Τηλεοπτικός Σταθμός OPEN Beyond

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 07:13

Τι θα πει ποιο ΠΑΟΚ και λίγο ΠΑΟΚ, όλα ΠΑΟΚ είναι αφήστε τους ανούσιους διαχωρισμους, αν ο λίγο ΠΑΟΚ δεν πλήρωνε στην ώρα του τον ερασιτεχνη, αν δεν έδινε οπότε είχε θεμα το μπάσκετ το χαντ μπωλ κλπ πόσο καλλίτερα θα ειμασταν από τον ερασιτεχνη βαζελο;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 07:20

eorptol1 έγραψε:Τι θα πει ποιο ΠΑΟΚ και λίγο ΠΑΟΚ, όλα ΠΑΟΚ είναι αφήστε τους ανούσιους διαχωρισμους, αν ο λίγο ΠΑΟΚ δεν πλήρωνε στην ώρα του τον ερασιτεχνη, αν δεν έδινε οπότε είχε θεμα το μπάσκετ το χαντ μπωλ κλπ πόσο καλλίτερα θα ειμασταν από τον ερασιτεχνη βαζελο;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απλά αυτή είναι η μεγαλύτερη αλήθεια.

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 07:27

pgetsos έγραψε:
KOSTAS54 έγραψε:Εσείς όλοι δεν λέγατε μέχρι τώρα "Ιβάν πάρε κανάλι να μπορούμε να αντισταθούμε στην προπαγάνδα της χαβούζας"? Πως ξαφνικά δεν σας ενδιαφέρει? Σιγά ρε μυγιάγκιχτοι μην σας παρεξηγήσουν που ασχολείστε με το επιχειρηματικό εγχείρημα του προέδρου και σας πει πρόβατα ο Καμόρα και ο Ραπτόπουλος. Λες και δεν είναι συνυφασμένη η πρόοδος της ομάδας μας και με την επιχειρηματική εξέλιξη του μεγαλομετόχου και προέδρου της ομάδας μας.
Ευχαριστούμε για τον χαρακτηρισμό

Τώρα πάνε στο θέμα του όταν πήρε την άδεια τότε να δεις αν έγραψα αν χέστηκα που την πήρε η ΌχΙ και αν θα πανηγυρισω όπως οι υπόλοιποι τότε
(Μυγιαγκιχτοι χαρακτηρισμός από σένα; :mrgreen: Ενδιαφέρον....)


Μυγιάγκιχτος=υπερευαίσθητος, βλέπεις κανέναν προσβλητικό χαρακτηρισμό? Αν έψαχνες ευκαιρία να μου καταλογίσεις παράβαση νομίζω ότι ατύχησες.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 08:14

eorptol1 έγραψε:Τι θα πει ποιο ΠΑΟΚ και λίγο ΠΑΟΚ, όλα ΠΑΟΚ είναι αφήστε τους ανούσιους διαχωρισμους, αν ο λίγο ΠΑΟΚ δεν πλήρωνε στην ώρα του τον ερασιτεχνη, αν δεν έδινε οπότε είχε θεμα το μπάσκετ το χαντ μπωλ κλπ πόσο καλλίτερα θα ειμασταν από τον ερασιτεχνη βαζελο;

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Έτσι ακριβώς. Όταν βλέπεις την μισή εικόνα, τότε μιλάς για ΠΑΟΚ με ολίγη, μέτριο, πολλά βαρύ κοκ. Κι όταν μιλά ο Κατσαρής και σου λέει ότι ο ΠΑΟΚ ολόκληρος οφείλει την αξιοπρεπή εικόνα του στον ΠΑΟΚ με ολίγη, είναι μέρα Παρασκευή.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό berry » Δευτ 14 Αύγ 2017, 08:48

σε λεει μυγιαγκιχτο ρε συ κωστα γιατι αμα σου θιξουμε τη.νδ και τον κουλη κανεις χειροτερα απ οτι θα εκανε...η ιδια η ντορα που ειναι και αδερφη του στην τελικη....
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 08:52

Εκτός θέματος αυτά που λέει τώρα είναι πολύ σωστά

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό berry » Δευτ 14 Αύγ 2017, 08:54

οσον αφορα τη συνδρομη του ιβαν στον ΠΑΟΚτσηδικο οργανισμο φυσικα εχει απολυτο δικιο. ετσι ειναι.
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 09:13

berry έγραψε:σε λεει μυγιαγκιχτο ρε συ κωστα γιατι αμα σου θιξουμε τη.νδ και τον κουλη κανεις χειροτερα απ οτι θα εκανε...η ιδια η ντορα που ειναι και αδερφη του στην τελικη....


Τα μπέρδεψες. Διάβασε καλύτερα.
Σημ. Eorptol, μ αυτά που λέω τώρα, απλώς συμφωνείς και συ. Όπως συμφωνούμε στα περισσότερα περί ΠΑΟΚ. Άρα είναι σωστα για μας τους δύο. Το σωστό λοιπόν είναι άκρως υποκειμενικό.
Τελευταία επεξεργασία από KOSTAS54 και Δευτ 14 Αύγ 2017, 09:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό berry » Δευτ 14 Αύγ 2017, 09:19

αστειευεται με τη λεξη μυγιαγκιχτος που ανεφερες.δηλαδη ποιος εσυ; που...αρπαζεσαι με τη μια οταν μιλανε για κουλη κ νδ; τουλαχιστον αυτο καταλαβα. τωρα αν αναφερεται καπου αλλου ε δε χρειαζομαι να μπλεκομαι, ουτε να κανω το δικηγορο μιας κ δεν ειμαι. εγω ετσι το αντιληφθηκα παντως και σορρυ για την ενοχληση
...γιατι απο παιδια μας παλαβωσε η ασπρομαυρη στολη! ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΠΑΟΚ ΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
berry
 
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Τρί 04 Φεβ 2014, 21:08

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 09:26

berry έγραψε:σε λεει μυγιαγκιχτο ρε συ κωστα γιατι αμα σου θιξουμε τη.νδ και τον κουλη κανεις χειροτερα απ οτι θα εκανε...η ιδια η ντορα που ειναι και αδερφη του στην τελικη....

Λάθος εικόνα.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 14 Αύγ 2017, 10:07

Ζαντός έγραψε:....



Εννοείται ότι θα το βάλουμε στο 4!! Αλλά εγώ δεν ανοίγω καν τηλεόραση, οπότε...

Μακάρι να καταφέρει ο Σαββίδης να με κάνει να ανοίγω τηλεόραση..αλλά χρειάζεται ποιοτικά καλό πρόγραμμα...
Ας βάζει εκπομπές με Πόντο και θα δούμε..

Πάντως, έχει καταφέρει να μη θέλω να πάω καν Τούμπα, οπότε...δυσκολάκι.

Παιδάκι 20 χρονών και κουραστικε και δεν θέλει να πάει Τούμπα.
Παιδάκια που δεν έζησαν ούτε εποχές γουμενου ούτε εποχές Μπάτμαν,ούτε βουλινους κουραστικαν επί εποχής Σαββίδη.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 14 Αύγ 2017, 10:09

Ελπίζω να βαλει γιωργακη να ασχολείται με το παιδικό προγραμμα μπας κ
Ησυχασουμε
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 10:19

Despe
Σε τέτοιες περιπτώσεις απλώς αναφωνείς " Έλα μ@ν! στον τόπο σου ".
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Δευτ 14 Αύγ 2017, 10:22

KOSTAS54 έγραψε:Εσείς όλοι δεν λέγατε μέχρι τώρα "Ιβάν πάρε κανάλι να μπορούμε να αντισταθούμε στην προπαγάνδα της χαβούζας"? Πως ξαφνικά δεν σας ενδιαφέρει? Σιγά ρε μυγιάγκιχτοι μην σας παρεξηγήσουν που ασχολείστε με το επιχειρηματικό εγχείρημα του προέδρου και σας πει πρόβατα ο Καμόρα και ο Ραπτόπουλος. Λες και δεν είναι συνυφασμένη η πρόοδος της ομάδας μας και με την επιχειρηματική εξέλιξη του μεγαλομετόχου και προέδρου της ομάδας μας.

Το έγραψα και παραπάνω... Ένα ΜΜΕ που θα ανοίξει στον πρόεδρο και μεγαλομέτοχο του ΠΑΟΚ έχει μεγάλη αξία σχολιασμού τόσο ως προς την μελλοντική στελέχωσή του όσο και στην μηντιακή συμπεριφορά του στον τομέα των αθλητικών ειδήσεων.... Τα ΜΜΕ διαμορφώνουν απόψεις και όπως μας ενδιαφέρει ο τύπος πόσο μάλιστα η τηλρόραση ειδικά όταν αυτή ανοίκει στις επιχειρήσεις του μεγαλομετόχου.....
Τεράστιο ενδιαφέρον σχολιασμού!!!!
ΑΥΤΑ!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Τηλεοπτικός Σταθμός "Ε" (Epsilon TV)

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 14 Αύγ 2017, 10:35

desperando έγραψε:
Ζαντός έγραψε:....



Εννοείται ότι θα το βάλουμε στο 4!! Αλλά εγώ δεν ανοίγω καν τηλεόραση, οπότε...

Μακάρι να καταφέρει ο Σαββίδης να με κάνει να ανοίγω τηλεόραση..αλλά χρειάζεται ποιοτικά καλό πρόγραμμα...
Ας βάζει εκπομπές με Πόντο και θα δούμε..

Πάντως, έχει καταφέρει να μη θέλω να πάω καν Τούμπα, οπότε...δυσκολάκι.

Παιδάκι 20 χρονών και κουραστικε και δεν θέλει να πάει Τούμπα.
Παιδάκια που δεν έζησαν ούτε εποχές γουμενου ούτε εποχές Μπάτμαν,ούτε βουλινους κουραστικαν επί εποχής Σαββίδη.
Κούραση; τι είναι αυτό; οσοι ζήσαμε τα παλιά εκτιμούμε τα τωρινά.... Αλλά πιστεύω και πολλοί που δεν τα ζήσανε
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο TV

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης