Σταύρος Κόλκας

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό PAOK SYMI » Παρ 05 Ιουν 2009, 18:49

http://www.exedrasports.gr/default.asp? ... &catid=105

Ο Βρύζας δεν συμβιβάστηκε με την πεπατημένη
PAOK SYMI
 
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 02:45
Τοποθεσία: Καταγωγή:Ναουσα Διαμονή:Σύμη

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό freeman4 » Παρ 05 Ιουν 2009, 19:08

Την Τριτη που μας περασε ο Κολκας ηταν παρεα με το τον οικοδομο για ποτακι στην Αριστοτελους στο ΜΟJO νομιζω λεγεται.Μολις εφυγε ο οικοδομος πηγα κ του μιλισα για μερικα λεπτα.ειπε οτι ο Βιτολο εκλεισε κ οτι ο Γκαρσια μενει.οχι οτι εχει σημασια απλα το αναφερω..
freeman4
 
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 21:37

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό Photis » Τετ 10 Ιουν 2009, 22:26

Εγώ συμφωνώ σε ότι είπε ο Κόλκας τώρα που βγήκε στο Λίμπερο στην εκπομπή του Νικολάου και κυρίως για τον Βερόν....

:?
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό PAOK SYMI » Τετ 10 Ιουν 2009, 23:03

Photi περιληπτικά τι είπε ο Κόλκας για Βερόν γιατί δεν ακούσαμε μερικοί....
PAOK SYMI
 
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 02:45
Τοποθεσία: Καταγωγή:Ναουσα Διαμονή:Σύμη

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό D.A.A.T. » Πέμ 11 Ιουν 2009, 15:26

Τα τρεξιματα και η περιοχη και οι πληροφοριες μου....Καθε μερα και πιο κουραστικος.... Μονο το χιουμορ του τον σωζει......το χειροτερο ομως οτι ειναι σιγουρος πως εχει σε ολα δικιο..
Άβαταρ μέλους
D.A.A.T.
 
Δημοσιεύσεις: 2685
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 23:04

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 11 Ιουν 2009, 16:27

τι κολλημα αυτο με γκαρσια .....κολκασ" να φυγει να φυγει να φυγει...."
κολκας "βερον να φυγει φυγει να φυγει...."
Ο ΞΕΡΟΛΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥ ΚΟΛΚΑ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ
ΚΑΝΕΙ ΣΚΑΤΑ.......
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό Hideguti » Παρ 12 Ιουν 2009, 16:47

D.A.A.T. έγραψε:Τα τρεξιματα και η περιοχη και οι πληροφοριες μου....Καθε μερα και πιο κουραστικος.... Μονο το χιουμορ του τον σωζει......το χειροτερο ομως οτι ειναι σιγουρος πως εχει σε ολα δικιο..


Ναι οντως. Στον πρωτο γυρο, τα τρεξιματα και τις ασιστ σε αυτον που ηταν στην περιοχη εγω τα εκανα, οχι ο Βερον... Αλλα ξεχασα, οι βαθμοι του Α' Γυρου δεν μετρανε. Τους πηραμε καβα απο την διοργανωτρια του καζινο πριν αρχισει το πρωταθλημα.
"Η ιστορία επαναλαμβάνεται, την πρώτη φορά ως τραγωδία, την δεύτερη ως φάρσα."
Άβαταρ μέλους
Hideguti
 
Δημοσιεύσεις: 1512
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 15:44
Τοποθεσία: Πόλη του Νομάρχη

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό ioanmits » Παρ 12 Ιουν 2009, 16:56

D.A.A.T. έγραψε:Τα τρεξιματα και η περιοχη και οι πληροφοριες μου....Καθε μερα και πιο κουραστικος.... Μονο το χιουμορ του τον σωζει......το χειροτερο ομως οτι ειναι σιγουρος πως εχει σε ολα δικιο..



+10000000000000000000!
Άβαταρ μέλους
ioanmits
 
Δημοσιεύσεις: 1673
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 13:56
Τοποθεσία: Στο πιο ψηλότερο βουνό...

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό Realcon » Παρ 12 Ιουν 2009, 17:01

http://www.exedrasports.gr/default.asp? ... &catid=105

Υ.Γ.: Ο Γιώργος Φωτάκης έδειξε ότι είναι ένα πολύ σοβαρό παιδί, που έκανε μία πολύ συνειδητοποιημένη επιλογή. Καλή τύχη να έχει, γιατί ο ΠΑΟΚ αλλά και το ποδόσφαιρο της χώρας δεν έχουν πολλούς σαν κι αυτόν.

Τι να πει κανεις...
:roll:
το μικρόφωνο είναι άτιμο πράγμα.
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 12 Ιουν 2009, 17:11

PAOK SYMI έγραψε:Photi περιληπτικά τι είπε ο Κόλκας για Βερόν γιατί δεν ακούσαμε μερικοί....


Είπε πως δεν έχει τρεξίματα και αν δει κανείς όλη του την καριέρα δεν στέριωσε σε ομάδα πολύ καιρό και αυτό κάτι λέει.Κάνει στην αρχή καλά παιχνίδια και μετά χάνεται στη μετριότητα.Έχει πολύ καλύ τεχνική κατάρτιση αλλά αυτό από μόνο του δεν συνιστά παράγοντα θεμελιώδη ώστε να τον κρατήσει ο ΠΑΟΚ.Αν δεν βρει ομάδ ανα τον πουλήσει φυσικά θα τον κρατήσει.Αυτά πάνω κάτω είπε...

:?
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό PERS9 » Παρ 12 Ιουν 2009, 17:13

Όποιος δηλαδή κάνει κριτική στην ομάδα κατευθείαν να τον κράξουμε???
Μια χαρά τα λέει το παλικάρι!!!Λίγοι είναι οι δημοσιογράφοι του ΠΑΟΚ με ποιότητα και αυτός είναι ένας απο αυτούς..Συμφωνώ ότι για κάποιες μεταγραφές/απομακρύνσεις στον ΠΑΟΚ έπαισε έξω, δεν θεωρώ ότι ο κάλος ο δημοσιογράφος χαρακτηρίζεται μόνο απο το κατα πόσο έχει τις προσβάσεις να κοιτάει απο την κλειδαρότρυπα της ΠΑΕ και να ξέρει ανα πάσα στιγμή τα πάντα, υπάρχαν κατα καιρούς άτομα που είχαν γνωστούς στην ομάδα και ήξεραν τις ειδήσεις αλλά απο εκεί και πέρα στην δουλειά τους ήταν μάπα.. Ο Σταύρος το τόπι το ξέρει και οι αναλύσεις του για την ομάδα αλλά και οι απόψεις του σε θέματα τοσο αγωνιστικά όσο και εξωαγωνιστικά είναι πολύ δυνατές!! Και δεν κατάλαβα δηλαδή και εγώ δεν γουστάρω που έχει μαζευτεί το μισό μπάτζετ στα αμυντικά χαφ και σφιγγόμαστε να πάρουμε παίκτες που θα κάνουν την διαφορά στις υπόλοιπες θέσεις..Δηλαδή αυτό θέλουμε απο τους δημοσιογράφους του ΠΑΟΚ??
γλείψιμο-γλείψιμο και κριτική μηδέν??
Μάγκες ας καταλάβουμε ότι την επικοδομοιτική κριτική την έχουν όλοι Ανάγκη!! Και την επιβράβευση και τα εύσημα φυσικά ,τα οποία τα έχει δώσει πολλές φορές ο Κόλκας στην διοίκηση...
Για να μην παρεξηγηθώ τον συγκεκριμένο άνθρωπο τον έχω δει μια φορά στην ζωή μου, πέρσυ τέτοιο καιρό, έξω από την αίθουσα που γίνεται η διάθεση των διαρκείας...Έτσι για να μην πει κανείς καμία εξυπνάδα...
PERS9
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 19:41

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 12 Ιουν 2009, 17:15

Εγώ για αυτά που είπε πάντως για Βερόν συμφωνώ 100%!!!

:?
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό kos » Παρ 12 Ιουν 2009, 18:16

Photis έγραψε:
PAOK SYMI έγραψε:Photi περιληπτικά τι είπε ο Κόλκας για Βερόν γιατί δεν ακούσαμε μερικοί....


Είπε πως δεν έχει τρεξίματα και αν δει κανείς όλη του την καριέρα δεν στέριωσε σε ομάδα πολύ καιρό και αυτό κάτι λέει.Κάνει στην αρχή καλά παιχνίδια και μετά χάνεται στη μετριότητα.Έχει πολύ καλύ τεχνική κατάρτιση αλλά αυτό από μόνο του δεν συνιστά παράγοντα θεμελιώδη ώστε να τον κρατήσει ο ΠΑΟΚ.Αν δεν βρει ομάδ ανα τον πουλήσει φυσικά θα τον κρατήσει.Αυτά πάνω κάτω είπε...

:?


ειναι τουλαχιστον αδικος με αυτα που λεει για τον βερον.
το παιδι ηταν ο καλυτερος παικτης της ομαδας στον δευτερο γυρο του προηγουμενου πρωταθληματος και στον φετινο πρωτο γυρο. που τα ειδε ο κολκας τα λιγα καλα ματς στην αρχη? εγω γιατι απο τον παικτη αυτον ειδα 1 καλο χρονο και 6 μετριους μηνες?
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4935
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 12 Ιουν 2009, 18:19

Φίλε δεν έκανε έναν καλο γύρο.Έκανε 10 αγωνιστικές...ως εκεί....Δες λίγο το βιογραφικό του.Τόσα χρόνια άλλασε ομάδες με το παραμικρό....Φίλε μου δεν είναι σύγχρονος....δυστυχώς..

:?
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Σταύρος Κόλκας

Δημοσίευσηαπό Moz » Παρ 12 Ιουν 2009, 18:24

Ο Κόλκας πρέπει να καταλάβει ότι δεν είναι ο μόνος που έχει παίξει μπάλα σε αυτόν τον κόσμο και να πάψει να χρησιμοποιεί αυτή την ατάκα "έχουμε παίξει μπάλα και ξέρουμε" για να δικαιολογήσει ότι του κατέβει στο κεφάλι...

Μας τα'χει ζαλίσει με το "πρόβλημα" του ΠΑΟΚ που δεν πατάν περιοχή τα αμυντικά χαφ ενώ για το "10άρι" και τα εξτρέμ που δεν πατούσαν περιοχή και έμειναν άσφαιροι κουβέντα... Σέντρα, σέντρα, σέντρα...

ΑΥΤΟ είναι το πρόβλημα της ομάδας και ο λόγος που ο Μούσλι είχε 13 αμυντικούς σε κάθε ματς πάνω του χωρίς να παίρνει ανάσα, αλλά ακόμα να το ακούσω από τον Κόλκα...

Ο Βερόν έχει γίνει άμπαλος και ο Κανακούδης πριν 10 μέρες ήταν ιδανική επιλογή για left-back, αλλά ο Μπαλάφας είναι το πουλέν και είναι υπεράνω κριτικής (που ΚΑΙ εγώ τον συμπαθώ)...

Ότι να'ναι είναι τελευταία... Χίλιες φορές Τζόρμπα...

Υ.Γ. Έχεις μια πλάκα ρε Κόλκα...

:shock:
Άβαταρ μέλους
Moz
 
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Δευτ 29 Σεπ 2008, 12:20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Δημοσιογράφοι

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης