Branislav "The Tiger" Prelević

Οτιδήποτε αφορά παίκτες και προπονητές που τίμησαν (ή και ατίμασαν...) τη φανέλα με το δικέφαλο...

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 12:07

Το πέπλο του ανεξήγητου τα καλύπτει όλα.

Μοναδικό case study για το παγκόσμιο οικονομικό γίγνεσθαι η ΚΑΕ ΠΑΟΚ. Μια ανώνυμη εταιρεία με potential κοινό ανταπόκρισης το 65% μιας πόλης περίπου 1,2 εκατομυρίων ,καθαρή από χρέη, στην οποία δεν πλησιάζει ούτε κουνούπι την στιγμή που σε μικρότερα μαγαζιά στο ίδιο οικονομικό περιβάλλον έχουν βρεθεί επενδυτές.

Ή αψηφούμε την παγκόσμια οικονομία ή τα πράγματα δεν είναι ακριβώς όπως τα λέει η ΚΑΕ.

Εγώ καμιά ιδιοφυία δεν είμαι, αλλά σύμπτωση επαναλαμβανόμενη παύει να είναι σύμπτωση.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό simba » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 12:26

goran 64 έγραψε:Αν δεν υπηρχαν κάποιοι "συνομωσιολόγοι-Π.Α.Ο.Κ.άρχες", με τους υπόλοιπους να παρακολουθούμε τα δρώμενα από μακριά, μην κάνοντας τίποτα, γιατί "τζιζ", ίσως ακόμα είχαμε στην Π.Α.Ε. (η)γούμενους και παγών(ια)ηδες!!

Το γεγονος και μονο οτι καποιοι βαυκαλιζονται, αναλαμβανοντας το ρολο αυτο με το νου τους, λεει πολλα..
Και το παιζουν ξερολες-καμορες στα ραδιοφονα,"μην ανοιξω το στομα μου, ξερω πολλα", οχι μονο για το εφε στους μαμελουκους μυστηριολαγνους που πλεον ζουνε γι'αυτα κ αποθεωνουν στις γραμμες ή στα fb, αλλα αρκετες φορες, υστεροβουλα, μια για να φερουν τον αα ή τον σαχπα ή το φουφουτο, αλλη λογω εμπαθειων, αλλη απλα για να πουλησουν φυλλα κ ακροαματικοτητα..
Και παιρνουν σβαρνα τις συνομωσιες και τις κατηγοριες με ανυπαρκτα στοιχεια..
(γενικα μιλαω ε)


Flash, ειπε κανεις το αντιθετο, οτι δν ειναι γεγονος?
Ιδου η ροδος, ιδου και το πηδημα..
Οποιος εχει, ας διωξει τους "εμμισθους", ας ασχοληθει, ας τον φερει (να παιρνει κ αυτος μισθο μετα)..


Ελα ρε Odi..
Συμπτωσεις επαναλαμβανομενες? Αληθεια? Πεπλο ανεξηγητου επειδη δν επαναληφθηκαν χορηγιες στο ερμο το μπασκετακι? Αδιασειστα επιχειρηματα.

Μπηκαν σε μικροτερα μαγαζια (με μικροτερες υποχρεωσεις) κ δε μπαινουν στο μεγαλυτερο (με την απιστευτη φθορα, απαιτησεις, κινδυνο οχι μονο για ζημια αλλα για να σε βριζουν κ να σε σπηλωνουν επειδη δε χτυπας τους 2 κατω?). Τρομερο κι αυτο.
Εδω δε μπαινει ο Σαββιδης που εχει την καυλα, λογω ευρωλιγκας κ των 2 κατω..
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 12:39

Γ αυτό δεν μπαίνει ο Σαββίδης; Είσαι βέβαιος;

Μεγάλα καράβια, μεγάλες φουρτούνες simba. Δεν μπαίνουν για χόμπι οι άνθρωποι. Ούτε θα πει κανείς σε όποιον επενδυτή μπει κάτι αν δεν χτυπήσει τον γαυροβάζελο.

Γίνεται να έχουμε κανονική ομάδα και όχι τσίρκο; Πολλά ζητάμε;
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό simba » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 12:46

Απο διαφορα που εχω ακουσει/διαβασει, κυριως γι'αυτους τους λογους..Οχι ξερωγω λογω μπανε ή τελη (ακομα κ αν αυτο συνεβαινε, ποιο το προβλημα? Παιρνεις την ομαδα διωχνοντας τους ή λες θα επενδυσω θετοντας βετο στον κατσαρη)

Και φυσικα γι'αυτο που πολυ σοφα εγραψες, γιατι καποιος να αναλαβει μεγαλες φουρτουνες σ'αυτο το τοπιο, χωρις αντικρυσμα (κ με τον οποιο κινδυνο εγραψα, βλεποντας οτι απαξιωνονται ακομα κ ανθρωποι οπως ο μπανε)..



Οσο γι'αυτο που λες στο τελος, ετερον εκατερον, ολοι το ιδιο ζηταμε..
Τελευταία επεξεργασία από simba και Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 12:55

Οποτε για μας που δεν γνωριζουμε, πειτε μας γιατι δεν μπαινει επενδυτης
Dimg4
 

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:01

Simba, όλοι αυτοί, που ανέφερες παραπάνω, με ξεπερνάνε και ελπίζω να το χεις καταλάβει, όπως και όλοι...
Η αναφορά μου σε "Π.Α.Ο.Κ.άρχες" και "ηγουμενοπαγώνια" πήγαινε περισσότερο σε άλλους, που φαίνεται πως δεν γνωρίζουν (ή δεν θυμούνται?) πολλά, γράφοντας όσα γράφουν, αν και αλλού επικεντρώνομαι-εστιάζω στο υπόλοιπο post μου, ελπίζοντας να μην λανθάνει κανενός της προσοχής, όπως και προηγούμενη αναφορά μου...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:01

Παιδιά μου φαίνεται ότι όλοι που λέτε ήρθαν απλά για χορηγίες. Ο Αμοιρίδης ο άθρωπος πέρσυ το καλοκαίρι είπε ότι δε μπορεί να αναλάβει την ΚΑΕ και προτιμά να πάρει το γυναικείο τμήμα βόλλευ. Μια χαρά είναι εκεί και κάνει άριστα την δουλειά του. Ο Κοντομηνάς και ο Μαλέλης, μην πω καμιά χοντράδα τώρα, αλλά εμένα η χορηγεία των 200.000 μου φάνηκε σαν ενέσα στο υπόδικο προφίλ του Κοντομηνά. Ένας άλλος που πήρε μια Βουλγάρικη ομάδα μπάσκετ έλεγε εγώ μπορώ να βάλω μέχρι ένα μίριο. Το μπάσκετ του ΠΑΟΚ έχει χρέη, επίσης δεν είναι κερδοφόρο, θέλει έναν τρελό με λεφτά να μπει μπροστά σε τέτοιες περιόδους. Δε σημαίνει ότι η τωρινή διοίκηση είναι ότι καλύτερο έχουμε, αλλά το πρόβλημα που δημιουργήθηκε είναι πιο βαθύ.

Το πρόβλημα που συζητάμε είναι η συμπεριφορά του Πανάκα. Γιατί ένα μέλος του ΠΑΟΚ τα βάζει με ανθρώπους μέσα στον ίδιο τον ΠΑΟΚ και βγαίνουν όλα αυτά από τον ίδιο τον Πανάκα στον αέρα. Δηλαδή κάνει ότι κάνει στο γήπεδο, τον παίρνει τηλέφωνο ο Μπάνε και μιλάνε. Και μετά στέλνει ο Πανάκας επιστολή στην ΚΑΕ, μετά την δημοσιεύει στο φεημπουκ και την αναπαράγει μέσω δημοσιογράφων. Βγάνει ο Μπάνε και λέει τί έκανε. Μετά βγαίνει σε 2 ραδιόφωνα ο Πανάκας και πάλι εσωστρέφεια και πάλι εσωστρέφεια. Δηλαδή τί κάνουμε εδώ, βγάζουμε το ΠΑΟΚόμετρο και μετράμε ποιός την έχει μεγαλύτερη, δε μας νοιάζει τίποτα και νομίζουμε ότι είμαστε υπεράνω όλων και λέμε χαρακτηρισμούς και μαλώνουμε στα ραδιόφωνα και αρχίζουν και οι δημοσιογράφοι και λένε τα δικά τους. Προς τί όλα αυτά?

Προς τον προσωπικό εγωισμό ενός οπαδού-παράγοντα, Πανάκα?
Όχι δεν είναι ουτε περισσότερο ΠΑΟΚ από τον απλό φίλαθλο και δεύτερον κάνει κακό στον μπασκετικό ΠΑΟΚ, καθώς μόνο εσωστρέφεια δημιουργεί στο τμήμα. Πραγματικά προβολή θέλει και χειροκροτήματα αναζητά ο κύριος. Ναι έδωσε λεφτά στο παρελθόν αλλά τα διαρκείας ακόμα ανταποδοτικά τα έχει στα ΒΙΠ. Ίσως νιωθει ότι είναι τσιφλίκι του ΠΑΟΚ και άγεται και φέρεται όπως θέλει.
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:13

Μπανε, νομιζω πως εφτασε η ωρα να αραξεις στην ηρεμια σου. Εδωσες την ψυχη σου ως παικτης, ρισκαρες την υγεια σου σε φασεις οπου ΟΛΟΙ μας στη θεση σου θα δηλωναμε τραυματιες, μπηκες μπροστα ως προεδρος διαχειριστης και κρατησες την ομαδα σε αξιοπρεπεστατο επιπεδο κατω απο τραγικες οικονομικες συνθηκες και ανυπαρκτη στηριξη κοσμου, την στιγμη που στο ποδοσφαιρο για πλακα πανε 10000 ατομα. Οτι κι αν γραψουν καποιοι, οσο εγωισμο κι αν βγαλουν, δεν θα αλλοιωθει ποτε το γεγονος οτι εισαι Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΘΛΗΤΗΣ/ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ που φορεσε φανελα με τον δικεφαλο στο στηθος.
Οποιος τα ξερει ολα, εκει ειναι η καε. Πατε, πειτε στον Μπανε ο ΠΑΟΚ πανω απο ολα ξερω γω, αναλαβετε και χτυπηστε πρωταθλημα και καντε ολα σωστα.
Dimg4
 

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:22

Μεγάλη απορία μου δημιουργεί το ότι κάποιοι δεν μπορούν (θέλουν?) να παραδεχτούν ότι, αντικειμενικά, όλο αυτό ξεκίνησε από "μια λάθος-υπερβολική απόφαση του Δ.Σ. της Κ.Α.Ε. και κατόπιν από ένα λάθος, στον επικοινωνιακό χειρισμό αυτής, του Μπάνε", ο οποίος ξέρει καλά και ποιος είναι ο Πανάκας, αλλά και τον (λάθος) τρόπο που μπορούσε να το εκμεταλλευτεί, όπως και έκανε, μέχρι που ζήτησε ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ, όταν το θέμα ξέφυγε αλλού αντί αλλού, μέσω "τοποθετήσεων" κάποιων "οτινανιστών" και βρωμοΑΡΔ!!!

Είναι δηλαδή θέσφατο για κάποιους, ότι η διοίκηση της ΚΑΕ και ο ίδιος ο Μπάνε είναι αλάνθαστοι ή τι ας πούμε?

Πάμε παρακάτω και η όλη συνέχεια θα δείξει πολλά κι ενδιαφέροντα...

:pano:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:25

Dimg4 έγραψε:Οποτε για μας που δεν γνωριζουμε, πειτε μας γιατι δεν μπαινει επενδυτης


Εμείς είμαστε υπεύθυνοι για να τα λέμε αυτά; Η διοίκηση δεν πρέπει να σου πει τους λόγους που έχουν ναυαγήσει οι όποιες συζητήσεις έχουν γίνει;
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:31

goran 64 έγραψε:Μεγάλη απορία μου δημιουργεί το ότι κάποιοι δεν μπορούν (θέλουν?) να παραδεχτούν ότι, αντικειμενικά, όλο αυτό ξεκίνησε από "μια λάθος-υπερβολική απόφαση του Δ.Σ. της Κ.Α.Ε. και κατόπιν από ένα λάθος, στον επικοινωνιακό χειρισμό αυτής, του Μπάνε", ο οποίος ξέρει καλά και ποιος είναι ο Πανάκας, αλλά και τον (λάθος) τρόπο που μπορούσε να το εκμεταλλευτεί, όπως και έκανε, μέχρι που ζήτησε ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ, όταν το θέμα ξέφυγε αλλού αντί αλλού, μέσω "τοποθετήσεων" κάποιων "οτινανιστών" και βρωμοΑΡΔ!!!

Είναι δηλαδή θέσφατο για κάποιους, ότι η διοίκηση της ΚΑΕ και ο ίδιος ο Μπάνε είναι αλάνθαστοι ή τι ας πούμε?

Πάμε παρακάτω και η όλη συνέχεια θα δείξει πολλά κι ενδιαφέροντα...

:pano:


ΠΑΟΚόμετρο
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:40

Odi έγραψε:
Dimg4 έγραψε:Οποτε για μας που δεν γνωριζουμε, πειτε μας γιατι δεν μπαινει επενδυτης


Εμείς είμαστε υπεύθυνοι για να τα λέμε αυτά; Η διοίκηση δεν πρέπει να σου πει τους λόγους που έχουν ναυαγήσει οι όποιες συζητήσεις έχουν γίνει;


Ναι εννοειται. Απλα σε καποια γραπτα διακρινω οτι μερικοι κανουν πως γνωριζουν οποτε θα ηταν καλο να μας ενημερωσουν κι εμας
Dimg4
 

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:42

goran 64 έγραψε:Μεγάλη απορία μου δημιουργεί το ότι κάποιοι δεν μπορούν (θέλουν?) να παραδεχτούν ότι, αντικειμενικά, όλο αυτό ξεκίνησε από "μια λάθος-υπερβολική απόφαση του Δ.Σ. της Κ.Α.Ε. και κατόπιν από ένα λάθος, στον επικοινωνιακό χειρισμό αυτής, του Μπάνε", ο οποίος ξέρει καλά και ποιος είναι ο Πανάκας, αλλά και τον (λάθος) τρόπο που μπορούσε να το εκμεταλλευτεί, όπως και έκανε, μέχρι που ζήτησε ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ, όταν το θέμα ξέφυγε αλλού αντί αλλού, μέσω "τοποθετήσεων" κάποιων "οτινανιστών" και βρωμοΑΡΔ!!!

Είναι δηλαδή θέσφατο για κάποιους, ότι η διοίκηση της ΚΑΕ και ο ίδιος ο Μπάνε είναι αλάνθαστοι ή τι ας πούμε?

Πάμε παρακάτω και η όλη συνέχεια θα δείξει πολλά κι ενδιαφέροντα...

:pano:


Τι διαβαζω θεε μου? Ποιος ειπε οτι ειναι αλανθαστος? Τι μανια ειναι αυτη με τον Μπανε ρε σεις??? Ποιος μιλαει για προσκυνητα?? Ποιος μιλαει για στησιμο κωλου?? Ποιος ειπε οτι ειναι αλανθαστος?? Αρρωστια
Dimg4
 

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:43

Ε βέβαια γνωρίζουν ή τουλάχιστον υπονοούν.
Αλλιώς δε θα ρώταγαν.

Αν σε ρωτήσω η γυναίκα σου τα βράδια που λείπεις , τι κάνει , γιατί ρωτάω ; Γιατί δε ξέρω και θέλω να μάθω ; Και γιατί δε ξέρω και ας τη ρωτήσουμε να δούμε τι κάνει; Πλάκα κάνουμε ;H υποκρισία η ίδια.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 16 Νοέμ 2017, 13:48

iasoiako έγραψε:
goran 64 έγραψε:Μεγάλη απορία μου δημιουργεί το ότι κάποιοι δεν μπορούν (θέλουν?) να παραδεχτούν ότι, αντικειμενικά, όλο αυτό ξεκίνησε από "μια λάθος-υπερβολική απόφαση του Δ.Σ. της Κ.Α.Ε. και κατόπιν από ένα λάθος, στον επικοινωνιακό χειρισμό αυτής, του Μπάνε", ο οποίος ξέρει καλά και ποιος είναι ο Πανάκας, αλλά και τον (λάθος) τρόπο που μπορούσε να το εκμεταλλευτεί, όπως και έκανε, μέχρι που ζήτησε ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ, όταν το θέμα ξέφυγε αλλού αντί αλλού, μέσω "τοποθετήσεων" κάποιων "οτινανιστών" και βρωμοΑΡΔ!!!

Είναι δηλαδή θέσφατο για κάποιους, ότι η διοίκηση της ΚΑΕ και ο ίδιος ο Μπάνε είναι αλάνθαστοι ή τι ας πούμε?

Πάμε παρακάτω και η όλη συνέχεια θα δείξει πολλά κι ενδιαφέροντα...

:pano:


ΠΑΟΚόμετρο

Ωραίο επιχείρημα αδερφέ... :(
Στην ουσία του πράγματος όμως, την οποία αφορά η ερώτηση μου, δεν απαντάς... :oops:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παλαίμαχοι Π.Α.Ο.Κ.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες