Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 03 Σεπ 2011, 17:47

emeissaspsirizoume4 έγραψε:
aparadektos έγραψε:όπως και στα ΣΠΟΡ μέχρι που παράτησα το άθλημα...


για αυτο βγηκε το μπανερ του 103 απο την κεντρικη?


Ρε μάγκες, απο που ήρθατε ορισμένοι; Απ τον Παναμά ή την Κούβα; Πόσα κιλά συνωμοσίες έχετε μες το κεφάλι;

Δηλαδή το paokmania με δεκάδες χιλιάδες επισκέπτες κάθε μέρα, δεν υπάρχει καμία περίπτωση να αποτελούσε ένα καλό μέρος για να διαφημίζεται ο 103; Τον απαράδεκτο και τον κάθε απαράδεκτο περίμενε για να βάλει διαφήμιση; Και μόλις σταμάτησε ο απαράδεκτος, τί; Θύμωσαν και την έβγαλαν;

Λοιπόν και οι ειρωνίες και οι βρωμερές φήμες εντάσσονται στα υπό απαγόρευση σχόλια (και αυτό πάει και στα επόμενα σχόλια απο αυτό που παρέθεσα), οπότε αν δεν το λήξετε εδώ, την συνέχεια την ξέρετε σχετικά με το τοπικ. Δεν θα μας γίνονται τούμπανο κάθε απόγεμα επειδή δεν έχετε τίποτα να ασχοληθείτε ορισμένοι.

υ.γ. Κάναμε μεταγραφή στο μπασκετ. Αν σας νοιάζει, πείτε κάνα σχόλιο κι εκεί. Εκτός κι αν πρέπει ο Ντικούδης ή ο Μαγκέτι να δουλέψουν σε εφημερίδα πρώτα για να σας νοιάξει η ύπαρξη τους...
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Σάβ 03 Σεπ 2011, 18:10

μια απλη ερωτηση εκανα στον απαραδεκτο,καμια συνωμοσια καμια βρωμερη φημη,μονος σου ανακαλυπτεις πραματα που δεν ειπα και φτιαχνεις σεναρια...

και σαν μοντ θα πρεπε να ξες καλυτερα απ ολους οτι πρεπει να μιλας καλα στα μελη και οχι με παναμαδες μυαλα και ιστοριες....σου περασε απ το μυαλο οτι το δικο σου σχολιο για μενα ειναι στα υπο απαγορευση σχολια?
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 03 Σεπ 2011, 18:18

Το σχόλιο σου το θεωρώ αποτέλεσμα μιας συνεχούς τάσης να γεννώνται απαράδεκτα θέματα σχετικά με την ομάδα, το θεωρώ αποτέλεσμα της ελεεινής σκόνης που καλύπτει τη Θεσσαλονίκη και δημιουργεί γκρίνια σε οτι έχει να κάνει με τον ΠΑΟΚ (αποτέλεσμα της οποίας ήταν και η δήλωση του αναστασιάδη πριν χρόνια, οτι πρέπει να πάρουμε την ομάδα και να φύγουμε απ την πόλη), το θεωρώ προβοκατόρικο και ακριβώς επειδή δεν αναφέρεσαι ανοιχτά σε αυτό που νομίζεις, αλλά ως ενα βαθμό ρίχνεις άδεια για να πιάσεις γεμάτα, το θεωρώ και ύπουλο. Δεν ξεκίνησες να γράφεις χτες στο φόρουμ, επομένως έχω άποψη για τις τάσεις που διακρίνουν τα γραφόμενα σου.

Επιπλέον, θεωρώ βρωμερή φήμη το να αφήνονται υπόνοιες για διασυνδέσεις του site με δημοσιογραφικές ενώσεις, που κατηγορούνται για διάφορα, και εμμέσως επηρεάζεται και η φήμη του site που μας φιλοξενεί.

Και, οχι, όταν βλέπω οτι το μόνο που νοιάζει ορισμένα μέλη, είναι να διασπείρονται, να δημιουργούνται, να φουντώνουν και να συνεχίζονται φήμες που μόνο κακό κάνουν, τότε δεν θεωρώ προκλητικό το να παρατηρώ οτι μόνο με αυτά (συνομωσίες κλπ) ασχολείστε.

Επίσης, το σχόλιο μου ουσιαστικά απο τη μέση και κάτω δεν αναφερόταν σε σένα, αλλά στα σχόλια που έπονταν του δικού σου και γράφτηκαν σήμερα.


υ.γ. Ασε που τώρα που το σκέφτομαι, δεν κατάλαβα, έχουν κάτι οι άνθρωποι απο την Κούβα ή τον Παναμά; Γιατί είναι προκλητικό αυτό; Απλώς είναι περιοχές με έντονες πολιτικές και κοινωνικές αναταράξεις, που προέρχονται απο τις μυριάδες συνωμόσίες που έγιναν κατά καιρούς κ.α.
Εκτός αν η λέξη κεφάλι είναι κάτι προσβλητικό...


Βλέπεις; Κι εγώ μια απλή πρόταση έκανα, δεν καταλαβαίνω γιατί θίχτηκες; :redcard:
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό thief » Σάβ 03 Σεπ 2011, 18:21

Πλέον κανέναν... Το επίπεδο ειδικά στα ράδια είναι θλιβερό...

Θυμάμαι πριν 4-5 χρόνια (ειδικά την εποχή που κάθε εβδομάδα είχαμε και νέο υποψήφιο "επενδυτή"... ) που
καθόμουν καρφωμένος στο ράδιο να ακούσω το οτιδήποτε... Σαν τον μ@λ@κα περίμενα ένα καλό νέο και αυτοί με πουλούσαν ψεύτικη ελπίδα και παπατζηλίκη μόνο και μόνο για τις ακροαματικότητες και τις αποκλειστικότητες...

Ευτυχώς ζούμε στην εποχή του Internet και πλέον πολύ μικρότερη δύναμη και επιρροή έχουν... Πλέον είναι δεδομένο ότι σε μερικά forum και blogs και καλύτερες απόψεις - τοποθετήσεις διαβάζεις και πιο ενδιαφέρουσες αναλύσεις ή προβληματισμούς και πολλές φορές και ειδήσεις από τα διάφορα ειδησιογραφικά site...

Πάντως βασιλιάς της λ@μογιάς όπου την έννοια ΑΡΔ όλα αυτά τα χρόνια την έχει δώσει άλλες διαστάσεις παραμένει η μουσάτη λο$γκρα με έφεση στα τζιπάκια... :D
thief
 
Δημοσιεύσεις: 922
Εγγραφή: Δευτ 24 Μάιος 2010, 23:32

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Σάβ 03 Σεπ 2011, 18:25

εσυ εχεις το δικαωμα του μπαν και μπορεις να γραφεις και σε 50 σειρες οτι σεναριο θελεις,εγω ομως οχι, οποτε το αφηνουμε εδω..
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό teacher » Σάβ 03 Σεπ 2011, 18:28

emeissaspsirizoume4 έγραψε:
aparadektos έγραψε:όπως και στα ΣΠΟΡ μέχρι που παράτησα το άθλημα...


για αυτο βγηκε το μπανερ του 103 απο την κεντρικη?


Όχι δε βγήκε για αυτό. Δεν έχει καμία σχέση η παρουσία του συγκεκριμένου στα Σπορ με το μπάνερ που υπήρχε στην κεντρική
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2217
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό kotsos » Σάβ 03 Σεπ 2011, 18:31

rainmaker έγραψε:
Επίσης, το σχόλιο μου ουσιαστικά απο τη μέση και κάτω δεν αναφερόταν σε σένα, αλλά στα σχόλια που έπονταν του δικού σου και γράφτηκαν σήμερα.



Βροχοποιέ, επειδή αναφέρεσαι και σε μένα, δεν ασχολούμαι με καμία συνωμοσία ούτε το μόνο που με απασχολεί είναι να φουντώνω φήμες, τα ποστ μου τόσο καιρό νομίζω το δείχνουν. Με το κυνήγι μαγισσών δεν έχω ασχοληθεί ποτέ, απλώς πιστεύω πως καλό είναι κάποιοι όσοι εδώ μέσα έχουν τις οποιεσδήποτε σχέση με τα μίντια να το παραδέχονται και να μην μυγιάζονται άδικα όταν η μύγα κυκλοφορεί από πάνω τους. Μακάρι να μπορούσα να πω και άλλα "παράπονα" αλλά θα ήμουν οφ-τόπικ.
ok yes, ok no, από την πόρτα σου περνόου
Άβαταρ μέλους
kotsos
 
Δημοσιεύσεις: 460
Εγγραφή: Τρί 11 Νοέμ 2008, 21:18
Τοποθεσία: Εκεί που για τέρας λένε, μα τέρας δε βλέπω

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 03 Σεπ 2011, 18:43

Κι εγώ απ τη μεριά μου θεωρώ καλό όποιος έχει ένσταση ή πρόβλημα, να το εκφράζει άμεσα, υπεύθυνα και στο στόχο του. Δεν θεωρώ καλό να το εκφράζει με ερωτήσεις δημόσιες, με κάτι σαν ειρωνίες, και με αστειάκια. Έχουμε όλοι συμφωνήσει με την παρουσία μας εδώ να γίνει μια προσπάθεια να τηρεί το φορουμ κάποιες σταθερές αξίες, κάποιους κανόνες. Δεν είναι δυνατόν να μην είδατε αυτού του είδους τις παραινέσεις. Τα σημερινά λοιπόν σχόλια δεν μου άρεσαν καθόλου, και το κατέστησα ξεκάθαρο.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 03 Σεπ 2011, 18:54

Diniko, pm.


υ.γ. Οι τελευταίες δημοσιεύσεις διεγράφησαν, ως τελείως οφ τοπικ και άσχετες απο οτιδήποτε. Ο κάδος εισερχομένων αδειάζει εύκολα.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό aparadektos » Σάβ 03 Σεπ 2011, 19:27

Μην σβήνετε ποστ να μαθαίνουμε και τι γράδφουν τα παιδιά. Εγώ μπορώ να απαντώ σε όλες τις ερωτήσεις γιατί καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται...

Λοιπόν το μπανεράκι του extra sport από το Paokmania βγήκε όπως με ενημέρωσαν τα παιδιά που τους ρώτησα τώρα επειδή δεν πήραν μία εκτός από τους δύο - τρεις πρώτους μήνες ...

Ούτε είχε σχέση με μένα το ότι μπήκε αν και ακόμα και να είχε δεν θα ήταν κακό καθώς το σάτι το οποίο ουσιαστικά εγώ άνοιξα και εγώ το έτρεχα όλα τα χρόνια μέχρι το 2008 θα μπορούσα να βάλω και όποια διαφήμηση γούσταρα. Όμως στο σάτι όσο ήμουν εγώ δεν είχε διαφήμηση παρά μόνο το μπάνερ του καφέ που κάναμε συναντήσεις.

Ότι θέλετε μπορείτε να ρωτήσετε. Όμως όποιος ειρωνεύεται και με προσβάλει με άλλους πούστικους τρόπους και όχι ΠΑΟΚτσήδικους από εδώ και πέρα θα μιλήσουν οι πράξεις.

και μην αρχίσετε μυξοκλαίτε κάποιοι, διότι ένας άνδρας όταν ειρωνεύεται κατηγορεί βρίζει αφήνει υπόνοιες χωρίς να γνωρίζει αλά επειδή υποθέτει τότε θα πρέπει να δέχεται και τις συνέπειες.

Οι πράξεις από μυνήσεις μέχρι και κατ ιδία συζητήσεις. Εγώ τόσο καιρό εδώ μέσα στο σάτι που εξαιτίας μου τώρα έχετε το βήμα να γράφεται ότι γουστάρετε σεβάστηκα τους πάντες...

Επίσης όποιος νομίζει ότι μου κάνει κακό λέγοτνας μαλακίες πέφτει έξωγιατί εγώ είμαι Γερμανία και κάνω άλλη δουλειά .Το μόνο που κάνετε είναι να ανεβάζετε σε μετρήσεις στο αλέξα το παοκμάνια καθώς διαβάζονται περισσότερες σελίδες.

Δεν έχω πρόβλημα να απαντήσω σε οτιδήποτε γιατί δεν έχω να κρύψω τίποτα. Ούτε εγώ ούτε απ ότι ξέρω τα παιδιά του σάιτ.
Τελευταία επεξεργασία από aparadektos και Σάβ 03 Σεπ 2011, 19:33, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
aparadektos
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 00:04

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 03 Σεπ 2011, 19:31

Καμία σχέση με δημόσιο ενδιαφέρον δεν είχε οτι διέγραψα. Ήταν μια συζήτηση που αφορούσε τον diniko Και καθώς επικαλέστηκε έλλειψη χώρου στα εισερχόμενα, έγινε ένα μέρος της εδώ. Ως οφ τοπικ λοιπόν αλλά και ως ανούσια,την έσβησα.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Σάβ 03 Σεπ 2011, 19:52

καταρχας εγω νομιζα οτι εμπαινε δωρεαν το μπανερ επειδη και καλα το μεσο παιζει πολυ Π.Α.Ο.Κ. και το συνδυασα με απαραδεκτο που δουλευε εκει...και σχετικα κοντα χρονικα μολις εφυγε ο απαραδεκτος απο κει,εφυγε και το μπανερ...για αυτο εκανα μια απλη ερωτηση και ουτε υποννουμενα αφησα ουτε τιποτα...ο ρειν εκανε ολα τα σεναρια και τα χρεωσε σε μενα και μεγαλοποιησε το θεμα
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό aparadektos » Σάβ 03 Σεπ 2011, 20:11

Ναι είναι σε περίπτωση που θίξει με αυτόν τον τρόπο την οικογένεια μου η εμένα προσωπικά ότι και καλά τα παίρνω και δεν τον έχω μπροστά μου να του δώσω μία κεφαλιά να στρώσει.
Άβαταρ μέλους
aparadektos
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 00:04

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό aparadektos » Σάβ 03 Σεπ 2011, 20:14

D.A.A.T. έγραψε:
aparadektos έγραψε:Μην σβήνετε ποστ να μαθαίνουμε και τι γράδφουν τα παιδιά. Εγώ μπορώ να απαντώ σε όλες τις ερωτήσεις γιατί καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται...

Λοιπόν το μπανεράκι του extra sport από το Paokmania βγήκε όπως με ενημέρωσαν τα παιδιά που τους ρώτησα τώρα επειδή δεν πήραν μία εκτός από τους δύο - τρεις πρώτους μήνες ...

Ούτε είχε σχέση με μένα το ότι μπήκε αν και ακόμα και να είχε δεν θα ήταν κακό καθώς το σάτι το οποίο ουσιαστικά εγώ άνοιξα και εγώ το έτρεχα όλα τα χρόνια μέχρι το 2008 θα μπορούσα να βάλω και όποια διαφήμηση γούσταρα. Όμως στο σάτι όσο ήμουν εγώ δεν είχε διαφήμηση παρά μόνο το μπάνερ του καφέ που κάναμε συναντήσεις. (60 ευρώ το μήνα)

Ότι θέλετε μπορείτε να ρωτήσετε. Όμως όποιος ειρωνεύεται και με προσβάλει με άλλους πούστικους τρόπους και όχι ΠΑΟΚτσήδικους από εδώ και πέρα θα μιλήσουν οι πράξεις.

και μην αρχίσετε μυξοκλαίτε κάποιοι, διότι ένας άνδρας όταν ειρωνεύεται κατηγορεί βρίζει αφήνει υπόνοιες χωρίς να γνωρίζει αλά επειδή υποθέτει τότε θα πρέπει να δέχεται και τις συνέπειες.

Οι πράξεις από μυνήσεις μέχρι και κατ ιδία συζητήσεις. Εγώ τόσο καιρό εδώ μέσα στο σάτι που εξαιτίας μου τώρα έχετε το βήμα να γράφεται ότι γουστάρετε σεβάστηκα τους πάντες...

Επίσης όποιος νομίζει ότι μου κάνει κακό λέγοτνας μαλακίες πέφτει έξωγιατί εγώ είμαι Γερμανία και κάνω άλλη δουλειά .Το μόνο που κάνετε είναι να ανεβάζετε σε μετρήσεις στο αλέξα το παοκμάνια καθώς διαβάζονται περισσότερες σελίδες.

Δεν έχω πρόβλημα να απαντήσω σε οτιδήποτε γιατί δεν έχω να κρύψω τίποτα. Ούτε εγώ ούτε απ ότι ξέρω τα παιδιά του σάιτ.



ΠΑΟΚτσηδικο δεν ειναι σιγουρα σε ενα παοκτσηδικο φορουμ να μην υπαρχει φορουμ για παραπονα.
ΠΑΟΚτσηδικες δεν ειναι οι μυνησεις.
ΠΑΟΚτσηδικο δεν ειναι σιγουρα το ΕΓΩ.

Επεισης ειναι γραφικο να πιστευει καποιος οτι υπαρχει κοσμος που αν κλεισει το φορουμ θα τα βαψει μαυρα.Απλα θα τελειωσει το ΠΑΟΚμανια αφου κανεις δεν μπαινει εδω για να διαβασει ειδησεις ,ουτε για να διαβασει στην κεντρικη την αποψη του free και του Moican ή οποιουδηποτε γραψει.

Πες λοιπον στον Αλεκο που προφανως γνωριζεις ,γιατι εγω δνε το γνωριζω ,οτι ειναι τρομακτικο να σου λεει ΠΑΟΚτσης τα πραγματα θα γινουν ετσι και αν δεν γουσταρεις μην ξαναγραψεις λες και το φορουμ ανηκει σε καποιον απο εσας.

ΠΑΟΚτσιδικα δεν ειναι τα πμ.Ας μιλαμε ανοικτα.

Τελος για μενα αν το φορουμ δεν μπορει να λειτουργησει αλλιως για λογους που ακουστηκαν απο τον αλεκο,καλυτερα να κλεισει.Καλυτερα να μην υπαρχει φορουμ,παρα να υπαρχει κατι μη ΠΑΟΚτσιδικο.

ΥΣΤ:Ναι ,ειναι οφ τοπικ.Δυστυχως δεν υπαρχει τοπικ για να γραψω κατι. ;)



Δεν με αφορά τι γίνεται στο φόρουμ. Κάνεις παράθεση στο ποστ μου για να απαντήσεις σε άσχετο πράγμα; Τι με αφορά εμένα το φόρουμ;

Αν θες όμως μπορώ να σε απαντήσω σε ότι αφορά εμένα. Διαφωνώ εδώ και αρκετό καιρό τόσο με τα κεντρικά κείμενα του παοκμανια όσο και με τον τρόπο λειτουργίας του φόρουμ εδώ και χρόνια. Για αυτό και σχεδόν απέχω και γιαυτό ενώ μπορώ ηθικά να γράφω πάλι στο σάιτ δεν το κάνω γιατί διαφωνώ με τις απόψεις του παοκμανια. Δεν με εκφράζει καθόλου
Άβαταρ μέλους
aparadektos
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 00:04

Re: Ποιον δημοσιογράφο εμπιστεύεστε?

Δημοσίευσηαπό Stallion » Σάβ 03 Σεπ 2011, 20:22

aparadektos έγραψε:Μην σβήνετε ποστ να μαθαίνουμε και τι γράδφουν τα παιδιά. Εγώ μπορώ να απαντώ σε όλες τις ερωτήσεις γιατί καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται...

Λοιπόν το μπανεράκι του extra sport από το Paokmania βγήκε όπως με ενημέρωσαν τα παιδιά που τους ρώτησα τώρα επειδή δεν πήραν μία εκτός από τους δύο - τρεις πρώτους μήνες ...

Ούτε είχε σχέση με μένα το ότι μπήκε αν και ακόμα και να είχε δεν θα ήταν κακό καθώς το σάτι το οποίο ουσιαστικά εγώ άνοιξα και εγώ το έτρεχα όλα τα χρόνια μέχρι το 2008 θα μπορούσα να βάλω και όποια διαφήμηση γούσταρα. Όμως στο σάτι όσο ήμουν εγώ δεν είχε διαφήμηση παρά μόνο το μπάνερ του καφέ που κάναμε συναντήσεις.

Ότι θέλετε μπορείτε να ρωτήσετε. Όμως όποιος ειρωνεύεται και με προσβάλει με άλλους πούστικους τρόπους και όχι ΠΑΟΚτσήδικους από εδώ και πέρα θα μιλήσουν οι πράξεις.

και μην αρχίσετε μυξοκλαίτε κάποιοι, διότι ένας άνδρας όταν ειρωνεύεται κατηγορεί βρίζει αφήνει υπόνοιες χωρίς να γνωρίζει αλά επειδή υποθέτει τότε θα πρέπει να δέχεται και τις συνέπειες.

Οι πράξεις από μυνήσεις μέχρι και κατ ιδία συζητήσεις. Εγώ τόσο καιρό εδώ μέσα στο σάτι που εξαιτίας μου τώρα έχετε το βήμα να γράφεται ότι γουστάρετε σεβάστηκα τους πάντες...

Επίσης όποιος νομίζει ότι μου κάνει κακό λέγοτνας μαλακίες πέφτει έξωγιατί εγώ είμαι Γερμανία και κάνω άλλη δουλειά .Το μόνο που κάνετε είναι να ανεβάζετε σε μετρήσεις στο αλέξα το παοκμάνια καθώς διαβάζονται περισσότερες σελίδες.

Δεν έχω πρόβλημα να απαντήσω σε οτιδήποτε γιατί δεν έχω να κρύψω τίποτα. Ούτε εγώ ούτε απ ότι ξέρω τα παιδιά του σάιτ.


Απαράδεκτε χαλάρωνε λιγάκι.
Το ότι ήσουν στην ομάδα που ιδρύσαμε το paokmania δε σε νομιμοποιεί να λες πως έσυ το άνοιξες εσύ το έτρεχες, εσύ το έρανες...

Κι εμείς κάναμε ότι κάναμε για το site και συνεχίζουμε να το κάνουμε χωρίς να το φωνάζουμε.

Και στην τελική, από τότε που έπιασες δουλειά ως ρεπόρτερ του ΠΑΟΚ, αποτέλεσες παρελθόν από το site. Γιατί λοιπόν να ασχολούμαστε με το τι έγινε τότε;

Σταμάτα λοιπον αυτή την καραμέλα...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Stallion
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 05:01
Τοποθεσία: Salonica

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Δημοσιογράφοι

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης