Σταύρος Κόλκας

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 28 Μάιος 2012, 12:37

Έχει ειπωθεί και ισχύει ότι δε χρησιμοποιούν το σήμα του ΠΑΟΚ.
Όσο για το όνομα, νομίζω εφόσον δε γράφεται Π.Α.Ο.Κ., δεν υπάρχει θέμα μιας και είναι συντομογραφία.
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό tasos81pl » Δευτ 28 Μάιος 2012, 13:42

shark4 έγραψε:Αν θελετε μια γνωμη , για μενα πρεπει να συγχωνευτουν σε ενα τοπικ με τιτλο " Δημοσιογραφικη χαβουζα και η σχεση της με τον ΠΑΟΚ " .... Νομιζω οτι μπορουμε να ενταξουμε ολα τα" βλασταρια " και τον "ανθο" των δηθεν ΠΑΟΚτσηδων δημοσιογραφων.... 8-)



+1926 :nairepaok: :twisted:
give wings to fly...ride the sky
Άβαταρ μέλους
tasos81pl
 
Δημοσιεύσεις: 314
Εγγραφή: Δευτ 18 Οκτ 2010, 19:20
Τοποθεσία: salonika

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό Photis » Δευτ 28 Μάιος 2012, 15:15

Πολύ καλή ιδέα.
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8706
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Δευτ 28 Μάιος 2012, 15:30

Οχι να μην κλειδωθει.

Απο δω θα την ακουει και θα ξυφτυλιζεται και θα εκτιθεται οποιαδηποτε φορα γραφει κατι που βλαπτει τον ΠΑΟΚ.
Αντιστοιχη- αρνητικη- σημασια πρεπει να δωθει σε οσους ακολουθουν το δρομο του με αναλογα τοπικ, και
ανακοινωσεις πλεον, που να στοχευουν επωνυμα και με στοιχεια να τους εκθετουν.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό tasos81pl » Τρί 29 Μάιος 2012, 04:45

''gregpaok:
May 28th, 2012 at 14:01
Να τα εκατοστήσετε κύριοι…τα χρόνια παρουσίας σας στα του ΠΑΟΚ εννοώ…απορία: γιατί κάποιοι σε άλλη ιστοσελίδα που ασχολείται με τα του ΠΑΟΚ σου τα χώνουν κ.Κόλκα λέγοντας πως κινείς τα νήματα στο θέμα προπονητή και τελικά η άποψή σου θα παίξει ιδιαίτερο ρόλο στην τελική επιλογή;Ρωτάω για να μάθω και τη δική σου άποψη πριν διαμορφώσω γνώμη….




Σταύρος Κόλκας:
May 28th, 2012 at 20:40
Απάντηση Κόλκα: Καλά κάνεις και ρωτάς Γκρεγκ, γιατί αυτή είναι η σωστή προσέγγιση όταν διαβάζεις κάτι που αφορά εμένα και έχεις την ευκαιρία να με βρεις. Αν εννοείς μια παπαριά που διάβασα την οποία δεν υπογράφει κανένας, αλλά ένα… τιμ, θα σου πω τι ακριβώς συμβαίνει.
Εγώ έχω το κουσούρι να λέω αυτό που πραγματικά σκέφτομαι γιατί δε με ενδιαφέρουν οι δημόσιες σχέσεις και δεν θέλω να επιβάλω την άποψή μου. Μέσα σε αυτή τη λογική μου, έχω ξεκαθαρίσει εδώ και χρόνια πως για εμένα ο Αναστασιάδης είναι ένα κεφάλαιο που έχει κλείσει μετά τη τελευταία του παρουσία στην ομάδα.
Η στάση μου αυτή, σε συνδυασμό με τη δυναμική που έχω ως δημοσιογράφος, έχει δώσει την αίσθηση σε πολλούς να νομίζουν πως μπορώ να σηκώσω το τηλέφωνο και να πω στον κάθε πρόεδρο ότι αυτόν δεν τον θέλω.
Δηλαδή αυτοί οι φελοί, οι βλάκες και σίγουρα κομπλεξικοί, θεωρούν πως θα προσπαθήσω εγώ να επιβάλω την ποδοσφαιρική μου άποψη στον Βρύζα, που έχει παίξει σε ΠΑΟΚ, Περούτζια, Φιορεντίνα, Τορίνο, Θέλτα και 70 φορές στην εθνική έχοντας κατακτήσει και ένα Γιούρο. Το μόνο που μπορώ να κάνω στον Βρύζα είναι να τον ακούω όταν μιλάει για μπάλα έτσι ώστε να κερδίζω.
Πρόσφατα πέτυχα τον Κλάους σε ένα καφέ στο κέντρο και μου έλεγε για τις βλακείες που λένε για αυτόν και τα προσωπικά του στα ραδιόφωνα.
Του έκανα την εξής απλή ερώτηση. Σε αυτή τη πόλη που ζεις, πόσοι θα ήθελαν να είναι οι σέντερ φορ του ΠΑΟΚ; Θέλω να πω με λίγα λόγια και προς όλα αυτά τα κομπλεξικά παιδάκια που με πιάνουν στο στόμα τους ή στη πένα τους, πως η ζήλια είναι κακία και την κακία τη βρίσκεις μπροστά σου.
Καταλήγοντας λοιπόν, αυτά τα γίδια με κράζουν γιατί νομίζουν πως λόγω εμού ο Αναστασιάδης δεν επιστρέφει στον ΠΑΟΚ. Πίστεψέ με, δεν είμαι πρόεδρος του ΠΑΟΚ και δεν έχω τη δύναμη να αποφασίσω για τίποτα. Αποφασίζει ο ηγέτης και αυτός, δεν είμαι εγώ.
Χαίρομαι που ρώτησες και έκανες αυτό που οφείλει κάθε οπαδός. Να διασταυρώνει αυτό που ακούει..''

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://blog.paok24.com/?p=2250



Νομιζω οτι το τραβαει λιγο το σχοινι...
give wings to fly...ride the sky
Άβαταρ μέλους
tasos81pl
 
Δημοσιεύσεις: 314
Εγγραφή: Δευτ 18 Οκτ 2010, 19:20
Τοποθεσία: salonika

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό DC » Τρί 29 Μάιος 2012, 07:28

Είπαμε: ο καθένας με τα φίλτρα του.
10 με 15 λεπτά ακρόασης του κόλκα, φτάνουν για να καταλάβει κάποιος πολλά.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 29 Μάιος 2012, 08:00

"Εγώ έχω το κουσούρι να λέω αυτό που πραγματικά σκέφτομαι γιατί δε με ενδιαφέρουν οι δημόσιες σχέσεις και δεν θέλω να επιβάλω την άποψή μου."

Επίσης Σταύρο έχεις το κουσούρι να πίνεις τόνους καφέδων στα μαγαζιά των διοικούντων, και να τους γλύφεις πατόκορφα για να έχεις κονέ.

Επίσης Σταύρο δεν απάντησες : Το paokmania έγραφε εδώ και δυο χρόνια για ανεπίσημα γραφεία τύπου της ΠΑΕ;

Επίσης Σταύρο δεν απάντησες : Τo paokmania σε ανακοίνωσή του έγραφε οτι ο επόμενος κόουτς θα πρέπει να αρέσει στους ρεπόρτερ;

Επίσης Σταύρο να σε ενημερώσω : Με αυτά που γράφεις ως χαρακτηρισμούς, άνετα πέφτει αγωγούλα.

Μαζέψου.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13126
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 29 Μάιος 2012, 08:04

Στημένη ερωταπάντηση και σε αθλητικό σάιτ πάει πολύ...
Οι μέθοδοι της προπαγάνδας σε όλο της το μεγαλείο...

υγ. Εξομολογητής και σε παίκτες; Σου λένε τα προβλήματά τους ε; Και εις ανώτερα...
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 29 Μάιος 2012, 08:16

Παραλίγο να με πείσει ο άτιμος... :D

Πάντως, έχω την εντύπωση ότι είναι αρκετά πιο έξυπνος από αυτό που δείχνει. Εκτός αν χειρίζεται τις καταστάσεις, ενστικτωδώς.

Κατά τ' άλλα ένα απλό + στον rainmaker.

Α και Σταύρο, αυτό το "τιμ" λέει την άποψη του επειδή γκαυλώνει να ασχολείται με τον ΠΑΟΚ. Εσύ για να βγάλεις το ψωμάκι σου. Οπότε λίγο σεβασμό σε αυτούς που σε ταίζουν. Γιατί αν δεν ήταν όλοι αυτοί που γκαυλώνουν με τα του ΠΑΟΚ, τώρα θα ήσουν ένα μηδενικό. Έτσι;
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό shark4 » Τρί 29 Μάιος 2012, 09:27

Κολ(α)κας εφη:

" Εγώ έχω το κουσούρι να λέω αυτό που πραγματικά σκέφτομαι γιατί δε με ενδιαφέρουν οι δημόσιες σχέσεις και δεν θέλω να επιβάλω την άποψή μου. " :lol: :lol:


" Η στάση μου αυτή, σε συνδυασμό με τη δυναμική που έχω ως δημοσιογράφος, " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


" Δηλαδή αυτοί οι φελοί, οι βλάκες και σίγουρα κομπλεξικοί,"
Μπραβο αυτοκριτικη ο επαγγελματιας ΠΑΟΚαρχης των media ..... :o


Γενικως ειναι η χαρακτηριστικη περιπτωση του ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑ-ΟΠΑΔΟΥ ....Που δεν εχει βαλει το χερι στην τσεπη να αγορασει ουτε κουλουρι εξω απο την Τουμπα ενω ταυτοχρονα δινει συμβουλες προς απαντες ....Χαρακτηριστικος εκπροσωπος της καμαριλας που επικρατει , που εισχωρει ερποντας μεσα στην ομαδα , τους διοικουντες και τους παικτες προσπαθωντας εναγωνιως να αποκομισει μια "ειδησουλα" με ανταλλαγμα την μονιμη οσφυοκαμψια του στους διοικουντες ....

Ειναι ο Ακης Τζοχατζοπουλος των εκαστοτε διοικουντων που οταν τον ρωτανε "τι ωρα ειναι" , απανταει "οτι ωρα πεις εσυ προεδρε "......

Ειναι ο Γιωργος Καρατζαφερης της αθλητικης δημοσιογραφιας , που εγραφε οτι ηθελε στα blog που τον φιλοξενουν και μετα ως "κοτα τρειλειρη " εκανε κολωτουμπα στην φυλλαδα που εργαζοταν για να μην θιξει το αναγνωστικο κοινο.... ( Χαρκτηριστικη περιπτωση το αρθρο για τον Σπαθα ...)

Τα κειμενα του βριθουν ηλιθιοτητων , κομπλεξισμου και ειναι παντα χειραγωγουμενα και καθοδηγουμενα ....Η απυθμενη βλακεια του μαλιστα φτανει σε σημειο να επαιρεται οτι εξαιτιας του η ομαδα κατακτα και αγωνιστικους στοχους ( βλ. C.L. )...

Τελος ειναι αληθεια αυτο που λεει " οτι δεν κινει τα νηματα ".... Η πραγματικοτητα ειναι οτι αυτον κινουν με νηματα οι εκαστοτε διοικουντες αποδεχομενος τον ρολο του ως μαριονετα .....

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΧΑΒΟΥΖΑ....


Υ.Γ. Μια και τα διαβαζεις ρε Σταυρο ....Τον Λασκαρελια πολλοι εμισησαν , την θεση του ουδεις (απο το συναφι σας )
Τελευταία επεξεργασία από shark4 και Τρί 29 Μάιος 2012, 11:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Τρί 29 Μάιος 2012, 09:56

PAOKMANIA vs Kolkas 1-0


Και συνεχίζουμε χοντρουλη!
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό DC » Τρί 29 Μάιος 2012, 10:22

Δεν διαφωνώ πουθενά.
Όμως, δεν είναι και ο μόνος.
Εδώ, πριν μερικές εβδομάδες, ο αρχισφαγέας κάκος πήρε συγχωροχάρτι και έγινε ο κορυφαίος και φέρων παντελόνια ρέφερυ της Ελλάδας. Για πότε ξεχάστηκαν οι κόκκινες κάρτες και οι αβάντες τους κοκκινοπράσινους ...
Στις 21 το βράδυ, ο Μίνος (ξέρω, επαναλαμβάνομαι και γίνομαι κουραστικός αλλά με έκατσε πολύ βαρύ ρε παιδιά), μας ανακοίνωσε τον Δώνη. Αυτός που το ήξερε; (οκ, ακόμα δεν έκλεισε ο Δώνης ...)
Και να πω και την αλήθεια, δε έχω τον χρόνο να διαβάζω ή να ακούω και όλους τους ΠΑΟΚσήδες ρεπόρτερ και τις θέσεις που παίρνουν, για να αναφερθώ και σε αυτούς.

Προσωπικά είμαι σε δίλλημα για το αν πρέπει να κλείσει ή όχι το τόπικ του.
Από την μια, νιώθω ότι του δίνουμε τεράστια αξία με το να έχει το πριβέ του τόπικ, από την άλλη, κατά καιρούς μας έχει χαρίσει άφθονο γέλιο με τοποθετήσεις του στυλ "εγώ σας έβγαλα τσουλού".
Βέβαια ... δεν θα βάλουμε και poll για τον κόλκα.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 29 Μάιος 2012, 10:23

Κλείστο...
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 29 Μάιος 2012, 10:27

Κλείστε το όταν κλείσουν και τα άλλα.. ;)
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό Stallion » Τρί 29 Μάιος 2012, 10:48

Δεν ξέρω γιατί θίγεστε με τα γραφόμενα του εν λόγω δημοσιογράφου...

Κάνει το κομμάτι του... Είναι η πρώτη, ή μήπως θα είναι η τελευταία φορά;

Και στην τελική, δε νομίζω ότι πρέπει να υπάρχει ονομαστικό τόπικ για τον κάθε ΑΡΔ, γιατί πολύ απλά, έρχονται και παρέρχονται. Αν αύριο δεν υπάρχει ΠΑΟΚ, θα κάνουν ρεπορτάζ για τη χαβούζα.

Είναι αναλώσιμοι και αυτό πρέπει να το βάλουμε όλοι μας καλά μες το μυαλό μας. Εμείς τους κάνουμε σημαντικούς, που ασχολούμαστε συνεχώς μαζί τους. Μην ασχολείστε μαζί τους και μην τρώτε τον πρόλογο που πλασάρουν κάθε φορά που χρειάζεται...

Εμείς τους δίνουμε τη δύναμη που έχουν και εμείς μπορούμε να τους την πάρουμε πίσω...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Stallion
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 05:01
Τοποθεσία: Salonica

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Δημοσιογράφοι

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης