Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Παρ 07 Δεκ 2018, 01:22

Ρε, αφήστε τα αυτά, τα αντικειμενικά και τις άλλες αηδίες! Τσόντες ρε, παίζει; Αν δεν παίζει, κι αυτό ένα Καναλάκι της σειράς θα ειναι
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9911
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Wonderland » Παρ 07 Δεκ 2018, 06:08

Οπως τα λεει o wickerman εχουν τα πράγματα, ο ελληνας οπαδος γουσταρει κριτικη, κραξιμο και μειωση των αλλων ομαδων, διαιτησιες, μανουρες και τετοια. Απο γυρω εχεις τις αθλητικες, στην ουσια οπαδικες, φυλλαδες, τα ραδια και φυσικα τα sites οπου ο καθε πικραμενος οπαδικος αρθρογραφος γραφει το κοντο του και το μακρυ του. Το επιπεδο δε φανατισμου των οπαδων σε συνδιασμο με το πολυ χαμηλο επιπεδο δημοσιογραφιας κανουν ενα κοκτειλ μοναδικο.
Μενω στο εξωτερικο πολλα χρόνια τωρα και δε παρακολουθω ελληνικη τηλεοραση και προσωπικα το καναλι του Σαββιδη μ αφηνει αδιαφορο. Ο ανθρωπος επιχειρηματιας ειναι, με λογικες κερδους κινειται, απεκτησε το καναλι για τους δικους του λογους που μαλλον εχουν να κανουν με την ευρυτερη παρουσια του στη χώρα παρα αποκλειστικα με τον ΠΑΟΚ. . Για την ωρα ο απολογισμος σαν μεγαλομετοχος του ΠΑΟΚ ειναι θετικός. Θα μπορουσε και καλυτερα αλλα φετος ειναι η τριτη σερι χρονια που η ομαδα κανει πρωταθλητισμο και ειναι κατι πρωτογνωρο για την ομαδα γι αυτο και μπραβο του.
Αν στο καναλι του μιλαει ο Ντεμης η ο Θανάσης ειναι αδιαφορο στην ουσια. Χεστηκαμε για να το πω κομψα.
Ο Λαος του ΠΑΟΚ εχει υποστεί τα πανδεινα απο ιδρυσεως του συλλογου. Τη χρονια που παμε για πρωταθλημα, εχει δημιουργηθει ενα κλιμα, τεχνητα, οτι η ομαδα δε παιζει μπαλα και οι υπολοιποι φιλαθλοι δε μας παραδεχονται. Στ αρχ@@α στην τελικη, κριτικη στην ομαδα θα κανουμε μονο εμεις γιατι μονο εμεις θελουμε η ομαδα να βελτιωθει και ν αρχισει να τους σαρωνει. Ο οπαδος της ΑΕΚ και του Ολυμπιακου θελουν τα χειροτερα για μας και μονο αυτα, και μεις θ ασχοληθουμε για τον αν μας εγκρινουν η οχι;
Παιχτες, Λαος, προπονητες, διοικηση ολοι με λυσσα για το πρωταθλημα, τιποτε αλλο.
Wonderland
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: Πέμ 20 Σεπ 2018, 01:29

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Παρ 07 Δεκ 2018, 13:41

Να ήταν μόνο οι δημοσιογράφοι. Ακόμα και εδώ μέσα, μεταξύ μας, αν κάποιος γράψει (ArisK) ότι ο γαύρος παίζει στρωτό ποδόσφαιρο, ή ότι στο Καραισκάκη μας έπαιξε και κερδίσαμε από τύχη, υπάρχουν μέλη που ζητάν την αποπομπή του.

Για κάποιο λόγο είμαστε υπερβολικά πολωμένοι στο ποδόσφαιρο, σε σημείο να μην αντέχουμε να εξετάζουμε καν άλλες οπτικές γωνίες, ακόμα και συνοπαδών μας.
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 07 Δεκ 2018, 14:25

Αυτο ειναι ο οπαδος.Οι περισσοτεροι εδω μεσα οπαδοι ειμαστε,οχι φιλαθλοι,και φυσικα γραφουμε οπαδικα.
Και ιδιως για τον ΠΑΟΚτση,ειναι καποιες κοκκινες γραμμες που δε μπορουν να περαστουν.Αν κρινω απο το ψευδωνυμο σου πρεπει να'σαι μικρος και το πιθανοτερο να μην εχεις ζησει καταστασεις που πολλοι απο εμας περασαμε,για χαρη συκρεκριμενων "ομαδων".Φυλακισεις,ξυλο,δακρυγονα κλπ. κλπ.
Αυτα δε ξεχνιουνται και παντα θα ειμαστε απεναντι σ'αυτους που επηρεασαν τις ζωες πολλων απο εμας..
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Δευτ 10 Δεκ 2018, 01:20

πρεπει να ξεκινα ιδια ωρα με αθλητικη κυριακη
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 10 Δεκ 2018, 02:19

Χαχαχα το σατυρικό στο τέλος ειδικά με τον υποτιθέμενο Κούγια είχε πολύ πλάκα..... Ο μόνος που είναι μετριότατος στο πάνελ ο Ντέμης οι άλλοι είναι μια χαρά......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Δευτ 10 Δεκ 2018, 09:23

Την είδα για πρώτη φορά εχθές. Μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά καλή ειδικά σε σχέση με αυτό το σίχαμα της ΕΡΤ. Ο Ντέμης αντιπαθητικός (και χοντρός, πως παχύνε έτσι;). Δεν έπαιξαν οι δηλώσεις του γκομενου της Στουμφιτας και ειδικά οι ανάλυση του Κακού σε έπιμαχες φάσεις ξεβρακωνει όλα τα ΑΡΔ και τους ψευτοπαραγαντισκους...

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Δευτ 10 Δεκ 2018, 12:16

Καλούτσικη είναι η εκπομπή του Βανδή, κυρίως γιατί δείχνει όλες τις αμφισβητούμενες φάσεις και πάντα μέχρι τώρα έχει συνέντευξη κι έναν παίκτη του ΠΑΟΚ.
Χθες, ήταν υποφερτη και η ΕΡΤ, που είχε καλεσμένο τον Χαλκιά, με μοναδική παραφωνία ότι δεν είχε καμία από τις δύο ανατροπές του Ουαρντα.

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό panta » Δευτ 10 Δεκ 2018, 20:15

Kostomanolis έγραψε:Την είδα για πρώτη φορά εχθές. Μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά καλή ειδικά σε σχέση με αυτό το σίχαμα της ΕΡΤ. Ο Ντέμης αντιπαθητικός (και χοντρός, πως παχύνε έτσι;). ......


Και αυτό το μουστάκι που αφησε στο σαγόνι αηδία ειναι.
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4059
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Δευτ 10 Δεκ 2018, 20:56

Η φάτσα πλέον του ντεμη είναι σαν την δικια μου όταν έχω φάει 2 πήρα ρεβυθια και το βράδυ σφιγγομαι μην κάνω το σαλόνι Τσερνομπίλ...
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2331
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 10 Δεκ 2018, 22:05

https://youtu.be/4aoWAYOpmR4
Πολύ γέλιο τα τρία λεπτά στο τέλος της αθλητικής εκπομπής.... Ειδικά τον Κούγια τον κάνει καλά....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Κυρ 16 Δεκ 2018, 23:35

Βλέπω από την αρχή την εκπομπή και θεωρώ ότι είναι τέρμα PAOK TV. θα κάνουν επιτέλους μια εκτίμηση για τον αγαπημένο όλων Ολυμπιακό;
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 16 Δεκ 2018, 23:45

Καλή απάντηση του κακου στην καταγγελία του ολυμπιακού εναντίον του, και πολύ καλός και σοβαρός σχολιασμός στις γελοίες δηλώσεις θεοδωριδη του ντεμη ο Σπυρόπουλος απλά χαμογελούσε

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό dini26 » Δευτ 17 Δεκ 2018, 00:02

εγω μεσα σε ολα εχω την εξης απορια.......

--γιατι να μη γινονται οι εκπομπες Δευτερα βραδυ αφου η αγωνιστικες τελειωνουν την Δευτερα, ετσι ωστε να γινεται σχολιασμος κ για αυτα τα ματς

--γιατι αφου γινονται Κυριακη δε σχολιαζουν κ τα ματς της περασμενης Δευτερας,

τα γραφω αυτα με αφορμη κυριως τα δικα μας ματς, αυτο με την Λαμια περασε ντουκου με οσα εγιναν απο το κορακι,

ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Κ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ, ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΗ, ΕΣΤΩ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ,
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΦΥΓΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.....
Άβαταρ μέλους
dini26
 
Δημοσιεύσεις: 1273
Εγγραφή: Δευτ 07 Μαρ 2011, 07:12
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΓΗ

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Δευτ 17 Δεκ 2018, 00:27

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ έγραψε:Βλέπω από την αρχή την εκπομπή και θεωρώ ότι είναι τέρμα PAOK TV. θα κάνουν επιτέλους μια εκτίμηση για τον αγαπημένο όλων Ολυμπιακό;

Χαρά στο κουράγιο σου.!Εγώ μετά την πρεμιέρα που είδα το πρώτο τέταρτο και ένιωσα αηδία,την ξανά έβαλα να δω σήμερα.Με το που είδα τον "κηπουρό" έτρεξα γρήγορα στην τουαλέτα να ξεράσω.....
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4994
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο TV

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες