Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 20 Απρ 2016, 13:21

Πολύ όμορφο βίντεο της ΚΑΕ για την επέτειο των 90 χρονών του συλλόγου.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 20 Απρ 2016, 14:37

δεν εντυπωσιάστηκα, το αντίθετο θα έλεγα. Σαν να κάναμε μια έκθεση πεπραγμένων σε υποψήφιους αθλητικούς επενδυτές ή μια παρουσίαση γεγονότων στη νέα γενιά ΠΑΟΚσήδων . Και η μουσική πολύ light. Ο ΠΑΟΚ, ο δικός μου ΠΑΟΚ, είναι ποτάμι που στο διάβα του τα παρασέρνει όλα.

Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 21 Μάιος 2016, 10:31

κρατάω αποστάσεις από τα διοικητικά καθώς έχω μαύρα μεσάνυχτα.Αυτός ο κύριος όμως μου έχει κάνει πολύ καλή εντύπωση για το χαμηλό του προφίλ. Για να έχει παράπονο, κάτι συνέβη στο βασίλειο της δανιμαρκίας. Κρίμα...

Αιχμές και παράπονα Αμοιρίδη για την ΚΑΕ ΠΑΟΚ!


Για την ΚΑΕ ΠΑΟΚ, όπου στο παρελθόν υπήρχαν φήμες που τον ήθελαν να κάνει κίνηση για την απόκτηση των μετοχών: «Όσον αφορά το μπάσκετ θα μπορούσα να πω ότι έχω αρκετά παράπονα, αλλά δεν έχει νόημα να τα πω. Γίνεται μια προσπάθεια, υπάρχουν πολλά πράγματα που γίνονται καλά και πολλά που γίνονται λάθος.



Το να κρίνεις από μακριά είναι εύκολο. Όταν βλέπεις κάποιο λάθος ή το διορθώνεις και το παίρνεις στην πλάτη σου ή αφήνεις τους ανθρώπους που είναι. Μπορείς να πάρεις μια ομάδα και να τη φέρεις εκεί που πρέπει, το οποίο απαιτεί χρήμα και ο χρόνο.



Βλέπουμε και το αποτέλεσμα στο ποδόσφαιρο δεν είναι αντάξιο των χρημάτων που βάζει ο πρόεδρος. Είναι καλύτερα να είμαι από μακριά και να βοηθάω όσο μπορώ. Θεωρώ ότι έτσι προσφέρω περισσότερα στην ομάδα.



Το οικονομικό μπορούσα να το σηκώσω. Σε συνάρτηση με κάποια γεγονότα, τα οποία δεν θέλω να αναφέρω, διαχώρισα τη θέση μου.



Θεωρώ ότι ο Ερασιτέχνης χρειάζεται βοήθεια και αποφάσισα να βοηθήσω στο επίπεδο που μπορώ με αυτά τα δύο τμήματα. Ο ΠΑΟΚ είναι μια ολόκληρη ενέργεια, δεν είναι ένας άνθρωπος.


Αν δεν τα πας καλά με κάποιους ανθρώπους, αυτό δεν σημαίνει ότι έφυγες από τον ΠΑΟΚ. Ας αφήσουμε αυτό που κάνουμε να μιλάει, είτε είναι καλό είτε είναι κακό».


Πηγή: Αθλητικό Metropolis
Τελευταία επεξεργασία από palok και Σάβ 21 Μάιος 2016, 11:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 21 Μάιος 2016, 10:39

Τιποτα απολυτως δεν λεει ο κυριος,το δε μεσο που δινει την συνεντευξη ειναι σκουπιδι.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 21 Μάιος 2016, 10:41

Για πάλη και γυναικείο volley δεν είπε τίποτα...

Πιθανότατα τον είχαν στην άκρη λόγω Σαββίδη και δυσαρεστήθηκε;; Δεν ξέρω...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 28 Μάιος 2016, 08:52

ρε μάγκες, ποιός ακριβώς είναι ο λόγος που για να μάσουμε γκαφρά για το μπάτζετ μας πρέπει να τελειώσει το πρωτάθλημα και να πάμε να ψάξουμε για χορηγίες κλπ.?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 01 Ιουν 2016, 13:44

Προσφυγή από Κώττα

Νέο "επεισόδιο" υπήρχε στο θέμα του Θωμά Κώττα. Σύμφωνα με την πλευρά του παίκτη, που έχει ζητήσει εδώ και καιρό να μετακομίσει σε άλλη ομάδα για να έχει χρόνο συμμετοχής, έχει κατατεθεί προσφυγή για χρήματα που οφείλονται από την περσινή και την eφετινή σεζόν.

Το ποσό που οφείλεται στον Κώττα δεν είναι πολύ μεγάλο (το συμβόλαιό του δεν είναι υψηλό), μένει να φανεί αν βρεθεί λύση, αλλά ακόμη και να γίνει αυτό είναι ξεκάθαρο πως το στρατόπεδο του νεαρού σέντερ έχει την πρόθεση να πάρει την ελευθέρας του για να μπορέσει να παίξει σε μια ομάδα που θα έχει δραστήριο ρόλο.

Τα τελευταία χρόνια γενικότερα ο ΠΑΟΚ δεν είχε προβλήματα με θέματα προσφυγών, πράγμα που δείχνει πως η ΚΑΕ είχε "δουλέψει" στο κομμάτι της οικονομικής συνέπειας προς τους καλαθοσφαιριστές.

contra.gr
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 01 Ιουν 2016, 14:29

Αχ βρε ΠΑΟΚ...
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 01 Ιουν 2016, 15:02

παντως ειναι σημαντικό ότι η καε ενεργά ψάχνει χορηγίες πραγματικά...σηκώνοντας κάθε πέτρα (!) και γενικά τρόπους άντλησης εσόδων.

ελπίζω και εμείς όταν έρθει η σειρά μας, να ενισχύσουμε την προσπάθεια όπως μόνο ο λαός του ΠΑΟΚ έχει δείξει -κατα το παρελθόν- ότι μπορεί να κάνει.

τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 26 Ιουν 2016, 21:04

o πνιγμένος από χρέη Πανιώνιος μάλλον Α1 με ιδιοκτήτη εφοπλιστή (δεν ξέρω τι καπνό φουμάρει, απλά λέω την ιδιότητα). Ο συμπολίτης με μεγαλύτερα χρέη από εμάς ιδιοκτήτης τραπεζίτης (ούτε για αυτόν ξέρω κάτι πέραν οτι είναι γαμπρός δισεκατομμυριούχου). Εμείς, όλα καλά??
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10610
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Κυρ 26 Ιουν 2016, 21:27

Πραγματικα δεν ξερω τι να πεις :(
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό axilleas » Πέμ 07 Ιούλ 2016, 19:26

Sos τι είναι αυτό !!!

ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΙΤΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΕ Μ ΑΣΙΑΣ 1 54351 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 33.484.370,76 0,00 48.743.096,50 82.227.467,26 ΑΕ
axilleas
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Δευτ 24 Μάιος 2010, 20:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 07 Ιούλ 2016, 19:39

Διεύθυνση των γραφείων και συντεταγμένες...;


Επί τη ευκαιρία, ας ανεφερθεί εδώ και τούτο:

Πρόστιμο και στο μπάσκετ!

Πριν από λίγο έγινε γνωστό, ότι ο Υφυπουργός Αθλητισμού υπέβαλλε νέο πρόστιμο στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ για τα γεγονότα του ντέρμπι της 16ης αγωνιστικής με τον Άρη στο «Παλατάκι».

Θυμίζουμε, ότι η «ασπρόμαυρη» ΚΑΕ τιμωρήθηκε από τον αθλητικό δικαστή του ΕΣΑΚΕ με πρόστιμο 5.000 ευρώ και μία αγωνιστική κεκλεισμένων των θυρών, ωστόσο τώρα είναι υποχρεωμένη να πληρώσει ακόμη 10.000 ευρώ με απόφαση του Σταύρου Κοντονή, για αγώνα που πραγματοποιήθηκε τον περασμένο Ιανουάριο (!).

Έτσι, μετά τον ποδοσφαιρικό ΠΑΟΚ, τιμωρείται εκ νέου και ο μπασκετικός κι ενώ αμφότεροι τιμωρήθηκαν στο πρόσφατο παρελθόν, έχοντας εκτίσει τις ποινές τους.



Αν αξίζουμε πρόστιμο στη Κ.Α.Ε., είναι μόνο για τον Tepic ως playmaker. Τίποτα άλλο...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 14 Ιούλ 2016, 14:26

Στο Π.Α.Ο.Κ ΒC Store μπορείτε να προμηθευτείτε Εισιτήρια Διαρκείας για το τμήμα Handball Γυναικών για τη σεζόν 2016/17,στην τιμή των 10€.


Συνεννόηση - Πληροφορίες και για τα Εισιτήρια Διαρκείας Συνδέσμων για ΠΑΟΚ Basket - Volley σεζόν 2016/17



Δεν έχουν βγει ακόμη τα κανονικά διαρκείας του μπάσκετ, αν οι τιμές μείνουν κοντά στα περσινά επίπεδα, το συνδεσμιακό θα κοστίζει 50€.. Αν μάθω περισσότερα, θα ενημερώσω.

Topic για τα διαρκείας (να 'χαμε να κλέγαμε) θα ανοίξω όταν βγει ανακοίνωση από τη Κ.Α.Ε...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τρί 23 Αύγ 2016, 17:15

Νέο μέλος στο ΔΣ της ΚΑΕ

Την Τρίτη (23/8), αποφασίστηκε η ανανέωση της θητείας της διοίκησης της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, μέχρι τις 4 Φεβρουαρίου του

Εκτός αυτού, προστέθηκε ένα ακόμη μέλος στο υπάρχον διοικητικό σχήμα. Ο επιχειρηματίας, Αλέξανδρος Ασλανίδης.

Όπως είναι γνωστό ο ΠΑΟΚ, έχει απαλαχθεί από τον βραχνά του άρθρου 99 και η νέα διοίκηση θα δουλέψει, με στόχο να δημιουργήσει μια ανταγωνιστική ομάδα και να καταφέρει τον μεγάλο στόχο της εύρεσης επενδυτή.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες