Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 19 Ιούλ 2019, 15:11

obanebane έγραψε:Δε γινονται αυτά ρε παιδια,το εκανε και ο Ζ@γ0ρ@κης και εσωσε μια σεζον,μεχρι εκει.



Αυτός έσωσε τη σεζόν με

gagas έγραψε:2.050.000 το τελικο ποσο
μαζι με καποια χρηματα απο παιδια του εξωτερικου..


από 9800 οπαδούς.
9800 διαρκείας με το ζόρι πρέπει να είχε ο ΠΑΟΚ επί Μπάνε Πρέλεβιτς. Επί Μπάνε Πρέλεβιτς.


Το μπάσκετ με 2.050.000€ θα έσωζε 2 σεζόν.

Και εντάξει, ήταν 2010 τότε, δεν υπήρχε ο ΕΝΦΙΑ και ο λαός είχε λίγα παραπάνω φράγκα.

Δεν μπορούσαμε να μαζέψουμε 1.000.000€ από τον κόσμο;; Δηλαδή δεν υπάρχουν 15.000 ΠΑΟΚτσήδες που να θέλουν να μην πεθάνει το μπάσκετ;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 19 Ιούλ 2019, 15:29

Όχι
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 19 Ιούλ 2019, 21:40

Δεν λέω να βρεθούν 15.000 να πάρουν διαρκείας ή φανέλες από τη μπουτίκ, λέω απλώς να δώσουν 10 ευρώ έκαστος το ελάχιστο, απλώς για να εξακολουθεί να υπάρχει ΚΑΕ...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 19 Ιούλ 2019, 23:05

Προφανως και υπαρχουν,το θεμα είναι πως το πουλας,ο κοκακιας το πουλαει καλα,και σε αυτό όμως θα υπαρξει τελος και μαλιστα αδοξο.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗ » Παρ 19 Ιούλ 2019, 23:27

Κάτι ακούγεται για άλλον υποψήφιο επενδυτή. Έγραψαν κάτι σχετικό και στη μέτροσπορ. Γνωρίζει κανείς κάτι περισσότερο?
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗ
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Τρί 16 Ιούλ 2019, 13:42

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 20 Ιούλ 2019, 08:57

το άλλο είναι οτι βγαίνει και ζητάει όταν η οικογένειά του έχει βάλει 500 εκατομμύρια από το 1990 (φυσικά με ανταποδοτικά οφέλη, δεν λέω οτι είναι άγιος). εμείς έχουμε μεγαλομέτοχο (που έχει βάλει λεφτά, όσα έχει βάλει) που δεν ξέρουμε κάν οτι είναι μεγαλομέτοχος.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 09:25

Τόσα λεφτά θέλει το μπάσκετ του ΠΑΟΚ από τον Ιβάν! Βγήκε η… λυπητερή!

Τελείωσε ο οικονομικός έλεγχος που έκαναν στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ τα στελέχη της ομάδας, αλλά και οι δυο άνθρωποι που μπήκαν μπροστά, για να βρεθεί μια λύση, δηλαδή...

ο Φραγκούλης Φράγκος και ο Γιώργος Λυσαρίδης, που μαζί με τους ανθρώπους που ενδιαφέρονται για το μπάσκετ του ΠΑΟΚ, έχουν ετοιμάσει τη λίστα των υποχρεώσεων και έχουν ζητήσει συνάντηση με τον Ιβάν Σαββίδη, για να συζητήσουν μαζί του για όλα αυτά τα σημαντικά θέματα.

Το ποσό που πρέπει να πληρωθεί άμεσα προς τρίτους, είναι 400.000 ευρώ, για να κλείσει η περσινή χρονιά και από κει και πέρα θέλουν να μάθουν εάν είναι διατεθειμένος ο Ιβάν Σαββίδης να βοηθήσει οικονομικά τη στήριξη του μπάσκετ και μέχρι ποιο ποσό...

Η συνάντηση θα γίνει Δευτέρα ή Τρίτη και από κει και πέρα θα βγάλουν ανακοίνωση για όσα θα γίνουν μελλοντικά στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ, που βρίσκεται σε πολύ δύσκολη οικονομική κατάσταση και εάν δεν βοηθήσει ο Ιβάν, τα πράγματα θα γίνουν πολύ πιο δύσκολα...


Πηγή: σφήνα


Τρίχες λυπητερή...τα 400.000 αφορούν τη σεζόν που πέρασε.. Δεν λέει καν το συνολικό χρέος, δεν λέει τίποτα για την εφετινή χρονιά...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 11:51

εντάξει υπάρχει πρόοδος. είχαμε έναν πρόεδρο που 8 χρόνια ασχολείτο ΜΟΝΟ με τα οικονομικά της ομάδας και χριεεάστηκε να περάσουνε 2-3 μήνες για να ρθει ο λυσσαρίδης και ο φράγκος για να βρούν οτι είναι 400. good wines.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 14:04

O Φράγκος τι δουλειά έχει; Με τι κρεντέσιαλς θα αναλάβει μια καταχρεωμένη ΚΑΕ;; Επειδή είναι ΠΑΟΚτσάκι θα τον βάλουμε;
Κι ο Πανάκας ΠΑΟΚτσάκι είναι, ενώ ήταν και στη διοίκηση...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό hellrider » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 12:51

Palok δεν μπορω να καταλαβω τι λες. Τι σχεση εχουν τα 8 χρονια με τα 400 χιλιαρικα που ειναι τα χρεη της περσινης χρονιας;
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 22 Ιούλ 2019, 13:10

έχεις έναν πρόεδρο που ξέρει (προαφανώς) οτι έκανε άνοιγμα 400 χιλιάρικα, και αντί να τον ρωτήσουν, φάγανε 3 μήνες για να καταλάβουν (οι λυσσαρίδης και φραγκούλης) οτι το άνοιγμα είναι 400 χιλιάρικα. ποιός δουλεύει ποιον δεν έχω καταλάβει.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 24 Ιούλ 2019, 15:22

τί γίνεται ρε μάγκες? θα κατέβουμε φέτος?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό DOUBLE » Τετ 24 Ιούλ 2019, 15:49

hellrider έγραψε:Μετά και απο αυτο το ξεβράκωμα του λαού του ΠΑΟΚ με το alive εχω να πω τα εξής:

1. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΑΝΕ που μέχρι το 2018 κράτησες όρθια την ομάδα μου και οχι απλά όρθια αλλά 3-4 χρονιές πηρες και το πρωτάθλημα των φτωχών(3η θεση).....με βοήθεια ΝΑΙ από Σαββιδη(και αλλους) αλλα με την ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ!

2. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΑΝΕ που μέχρι το 2019 δεν είχες καμία προσφυγή,δικαστική απόφαση,κανένα ban μεταγραφών.....με βοήθεια ΝΑΙ απο Σαββίδη(και άλλους) αλλά με την ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ!

3. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΑΝΕ που έβγαλες την ομάδα απο το πτωχευτικό άρθρο 99 που ηταν.....με βοήθεια ΝΑΙ απο Σαββιδη(και αλλους) αλλά με την ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ!

4. ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΠΑΝΕ που ενω μετά την απόλυτα επιτυχημένη περσινή χρονιά που σκούπισες αεκακια και προμηθεες για την 3η θέση, είπες οτι ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ και θα φύγεις το επομενο καλοκαιρι και για 1 χρονο ΔΕΝ ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ!

5. ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΠΑΝΕ που ενω έκανες μεγάλη προσπάθεια για να σωθεί η χρονιά και να μην χρωστάει η ομαδα ελάχιστοι σε ακολούθησαν!

6. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΑΝΕ που ενω δεν ηταν δικη σου δουλειά να βρεις ιδιοκτήτη εσυ εκανες ΚΑΙ εκεί κάτι βρίσκοντας κάποιον ενδιαφερόμενο ενω ΚΑΝΕΙΣ άλλος δεν έκανε κάτι σε αυτήν την κατεύθυνση!


ΤΕΛΟΣ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΠΑΝΕ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΕΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ,ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΠΑΟΚΤΣΗ, ΟΣΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΔΗΠΟΤΕ ΠΟΣΤΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΩΣ ΛΑΟΣ ΦΑΝΗΚΑΜΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΣΟΥ!

ΜΠΑΝΕ ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!


Ξέρεις πόσα έπαιρνε ο Μπάνε ως παίκτης του ΠΑΟΚ;

Και το διάολο θα αγαπούσες με τόσα λεφτά πόσο μάλλον να παριστάνεις τον πρόεδρο 8 χρόνια. ...
Αρκετά με την προσωπολατρία στον ΠΑΟΚ. Με σαγιονάρες και τρύπιο παντελόνι ήρθε απ'τη Σερβία και τον κάναμε βαθύπλουτο. Και το ευχαριστώ ήταν να πάει στην ΑΕΚ.

ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ
DOUBLE
 
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Πέμ 24 Μάιος 2018, 10:13

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Zinos » Τετ 24 Ιούλ 2019, 17:10

Δεν είναι κακό να εκτιμάμε και να θυμόμαστε παίχτες που έχουν γράψει ιστορία με την αγαπημένη μας ομάδα.
Ούτε είναι κακό που πήγε στην αεκ. Δεν νομίζω ότι μας αφορά κιόλας. Επαγγελματίας παίχτης ήταν. Καλά έκανε και πήγε. Επιπλέον, όσα χρόνια έπαιξε με εμάς, πήρε τα χρήματα που άξιζε με βάση τις εμφανίσεις του. Δεν του τα χάρισε κανένας, ούτε μας τα χρωστάει πίσω.
Zinos
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 13:17

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 24 Ιούλ 2019, 17:46

Έλα για
Τα χρήματα που πληρώνονται οι αθλητές δεν είναι ελεημοσύνη. Είναι χρήματα που δουλεύουν. Και όπως σε όλες τις δουλειές, ο καλύτερος θα πάρει περισσότερα.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες