Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 04 Δεκ 2018, 15:54

Κοιτα Rizla, αν και σε συμπαθω λογω ονοματος, το να λες τον Ιβαν αδιαφορο δεν σε κανει προπαγανδιστη, αλλα σε κανει γελοιο. Το ενδιαφερον του το εχει αποδειξει εμπρακτα 100.000.000 φορες περισσοτερο απ οτι εσυ κι εγω. Χωρια τα αλλα.

Τη φαση με το καναλι κι εγω δεν τη γουσταρω αλλα η πραγματικοτητα ειναι αυτη που λεει ο Jairo. Το να εκανε ενα καναλι που θα εσκουζε για τα δικια του ΠΑΟΚ ολη μερα, θα κατεληγε να το βλεπουμε εγω εσυ και ο σουρμενιτης. Το παιχνιδι αυτο ετσι παιζεται, τους γινεσαι αρεστος ετσι ωστε μεσα απο αυτο να μπορεις να περασεις τις θεσεις σου με τροπο. Ξαναλεω, εγω δεν συμφωνω με ολο αυτο και θα προτιμουσα να απεχει απο αυτο ο ιδιοκτητης του ΠΑΟΚ, αλλα το παιχνιδι ετσι παιζεται. Αν εσενα δεν σε κοβει να το καταλαβεις αυτο, δεν νομιμοποιεισαι να λες τον Ιβαν υποπτο και αδιαφορο. Αντε γιατι το εχεις παρακανει.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Δεκ 2018, 16:12

Οι χαρακτηρισμοι επιστρέφονται, δεν αμφισβητω σε καμία περίπτωση οτι ο Σαββίδης έβαλε λεφτά
στον ΠΑΟΚ. Αυτό όμως δεν τον κάνει υπεράνω κριτικής έστω και ακραίας αν θες να χαρακτηρίσεις
έτσι την δική μου.
Το να κάνει προπαγάνδα υπερ του κοτογκέυ το κανάλι του Σαββίδη είναι γελοίο και όχι εγω.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τρί 04 Δεκ 2018, 17:45

Ποπ κορν κ κολα ζερο
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Τρί 04 Δεκ 2018, 17:52

Δεν αντέχω να διαβάσω μια από τα ίδια, αλλά θα καταθέσω αυτό που είδα εγώ. Καθησα το πρωί να δω στο ώρα Ελλάδος 7 τι θα πούνε. Αθλητικά είπε ο Μενιος, γνωστός βαζελος. Είπε λοιπόν για το Βιερινια ότι είναι πεναλτυ, ενδεχομένως ο διαιτητής το θεωρούσε ακούσιο. Για την κόκκινη του Κανιας υπερβολική και ότι έπρεπε να δοθεί κόκκινη στον καρατεκα της Λαμίας. Δεν είπε για το πεναλτυ της Λαμίας. Για τον γαβρο είπε ότι έβαλε γκολ με οφσάιντ καθαρό και πτι κακώς δόθηκε κόκκινη στο Αγρίνιο. Νομίζω αντικειμενικά και σωστά... Αυτό που θέλουμε νομίζω...

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Δεκ 2018, 17:55

Παιζει ο κοτογκευ την καλύτερη μπάλα στην Ελλαδα;
Πηρε η χαρτοσακουλα δικαια το περσινό πρωτάθλημα;
Αμειλικτα τα ερωτηματα...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τρί 04 Δεκ 2018, 18:22

To πρωτο δεν μπορω να καταλαβω γιατι σε πειραζει, ας νομιζουν ή και ας παιζουν οτι θελουν και ας ειναι 6 βαθμους πισω μας.

Καναλι πανελληνιας εμβελειας ειναι, αν περιμενατε ή περιμενετε ακομα να φερνει μονο ΠΑΟΚτσηδες, να εχουν εκπομπες μονο ΠΑΟΚσηδες και να παιζει 24/7 ΠΑΟΚ, το βλεπετε λαθος.

Και οταν ο χ Κονε ως καλεσμενος βγει και πει την μαλακια του, προφανως δεν γινεται να πεσει το σημα, το θεμα ειναι ομως κατι τετοιες χαζομαρες να αντικρουονται.

Γενικα ας δωσουμε και εμεις λιγο χρονο στο καναλι το οποιο ειδικα στην αρχη θελει να δημιουργησει εναν πυρηνα τηλεθεατων.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7411
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Ettien » Τρί 04 Δεκ 2018, 18:47

Νομίζω ότι το θέμα το πλιατάσαμε πολύ.
Σε σχέση με άλλες αθλητικές εκπομπές η εκπομπή του open είναι σχετικά καλύτερη ή τουλάχιστον ελαφρως πιο αμερόληπτη. Αυτό όμως που χρειάζεται είναι ο αντίλογος. Τόσο δύσκολο είναι δηλαδή να έχουν προσκεκλημένο και του ΠΑΟΚ ? Πιστεύω ότι από την επομενη λογικά θα έχει.
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 04 Δεκ 2018, 19:19

Rizla έγραψε:Οι χαρακτηρισμοι επιστρέφονται, δεν αμφισβητω σε καμία περίπτωση οτι ο Σαββίδης έβαλε λεφτά
στον ΠΑΟΚ. Αυτό όμως δεν τον κάνει υπεράνω κριτικής έστω και ακραίας αν θες να χαρακτηρίσεις
έτσι την δική μου.
Το να κάνει προπαγάνδα υπερ του κοτογκέυ το κανάλι του Σαββίδη είναι γελοίο και όχι εγω.


Οι χαρακτηρισμοι αν επιστρεφονται φιλε, τοτε κρατα τους αυτους που σου εστειλα γιατι ειναι επιστροφη των χαρακτηρισμων που εξαπολυεις επανειλημμενα. Δηλαδη τον Σαββιδη μπορουμε να τον χαρακτηριζουμε οπως γουσταρουμε αλλα μην τυχον και πουμε κατι για τον Rizzla? Δεν παει ετσι αδερφε.

Αυτο που γινεται στο open οντως ειναι γελοιο συμφωνω μαζι σου. Αλλα και αυτο που κανεις εσυ, γελοιο ειναι. Το οτι συμβαινει αυτη η γελοιοτητα στο καναλι του Σαββιδη δεν σημαινει ουτε οτι ειναι υποπτος ουτε οτι ειναι αδιαφορος. Το τι αλλο μπορει να σημαινει εξηγηθηκε απο διαφορους αλλα δεν δειχνεις διατεθειμενος να το καταλαβεις.

Κριτικη να κανεις, εννοειται. Αλλα εσυ δεν κανεις κριτικη. ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙΣ και μαλιστα ασχημα και εντελως αστηρικτα. Και το ωραιο ειναι οτι οταν δεχθηκες κι εσυ χαρακτηρισμους, ενοχληθηκες. Ε κατσε
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 04 Δεκ 2018, 19:39

Τελικα Ιβαν κακως εκανες καναλι για να πεισεις τους χαβουζαιους οτι δεν εισαι χαλιφης.
Πρωτα πρεπει να πεισεις τους εδω οτι δεν εισαι αδιαφορος και υποπτος. Αν και δεν ξερω τι θα μπορουσε να πεισει αυτους που μετα απο την πορεια σου ολα αυτα τα χρονια δεν εχουν πειστει.

Αυτο πια με την "κριτικη".... Δηλαδη τι θα πει κριτικη ρε Rizla?
"Α, μαλακια εκπομπη, δε γουσταρω, εισαι υποπτος και αδιαφορος, να φυγεις ρε να πας στον Τρακη".
Αυτο ειναι κριτικη? Για εναν ανθρωπο που εχει κανει οσα εχει κανει για την ομαδα μας και που στηνεται εξω απο το γηπεδο σε καθε ματς; Μαλλον, γαμησε τα εκατομμυρια και το οτι στηνεται εξω απο το γηπεδο. Ειναι αυτο κριτικη γενικως?? Δηλαδη λες ενα "το οτι εβαλε λεφτα δεν τον κανει υπερανω κριτικης" κι επειδη ειπες αυτην τη σοφιστια δικαιουσαι να τον περασεις γεννεες δεκατεσσερις? Αφου δεν ειναι υπερανω κριτικης να του βρισουμε και τη μανα και να το βαφτισουμε κριτικη. Ωραιοι ειστε με αυτην την καραμελα της κριτικης.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Δεκ 2018, 19:49

Αυτα που λέτε ειναι σενάρια επιστημονικής φαντασίας.
Εκανε κανάλι ο Ιβαν και λέει κάτσε να γλείψω αυτους που με διαπομπευαν στα κανάλια
για γκαγκστερ και με εβγαζαν ολη την χολή και μόλις πάρω ενα ικανοποιητικό μερίδιο
τηλεθέασης τους τον φοράω...ε; αυτό θες να πεις;
Κατι μου θυμιζει όλο το σκηνικο αλλα δεν μπορω να θυμηθω τι...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 04 Δεκ 2018, 19:51

Πες και το δικο σου σεναριο ρε μαγκα να δουμε ποιο ειναι πιο ρεαλιστικο ομως. Μονο κραυγες εξαπολυεις μεχρι τωρα, το σεναριο σου δεν μας το ειπες.

ΥΓ: Θελω απαντηση. Θελω το σεναριο σου. Σου ειπαν τοσοι το δικο τους και το βαφτισες επιστημονικη φαντασια. Ωραια. Οφειλεις λοιπον να καταθεσεις και το δικο σου σεναριο και να το κρινουμε. Οχι υποννουμενα. Καθαρα. Μπορει και να μας πεισεις στο φιναλε, αλλα πες το αφου χαρακτηριζεις επιστημονικη φαντασια τα υπολοιπα.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:03

Τι υπονοουμενα ρε; Πλακα με κάνεις; Ξαστερα το λέω.
Έσυ τώρα αν πιστευεις οτι ο Ιβαν στο δικο του καναλι, κάνει οτι περνάει απο το χέρι του
να αβανταρει τα γαυροχάνουμα και να ρίχνει τον ΠΑΟΚ λόγω "σχεδίου" εισαι τουλάχιστον αφελης
ή απλά δεν θες να πιστέψεις στα γεγονότα.


Edit:
Ξέχασα και το πέσιμο στο μεγαλύτερο συνδεσμιακό κινημα του ΠΑΟΚ απο το πάνελ του ΟΠΕΝ
στα ψιλά πέρασε κι αυτο...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:06

Τι λες ξαστερα???? ΤΙΠΟΤΑ απολυτως δεν λες ξαστερα.. Συνεχιζεις να πετας σκορπια υποννοουμενα.
Το σεναριο σου ποιο ειναι? Οτι τι? Για ποιον λογο τα κανει ολα αυτα? Απαντησε μας σε παρακαλω.

Ριζλα, μην παιζουμε τις κουμπαρες. Σε ρωτησα συγκεκριμενα να μας πεις τι πιστευεις εσυ. Ποιο ειναι το σεναριο σου. Κι εσυ μου απαντας "τωρα αν εσυ πιστευεις οτι...". Αυτο δεν ειναι ξαστερη απαντηση. Ουτε καν υποννοουμενο δεν ειναι. Ειναι τιποτα, υπεκφυγη. Φωναζεις επανειλημμενα για κατι. Εξηγησε μας τι ειναι αυτο.


ΥΓ: μετα ειδα το τελευταιο σου ποστ. Βοηθησε με σε παρακαλω αν θελεις. Στειλε μου ενα λινκ ή πες μου σε ποιο τοπικ και περιπου ποτε να ψαξω. Ειλικρινα θελω να δω την εξηγηση σου για ολο αυτο.
Τελευταία επεξεργασία από sic-4 και Τρί 04 Δεκ 2018, 20:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:09

Ψαξε στα προηγουμενα ποστ...δεν με αφηνουν ουτε να επαναλαμβανομαι οι μοδερατορες.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 04 Δεκ 2018, 20:22

Σωστά ρίζλα.

Μιλάμε τόσο μεγάλη καταπίεση ώστε το μόνο που σε αφήνουν οι μοντς να κάνεις είναι να με βρίζεις στην υπογραφή σου. Α ναι δεν είναι βρισιά. Είναι κριτική.

Μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις γιατί με κράζεις λοιπόν; Να έχω μια εικόνα δλδ.

Και επιπλέον, θα ήθελες να την αλλάξεις;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13134
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο TV

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης