Branislav "The Tiger" Prelević

Οτιδήποτε αφορά παίκτες και προπονητές που τίμησαν (ή και ατίμασαν...) τη φανέλα με το δικέφαλο...

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Σάβ 19 Δεκ 2015, 16:57

Χρονια πολλα μεγαλε Μπανε....

...εισαι. .εσυ .....που σημαδεψες τα νιατα μας....


.......και εσυ.... που στοιχειωσες για παντα....τις νυχτες των αριανων....
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Σάβ 19 Δεκ 2015, 17:05

Χρόνια πολλά Αρχηγέ!

Ώ Μπάνε Μπάνε!
Ώ Μπάνε Μπάνε!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό ΠΑΟΚΤΣΗΣ-4 » Σάβ 19 Δεκ 2015, 18:10

shikabala81 έγραψε:Μακάρι να γύριζε ο χρόνος πίσω να έπαιρνες και το πρωταθλητριών στο φάιναλ φορ της Αθήνας.Πως το χάσαμε αυτό ακόμα δεν το πιστεύω.


Δυστυχώς εκείνο το ματς δεν το χάσαμε στις λεπτομέρειες, ή από τα τρίποντα του Ιακοπίνι,
ή από το σουτ του Ραγκάτσι, ή από την παρουσία του Κούκοτς.Το είχαμε χάσει το καλοκαίρι !
όταν ο Ίβκοβιτς απέπεμψε από την ομάδα τους Σταυρόπουλο, Παπαχρόνη, Μακαρά και άφησε
τον ΠΑΟΚ με την καλύτερη για πολλούς πεντάδα όλων των εποχών που εμφανίστηκε στην
Ευρώπη, χωρίς τον ανάλογο πάγκο.Και οι καλύτεροι κάνουν λάθη.Αυτό το λάθος βέβαια
επηρέασε όλο τον ρου της ιστορίας μας...

Τώρα για τον Μπάνε ότι και να πούμε είναι λίγο.Απεριόριστη ευγνωμοσύνη, θαυμασμός
και αγάπη στην μεγαλύτερη ΨΥΧΑΡΑ που πέρασε από τα ευρωπαϊκά γήπεδα !!!
Άβαταρ μέλους
ΠΑΟΚΤΣΗΣ-4
 
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: Τετ 30 Σεπ 2015, 10:26

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 19 Δεκ 2015, 18:46

ΠΑΟΚΤΣΗΣ-4 έγραψε:
shikabala81 έγραψε:Μακάρι να γύριζε ο χρόνος πίσω να έπαιρνες και το πρωταθλητριών στο φάιναλ φορ της Αθήνας.Πως το χάσαμε αυτό ακόμα δεν το πιστεύω.


Δυστυχώς εκείνο το ματς δεν το χάσαμε στις λεπτομέρειες, ή από τα τρίποντα του Ιακοπίνι,
ή από το σουτ του Ραγκάτσι, ή από την παρουσία του Κούκοτς.Το είχαμε χάσει το καλοκαίρι !
όταν ο Ίβκοβιτς απέπεμψε από την ομάδα τους Σταυρόπουλο, Παπαχρόνη, Μακαρά και άφησε
τον ΠΑΟΚ με την καλύτερη για πολλούς πεντάδα όλων των εποχών που εμφανίστηκε στην
Ευρώπη, χωρίς τον ανάλογο πάγκο.Και οι καλύτεροι κάνουν λάθη.Αυτό το λάθος βέβαια
επηρέασε όλο τον ρου της ιστορίας μας...

Τώρα για τον Μπάνε ότι και να πούμε είναι λίγο.Απεριόριστη ευγνωμοσύνη, θαυμασμός
και αγάπη στην μεγαλύτερη ΨΥΧΑΡΑ που πέρασε από τα ευρωπαϊκά γήπεδα !!!


+++απειρο Αν εκεινη η ομαδα που ειχε τη καλυτερη πενταδα ever ειχε και αναλογο παγκο και οχι 6 παικτες μαζι με το μπουντουρη η ιστορια του ΠΑΟΚ της τοτε περιοδου θα ειχε εντελως διαφορετικη εξελιξη
ΜΠΑΝΕ ο μεγαλυτερος αθλητης του ΠΑΟΚ που καταλαβε και μετεδωσε το DNA αυτου του συλλογου και δημιουργησε νεους οπαδους
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Johnys » Σάβ 19 Δεκ 2015, 20:44

Χρόνια πολλά τιτανομεγιστε Μπάνε,ευχαριστώ για τις μεγάλες στιγμές που μου (μας) χάρισες και συγγνώμη που σου έχουμε γυρίσει τι πλάτη.
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό giapas » Σάβ 19 Δεκ 2015, 23:40

ξεκίνησα να βλέπω ένα βιντεάκι αλλά στα μισά το έκοψα.
α ρε πούστη χρόνε...
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 20 Δεκ 2015, 01:09

Παρασκευη βραδυ ηταν στην εκπομπη της ερτ για euroleague μαζι μα Ζουρνατζιδη και ειπαν καποια πραγματα και για τις μεταγγραφες.Οτι δεν θελουν αλλους παικτες αλλα να παρουν το 100% απ το ηδη υπαρχον ροστερ.Παει να πει οτι τους πιστευουν.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 20 Δεκ 2015, 01:27

...κι ότι δεν έχουμε και λεφτά ρε Κατ..."Η πρόκριση ήταν πολύ σπουδαία αλλά δημιουργεί πολλά επιπλέον έξοδα..." δεν είπε ο Μπάνε; Πιο καθαρός δεν μπορούσε να είναι...απέναντι σε όλους...και μπράβο του...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 20 Δεκ 2015, 14:08

ΠΑΟΚΤΣΗΣ-4 έγραψε:
shikabala81 έγραψε:Μακάρι να γύριζε ο χρόνος πίσω να έπαιρνες και το πρωταθλητριών στο φάιναλ φορ της Αθήνας.Πως το χάσαμε αυτό ακόμα δεν το πιστεύω.


Δυστυχώς εκείνο το ματς δεν το χάσαμε στις λεπτομέρειες, ή από τα τρίποντα του Ιακοπίνι,
ή από το σουτ του Ραγκάτσι, ή από την παρουσία του Κούκοτς.Το είχαμε χάσει το καλοκαίρι !
όταν ο Ίβκοβιτς απέπεμψε από την ομάδα τους Σταυρόπουλο, Παπαχρόνη, Μακαρά και άφησε
τον ΠΑΟΚ με την καλύτερη για πολλούς πεντάδα όλων των εποχών που εμφανίστηκε στην
Ευρώπη, χωρίς τον ανάλογο πάγκο.Και οι καλύτεροι κάνουν λάθη.Αυτό το λάθος βέβαια
επηρέασε όλο τον ρου της ιστορίας μας...


+φωνάω 100%. + το κοουτσάρισμα του Σοφού τότε (86-93) που στα do or die match ήταν για final4 εφηβικού... :evil:

PS: για την επιλογή Κλίφ επίσης τα χω πεί. Εϊχες ένα από τα καλύτερα 4αρια στην Ευρώπη (Kenny) και πήγες και μου φέρες πάλι 4. Ναι ΟΚ πρωταθλητή NBA και τα λοιπά και τα λοιπά, αλλά αν ήταν έτσι απλά τα πράγματα στο μπάσκετ... :? Ντανίλοβιτς μπρέ, Ντανίλοβιτς. Με κάθε κόστος.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 08 Ιαν 2016, 00:48

Από τη Κυριακή κι έπειτα εύχομαι να είμαι κι εγώ σε θέση να μπορώ να λέω ότι σε είδα από κοντά να φοράς σορτσάκι και να παίζεις μπάσκετ!! :o

Φιλανθρωπικός αγώνας παλαιμάχων στη Σίνδο, πληροφορίες στο παρακάτω link:

http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=18&t=6044&start=2910#p1051388

Παίζει να γκαβατζώσω φανέλα Πρέλεβιτς...;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Παρ 08 Ιαν 2016, 00:58

Άραγε θα ξαναφορεσει την φανέλα μας τοσο μεγάλος παίχτης;
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2767
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό thomkat » Παρ 08 Ιαν 2016, 01:03

Δύσκολα αδελφέ μου...
thomkat
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 14:21

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ 08 Ιαν 2016, 01:23

Bane θαναι μονο ενας
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 10 Ιαν 2016, 15:04

Ακόμη το έχει! Έπαιξε κανένα τεταρτάκι σήμερα (από τα 2 20λεπτα) του φιλανθρωπικού αγώνα στη Σίνδο για τους Φίλους Του Πέτρου!

Ο Χαραλαμπίδης δεν μπήκε καθόλου..

Ο Λάζος έσπασε τις μπασκέτες με τα καρφώματά του! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Branislav "The Tiger" Prelević

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 10 Ιαν 2016, 15:10

Πόσο ακόμα; μεταγραφή τον κάνουμε στην ομάδα;
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παλαίμαχοι Π.Α.Ο.Κ.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες