Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:24

Ψαξε τα δικά σου ποστ εσυ...και δεν σε βριζω.
Το εισαι για τα σκυλιά δεν ειναι βρισιά είναι εκφραση για να πεις σε κάποιον οτι δεν κάνει
σωστα την "δουλεια" του...το δουλεια σε παρενθεση πες το οπως θες.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:26

Α δηλαδή στην ερώτηση του Σικ πετάς τη μπάλα στην κερκίδα και στη δική μου ερώτηση την πετάς στο διάστημα;

Σε παρα-κάλεσα να εξηγήσεις, οχι να υπεκφύγεις. Και απάντησες αυτό.

Μιλάμε για ξηγημένη στάση, οχι αστεία.


Υποθέτω λοιπόν πως δεν θέλεις να την αλλάξεις;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13126
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:28

Πουθενα δεν πετάω την μπάλα τα ποστ υπάρχουν τουλαχιστον τα δικά σου.
Εσυ δεν εγραψες οτι το άλλος μέλος με κοροιδεύει; αφηνοντας το δικό του
και σβηνοντας το δικό μου; ΤΙΝΑΦΤΟΡΕ;
Δεν είσαι για τα σκυλιά λοιπόν;
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:34

Είσαι δέκα χρόνια μέλος στο φόρουμ, τόσα χρόνια δεν θυμάμαι να είχαμε καμία διαφωνία μεταξύ μας.

Έχεις αυτές τις μέρες μια στάση που πολλοί έψεξαν. Μεταξύ τους και εγώ.

Απαιτείς να λες τα δικά σου αποφεύγωντας να κάνεις συζήτηση με σχεδόν τους πάντες.

Και απαιτείς προστασία από εμένα, που τόσα χρόνια που είσαι μέλος έχω επαναλάβει εκατό φορές πως έχω πάψει να είμαι μοντ από το 2013 και το είχα ανακοινώσει εδώ μέσα απ τη πρώτη στιγμή.

Το Paokmania Κατά κύριο λόγο ΔΕΝ είναι το φόρουμ. Συνεπώς μπορώ και έχω ρόλο στο σαιτ χωρίς να κουμαντάρω με οποιοδήποτε τρόπο το φόρουμ. Το ίδιο λεω και σε όλους τους μοντ.

Συνεπώς δεν καταλαβαίνω γιατί ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ περίπτωση έπρεπε να επέμβω ενώ σε άλλες οχι;

Σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν έσβησα κανένα ποστ ούτε δικό σου ούτε άλλου!

Και τέλος δε ξέρω σε τι επίπεδο κινείσαι ως άτομο και δεν με ενδιαφέρει ούτε να το κρίνω ούτε να το μάθω.
Ατάκες του στυλ είσαι για τα σκυλιά ξέρεις πολύ καλά πως δεν είναι αποδεκτές σε νορμάλ επίπεδο.

Αν δεν το ξέρεις δεν μπορεί ταυτόχρονα να το παίζεις θιγμένος επειδή ένας σε ειρωνεύτηκε. Δυο μέτρα και δυο σταθμά στην αντιληπτική σου ικανότητα μη βάζεις.

Κλίμα προσπαθείς να δημιουργήσεις και είναι ξεκάθαρο από τη συνέχεια της υπογραφής σου.

Και δεν είσαι ο μόνος.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13126
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:40

Την ειρωνία την πέταξες πρώτος και πολλές φορές πριν με αναγκάσεις να το βάλω υπογραφη.
Δεν ζητώ προστασία, δίκαια μεταχείρηση ζητάω που δεν την έχω.
Τεσπα δεν έχει σημασία ποιος έσβησε το ποστ...αυτός μπορει να κοιταξει την επομενη σειρα
της υπογραφης...
Ομως μπορεσες να επεμβεις και να πεις οτι ο άλλος με κοροιδευει...
ειμαστε και οφ τοπικ.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:42

Χαχα δηλαδή η επίθεση μέσω υπογραφής σέβεται τους κανόνες αλλά το οφ τοπικ είναι θέμα ε;


Το ότι σε κοροϊδεύει στο είπα όταν με ρώτησες, δε πετάχτηκα


Και το να εξισώνεις διαφωνίες και ειρωνίες με ευθεία επίθεση επί προσωπικού , όσο κι αν γίνεται υπό τα νικνειμ,όχι απλά δε σε τιμά αλλά επιβεβαιώνει το συμπέρασμα π και άλλα μέλη έβγαλαν τις τελευταίες μέρες για τη στάση σου.


Υγ. Τώρα είδα το θέμα σε άλλο τοπικ. Σταματώ εδώ λοιπον
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13126
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:44

Ποιος δεν ασχοληθηκε με τι; :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:47

Rizla, ο αλλος σε κοροϊδεψε κι εγω πριν λιγο σε ειπα γελοιο. Ασχημη συμπεριφορα πραγματι. Ξερεις ομως τι ειναι πολυ πιο ασχημο; Οτι ο αλλος κι εγω, βλεπουμε στο οπαδικο φορουμ της ομαδας που αγαπαμε, καποιον να λεει τον ευεργετη της υποπτο και αδιαφορο χωρις μαλιστα να εξηγει το γιατι. Η κοροϊδια και οι χαρακτηρισμοι νομιζω ειναι το λιγοτερο. Αν θελεις δικαιη μεταχειριση, θα επρεπε να ειχες φαει σουτι απο την πρωτη στιγμη που ειπες τον προεδρο του ΠΑΟΚ υποπτο και αδιαφορο επειδη δεν σου αρεσε μια εκπομπη στο καναλι του. Γιατι αυτο δεν ειναι κριτικη οπως θελεις να μας πεισεις, ειναι βρισιδι.
Οσον αφορα την υπογραφη σου, ειναι απαραδεκτο να μενει τετοια υπογραφη και με μεγαλα γραμματα μαλιστα που βριζει ευθεως ενα αλλο μελος. Το εισαι για σκυλια ειναι επισης βρισιδι Ριζλα.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:51

Ρε σικ πραγματικά διαβάζεις τι γράφω;
Χιλιες φορές εξηγησα τους λόγους.
Η εκπομπη ηταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτηρι.
Εσυ κάνε κριτικη στον Λουτσέσκου και στον Ουαρντα.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:53

Εσύ διαβάζεις τι γράφεις;

Αποφασίζεις και ανακοινώνεις τι είναι επίθεση και τι όχι και ως δια μαγείας όλες οι κριτικές για τη στάση σου είναι μέγιστες προσβολές αλλά οι δικές σου βρισιές είναι απολύτως αποδεκτές και θεμιτές σύμφωνα με δικούς σου νόμους.

Μιλάμε μέσα σε δύο μέρες εξελιχθηκες στο απόλυτο τρολ με την αρνητικοτερη δυνατή εννοια
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13126
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:56

Δεν έβρισα κανέναν. Εσυ συνέχισε τους χαρακτηρισμούς προς το προσωπο μου.
Αντμιν είσαι οτι γουστάρεις κάνεις, δεκτό.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 04 Δεκ 2018, 21:07

Εγω λεω να πατε στου λουτσεσκου το τοπικ για να συμμετεχω κι εγω :lol:
Dimg4
 

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό dini26 » Τετ 05 Δεκ 2018, 11:10

δε ξερω ποσοι ειδατε χθες μεσημερι αθλητικο δελτιο στις ειδησεις
αλλα το ρεπορταζ ηταν ξεκαθαρα υπερ Π.Α.Ο.Κ κ ξεμπροστιασε κ τον γκευ
εγινε αναφορα σε ολες μα ολες τις φασεις του δικου μας αγωνα, οπως κ των αλλων.

να λεμε τα στραβα να λεμε και τα ισια.....
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΦΥΓΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.....
Άβαταρ μέλους
dini26
 
Δημοσιεύσεις: 1273
Εγγραφή: Δευτ 07 Μαρ 2011, 07:12
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΓΗ

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ 05 Δεκ 2018, 13:52

το πραγμα ειναι απλο,θελει να γινει αποδεκτος σε πολλους απο κατω ο σαββιδης και πασχιζει χρονια τωρα να δειξει πως ειναι το κατι το διαφορετικο απο οσα εχουν συνηθισει(και αποδεχτει ενιοτε με χαρα)(ιδια αγωνια εχουν και αρκετοι απο την Θεσσαλονικη οταν δουλευουν ή ζουν κατω)
υπο αυτο το πρισμα διαλεξε ατομα για την εκπομπη που θεωρει απο τα αντικειμενικοτερα που μπορει να βρει απο το λεκανοπεδιο και απεκλεισε καποια φωνη απο τον ΠΑΟΚ.
τωρα τα στελεχη του λεκανοπεδιουπου οργανωνουν την εκπομπη προσπαθουν να αποδειξουν πως δεν εξαρτωνται στο τι θα πουνκαι τι θα κανουναπο τον σαββιδη(που μεχρι περσι αλλωστε ο ντεμης κατονομαζε χαλιφη αν δενκανω λαθος συμμεριζομενος την.. προπαγανδα)
οποτε ολο αυτο το μειγμα εφερε τα αποτελεσματα που λενε καποιοι,στην πρωτη εκπομπη να μην ιεραρχησει ψηλα τα γεγονοτα του περιστεριου(για να το πω κομψα),στην δευτερη να μην φερει καποιο αντιλογο στην εκπομπη για τον Κονε,αλλα νααρκεστει στο βιντεο με τον βιερινια(σε μια προσπαθεια ισως νααποτρεψει και την ενταση,αλλα καιπαλι η τελευταια γνωμη ηταν ενος πρωην παιχτη της ΑΕΚ)
απο εκει και περα θαυματα δενμπορειτε να περιμενετε,την εκπομπη οργανωνει πρωηνπροεδρος της ΑΕΚ,πρωην αρχηγος και σημαια της ΑΕΚ,ολα τα στελεχη της εκπομπης ζουν και συναναστρεφονται στο λεκανοπεδιο,στο οποιο η φωνη του ΠΑΟΚ απλα δεν υπηρχε εως προσφατα,ενω δεν ειχε και δυναμικη στον φιλαθλο κοσμο του νοτου,αλλα και στοπρωταθλημα αναλογη.Οσο καλοι και αν ειναι(και εγω λεω ειναι) θαυματα δεν μπορουν να γινουνκαι μαλιστα βασει του κλιματος που περιγραφηκε

αν με ρωτατε εγω τι θα εκανα αν ειχα καναλι; ασφαλως και θα ηθελα αντικειμενικη εκπομπη,χωρις ομως να θελω σοι και καλα να πασχιζω να γινω αποδεκτος σε φανατικους οπαδους του λεκανοπεδιου(που μπορει και να αρθρογραφουν),οι ψυχραιμες φωνες θα αποδεχτουν την αληθεια,οι αλλες δεν ενδιαφερουν και δεν πρεπει να απασχολουν,ο φανατισμος τους τους κανει να λενε τα πιο απιθανα πραγματα και ενιοτε να βαφτιζουν το ψαρι κρεας.Βεβαιως η ΠΑΕ θα πρεπει να δινει απαντησεις για την αποτροπη δημιουργια κλιματος με νηφαλιοτητα και σοβαροτητα βασισμενες σε γεγονοτα(και κακιστα δεν το πραττει),διοτι το κλιμα που δημιουργηθηκε απο καιρο οδηγησε στην περσινη απωλεια του τιτλου ή μαλλον και αυτο,δεν πρεπει να παραβλεπεται.Αλλο ομως αυτο.
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό wickerman » Τετ 05 Δεκ 2018, 14:59

Δεν νομίζω ότι σηκώνει ο Έλληνας αντικειμενική αθλητική εκπομπή γιατί δεν έχει παιχτεί ποτέ στην Ελλάδα αντικειμενικά κανονικό(σε συνθήκες ισονομίας) ποδόσφαιρο. Έχει συνηθίσει τόσα χρόνια στη σαπίλα και φαίνεται σε κάθε συζήτηση. Όταν ενδιαφέρει περισσότερο το 99% των ποδοσφαιρόφιλων(οπαδών εννοώ) της χώρας να αναλυθεί μέχρι τελικής πτώσης μία αμφισβητούμενη φάση από το να αναλυθεί ένα ποδοσφαιρικό σύστημα, ένας αυτοματισμός, μία πολύ ωραία φάση που έφτιαξε κάποια ομάδα στο παιχνίδι, δεν μπορείς να περιμένεις ξαφνικά να δει αυτός ο φίλαθλος πλήρως αντικειμενική εκπομπή. Και να την φτιάξεις δεν θα τη δει κανένας,τουλάχιστον τα πρώτα χρόνια, γιατί οι συνήθειες δεν αλλάζουν εύκολα. Εγώ προσωπικά περισσότερες φορές έχω δει τις αθλητικές εκπομπές του Αγγλικού Sky sports παρά Ελληνικές αθλητικές εκπομπές γιατί εκεί μιλούν για ποδόσφαιρο κι εγώ αυτό γουστάρω να δω και ακούσω όταν παρακολουθώ μία αθλητική εκπομπή(βλέπω φανατικά εδώ και χρόνια Αγγλικό πρωτάθλημα παρότι δεν υποστηρίζω καμία ομάδα). Προσωπική μου άποψη όλα τα παραπάνω.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3466
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο TV

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης