Πρωτοσέλιδα αθλητικών εφημερίδων

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Κυρ 03 Μάιος 2009, 17:55

Αναφέρεσαι σε μια οπαδική εφημερίδα. Το μόνο που λείπει είναι να ονομαστεί σε Σπορ του ΠΑΟΚ, και σε ξενέρωσε που δε γράφει τίποτα??? Και από που κι ως που όταν λέω ότι "χεστήκαμε για τον τελικό" σημαίνει αυτομάτως ότι δε θέλω τον ΠΑΟΚ να συμμετέχει σε αυτό τον θεσμό??? Δεν απαξιώ τον θεσμό, για τις ομάδες του τελικού απαξιώ.

Υ.Γ. Και πίστεψέ με, είναι πάρα πολλοί αυτοί που ΔΕΝ τους νοιάζει πως θα είναι ο τελικός και ποιος θα το πάρει, από την στιγμή που δε συμμετέχουμε εμείς... Φιλικά και ΠΑΟΚτσήδικα.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό DimisK » Κυρ 03 Μάιος 2009, 18:01

Tότε αδελφέ μου ίσως να ήταν πιο τίμιο για την εφημερίδα να μετονομαστεί σε Σπορ του ΠΑΟΚ. Τότε θα συμφωνούσα σε όλα μαζί σου. Τέλος πάντων το θέμα είναι πολύ μεγάλο και απαιτεί πολύ συζήτηση. Ετσι, ένα σχόλιο έκανα, για κάτι που δεν μου άρεσε. Ο καθένας έχει τις απόψεις του, καθόλα σεβαστές...

Πάμε παρακάτω....

Το σύνθημα είναι....ΠΑΟΚ CHAMPIONS LEAGUE. H ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!! :) :) :) :) :) :) :) :)
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό gika » Κυρ 03 Μάιος 2009, 18:08

To εγραψα κι αλλού:

Τι να το κάνω ένα παιχνίδι αν οι ομάδες που ήταν εκεί πατήσαν επι πτωμάτων για να φτάσουν?? Και η Αεκ δεν εσφαξε (αν και λιγοτερο απο ότι ο γαυρος εμας) τον Πανσερραικό? Καλά κάναν τα σπορ και δεν το γράψαν και μένα δεν με ενδιέφερε ο τελικός... Δεν θα ασχολούμε με ομαδουλες που κάνουν φλερτ με διαιτητές... Όπως είχε πει κι ο Γιανκος... για μια ριμάδα τιμή ζούμε! Και αν ασχοληθώ με αυτές τις ομάδες νομίζω ότι θίγομαι... :wink: Φιλικά και ΠΑΟΚτσίδικα!
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 03 Μάιος 2009, 20:16

φιλε μου πολυ καλα εκαναν τα σπορ αρκετη προπαγανδα εχουμε στα αθηναικα φυλλα ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΗΤΑΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ ΘΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ με τα λιμα.....
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό Olorin » Κυρ 03 Μάιος 2009, 23:02

Εμετικο πρωτοσελιδο...δυστυχως εχουμε και εμεις καφρους δημοσιογραφους. Αλλα απευθυνονται και σε αναλογο κοινο προφανως.
Άβαταρ μέλους
Olorin
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: Τετ 26 Μαρ 2008, 03:35
Τοποθεσία: The Source

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό vanroy » Κυρ 03 Μάιος 2009, 23:23

Τους έχω κράξει πολλές φορές γιατί βλέπουν τα πραματα από μια σκοπιά που καταντά και βαρετή. Και σίγουρα θα το ξανακάνω. Φώναξα όσο μπορούσα να ηρεμήσουμε, μέχρι και τόπικ έκανα για να μην είμαστε ακραίοι με την μπάλα γιατί μερικά αδέρφια μπήκαν φυλακή και κατέστρεψαν τη ζωή τους για το τίποτα.

Όμως μπράβο στα Σπορ για την απαξίωση του κάλπικου κυπέλλου. Για κάθε υγιή φίλαθλο ο θεσμός του κυπέλλου τελείωσε κάπου στο 75' του δευτέρου αγώνα θρήνος - ΠΑΟΚ. Και όταν κάτι είναι βρώμικο η μόνη σωστή αντίδραση κατ'εμέ είναι η πλήρης απαξίωση. Όχι γιατί αποκλείστηκε ο ΠΑΟΚ αλλά γιατί δεν του δόθηκε η ευκαιρία να προκριθεί και ένας θεσμός αλλοιώθηκε. Η απαξίωση είναι η καλύτερη λύση στην αλλοίωση ενός θεσμού. Και αυτό δεν είναι οπαδική στάση. Είναι η στάση που ορίζει η λογική.
Άβαταρ μέλους
vanroy
 
Δημοσιεύσεις: 545
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 03:26
Τοποθεσία: Salonica Outskirts

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό free4 » Δευτ 04 Μάιος 2009, 06:21

DimisK έγραψε:Αν το κοινό που λες "χέστηκε για τον τελικό του Κυπέλλου" τότε να σταματήσει να συμμετέχει σε αυτό με την ομάδα του. Επειδή δεν το ενδιαφέρει το κύπελλο κόντεψε να χωριστεί στα δύο η Ελλάδα μόλις αποκλειστήκαμε από το γαύρο; Αυτά είναι υπερβολικές απόψεις που τις πιστεύουν πολύ λιγότεροι άνθρωποι από ότι νομίζεις. Φυσικά και θέλαμε να είμαστε εμείς στον τελικό, φυσικά και θέλαμε το κύπελλο.
Όπως θα παλέψουμε και του χρόνου γι' αυτό. Όπως και για το ΕΛΛΗΝΙΚΟ πρωτάθλημα. Τα άλλα είναι ηρωισμοί του Δων Κιχώτη.
Και επίσης δεν είπα να πει καλά λόγια για τον γαύρο ή το χανούμι. Να κάνει ότι και οι άλλες δύο εφημερίδες της πόλης που έγραψαν απλά ένα σχόλιο για ένα πολύ καλό παιχνίδι. Δεν χρειαζόνταν τίποτα άλλο. Αλλά αυτή έγραψε για...επεισόδια!!!!!!!!


Όλη η Ελλάδα χτες καρφώθηκε στους δέκτες της για να δει έναν από τους καλύτερους τελικούς όλων των εποχών. Και τα Σπορ το μόνο που είδαν είναι...επεισόδια.

Αυτό μου δηλώνει κόμπλεξ και πάλι κόμπλεξ για την εφημερίδα.

Με τέτοια μυαλά ΠΟΤΕ δεν θα πάμε μπροστά δυστυχώς...

Ποτέ....


H εφημερίδα αδερφέ μου μπορεί πρωτοσέλιδο να είχε και πάλι ΠΑΟΚ, ως είθιστε το τελευταίο διάστημαα, όμως στις μέσα σελίδες είχε εκτενή αναφορά, όχι μόνο στον τελικό, αλλά και στο φάιναλ φορ της Ευρωλίγκα, που στην τελική, τους ΠΑΟΚτσήδες δεν τους πολυένοιαζε..

Είναι στην πολιτική της εκάστοτε διοίκησης ενός Μέσου να καθορίσει τη γραμμή που θα ακολουθήσει.. Οταν τα ΣΠΟΡ έβγαιναν (και ήταν τα μόνα επί Γρηγοριάδη) να γράψουν για Στυγνούς Φονιάδες του ποδοσφαίρου, όλοι έπεσαν να τους φάνε (κυρίως από τη χαβούα). Πλέον ήρθε ο καιρός να χωρίσουμε τα τσανάκια μας και να ασχοληθούμε με το σπίτι μας αδιαφορώντας για τους άλλους.

Οπως μας έχουν γραμμένους τόσα χρόνια αυτοί, έτσι θα τους έχουμε κι εμείς. Αντε γιατί τους βαρεθήκαμε όλους, από τα κρατικά κανάλια, μέχρι και την τελευταία εφημεριδούλα αυτή της χώρας.. ΠΑΟΚ είμαστε ρε, δε μας νοιάζουν οι άλλοι. Μπορούν να παν να πνιγούν? Ελεύθερα..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό DimisK » Δευτ 04 Μάιος 2009, 08:43

Σαφώς και στην άποψή σου Free4 δεν μπορώ να διαφωνήσω. Όπως και στις παραπάνω απόψεις των άλλων παιδιών.

Φαίνεται ότι εγώ βλέπω ακόμα το ποδόσφαιρο - αλλά και τον αθλητισμό γενικότερα - περισσότερο ρομαντικά από ότι θα έπρεπε...
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 04 Μάιος 2009, 10:32

Τα πρώτα παρατράγουδα, ωστόσο, σημειώθηκαν μία ώρα πριν από την έναρξη του αγώνα εντός του Ολυμπιακού Σταδίου. Στις κερκίδες του ΟΑΚΑ βρίσκονταν ήδη οπαδοί και των δύο ομάδων, οι οποίοι άρχισαν την «ανταλλαγή» φωτοβολίδων ξαφνικά, θέτοντας σε κίνδυνο τη σωματική τους ακεραιότητα.

Το σκηνικό αυτό συνεχίστηκε για λίγα λεπτά, ενώ την ίδια ώρα όχι περισσότεροι από 30 οπαδοί και των δύο ομάδων πήδηξαν και μπήκαν στον περιβάλλοντα χώρο. Η έγκαιρη επέμβαση των ΜΑΤ όμως, τα οποία έφτασαν επιτόπου, έπαιξε «πυροσβεστικό» ρόλο, χωρίς ωστόσο να υπάρξουν συλλήψεις.
http://www.goalday.gr/article.asp?catid ... id=2429387


Εδώ είναι το ζουμί Dimisk.
Αν ήμασταν εμείς στην θέση εκεί τα ίδια θα είχαν γίνει.
Η διαφορά θα ήταν ότι οι ΠΑΟΚτσήδες είναι βάρβαροι κάφροι αλήτες άλλης εθνικότητας και θα είχαμε και καμιά ντουζίνα συλλήψεις απο την δικιά μας πλευρά.
Για τα λέιζερ που αστράφτανε λες και ήσουν σε ντισκοτέκ επίσης καμία σύλληψη.
Αντίστοιχα1 ή 2 οπαδοί μας έχουν φάει 1 μήνα φυλακή για αυτά τα μπιμπελό τα οποία πουλιούνται στο εμπόριο και δεν ξέρω και εγώ πόσοι άλλοι έχουν φάει κελί για πυρσό τα οποία εύκολα βρίσκει κανείς στο εμπόριο.
Θέλεις κύριε να μην αστράφτουν τα λέιζερ.
Απαγόρευσε τα στο εμπόριο.
Θέλεις να μην υπάρχουν πυρσοί στα γήπεδα?
Απαγόρευσε αυτούς που τα πουλάνε να τα πουλάνε όπου να ναι.

Στον τελικό δεν έγινε καμία σύλληψη φυσικά και πετάχτηκαν και εγώ δεν ξέρω πόσοι πυρσοί.
Να δούμε και τι πρόστιμο θα φάνε για αυτά και τα υβριστικά συνθήματα (χλωμό).
Περιττό να αναφέρω πόσα πληρώσαμε φέτος εμείς για μικρότερης έκτασης επεισόδια σε σχέση με τα παραπάνω. Ο lefis κρατάει στατιστικά και πρέπει να έχουμε ξεπεράσει τις 300000 Ευρώ χαλαρά.
Απο εκεί και πέρα αν έληξε το ματς 25-24 ή 20-19 ή δεν ξέρω και εγώ πόσο μην γυρνάνε οι δημοσιογράφοι και μου λένε ότι παρακολουθήσαμε ''διαφήμιση του ποδοσφαίρου'' όταν έχουμε άλλα.
Τα σπορ του Βορρά πολύ καλά κάνανε και τονίσανε μόνο αυτό το θέμα σαν αντιπερισπασμό σε αυτά που λένε όλες οι φυλλάδες και όλα τα κανάλια κάθε φορά.Άσε για τις αναλύσεις μια 7μάδα πριν και μια 7μάδα μετά.
Μην θυμίσω την γροθιά Γκαρσία που το σήριαλ έπαιζε για μήνες και συζητήθηκε μέχρι και η απέλαση του παίχτη.
Μην θυμίσω τον στρατό του Κόκαλη που κατέβασε στην Τούμπα πετώντας όσα ληγμένα είχε η αστυνομία στην κερκίδα και στις καφετέριες για να περάσει η ομάδα του δημοσίου 2 ώρες πριν την έναρξη του αγώνα.
Πάλι καλά που δεν είχαμε κανά Χέιζελ με τα δακρυγόνα μέσα στην ΘΥΡΑ 4.
Αυτά όταν οι εφημερίδες και τα ΜΜΕ των Αθηνών μάθουν να τα προβάλλουν και για τις δικές τους ομάδες σωστά όπως και ο βιασμός που υπέστη η δικιά μου ομάδα για να βρεθεί η δαφνοστεφανωμένη πούστρα στον τελικό (δεν συμφέρει το κράτος να φυλάξει 30000 ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ) στερώντας μου την μεγαλύτερη εκδρομή μέσα στην Αθήνα και η άλλη ομάδα που αποκλείστηκε απο την αεκ και ξέρουμε το πως και το γιατί (ότι χειρότερο να το γνωρίζουμε εξ αρχής), τότε θα μπορούμε να μιλάμε και για διαφήμιση του ποδοσφαίρου για τις άλλες ομάδες.
Το ποδόσφαιρο δεν είναι θέατρο αλλά είναι θέαμα.
Εμείς αλλάζουμε την νοοτροπία μας σιγά σιγά τουλάχιστον.
Οι υπόλοιποι πότε θα το κάνουν?
Μέχρι τότε WHO S FUCK THE FOOTBALL.
Φυσικά δεν σου κάνω επίθεση με αυτό το Post παρέμεινε ρομαντικός φίλε μου αλλά όχι με το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα
Έτσι το θέλουν?
Έτσι θα το χουν....


Υ.Γ Thanx Novito
http://taxalia.blogspot.com/2009/05/blog-post_03.html
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό georgedoulk » Δευτ 04 Μάιος 2009, 12:51

Αδερφε DimiK εγω το εχω συνηθειο να διαβαζω το πρωτοσελιδο των Σπορ απο τοτε που ημουν 12 χρονων.

Αν σου πω οτι στην αρχη παραξενευτηκα γιατι δεν καταλαβα τι εννοουσες θα με πιστεψεις? Γιατι σου εκανε εντυπωση που τα Σπορ σε μια συγκυρια που περιλαμβανε το final four της Euroleague και τον Τελικο του Κυπελου, εβαλε πρωτο θεμα την προετοιμασια του ΠΑΟΚ?

Εγω δηλαδη ως υγιης-αρρωστος φιλαθλος του ΠΑΟΚ απο ποια αλλη εφημεριδα θα ενημερωνομουν για την πορεια της προετοιμασιας στα Πηγαδια?
Derby?
ΦΩΣ?
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ?
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΗΧΩ?
έρχεται η στιγμή για ν' αποφασίσεις
με ποιους θα πας και ποιους θ' αφήσεις.
Άβαταρ μέλους
georgedoulk
 
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: Κυρ 15 Φεβ 2009, 02:22

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό DimisK » Δευτ 04 Μάιος 2009, 12:58

Αδελφέ μου δεν μου έκανε εντύπωση που τα Σπορ έβαλαν τον ΠΑΟΚ πρωτοσέλιδο! Αλίμονο! Αυτό ήταν φυσικό, αναμενόμενο και θεμιτό! Κι εγώ θέλω να διαβάζω πρωτοσέλιδα για τον ΠΑΟΚ.
Το αρχικό μου σχόλιο είχε να κάνει όχι για το μέγεθος του δημοσιεύματος για τον τελικό, αλλά αυτό που επέλεξε η εφημερίδα να προτάξει. Ναι, μια γραμμή για τον τελικό, όπως ακριβώς την έβαλε ήταν αναμενόμενη. Κι εγώ δεν ήθελα παραπάνω. Άλλωστε, εμάς δεν μας ενδιαφέρει.
Μου έκανε όμως εντύπωση που αυτή η μια γραμμή μιλούσε για τα επεισόδια και όχι για το ίδιο το ματς. Αυτή η ιστορία με επεισόδια, επεισόδια, επεισόδια με κούρασε. Και δηλητιριάζει κάθε τι όμορφο στο ποδόσφαιρο...Γιατί ακόμα κι εκεί που υπάρχει ένα ψίγμα ομορφιάς εμείς κοιτάζουμε το άσχημο; Αυτή ήταν η απορία μου.

ΥΓ: Gash κέντησες πάλι ρε μπαγάσα....Συμφωνώ μ' αυτά που γράφεις. ΔΥΣΤΥΧΩΣ...
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό gash04 » Δευτ 04 Μάιος 2009, 13:18

Αυτό είναι το πρόβλημα ακριβώς Dimisk ότι εμείς συζητάμε για τα επεισόδια και εννοείται τα κατακρίνουμε αλλά γιατί δεν είναι ισότιμα τα πράγματα για όλους?
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό Olorin » Δευτ 04 Μάιος 2009, 16:28

vanroy έγραψε:Η απαξίωση είναι η καλύτερη λύση στην αλλοίωση ενός θεσμού. Και αυτό δεν είναι οπαδική στάση. Είναι η στάση που ορίζει η λογική.


E τοτε, συμφωνα με αυτη τη λογικη, μαλλον θα πρεπει ο ΠΑΟΚ να μην κατεβαινει ουτε στο Κυπελο ουτε στο Πρωταθλημα, αφου και αυτο ειναι απαξιωμενο. Και σε περιπτωση κατακτησης ενος εκ των δυο εσυ να μην πανηγυρισεις καθολου. Το οτι θα πανηγυρισεις ομως ειναι σιγουρο, οποτε στην πραξη αναιρεις τα λογια σου.
Άβαταρ μέλους
Olorin
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: Τετ 26 Μαρ 2008, 03:35
Τοποθεσία: The Source

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό vanroy » Δευτ 04 Μάιος 2009, 18:26

Κάθε χρόνο ξεκινάς με την προοπτική ή την ελπίδα ότι δεν θα σου κλέψουν την πιθανότητα να διεκδικήσεις έναν τίτλο αν φυσικά έχεις καλή ομάδα. Για να κατακτήσω ένα τίτλο σημαίνει ότι δεν με αδίκησαν (δεν μιλάω για 1 φάση που μπορεί να αποδοθεί στο ανθρώπινο λάθος αλλά στην απροκαλυπτη και εξώφθαλμη αδικία που που σου στερεί κάθε ελπίδα ακόμη και αν δείξεις πολύ ανώτερος στον αγωνιστικό χώρο) οπότε ναι φυσικά και θα πανηγυρίσω.
Αν όμως με αδικήσουν και με αποκλείσουν με το έτσι θέλω τότε δεν βρίσκω κανέναν λόγο να συνεχίσω να βλέπω έναν θεσμό που αλλοιώθηκε ακόμη και αν ο αντίπαλος που με έκλεψε φέρνει 8 - 8 σε κάθε του ματς στη συνέχεια του θεσμού. Ο κάθε φίλαθλος βέβαια κάλλιστα μπορεί να χαιρεται με το θέαμα και να λέει "δεν πειράζει αν πάτησαν επί πτωμάτων για να φτάσουν στον τελικό, αφού έφτασαν εδώ τα ξεχνάω όλα και απολαμβάνω μπάλα και θέαμα τώρα".
Σαν ΠΑΟΚ τώρα συνεχίζω να συμμετέχω στο φετινό αλλοιωθέν πρωτάθλημα για να βγω στο τσάμπιονς λιγκ και να ξεφύγω από τη μίζερη ελληνική πραγματικότητα της σουπερ-λιγκ αλλά και γιατί απλά απολαμβάνω την ομάδα μου και όχι για να απολαύσω το ποδοσφαιρο μία λίγκας που λειτουργεί με όρους ανισονομίας.
Άβαταρ μέλους
vanroy
 
Δημοσιεύσεις: 545
Εγγραφή: Κυρ 30 Νοέμ 2008, 03:26
Τοποθεσία: Salonica Outskirts

Re: Πρωτοσελιδα αθλητικων εφημεριδων

Δημοσίευσηαπό DimisK » Δευτ 04 Μάιος 2009, 18:45

Σωστή κι αυτή η προσέγγιση. Τελικά και εδώ ισχύει αυτό που λέω συνέχεια στη ζωή μου. Ότι κάθε τι δεν είναι ούτε μόνο άσπρο, ούτε μόνο μαύρο. Είναι...ασπρόμαυρο!

ΠΑΟΚ ΔΗΛΑΔΗ!!! 8)
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Εφημερίδες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες