Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Παρ 17 Μάιος 2019, 19:46

Εγω δεν απορω γιατι ειναι απληρωτοι.Απορω πως πληρωνονταν τοσα χρονια,με μηδενικα εσοδα.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 17 Μάιος 2019, 20:20

Δεν πληρωνονταν.μπηκαν στο 99 κ τα πληρωσε ο σαββιδης.ο οποιος αποτραβηχτηκε μονο απο το μπασκετ.κ μαλλον οχι λογω εσοδων.αφου με εξαιρεση τη μπαλα κανενα αλλο αθλημα δεν εχει εσοδα
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3859
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 17 Μάιος 2019, 20:30

Κάποια καμπάνια - κόλπο για μειωμένη τιμή διαρκείας με ποδόσφαιρο και μπάσκετ;
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29888
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό basketikos » Παρ 17 Μάιος 2019, 21:44

Υπόμονη και θετικές σκέψεις.Η ομαδα το καλοκαίρι θα διαλυθεί και θα ξεκινήσει από το μήδεν σε ροστερ και διοικηση, η τριάδα μπανε-ματζικ-τελης καθως και η υπόλοιπη κωστουδια - ταμτακος μας χαιρετα αναλαμβάνουν αλλοι...Παλιοί και νέοι .Λύση βρέθηκε τα υπόλοιπα το καλοκαίρι .Ο ΠΑΟΚ ΜΕΓΑΛΛΟΥΡΓΕΙ στο ποδοσφαιρο ,δεν υπήρχε πιθανότητα να πέσει στο μπάσκετ...Καλύτερες μερες ξημερώνουν έστω και με αυτόν τον ανορθόδοξο τρόπο .Δεν λεω ονοματα για κάθε επιφύλαξη για να μην εκτεθώ...
basketikos
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 17:14

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 17 Μάιος 2019, 23:19

Είσαι σίγουρος για όσα λες; Γνωρίζεις πράγματα, ή είναι εικασίες;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Σάβ 18 Μάιος 2019, 00:23

:nairepaok:
basketikos έγραψε:Υπόμονη και θετικές σκέψεις.Η ομαδα το καλοκαίρι θα διαλυθεί και θα ξεκινήσει από το μήδεν σε ροστερ και διοικηση ...

Δηλαδή υπάρχει σχέδιο .. αυτοδιαλυσης;
Επίτηδες δεν πληρώνουν τους παίκτες;
Και το σημείο μηδέν που βρισκεται; συην Α2; Στο τοπικό; Σε συγχωνευση;
Πικρές μεγάλες έρχονται..
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3675
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό basketikos » Σάβ 18 Μάιος 2019, 08:22

Ζαντός έγραψε:Είσαι σίγουρος για όσα λες; Γνωρίζεις πράγματα, ή είναι εικασίες;;

Τίποτα δεν είναι εικασία , απλώς είναι όλα σε προφορικό στάδιο και δε θέλω να πω κατι που μπορεί να μη συμβεί για να μην εκτεθώ. Όσο περνά ο καιρός θα πω περισσότερα.
BlackMagicPAOK έγραψε::nairepaok:
basketikos έγραψε:Υπόμονη και θετικές σκέψεις.Η ομαδα το καλοκαίρι θα διαλυθεί και θα ξεκινήσει από το μήδεν σε ροστερ και διοικηση ...

Δηλαδή υπάρχει σχέδιο .. αυτοδιαλυσης;
Επίτηδες δεν πληρώνουν τους παίκτες;
Και το σημείο μηδέν που βρισκεται; συην Α2; Στο τοπικό; Σε συγχωνευση;
Πικρές μεγάλες έρχονται..

ΔΕ πρόκειται η ομάδα να πέσει υπομονή
basketikos
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 17:14

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 18 Μάιος 2019, 13:01

Μακάρι να γίνει έτσι...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 20 Μάιος 2019, 10:53

http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=254&t=7759&start=30


Τα ποστς από το κλειδωμένο topic του αγώνα με Προμηθέα στην Πάτρα, για να συνεχιστεί η κουβέντα εδώ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46920
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Δευτ 20 Μάιος 2019, 11:39

Νομίζω ότι στα περισσότερα συμφωνούμε.
1) Ο Ιβάν έκανε πίσω όταν κάποιος (όχι ο Μπανε) έκανε .. ατασθαλίες.
2) Ο Μπανε έχει κάνει πάρα πολλά και παραμένει για όλους μας η σημαία. Δεν μπόρεσε να βρει επενδυτή αλλά μάλλον κι αυτό το κυνήγησε απο υπερβάλλοντα ζήλο. Χωρις να είναι ο αρμόδιος
3) Ας δώσει λοιπόν το πράσινο φως ο Ιβαν για "εκκαθαρίσεις" στην ΚΑΕ κι ας δωσει τα κλειδιά στον εκλεκτο του..
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3675
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Δευτ 20 Μάιος 2019, 12:01

Χωρίς να είμαι μπασκετικός, να προσθέσω πως η υπάρχουσα δομή του ευρωπαϊκού μπάσκετ παίζει κι αυτή το ρόλο της. Το να παίζεις στο ανώτατο επίπεδο είναι το όνειρο και ο στόχος όλων. Από τον ιδιοκτήτη μέχρι τους οπαδούς. Όμως η ευρωλιγκα είναι κλειστό κλαμπ και είναι απίθανο να παίξεις εκεί, οπότε όλοι συμβιβάζονται με ένα τσαμπιονς λιγκ που είναι μεν ανταγωνιστικό αλλά του λείπει η αίγλη της ευρωλιγκα. Από την άλλη, ακόμα και στην ευρωλιγκα οι ομάδες έχουν χασούρα και φαίνεται πως όποιος ασχολείται με το μπάσκετ το κάνει μόνο για την γκάβλα του ή για επίδειξη ισχύος. Οπότε είναι δύσκολο να βρεθεί επενδυτής σε τέτοιο προϊόν.

Το να ασχοληθεί ο Ιβάν (με όποιον τρόπο θεωρεί σωστό) είναι πλέον η μόνη λύση. Όμως όσο ιδανικό είναι να έχεις έναν άνθρωπο σαν τον Ιβάν να ηγείται της οικόγενειας του ΠΑΟΚ, τόσο επικίνδυνη είναι η εξάρτηση όλου του οργανισμού από αυτόν. Ιδανικά θα ήθελα να βγει μπροστά ένα νέο πρόσωπο για το μπάσκετ, αλλά κάτι τέτοιο φαντάζει απίθανο.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7700
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Δευτ 20 Μάιος 2019, 12:33

κουβεντα με απανωτα μπαν :lol: θα γινει αν δεν ισχυει το σεναριο πως ο ιβαν εχει ηδη αποφασισει να στηριξει την καε το καλοκαιρι

τωρα δεν εχει νοημα

ειπαμε 2 πραγματα και παρεξηγηθηκαμε( εγω δηλαδη πιο πολυ και θα παρεξηγηθω λιγακι ακομα γιατι μυαλο δεν βαζω ειμαι αιωνια λαλακας)
για να καταλαβει ο καθενας πως η ομαδα τελειωσε αν δεν μπει ο ιβαν

τελευταιο ποστ λοιπον λεω την αποψη μου και γεγονοτα

ο μπανε εσωσε την καε και ηταν αθλος τιμη και δοξα
δουλευε η καε αριστα με ελαχιστα εσοδα και εκανε καλες ομαδες μπραβο τους
τα λεφτα σαββιδη μαζι με τις ικανοτητες μπανε-ματζικ εκαναν ενα ωραιο αποτελεσμα

τι χρεωνω στην καε τωρα για να τελειωνουμε με αυτο
ΑΠΑΘΕΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ

γνωριζαν τον μαιο του 18 πως η χρονια δεν βγηκε και αυξησαν και για την επομενη χρονια το μπατζετ χωρις να εχουν εσοδα

καπου εκει λοιπον ΑΝΤΙ να μιλησουν για την δεδομενη καταστροφη και να προσπαθησουν να κανουν κατι ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΤΗΝ ΣΙΩΠΗ
παρακαλουσαν για μηνες για ενα ραντεβου με τον ιβαν για να βγουν λαδι

ο μπανε σωστα καταλαβε πως game over και εφυγε αλλα αφησε μια εικονα σε μια μεγαλη συνεντεξη στο ΣΔΝΑ που μιλησε για τα παντα μια εικονα πως δεν τρεχει τιποτα απλα κουραστηκα και μαλλον πρεπει να ψαξουμε για επενδυτη

ραντεβου με τον ιβαν δεν ηρθε
ομως
η καταστροφη ηρθε

τι εκανε η καε?

ο μπανε εγω φευγω δεν ξερω τιποτα
ο γαλατσοπουλος στην προεδρια του εσακε
ο ματζικ στην πολιτικη
ο τελης ο ερμης ειναι αναδρομος και αμπελοσοφιες
ο κατσαρης ελα ρε μαλακα ιβαν κοψε τις μαλακιες τελειωνε

α ξεχασα και το φιασκο
κρατα τον ΠΑΟΚ ζωντανο οπαδε

γιατι δεν μπορουμε να κατεβασουμε ομαδα για του χρονου αλλα δεν στο λεμε
μουλαρωσε και ο ιβαν και δεν δεν δινει λεφτα
φυσικα ουτε θελαμε ουτε θελουμε να ψαξουμε για επενδυτη καλα πλεον δεν ειμαστε και στην καε για να ψαξουμε αλλα δεν λες να καταλαβεις μαλακα οπαδε

αλλα βασικα εισαι και γενκως μ@λ@κ@ς ρε οπαδε γιατι επενδυτης δεν μπορει να υπαρξει δεν γινεται
ουτε γινεται να σωσεις εσυ την καε (δες γαυρο) αλλα πρεπει δειλα δειλα να σου πουμε game over αλλα δεν θα το φωναζουμε κιολας γιατι ελπιζουμε να δωσει λυση ο ιβαν και να κλεισει η ιστορια
κατω απο το χαλακι ολα και η ζωη συνεχιζεται


αλλα μια που καναμε αυτη την χωρις νοημα κινηση να χτυπησουμε στο φιλοτιμο τον κοσμο και να δωσουμε μια εικονα ηρωικης μαχης απο αυτες που σου αρεσουν μαλακα οπαδε αλλα δεν εχει νοημα
συνολικα μαλακα οπαδε τους τελευταιους 4 μηνες
ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ
να ξαναγινει προεδρος του εσακε ο γαλατσοπουλος
να κατεβει στον πολιτικο στιβο ο ματζικ
να παει ο μπανε στο open
να κατεβασουμε ΜΙΣΗ ομαδα μεχρι το τελος της σεζον
να υπογραψει αμερικανος μας στον ιωνικο για του χρονου αλλα αρα εμεινε
να κλεισει ο γκος ως ασισαντ μανατζερ για το nba αρα εμεινε
να μην πληρωθει η ρητα του λινου(75χιλ) αρα εμεινε

ΟΚ εδωσε λεφτα ο γιωργης και πηραμε και λεφτα απο εσενα

ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ
να μας δεχθει ο ιβαν ακομα
ε σταυρωστε μας

τωρα τι γινεται χρωσταμε σχεδον ολη την φετινη χρονια 800 χιλ μπατζετ χωρις εφορια
χρωσταμε καποια απο την προηγουμενη συν τα εκατομυρια που ειναι διακανονισμενα

αν δεν μπει ο ιβαν δεν υπαρχει ομαδα δεν κατεβαζουμε ομαδα και θα αρχισουν ερωτησεις

αλλα θα μπει και ολα θα ξεχαστουνν μονο κανενας βλακας σαν τον marley ασχολειτε

τεςπα μαλακα οπαδε
ειχαμε ονειρα ικανοτητες καναμε ωραιες ομαδες με λιγα χρηματα και αν εμπαινε στην καε ο ιβαν θα καναμε σπουδαια δουλεια και το ξερουν ολοι γιατι ειναι αληθεια

λαθη κανουν ολοι τι να κανουμε τωρα
ειδικα οταν δεν εχεις χρηματα οπου φτωχος και η μοιρα του λενε και σωστα

ε τωρα αν επιμενεις στο γιατι δεν ειπαμε τιποτα και το μονο που καναμε ειναι να παρακαλαμε τον σαββιδη την απαντηση θα την παρεις συντομα η καε δεν καταστραφει και δεν ειναι αναγκη να γινουμε βουκινο

ε τωρα αν στραβωσει το πραγμα την γαμησαμε( για λιγο βεβαια) αλλα ετσι ειναι ζωη τι να κανεις
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 20 Μάιος 2019, 13:30

κεντρική (και μετά μπαν) :opaokara:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό basketikos » Δευτ 20 Μάιος 2019, 18:31

BlackMagicPAOK έγραψε:Νομίζω ότι στα περισσότερα συμφωνούμε.
1) Ο Ιβάν έκανε πίσω όταν κάποιος (όχι ο Μπανε) έκανε .. ατασθαλίες.
2) Ο Μπανε έχει κάνει πάρα πολλά και παραμένει για όλους μας η σημαία. Δεν μπόρεσε να βρει επενδυτή αλλά μάλλον κι αυτό το κυνήγησε απο υπερβάλλοντα ζήλο. Χωρις να είναι ο αρμόδιος
3) Ας δώσει λοιπόν το πράσινο φως ο Ιβαν για "εκκαθαρίσεις" στην ΚΑΕ κι ας δωσει τα κλειδιά στον εκλεκτο του..

Χαιρομαι παρα πολυ γιατι εχουμε μπει στο νοημα της συζητησης.
Όπως προείπα γνωρίζω ότι η ομάδα το καλοκαίρι δε θα διαλυθεί και θα σωθεί...
Θα ξαναρχίσει από το μηδέν με νέο προπονητή , τεχνικο διευθυντή και προεδρο ,ο οποίος θα είναι παράλληλα και διευθυνων συμβούλος...Οι δυο πρώτοι έχουν συνεργαστεί ξανά ...
Νομίζω είπα πολλά .Τα ονόματα θα τα πω μόλις μου τα επιβεβαιώσουν οριστικά .Εννοείται ότι θα γίνει ξύλωμα που αρχίζει από τις ακαδημίες.Χαίρομαι πάντως που έχουμε πιάσει το νόημα...
basketikos
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 17:14

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό basketikos » Δευτ 20 Μάιος 2019, 18:35

marley 4 έγραψε:κουβεντα με απανωτα μπαν :lol: θα γινει αν δεν ισχυει το σεναριο πως ο ιβαν εχει ηδη αποφασισει να στηριξει την καε το καλοκαιρι

τωρα δεν εχει νοημα

ειπαμε 2 πραγματα και παρεξηγηθηκαμε( εγω δηλαδη πιο πολυ και θα παρεξηγηθω λιγακι ακομα γιατι μυαλο δεν βαζω ειμαι αιωνια λαλακας)
για να καταλαβει ο καθενας πως η ομαδα τελειωσε αν δεν μπει ο ιβαν

τελευταιο ποστ λοιπον λεω την αποψη μου και γεγονοτα

ο μπανε εσωσε την καε και ηταν αθλος τιμη και δοξα
δουλευε η καε αριστα με ελαχιστα εσοδα και εκανε καλες ομαδες μπραβο τους
τα λεφτα σαββιδη μαζι με τις ικανοτητες μπανε-ματζικ εκαναν ενα ωραιο αποτελεσμα

τι χρεωνω στην καε τωρα για να τελειωνουμε με αυτο
ΑΠΑΘΕΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ

γνωριζαν τον μαιο του 18 πως η χρονια δεν βγηκε και αυξησαν και για την επομενη χρονια το μπατζετ χωρις να εχουν εσοδα

καπου εκει λοιπον ΑΝΤΙ να μιλησουν για την δεδομενη καταστροφη και να προσπαθησουν να κανουν κατι ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΤΗΝ ΣΙΩΠΗ
παρακαλουσαν για μηνες για ενα ραντεβου με τον ιβαν για να βγουν λαδι

ο μπανε σωστα καταλαβε πως game over και εφυγε αλλα αφησε μια εικονα σε μια μεγαλη συνεντεξη στο ΣΔΝΑ που μιλησε για τα παντα μια εικονα πως δεν τρεχει τιποτα απλα κουραστηκα και μαλλον πρεπει να ψαξουμε για επενδυτη

ραντεβου με τον ιβαν δεν ηρθε
ομως
η καταστροφη ηρθε

τι εκανε η καε?

ο μπανε εγω φευγω δεν ξερω τιποτα
ο γαλατσοπουλος στην προεδρια του εσακε
ο ματζικ στην πολιτικη
ο τελης ο ερμης ειναι αναδρομος και αμπελοσοφιες
ο κατσαρης ελα ρε μαλακα ιβαν κοψε τις μαλακιες τελειωνε

α ξεχασα και το φιασκο
κρατα τον ΠΑΟΚ ζωντανο οπαδε

γιατι δεν μπορουμε να κατεβασουμε ομαδα για του χρονου αλλα δεν στο λεμε
μουλαρωσε και ο ιβαν και δεν δεν δινει λεφτα
φυσικα ουτε θελαμε ουτε θελουμε να ψαξουμε για επενδυτη καλα πλεον δεν ειμαστε και στην καε για να ψαξουμε αλλα δεν λες να καταλαβεις μαλακα οπαδε

αλλα βασικα εισαι και γενκως μ@λ@κ@ς ρε οπαδε γιατι επενδυτης δεν μπορει να υπαρξει δεν γινεται
ουτε γινεται να σωσεις εσυ την καε (δες γαυρο) αλλα πρεπει δειλα δειλα να σου πουμε game over αλλα δεν θα το φωναζουμε κιολας γιατι ελπιζουμε να δωσει λυση ο ιβαν και να κλεισει η ιστορια
κατω απο το χαλακι ολα και η ζωη συνεχιζεται


αλλα μια που καναμε αυτη την χωρις νοημα κινηση να χτυπησουμε στο φιλοτιμο τον κοσμο και να δωσουμε μια εικονα ηρωικης μαχης απο αυτες που σου αρεσουν μαλακα οπαδε αλλα δεν εχει νοημα
συνολικα μαλακα οπαδε τους τελευταιους 4 μηνες
ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ
να ξαναγινει προεδρος του εσακε ο γαλατσοπουλος
να κατεβει στον πολιτικο στιβο ο ματζικ
να παει ο μπανε στο open
να κατεβασουμε ΜΙΣΗ ομαδα μεχρι το τελος της σεζον
να υπογραψει αμερικανος μας στον ιωνικο για του χρονου αλλα αρα εμεινε
να κλεισει ο γκος ως ασισαντ μανατζερ για το nba αρα εμεινε
να μην πληρωθει η ρητα του λινου(75χιλ) αρα εμεινε

ΟΚ εδωσε λεφτα ο γιωργης και πηραμε και λεφτα απο εσενα

ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ
να μας δεχθει ο ιβαν ακομα
ε σταυρωστε μας

τωρα τι γινεται χρωσταμε σχεδον ολη την φετινη χρονια 800 χιλ μπατζετ χωρις εφορια
χρωσταμε καποια απο την προηγουμενη συν τα εκατομυρια που ειναι διακανονισμενα

αν δεν μπει ο ιβαν δεν υπαρχει ομαδα δεν κατεβαζουμε ομαδα και θα αρχισουν ερωτησεις

αλλα θα μπει και ολα θα ξεχαστουνν μονο κανενας βλακας σαν τον marley ασχολειτε

τεςπα μαλακα οπαδε
ειχαμε ονειρα ικανοτητες καναμε ωραιες ομαδες με λιγα χρηματα και αν εμπαινε στην καε ο ιβαν θα καναμε σπουδαια δουλεια και το ξερουν ολοι γιατι ειναι αληθεια

λαθη κανουν ολοι τι να κανουμε τωρα
ειδικα οταν δεν εχεις χρηματα οπου φτωχος και η μοιρα του λενε και σωστα

ε τωρα αν επιμενεις στο γιατι δεν ειπαμε τιποτα και το μονο που καναμε ειναι να παρακαλαμε τον σαββιδη την απαντηση θα την παρεις συντομα η καε δεν καταστραφει και δεν ειναι αναγκη να γινουμε βουκινο

ε τωρα αν στραβωσει το πραγμα την γαμησαμε( για λιγο βεβαια) αλλα ετσι ειναι ζωη τι να κανεις

Ευγε marley συμφωνω σε όλα !ΔΕ ΘΑ ΔΙΑΛΥΘΟΥΜΕ!
basketikos
 
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Δευτ 06 Αύγ 2018, 17:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες