Branislav "The Tiger" Prelević

Οτιδήποτε αφορά παίκτες και προπονητές που τίμησαν (ή και ατίμασαν...) τη φανέλα με το δικέφαλο...

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό DimisK » Κυρ 31 Μάιος 2009, 16:26

free4 έγραψε:Πόσο δύσκολο είναι ρε π@@στη μου να γίνει αυτό που λέω τόσον καιρό????

Ξεκινάς από τα χαμηλά (όχι όπως ο Δρόσος πέρυσι..) για να φτάσεις στα ψηλά.. Μην ξεχνάτε ότι φτάσαμε στον πάτο πρόπερσι, ενώ πέρυσι κυριολεκτικά σωθήκαμε από τα αποτελέσματα του πρώτου γύρου κι από το ήθος όσων παρέμειναν ως το τέλος..

free4 έγραψε:Ο ΠΑΟΚ δε χρειάζεται έναν που να τρέχουν τα λεφτά από τα μπατζάκια του..
Ο ΠΑΟΚ θέλει κάποιον διαχειριστή όπως ο Ζαγοράκης που να ξέρει πως θα κατανείμει τα έσοδα, να έχει τα κονέ με παράγοντες και χορηγούς και να προσελκύσει τον κόσμο..

Τόσο δύσκολο να συσπειρωθούμε γύρω από τον Μπάνε, να μαζέψουμε 6 χιλιάρικα διαρκείας και να διαχειριστεί ο Μπάνε (με τα έμπιστα πρόσωπα δίπλα του από την οικογένεια του ΠΑΟΚ) τα όσα έσοδα θα υπάρξουν από τα τηλεοπτικά, τις διαφημίσεις, τους χορηγούς και την εκμετάλλευση της μπουτίκ και του γηπέδου για άλλες εκδηλώσεις?????



Και για να το ολοκληρώσω τώρα, όπως ο Ζαγόρ έβαλε τον Βιολίδη και τους άλλους που μπορούν να προσφέρουν και οικονομικά, ας το κάνει αυτό κι ο Μπάνε. Ας μπουν δίπλα του στη διοίκηση, Πατρίδας, Αλεξόπουλος ή όποιος άλλος ενδιαφέρεται τέλοσπάντων κι ας βάλουν κι αυτοί κανένα ευρώ.. Ας μη νοιάζονται μόνο για την τσέπη τους, τη θέση τους και την υστεροφγημία τους, γιατί είδαμε και μερικοί άλλοι που έβαλαν λεφτά στην ομάδα, πως τους συμπεριφέρονται ορισμένοι!!

Αφήστε τα λόγια και τις καλές προθέσεις και βάλτε φράγκα ή έστω γίνετε σωστοί διαχειριστές ρε π@@στη μου την τρέλα μουυυυυυυυ

Θέλετε ή δε θέλετε το καλό του ΠΑΟΚ???????
ΙΔΟΥ Η ΡΟΔΟΣ, ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ!!

ΑΠΟΔΕΙΞΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΜΕΓΑΛΟΨΥΧΟΙ ΓΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ, ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ, ΙΣΩΣ, ΑΡΕΣΚΟΝΤΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΛΕΠΟΥΝ ΝΑ ΑΙΜΟΡΑΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΨΥΧΟΡΑΓΕΙ!!! ΑΝ ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ, ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ, Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΛΥΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΤΟΥ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ.

2 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΜΑΖΕΨΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΚ ΣΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΕΔΩ ΘΑ ΚΩΛΩΣΟΥΜΕ???
ΞΥΠΝΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΘΕΙΤΕ ΠΡΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΩΝ ΕΚΠΛΗΞΕΩΝ!!!


Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ!!!!


Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team



........................................
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό kostasff » Κυρ 31 Μάιος 2009, 22:28

Τα πράγματα είναι απλά. Κανένας (πλην εξαιρέσεων) δεν σκάζει για το μπάσκετ. Για παράδειγμα δείτε το φόρουμ. Οι ίδιοι και οι ίδιοι, με ελάχιστες προσθαφαιρέσεις, γράφουμε και ξαναγράφουμε τα ίδια και τα ίδια. Ενώ στο ποδόσφαιρο γίνεται σφαγή. Όταν έχουμε επιτυχίες και στο μπάσκετ (!!!!!!!!!!!!!!) τότε θα υπάρξει και ενδιαφέρον. Αθάνατε Έλληνα! Όπου γάμος και χαρά η Βασίλω πρώτη. Κατά τα άλλα έφταιγε που δεν είχαμε ηγέτη κάποιον που να εμπνέει τον λαό του ΠΑΟΚ. Αν δεν εμπνέει η ζωντανή ιστορία του Παοκτσήδικου μπάσκετ τότε ποιον να φέρουμε? Πέρυσι όμως μας ενέπνευσε ο Δρόσος. Αυτός μας έταξε 3η θέση ενώ ο Μπάνε μας μιλάει για μπάτζετ 750.000€. Που πας ρε Μπάνε με τέτοια νούμερα να πείσεις τον υπέροχο λαό του ΠΑΟΚ? Τάξε μας πρωτάθλημα να σε αποθεώσουμε.
Τελικά καλύτερα ήταν με τον Πανελούδη. Τα φορτώναμε όλα σε αυτόν και βγαίναμε όλοι λάδι. Τώρα με τον Μπάνε βγαίνει στην φόρα όλη η μπασκετική μας γύμνια.
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 01 Ιουν 2009, 10:32

ρε μπαγάσηδες είχατε ανοίξει νέο τόπικ και συζητούσατε όλο το σ/κ και εγώ απουσίαζα???χαχα
λοιπόν 2 καίρεια σημεία που μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση διαβάζοντας όλα τα παραπάνω σχόλια:
1) o mpane θεωρεί το μεγαλύτερο πρόβλημα του ΠΑΟΚ τις εσωτερικές έριδες!!!!!!!!!!!!
2) κάποιος φίλος είπε να ψάξει πρώτα ο mpane να βρει λεφτά για τον ΠΑΟΚ για να κερδίσει την εμπιστοσύνη του!!!!!!

Αντε καλό μήνα, για να μην πω τίποτε χειρότερο....
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 01 Ιουν 2009, 10:35

Καλό μήνα!!!
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό Johnys » Δευτ 01 Ιουν 2009, 15:36

kostasff έγραψε:Τα πράγματα είναι απλά. Κανένας (πλην εξαιρέσεων) δεν σκάζει για το μπάσκετ. Για παράδειγμα δείτε το φόρουμ. Οι ίδιοι και οι ίδιοι, με ελάχιστες προσθαφαιρέσεις, γράφουμε και ξαναγράφουμε τα ίδια και τα ίδια. Ενώ στο ποδόσφαιρο γίνεται σφαγή. Όταν έχουμε επιτυχίες και στο μπάσκετ (!!!!!!!!!!!!!!) τότε θα υπάρξει και ενδιαφέρον. Αθάνατε Έλληνα! Όπου γάμος και χαρά η Βασίλω πρώτη. Κατά τα άλλα έφταιγε που δεν είχαμε ηγέτη κάποιον που να εμπνέει τον λαό του ΠΑΟΚ. Αν δεν εμπνέει η ζωντανή ιστορία του Παοκτσήδικου μπάσκετ τότε ποιον να φέρουμε? Πέρυσι όμως μας ενέπνευσε ο Δρόσος. Αυτός μας έταξε 3η θέση ενώ ο Μπάνε μας μιλάει για μπάτζετ 750.000€. Που πας ρε Μπάνε με τέτοια νούμερα να πείσεις τον υπέροχο λαό του ΠΑΟΚ? Τάξε μας πρωτάθλημα να σε αποθεώσουμε.
Τελικά καλύτερα ήταν με τον Πανελούδη. Τα φορτώναμε όλα σε αυτόν και βγαίναμε όλοι λάδι. Τώρα με τον Μπάνε βγαίνει στην φόρα όλη η μπασκετική μας γύμνια.


+άπειρο
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό DimisK » Δευτ 01 Ιουν 2009, 15:37

..............................................
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό kostasff » Δευτ 01 Ιουν 2009, 15:50

palok έγραψε:ρε μπαγάσηδες είχατε ανοίξει νέο τόπικ και συζητούσατε όλο το σ/κ και εγώ απουσίαζα???

Μας βρήκες κι εδώ ρε γαμώτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 01 Ιουν 2009, 15:53

χαχα +1000
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό Thanos4 » Δευτ 01 Ιουν 2009, 16:04

ντροπη στον ΑΣ.αν απ' οσο λετε ο μπανε δεν ειναι αξιοπιστος (που δεν νομιζω)ΑΠΟΡΙΨΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ .μην παιζεται μ' εμας αλλα κυριως με αυτην την ταλεπωριμενη ομαδα

ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ μόνο μια χορηγία έχει ανάγκη. Την
συνεχή αγάπη του κόσμου μας, που με την οικονομική και ηθική στήριξη,
μας κάνει να βλέπουμε πολύ μικρά, όσα εμπόδια κι αν μας βάλουν.
Άβαταρ μέλους
Thanos4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Παρ 25 Απρ 2008, 15:27
Τοποθεσία: Κουφαλια

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό savic79 » Δευτ 01 Ιουν 2009, 16:16

kostasff έγραψε:Τα πράγματα είναι απλά. Κανένας (πλην εξαιρέσεων) δεν σκάζει για το μπάσκετ. Για παράδειγμα δείτε το φόρουμ. Οι ίδιοι και οι ίδιοι, με ελάχιστες προσθαφαιρέσεις, γράφουμε και ξαναγράφουμε τα ίδια και τα ίδια. Ενώ στο ποδόσφαιρο γίνεται σφαγή. Όταν έχουμε επιτυχίες και στο μπάσκετ (!!!!!!!!!!!!!!) τότε θα υπάρξει και ενδιαφέρον. Αθάνατε Έλληνα! Όπου γάμος και χαρά η Βασίλω πρώτη. Κατά τα άλλα έφταιγε που δεν είχαμε ηγέτη κάποιον που να εμπνέει τον λαό του ΠΑΟΚ. Αν δεν εμπνέει η ζωντανή ιστορία του Παοκτσήδικου μπάσκετ τότε ποιον να φέρουμε? Πέρυσι όμως μας ενέπνευσε ο Δρόσος. Αυτός μας έταξε 3η θέση ενώ ο Μπάνε μας μιλάει για μπάτζετ 750.000€. Που πας ρε Μπάνε με τέτοια νούμερα να πείσεις τον υπέροχο λαό του ΠΑΟΚ? Τάξε μας πρωτάθλημα να σε αποθεώσουμε.
Τελικά καλύτερα ήταν με τον Πανελούδη. Τα φορτώναμε όλα σε αυτόν και βγαίναμε όλοι λάδι. Τώρα με τον Μπάνε βγαίνει στην φόρα όλη η μπασκετική μας γύμνια.


Δεν έχεις και εντελώς άδικο,όμως πολλοί από μας και να θέλαμε να γράψουμε για το μπάσκετ δεν έχουμε ούτε την απαραίτητη πληροφόρηση ούτε και μπορούμε να εκφράσουμε γνώμη για κάτι που αυτή τη στιγμή παρουσιάζεται σαν μια αδιέξοδη κατάσταση.Πχ εγώ που έγινα παοκτσής από το μπάσκετ και είμαι ένας απλός οπαδός 1000χμ μακρυά τι να γράψω.Κανείς δε με έχει δώσει να καταλάβω τι γίνεται εκεί πέρα.Το μόνο που ξέρω είναι ότι οι λύσεις που προτείνονται θεωρούνται και πολύ πιθανόν να είναι εντελώς ανεπαρκείς.Παραπέρα δεν ξέρω τίποτα και για αυτό πιστεύω κι εγώ και πολλοί άλλοι προφανώς θα ασχοληθούν με το ποδόσφαιρο αυτή τη στιγμή και όχι με το μπάσκετ.
Στο μπάσκετ λείπει οποιοδήποτε όραμα,ακόμα ακόμα και το όραμα της σωτηρίας,κανένας δεν έχει μιλήσει δεν έχει βγει να πείσει τον κόσμο να συστρατευθεί για αυτό το σκοπό.
savic79
 
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Σάβ 23 Μάιος 2009, 13:39
Τοποθεσία: κάπου στο αριστερό κεφάλι του δικεφάλου

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 01 Ιουν 2009, 16:26

savic επειδή και εγώ δεν έχω καμία σχέση με θεσσαλονίκη αρχίζω και καταλαβαίνω το εξής: και τα 2 τμήματα (μπασκετ και μπάλα) φτάσανε στον πάτο. αυτό το συνηδητοποιήσαμε. όλοι. δεν μπορώ να πιστέψω το αντίθετο για κανέναν (αυτοί που δεν μπορούν να σκέφτονται δεν με ενδιαφέρουν). στη μπάλα εμφανίστηκαν σωτήρες τύπου σαββίδη όπου θέλανε το γήπεδο. ο ΑΣ λοιπόν έκανε πίσω γιατί θιγόταν το συμφέρον του. ήρθε λοιπόν ο τεό, άμεμπτος και πήρε την ΠΑΕ μόνος του χωρίς πρακτικά να δώσει λογαριασμό σε κανέναν. δεν ξέρω αν δεν είχε από πίσω του τον γκαγκάτση ίσως και κάποιους άλλους κυρίως πολιτικούς παράγοντες αν θα του έδιναν τελικά την ΠΑΕ. στο μπάσκετ λοιπόν ο ΑΣ, ο πατερούλης, δε δίνει το τμήμα σε κανένα μπάνε αν δεν πάρει κάτι και αυτός. τώρα τι είναι αυτό δεν το ξέρω. δεν υπονοώ κάτι κακό. κάτι πάντως κάτω από το τραπέζι. Για να τελειώνω λοιπόν δεν είναι το πρόβλημα ο κόσμος, δεν είναι η αδιαφορία, δεν είναι το οτι το μπάσκετ δεν έχει τόσους οπαδούς, δεν είναι το μικρό budget, οι μικρές προσδοκίες για επιτυχίες...
είναι αυτό που είπε ο μπάνε: το μεγαλύτερο πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι οι εσωτερικές έριδες. ΤΕΛΟΣ
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό Thanos4 » Δευτ 01 Ιουν 2009, 16:28

+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ μόνο μια χορηγία έχει ανάγκη. Την
συνεχή αγάπη του κόσμου μας, που με την οικονομική και ηθική στήριξη,
μας κάνει να βλέπουμε πολύ μικρά, όσα εμπόδια κι αν μας βάλουν.
Άβαταρ μέλους
Thanos4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Παρ 25 Απρ 2008, 15:27
Τοποθεσία: Κουφαλια

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό Thanos4 » Δευτ 01 Ιουν 2009, 16:31

ρε παιδια και το γελιο ειναι οτι ο πατριδας αποσυρθηκε οχι επειδη δεν μπορουσε αλλα για να μην γινουν αυτες οι μ@λ@κιες........
πρωτη φορα κατηγορω τον ΑΣ αλλα ολο το φταιξιμο ειναι δικο του

:? :?
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ μόνο μια χορηγία έχει ανάγκη. Την
συνεχή αγάπη του κόσμου μας, που με την οικονομική και ηθική στήριξη,
μας κάνει να βλέπουμε πολύ μικρά, όσα εμπόδια κι αν μας βάλουν.
Άβαταρ μέλους
Thanos4
 
Δημοσιεύσεις: 953
Εγγραφή: Παρ 25 Απρ 2008, 15:27
Τοποθεσία: Κουφαλια

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό kostasff » Δευτ 01 Ιουν 2009, 16:44

Εσωτερικές έριδες υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν παντού. Η αδιαφορία όμως τις διογκώνει και αφήνει πεδίο δράσης σε όλους αυτούς που τις δημιουργούν. Αν δεν υπήρχε αδιαφορία στο μπάσκετ και υπήρχε (λόγω Μπάνε) ένας γενικός ξεσηκωμός, ανάλογος του ποδοσφαίρου, τότε θα πήγαινε κάθε κατεργάρης στον πάγκο του. Ότι γίνεται δηλαδή και με τον Ζαγοράκη. Πιστεύεται πως δεν υπάρχουν κάποιοι που περιμένουν στην γωνία κάποια στραβοτιμονιά, για να πάρουν αέρα και να δημιουργήσουν καταστάσεις? Αν δεν υπήρχε η μαζική συστράτευση του κόσμου, να είστε σίγουροι πως θα είχε αρχίσει η φαγωμάρα από την πρώτη στιγμή.
Αυτό λείπει από το μπάσκετ. Η θωράκιση μιας υγιούς προσπάθειας. Και αν μέχρι χθες απουσίαζε αυτός που θα ενέπνεε τον κόσμο, σήμερα υπάρχει και είναι ότι καλύτερο έχει να επιδείξει το μπάσκετ (και όχι μόνο) του ΠΑΟΚ. Η ζωντανή ιστορία μας, ο άνθρωπος όραμα, η πραγματική σημαία μας, ο ΜΠΑΝΕ ΠΡΕΛΕΒΙΤΣ
:x
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Branislav (the tiger) Prelević

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 01 Ιουν 2009, 18:24

Ο Μπάνε Πρέλεβιτς με συνέντευξή του στον Extrasport ανέλυσε τις συνέπειες που προκαλεί η καθυστέρηση ορισμού διοίκησης Πρωτοδικείου στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ.
’Η πρόταση που έχω καταθέσει ήταν για δημιουργία διοίκησης Πρωτοδικείου για να μπορεί η ομάδα να λειτουργήσει. Έχει περάσει ένας μήνας και δεν έχει γίνει κάτι από την πλευρά του ερασιτέχνη. Επειδή ο χρόνος είναι χρήμα, κάθε μέρα που περνάει κάνει ζημιά στην ομάδα μπάσκετ του ΠΑΟΚ. Αυτό που χρειάζεται η ομάδα είναι να αρχίσει να δουλεύει ο ΠΑΟΚ, κι όταν δουλεύει το σύστημα έρχονται και τα χρήματα. Δεν μπορούμε να κάνουμε άλματα όταν πρέπει να κάνουμε προσεκτικά βήματα.

Η πρώτη προτεραιότητα είναι να δημιουργηθεί διοίκηση και το επόμενο είναι να πάρει μέρος ο ΠΑΟΚ στο πρωτάθλημα. Δεν μπορώ να ξέρω που θα οδηγήσει αυτή η κατάσταση. Περιμένω μια απάντηση από τον ερασιτέχνη για το τι θα γίνει. Σε όλο αυτό το χρόνο που έχει περάσει, θα μπορούσε να είχε δείξει ο ΠΑΟΚ προς τα έξω το τι μπορεί να κάνει για να προσελκύσει συνεργασίες με επιχειρηματίες και να έχει εξασφαλίσει χρήματα για να κινηθεί. Δεν υπάρχει πρόταση, εμένα μου ζητήθηκε να ηγηθώ μιας διοίκησης Πρωτοδικείου και τίποτε παραπάνω. Ποια πρόταση να καταθέσω ; Εγώ λεω ότι πρέπει να σχηματιστεί μια διοίκηση που θα λύνει προβλήματα για να μπορέσει η ομάδα να συμμετάσχει στο πρωτάθλημα’’.
‘’Ο ερασιτέχνης έχει δημιουργήσει μια επιτροπή, συναντηθήκαμε δυο φορές, και τις δυο μου δόθηκε ένα ερωτηματολόγιο το οποίο συμπλήρωσα και το παρέδωσα την επόμενη ημέρα, αλλά δεν υπήρξε ανταπόκριση. Ο ερασιτέχνης υποστηρίζει ότι πρέπει να έχουν εγγυήσεις για την ΚΑΕ, αλλά επιχειρηματικό πλάνο τριετίας ή πενταετίας δεν μπορεί να υπάρξει για έναν απλό λόγο : Όσο υπάρχει πρόβλημα με το ιδιοκτησιακό και τις μετοχές, κανένας σοβαρός και μεγάλος επιχειρηματίας δεν θα ασχοληθεί με την ΚΑΕ.

Με έχουν πλησιάσει κάποιοι άνθρωποι που ήθελαν να βοηθήσουν αλλά βλέποντας αυτή την καθυστέρηση, απογοητεύονται και αλλάζουν γνώμη. Δεν είχα ποτέ μου καμία διαφωνία με τον Δημήτρη Πατρίδα, Για να υπάρξει διαφωνία πρέπει να υπάρξουν συζητήσεις και δεν έγινε ποτέ κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω γιατί απέσυρε την πρόταση του, το μόνο που ξέρω είναι ότι από τον ΠΑΟΚ δεν περισσεύει κανείς’’.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παλαίμαχοι Π.Α.Ο.Κ.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες