΑΟΚτσης παλεψε και δεν ανεχεται πραγματα ουτε καθεται σε μια καρεκλα
και εφυγε
δεν τελιωσαμε εδω φιλε και αδερφε λεωνιδα
η επομενη μερα στον ΑΣ θα μας βρει ολους μαζι

ΥΓ ενας τιμιος εμεινε στην ΚΑΕ αυτος που εδωσε εγγυησεις στους ΣΦ και για αυτο υπηρχε στηριξη
θεμα χρονου ειναι να φυγει και αυτος
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 02 Ιαν 2020, 23:34

Στο ΥΓ μιλάς για τον Κωνσταντινίδη, φαντάζομαι...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Πέμ 02 Ιαν 2020, 23:35

ναι φιλε
αξιος μη διαπλεκομενος και ΠΑΟΚτσης
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 02 Ιαν 2020, 23:39

Φαίνεται από τον τρόπο που μιλάει.
Και ήταν κοντά στη ΚΑΕ εδώ και καιρό με την Αναδομώ.

Στα υπόλοιπα ομολογώ ότι δεν καταλαβαίνω πολλά... :mrgreen:
Τελικά είμαι οπαδός.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Παρ 03 Ιαν 2020, 02:05

marley 4 έγραψε:παμε ξανα τα ιδια πραγματα

η καε χρωστουσε το καλοκαιρι σε οποιον περασε απο την ομαδα τα τελευταια 3 χρονια
ΔΕΝ ΜΕΙΩΘΗΚΑΝ ΤΑ ΧΡΕΗ ΑΥΞΗΘΗΚΑΝ
λενε για μειωση επειδη δεν μετρανε τα σχεδον 3 εκ του ιβαν

μην τα ξαναλεμε
οσο πληρωνε ο ιβαν αλλα ηταν κομπλε ειχαν αντοχες για αλλα 50 χρονια
μολις κοπηκε το μαρουλι
ζητησαν απο τον κοσμο να πληρωσει για να συνεχισουν και ξαφνικα αλλαξαν σταση ζωης και ειπαν δεν βγαινει αν δεν βρεθει υποψηφιος επενδυτης
τυχαια χρονικη συμπτωση βεβαια..


ΑΣ και πρωην ΚΑΕ πρεπει να εχουν δια βιου μπαν απο τον συλλογο αλλα ειναι ακομα τα κουμαντα

εν ολιγης πληρωνε μαλακα ιβαν και λαε για να κανουν παρτυ καριερες και δημοσιες σχεσεις μα χουφτα ανθρωπων εις βαρος του ΠΑΟΚ...


ΤΙ θες να πεις βιρνα? Ότι δε φταίει ο κόσμος? Ότι οι προηγούμενοι είδαν καρέκλα και φαΐ και βολεύτηκαν? Ότι και οι σημαίες έχουν ευθύνες και δεν είναι εκτός κριτικής? Ότι 10 χρόνια διοίκηση πρωτοδικείου είναι πάρα πολλά και δε κατάφεραν απολύτως τίποτα? Ότι ο ας κοιμάται και ονειρεύεται? Ότι μπορεί όντως με τη στάση τους να έδιωξαν τον Ιβάν? Αυτό λες?
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10230
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Παρ 03 Ιαν 2020, 08:15

marley4 αν εμενες στο 1 ποστ δεν θα σου απαντουσα ειλικρινα αλλα το παρακανες και ξερεις ενα πραγμα με χαρακτηριζει πολυ.....δεν αντεχω τον παραλογισμο ρε εσυ, οποτε........

1. Αν ηταν τοσο τραγικά τα πραγματα 3 χρονια τωρα και δεν ειχαμε ουτε 1 προσφυγη, ουτε 1 ban τοτε αυτη η διοικηση επρεπε να μεινει ΙΣΟΒΙΑ στην ομαδα!!! Το σκουληκι ας πουμε το ξεκωλιαζουν καθε χρόνο!

2. Ξερεις καμια ΚΑΕ πλην ΙΣΩΣ βάζελου και προμηθέα να μην χρωσταει καθε χρόνο(που έχουν και ιδιοκτητες);

3. Λες οτι τα χρεη αυξηθηκαν και πως ο Σαββιδης εβαλε 3 εκ. Για βγαλε κομπιουτερακι.....6 εκ. πριν ΜΕΙΟΝ 3 εκ. του Σαββιδη ίσον 3 εκ. υπόλοιπο. Τοσα δεν χρωσταει τωρα η ΚΑΕ συμφωνα ΚΑΙ με την ΝΥΝ διοικηση;

4. Η ΝΥΝ διοικηση λεει πως το μηνιαιο ανοιγμα μεταξυ εσοδων και εξοδων ειναι 70 χιλιαρικα τον μηνα....με χρεη 3 εκ. ετσι; Παρε παλι κομπιουτερακι....με 6 εκ. χρεη ποσο ειναι το μηνιαιο ανοιγμα;

5. Επαναλαμβανεις το αστειο με τα δεσμευμενα τηλεοπτικα....παμε παλι....ειναι 125 χιλιαρικα...δηλ το 1/10 του ετησιου ανοιγματος!!!

6. Λες τα αυτονοητα.....χωρις τον Σαββιδη μπλα μπλα μπλα.....χαιρω πολυ....ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως χωρις την βοηθεια του ουτε πριν ουτε τωρα ουτε ποτε δεν βγαινει η ομαδα περα. ΟΛΟΙ το εχουν παραδεχτει....με τετοια χρεη,χωρις ιδιοκτητη,χωρις εισιτηρια και με το προιον που λεγεται μπασκετ ΠΛΗΡΩΣ απαξιωμενο τι περιμενες;

7. Προσπερνας αυτο που εγραψα πιο πανω και με αναγκαζεις να το ξαναγραψω....ο Χατσερ ειχε ηδη 2 θητειες με την ιδια διοικηση και ηρθε 3η και ξαφνικα πιστευει πως θα χασει λεφτά;

8. Λες ο Μαρκοπουλος εχασε λεφτά. Δηλ.τα ζητησε ή εκανε διακανονισμο και δεν τα πηρε; Εχει παει δικαστικά; Ξερεις αν εγω δουλευω σε μια εταιρεια 8 χρονια και φευγοντας μου χρωστανε και 5 μηνιατικα που με ειχαν βαλει μεσα και δεν τα ζητησω ουτε κινηθω νομικα τοτε τα εχασα ή τα χαρισα;

9. Τοσα χρονια ακουω και διαβαζω ΠΑΟΚτσηδες να βριζουν για τα μονοετη συμβολαια και για την μονιμη κατασταση φυγε εσυ ελα εσυ.....και τωρα με το 2ετες στον Χατσερ ΦΤΑΙΕΙ ο εμμισθος Τελης!!!!!!!!!!!!

10. Τελικά υπάρχει ανθρωπος που πιστευει πως μπορει καποιος να διωξει τον Σαββιδη απο καπου που υπαρχει ταμπελα ΠΑΟΚ.....ο marley4!!!!

11. Καλα με αυτα περι διωγμου των πάντων και ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΜΟΥ να παιξουν ευρωπη δεν μπορω απο το γελιο να ακουμπησω τα δαχτυλα στο πληκτρολογιο για να γραψω.

12. Βλεπω οτι εκτιμας τον ανθρωπο της ΝΥΝ διοικησης που προαναγγελνει εκτακτα ΔΣ για ληψη μετρων μετα απο ηττα μεσα απο τα social media!!!

13. Τελικά ο ΜΠΑΝΕ και οι λοιποι με τοσο κακό που εκαναν ολα αυτα τα χρονια ειναι σιγουρο οτι ή ειναι σκουληκια ή ειναι ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ των σκουληκιων (που ειναι το πιθανοτερο γιατι ειπαμε, ΟΛΑ ειναι μια συνομοσια)!

14. Αφου χορτασαμε απο λασπη να πουμε ετσι για το τελος και ενα ΓΕΓΟΝΟΣ.......
8 χρόνια Μαργαριτης- Τσοχλας - Μαρκοπουλος
4 χρονια Δεδας
3 χρόνια Χαραλαμπιδης(ως παικτης)- Κονιαρης - Χρυσικοπουλος - Χατσερ - Τεπιτς
2 χρόνια Τσαιρελης - Κασελακης - Χαριτοπουλος - Ζάρας - Κλάντον

Ολοι αυτοι με μια τοσο κακη διοικηση ηταν ηλιθιοι που ανανεωναν ή επεστρεφαν στην ομάδα; Δεν ξερω κανεναν παικτη να του χρωστανε και να ξαναγυριζει...ΚΑΝΕΝΑΝ!
Αντιθετα ΟΛΟΙ αυτοι ελεγαν πως ειναι ευχαριστημενοι και δεν ειχαν προβληματα και μπορουσαν απροσκοπτα να ασχολουνται ΜΟΝΟ με τα αγωνιστικα θεματα και πως ηταν η πιο μπασκετικη διοικηση στην Α1(αυτο το ελεγαν και ΟΛΟΙ οσοι ασχολουνται με το μπασκετ και εκτος ΠΑΟΚ)!

Και για να τελειωνουμε.....ΚΑΝΕΙΣ δεν ειπε οτι εκεινη η διοικηση δεν εκανε λαθη.....ΟΛΟΙ το λεμε.....και οι ιδιοι παραδεχονταν πως δεν ειχαν γνωσεις διοικητικες,μανατζμεντ κτλ.αλλα εσεις με αυτα που τους χρεωνεται τους καταλογιζεται προθεση και αυτο ειναι ΑΙΣΧΡΟ ΚΑΙ ΑΝΗΘΙΚΟ απεναντι στον ανθρωπο που εφτιαξε τους μισους ΠΑΟΚτσηδες οχι απλα με την αθλητικη του αξια αλλα με την σταση και το ηθος του!

Υ.Γ. Α! Και κατι τελευταιο marley4......ο Κανωτας με μπατζετ που ξεπερνουσαν το 1 εκ. πηγε την ομαδα 6η και 3η....η τωρινη με 400 την εχει στην τελευταια θεση.....ο ΜΠΑΝΕ με το χαμηλοτερο μπατζετ(τοτε με μονο 2 ξενους) στην ιστορια της ομαδας (300) την πηγε 3η(και πιο πανω αν δεν ηταν τα κορακια)....οταν θα καταφερουν καποιοι να το φτασουν αυτο ελα να μου το πεις....θα σου πω που θα με εχουν θαψει!!!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 03 Ιαν 2020, 11:06

marley 4 έγραψε:παμε ξανα τα ιδια πραγματα

η καε χρωστουσε το καλοκαιρι σε οποιον περασε απο την ομαδα τα τελευταια 3 χρονια
ΔΕΝ ΜΕΙΩΘΗΚΑΝ ΤΑ ΧΡΕΗ ΑΥΞΗΘΗΚΑΝ._

λενε για μειωση επειδη δεν μετρανε τα σχεδον 3 εκ του ιβαν

ΑΝ ΠΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΣΒΗΝΕΙΣ ΧΡΕΗ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ._

μην τα ξαναλεμε

οσο πληρωνε ο ιβαν αλλα ηταν κομπλε ειχαν αντοχες για αλλα 50 χρονια._
μολις κοπηκε το μαρουλι
ζητησαν απο τον κοσμο να πληρωσει για να συνεχισουν και ξαφνικα αλλαξαν σταση ζωης
και ειπαν δεν βγαινει αν δεν βρεθει υποψηφιος επενδυτης._


τυχαια χρονικη συμπτωση βεβαια..

ΑΣ και πρωην ΚΑΕ πρεπει να εχουν δια βιου μπαν απο τον συλλογο αλλα ειναι ακομα τα κουμαντα._

εν ολιγης πληρωνε μαλακα ιβαν και λαε για να κανουν παρτυ καριερες και δημοσιες σχεσεις μα χουφτα ανθρωπων εις βαρος του ΠΑΟΚ...

Όλη η αλήθεια, για το πριν, το τώρα και το μετά, στα έντονα-υπογραμμισμένα, πάντα κατά την άποψη μου._

Υ.Γ. Πρώτα όλες οι καρτέλες στην πυρά και μετά ο Ιβάν στο τιμόνι, με ομάδα της εμπιστοσύνης του, να διοικεί._
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Παρ 03 Ιαν 2020, 11:59

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ goran; Δηλ. τι να πω; Οταν μιλαμε για νουμερα δεν υπαρχουν αποψεις.....υπαρχουν νουμερα και αποδειξεις!
Αν εχετε στοιχεια παντως δωστε τα....οι υπολοιποι, οι κοινοι θνητοι ξερουμε αυτα που μαθαμε με τα ban....ο μιλιενοβιτς που επαιξε πριν απο 3 χρονια ειχε ΕΞΟΦΛΗΘΕΙ ΠΛΗΡΩΣ και ειχαν μεινει μονο 1.500 για δικαστικα εξοδα...ο κρουμπαλι ειχαν ρυθμιστει οι οφειλες και δεν πληρωθηκε η δοση του Σεπτεμβριου δηλ. απο την ΝΥΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ και εγινε το ban!

Υ.Γ. Παντως πειτε μου αφου φαινεται πως ξερετε γιατι εχω περιεργεια κυριως για αυτους που ανανεωσαν σε αυτην την 3ετια που λετε. Δηλ. ποσα χρωστανε(χωριστα στον καθενα) σε ΒΑΓΓΕΛΗ,ΑΠΟ,Κλαντον,Χρυσικοπουλο,Κονιαρη,Ζαρα, Γκος; Αλλα αν μπορειτε σας παρακαλω πειτε μου γιατι εχω περιεργεια ποσα οφειλουν σε Τζακσον(που δηλωνε πως θα επεστρεφε Ελλαδα ΜΟΝΟ για τον ΠΑΟΚ) αλλα και στον Πεινερς που 1 χρονο αφου εφυγε δηλωνε πως θα ηθελε να επιστρεψει καποια στιγμη στον ΠΑΟΚ(ειχε εκδηλωσει και επιθυμια να παραμεινει) και πως εφυγε σαν φιλος και ευχαριστουσε τον ΠΑΟΚ!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 03 Ιαν 2020, 13:57

Αφού ζητάς νούμερα, ας τα πάρουμε πρώτα με την σειρά, αν και δεν πρόκειται να βρεθεί άκρη, στο κουβάρι...
Μπάνε (οκτώβρης 17): Η ΚΑΕ, αυτήν τη στιγμή, δεν κινδυνεύει, έχει βγει και από το άρθρο 99. Υπάρχουν υποχρεώσεις, φυσικά, όπως έχουν όλες οι ανώνυμες εταιρίες, αλλά μπορεί να αντεπεξέλθει σε αυτές, εφόσον δεν κάνει υπερβολές στο μπάσκετ. Διαφορετικά, αν κάνεις υπερβολές στο μπάτζετ, θα επιστρέψεις σε ένα μήνα στα παλιά και αυτό δε βοηθά σε τίποτα.

https://analitis.gr/h-kae-den-kindyneye ... eyxaristw/


Μέχρι τον Ιούνιο του '19, που έφυγε, είδαμε πόσοι ήρθαν, πόσοι έφυγαν και κρίνουμε αν έγιναν υπερβολές...
Τόσες, που μέχρι και η σημερινή διοίκηση δεν ξέρει, ΑΚΡΙΒΩΣ, σε πόσους και πόσα χρωστάμε, όπως δηλώθηκε:

700.000 ευρώ λοιπόν, για να βγει η χρονιά και από του χρόνου, με τα τηλεοπτικά στο χέρι, θα είμαστε πιο καλά...

Αυτό, με την επισήμανση, που έκανε δευτερολογώντας ο Δεδέογλου ότι, αν δεν προκύψουν άλλες απαιτήσεις...
Κάτι που σημαίνει ότι έχουν χάσει την μπάλα, πάντα υπό την "άρτια επιτήρηση" του άλφα σίγμα, φυσικά...

Ελπίζω να σε κάλυψα, πάνω κάτω φυσικά, αφού δεν είμαι ούτε λογιστής της ΚΑΕ, ούτε "επίτροπος" του ΑΣ....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Παρ 03 Ιαν 2020, 14:12

Το μονο νουμερο που εδωσες φιλε ειναι το ανοιγμα που υπολογισε η νυν διοικηση για τωρα.....εσεις μιλατε για την πρωην.....δεν εδωσες κανενα νουμερο για αυτην.....εσυ αδερφε μιλησες για αυξηση χρεων και για την 3ετια και οχι οτι εγιναν υπερβολες περυσι...και κρισεις.....μιλας για οικονομικα στοιχεια....ασε τις κρισεις...πετας λασπη στην ΣΗΜΑΙΑ της ομαδας μπασκετ με κρισεις;
Κανε μου την χαρη.....για τον ΜΠΑΝΕ μιλας/μιλαμε......απο τον καναπε κανουμε ολοι κρισεις....το τι αντιμετωπισε αυτος ο ανθρωπος 8 χρονια σε μια ΧΡΕΩΚΟΠΗΜΕΝΗ ΚΑΕ το ξερεις;
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 03 Ιαν 2020, 14:29

Να με κάνεις την χάρη εσύ και να μην γράφεις, ως θέσφατα, πράγματα που συμπεραίνει μόνο το μυαλό σου...
Ούτε κανένα ψέμα έγραψα, ούτε λάσπη έριξα, ούτε καν απ τον καναπέ μου κάνω κριτική...

Μήπως ξέρεις εσύ, αν στα υπολοιπόμενα χρέη, που ανέφερε ο Τέλης, περιλαμβάνονται και οι περίφημες καρτέλες?
Μήπως ξέρεις τι έγινε και άλλαξαν ρότα ο Μπάνε κι οι λοιποί, κάνοντας "υπερβολές", ενώ ήξεραν το αποτέλεσμα?
Σ αυτά γιατί δεν αναφέρθηκε, ποτέ και κανένας εκ των αποχωρησάντων? Έχεις καμιά εξήγηση ή να μην τα λέμε?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Παρ 03 Ιαν 2020, 14:56

Εγω αδερφε γραφω ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ νουμερο εχει ειπωθει ή γραφτεί απο ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ(ακομα και τα 3 εκ. του Σαββιδη που εγραψε ο marley4 που μπορει να ειναι αυθαιρετο). Δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου. Δεν ξερω εγω νουμερα. Ο Τελης που λεει οτι εχει και τα ειπε, πηγαινε σε αυτον να τα πειτε. Αλλα οταν γραφεις κατι και δεν εχεις ΚΑΝΕΝΑ στοιχειο να το στηριξεις παρα μονο την κριση σου τοτε ειναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ της λασπης.

Τα χρεη φιλε ειναι ΝΟΥΜΕΡΑ...εχεις;
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 03 Ιαν 2020, 15:06

Όσα έγραψες για μένα, περί ρίψης λάσπης και κριτικής απ τον καναπέ μου, απ το μυαλό σου τα έβγαλες, όμως...
Επειδή, λοιπόν, γράφεις παπαριές, προτείνοντας μου να πάω να τα πω με τον Τέλη, ας το κλείσουμε κάπως έτσι:

Αφήνεις εμένα να "πετάω λάσπη" κι εγώ εσένα, με την αφέλεια (sic) να πιστεύεις αυτά που ΕΙΠΕ, δίχως να δείξει τίποτα, σε κανέναν, ποτέ και αυτός ο τέως έμμισθος υπάλληλος της ΚΑΕ, κάνοντας την, λόγω έλλειψης μαρουλιού!

Αααα....και οι καρτέλες νούμερα περιέχουν...Εσύ τα ξέρεις ή μήπως, επειδή δεν τα ανέφερε ο Τέλης, σβήστηκαν?


Υ.Γ. Όλοι κρινόμαστε και για τις απόψεις μας και για τις πράξεις μας, με πρώτους, όμως, όσους είχαν ανάμειξη...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Παρ 03 Ιαν 2020, 17:38

Να το κλεισω λοιπον κι εγω εξηγωντας καταρχην πως ειπα πως εμεις απο τον καναπε μας κανουμε κριτικη ενω αυτος ο ανθρωπος ετρεχε καθημερινα για 8 χρονια(αντε 7,γιατι την τελευταία τα φορτωσε στον κοκκορα) ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ αυτη η ομαδα!
Και τελος.....οταν μιλαμε για νουμερα ειναι κατι ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ....δεν ειναι κριση....δεν ειναι αποψη αν σου αρεσει ο χ ή ο ψ παικτης ή αν συμφωνεις με την χ ή ψ κινηση της διοικησης.....ΕΙΝΑΙ ΝΟΥΜΕΡΑ.....και οταν συμφωνεις με την αποψη του marley4 οτι αυξηθηκαν τα χρεη πρεπει να πεις νουμερα....σε προκαλεσα και δεν τα ειπες γιατι δεν τα ξερεις....ουτε εγω τα ξερω...αυτα που ακουω και διαβαζω λεω τα οποια ΚΑΝΕΙΣ δεν εχει βρεθει να αμφισβητησει και να πει αλλα.....μονο ο καθενας πεταει κατι εβαλε 2 εκ. ο Ιβαν, τα οποια μετα γινονται 3 και παει λεγοντας. Και αυτα τα στοιχεια που επικαλούμαι δεν τα εχει πει μονο ο Τελης.....εχουν γραφτει κατα καιρους και απο οτι εχω διαβασει ειναι και στους Ισολογισμους....και ως λογιστης θα δωσω μια βαρυτητα σε αυτους.....βεβαιως αν δοθουν ΣΤΟΙΧΕΙΑ διαφορετικα μπορω να τα δεχθω και να προβληματιστω κι εγω....αλλα δεν τα βλεπω....επισης τα ΣΤΟΙΧΕΙΑ για τα 2 ban δεν τα εβγαλα απο το μυαλο μου το εγραψαν ΟΛΟΙ!
Εχεις καθε δικαιωμα κι εσυ και ολοι μας να εχουμε αποψη αν μας κανει καποιος ή οχι αλλα τα νουμερα ειναι νουμερα!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 03 Ιαν 2020, 18:09

Λογιστής, που "ξεπερνάει", δίχως να ψαχτεί και να αναφερθεί καν στα ΝΟΥΜΕΡΑ τους, τις υπαρκτές "καρτέλες"...
Μάλιστα, ΟΚ...
Λήξις συζήτησης...
Νερό κι αλάτι, αδερφέ....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες