Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Σάβ 03 Σεπ 2011, 20:25

Λοιπον ΟΛΟΙ ΜΑ ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΊΖΕΤΕ οτι οι προσωπικές αντιπαραθέσεις ειναι φάουλ και οφτοπικ!

ΚΟΨΤΕ ΤΩΡΑ μάγκες όμορφα και ΠΑΟΚτσήδικα..................ήδη έσβησα τα offtopic.Και θα τα σβήνω συνεχεια.....μεχρι τη δευτερα παρουσία!
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό aparadektos » Σάβ 03 Σεπ 2011, 20:26

Και δεν γνωρίζω μόνο τον Αλεκάκιους τον οποίο μετά από δική μου πρόσκληση μπήκε στο ράδιο του παοκμανια. Γνωρίζω τον zorro που επίσης μετά από δική μου πρόσκληση έγραψε το πρώτο κομμάτι για την ραδιοφωνική ιντενρετικ΄εκπομπή του paokfc και έτσι γνωριστήκαμε και μεά ξεκινήσαμε το paokmania με τα άλλα παιδά με τον zorro να αναλαμβάνει τα Multimedia. Γνωρίζω τον στάλιον που μαζί φύγαμε από το fc για να κάνουμε το παοκμανια. Gnvröiyv ton teacher που ήταν και δική μου απόφαση να μπει στο σάτι και να γράφει στην θέση μου γιατι δύο χρόνι α το ανανέωνα μόνος το σάιτ και μετά το ανανέωνε μόνος του ο teacher με τον Yianko γνωρίζω τον Μηχανικό και όλα τα παιδιά. Όπως ξέρω και τον Ψύχρα που τον έπεισα να γράφει στο παοκμανια και αυτός αποχώρησε ανοίγοντας σάιτ με έναν από τους εκπροσπώπου ύπου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Όπως έφερατον Aυτιά κτλ... Ό

Τι να πω στον alekakius πες του το εσύ τι με νοιάζει εμένα αυτό το θέμα;

Η μόνη σχέση που έχω με το Paokmánia πλέον είναι η τράπεζα αίματος που ίδρυσα και είναι στο όνομα μου αλλά δυστυχώς είναι παρατημένη από τότε που αποχώρησα.

Όσο για τις μηνύσεις εγώ δεν θα μυνήσω ποτέ στην ζωή μου κανέναν αλλά κάτι πρέπει να πω όταν εδώ και μέρες ο καθένας πετάει το μακρί και το κοντό του κα ιδεν τον έχω κοντά...
Άβαταρ μέλους
aparadektos
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 00:04

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό aparadektos » Σάβ 03 Σεπ 2011, 20:28

Stallion έγραψε:
aparadektos έγραψε:Μην σβήνετε ποστ να μαθαίνουμε και τι γράδφουν τα παιδιά. Εγώ μπορώ να απαντώ σε όλες τις ερωτήσεις γιατί καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται...

Λοιπόν το μπανεράκι του extra sport από το Paokmania βγήκε όπως με ενημέρωσαν τα παιδιά που τους ρώτησα τώρα επειδή δεν πήραν μία εκτός από τους δύο - τρεις πρώτους μήνες ...

Ούτε είχε σχέση με μένα το ότι μπήκε αν και ακόμα και να είχε δεν θα ήταν κακό καθώς το σάτι το οποίο ουσιαστικά εγώ άνοιξα και εγώ το έτρεχα όλα τα χρόνια μέχρι το 2008 θα μπορούσα να βάλω και όποια διαφήμηση γούσταρα. Όμως στο σάτι όσο ήμουν εγώ δεν είχε διαφήμηση παρά μόνο το μπάνερ του καφέ που κάναμε συναντήσεις.

Ότι θέλετε μπορείτε να ρωτήσετε. Όμως όποιος ειρωνεύεται και με προσβάλει με άλλους πούστικους τρόπους και όχι ΠΑΟΚτσήδικους από εδώ και πέρα θα μιλήσουν οι πράξεις.

και μην αρχίσετε μυξοκλαίτε κάποιοι, διότι ένας άνδρας όταν ειρωνεύεται κατηγορεί βρίζει αφήνει υπόνοιες χωρίς να γνωρίζει αλά επειδή υποθέτει τότε θα πρέπει να δέχεται και τις συνέπειες.

Οι πράξεις από μυνήσεις μέχρι και κατ ιδία συζητήσεις. Εγώ τόσο καιρό εδώ μέσα στο σάτι που εξαιτίας μου τώρα έχετε το βήμα να γράφεται ότι γουστάρετε σεβάστηκα τους πάντες...

Επίσης όποιος νομίζει ότι μου κάνει κακό λέγοτνας μαλακίες πέφτει έξωγιατί εγώ είμαι Γερμανία και κάνω άλλη δουλειά .Το μόνο που κάνετε είναι να ανεβάζετε σε μετρήσεις στο αλέξα το παοκμάνια καθώς διαβάζονται περισσότερες σελίδες.

Δεν έχω πρόβλημα να απαντήσω σε οτιδήποτε γιατί δεν έχω να κρύψω τίποτα. Ούτε εγώ ούτε απ ότι ξέρω τα παιδιά του σάιτ.


Απαράδεκτε χαλάρωνε λιγάκι.
Το ότι ήσουν στην ομάδα που ιδρύσαμε το paokmania δε σε νομιμοποιεί να λες πως έσυ το άνοιξες εσύ το έτρεχες, εσύ το έρανες...

Κι εμείς κάναμε ότι κάναμε για το site και συνεχίζουμε να το κάνουμε χωρίς να το φωνάζουμε.

Και στην τελική, από τότε που έπιασες δουλειά ως ρεπόρτερ του ΠΑΟΚ, αποτέλεσες παρελθόν από το site. Γιατί λοιπόν να ασχολούμαστε με το τι έγινε τότε;

Σταμάτα λοιπον αυτή την καραμέλα...


Ρεπόρτερ ήμουν αό το 98 . Του ΠΑΟΚ από το 2006. Στα ΣΠΟΡ από το 2009. Απο το σάτι αποχώρησα το 08 όσο ήμουν φαντάρος.

Εγώ το έτρεχα στα γραπτά και σε ότι αφορούσε το τιμ αυτό. Εσύ το έτρεχες ηλεκτρονικά ο μηχανικός οικονομικά, ο βαγγελης στο ράδιο.

Αυτή είναι η αλήθεια
Τελευταία επεξεργασία από aparadektos και Σάβ 03 Σεπ 2011, 20:30, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
aparadektos
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 00:04

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Σάβ 03 Σεπ 2011, 20:30

Ρε Νικο και υπόλοιποι σας παρακαλώ κόψτε το ΠΑΟΚ είστε!
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό Stallion » Σάβ 03 Σεπ 2011, 20:37

Έχουμε φύγει off topic.

Tέλος στη συζήτηση με αυτό το θέμα.

emeissaspsirizoume4 έγραψε:καταρχας εγω νομιζα οτι εμπαινε δωρεαν το μπανερ επειδη και καλα το μεσο παιζει πολυ Π.Α.Ο.Κ. και το συνδυασα με απαραδεκτο που δουλευε εκει...και σχετικα κοντα χρονικα μολις εφυγε ο απαραδεκτος απο κει,εφυγε και το μπανερ...για αυτο εκανα μια απλη ερωτηση και ουτε υποννουμενα αφησα ουτε τιποτα...ο ρειν εκανε ολα τα σεναρια και τα χρεωσε σε μενα και μεγαλοποιησε το θεμα


Αδερφέ, δεν υπήρχε περίπτωση να διαφημιζόταν ΑΡΔ χωρίς να πλήρωνε. Το site έχει έξοδα. Από κάπου πρέπει να βγάζει τα χρήματα που απαιτούνται για τον σερβερ. Γιατί δε μπορούμε να βάζουμε μόνο από την τσέπη μας.
Φυσικά και έριξε το πιστόλι του και πήρε δρόμο. Αυτή ήταν η σχέση με το συγκεκριμένο σταθμό. Και έχει διακοπεί πλέον.

Αυτα. Τέλος στη συζήτηση. Ότι off topic ποσταρεται θα διαγράφεται.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Stallion
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 05:01
Τοποθεσία: Salonica

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 21 Οκτ 2011, 14:14

Ανόητε τσορμπατζόγλου ΥΠΕΡμίζερε το σημερινό σου κείμενο είναι τουλάχιστον ΥΠΟΠΤΟ.

Έχεις και άποψη τρομάρα σου. Δεν έχω καν διάθεση να επιχειρηματολογήσω. Μάλλον στημένο πατόκορφα μου φαίνεται το λογύδριο κραξίματος του Μπόλονι. Και να σε πώ την αλήθεια, γούσταρα που σας παράτησε κι έφυγε. Θέλατε και ερωτήσεις, φωστήρες μου. Κάθε φορά σας παρακαλάμε να κάνετε μια σοβαρή ερώτηση και ρωτάτε παπαριές. Ρώτα για τον Ιβιτς αμα κουράστηκε πολύ στον προπόνηση.

Συμπερασματικά, ΔΕΝ σε εμπιστεύομαι. (Για να είμαι και ον τοπικ :twisted: )
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13120
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 21 Οκτ 2011, 14:49

mpalaeaea έγραψε:Σωτήρης Μήλιος από το sday . Σοβαρό παιδί με σταθερά ενδιαφέρουσα οπτική των πραγμάτων.

παρα πολυ καλός
.....
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 21 Οκτ 2011, 14:52

rainmaker έγραψε:Ανόητε τσορμπατζόγλου ΥΠΕΡμίζερε το σημερινό σου κείμενο είναι τουλάχιστον ΥΠΟΠΤΟ.

Έχεις και άποψη τρομάρα σου. Δεν έχω καν διάθεση να επιχειρηματολογήσω. Μάλλον στημένο πατόκορφα μου φαίνεται το λογύδριο κραξίματος του Μπόλονι. Και να σε πώ την αλήθεια, γούσταρα που σας παράτησε κι έφυγε. Θέλατε και ερωτήσεις, φωστήρες μου. Κάθε φορά σας παρακαλάμε να κάνετε μια σοβαρή ερώτηση και ρωτάτε παπαριές. Ρώτα για τον Ιβιτς αμα κουράστηκε πολύ στον προπόνηση.

Συμπερασματικά, ΔΕΝ σε εμπιστεύομαι. (Για να είμαι και ον τοπικ :twisted: )

+1926
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό george aspromayros » Παρ 21 Οκτ 2011, 14:54

Πλακα κανετε?
ναι μπορει να υπαρχει δημοσιογραφος που μπορει να σου αρεσει ..καπως...αλλα ΔΕΝ υπαρχει δημοσιογραφος που μπορεις να εμπιστευθεις!!!!
ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ-ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
george aspromayros
 
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 10:56
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό Thanix » Παρ 21 Οκτ 2011, 15:05

rainmaker έγραψε:Ανόητε τσορμπατζόγλου ΥΠΕΡμίζερε το σημερινό σου κείμενο είναι τουλάχιστον ΥΠΟΠΤΟ.

Έχεις και άποψη τρομάρα σου. Δεν έχω καν διάθεση να επιχειρηματολογήσω. Μάλλον στημένο πατόκορφα μου φαίνεται το λογύδριο κραξίματος του Μπόλονι. Και να σε πώ την αλήθεια, γούσταρα που σας παράτησε κι έφυγε. Θέλατε και ερωτήσεις, φωστήρες μου. Κάθε φορά σας παρακαλάμε να κάνετε μια σοβαρή ερώτηση και ρωτάτε παπαριές. Ρώτα για τον Ιβιτς αμα κουράστηκε πολύ στον προπόνηση.

Συμπερασματικά, ΔΕΝ σε εμπιστεύομαι. (Για να είμαι και ον τοπικ :twisted: )


Mαζι σου...μιλαμε για τον πιο μιζερο δημοσιογραφο ever στον ΠΑΟΚ...ολα θα διαλυθουν και ολα καταστραφονται και ελεος ρε τζορμπα....πωωωωω :redcard:
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Δημοσιογράφοι

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης