Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Πέμ 19 Σεπ 2019, 00:35

Azrael έγραψε:Ποιον μαστραπα;το θεμα εχει ξεφυγει απο τα ορια του ποδοσφαιρου εδω και καιρο


Εμένα ως οπαδό ποδοσφαιρικά με ενδιαφέρει να κερδίσω μαστραπα
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3499
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Πέμ 19 Σεπ 2019, 00:42

Fawkes έγραψε:
elvetos giatros έγραψε:Το γεγονός ότι ο μ@λ@κ@ς ο χοντρός πολιτικοποιεί το ποδόσφαιρο μέχρις εσχάτων, δε σημαίνει ότι πρέπει να το κάνουμε κι εμείς, οι οπαδοί εννοώ. Γιατί ο Ιβάν ξέρει...

Για να τον πάρουμε πάντως φέτος, τον μαστραπα, θα φτυσουμε αίμα. Γιατι πέρα από όλα τα άλλα, έχουν κάνει κι ομάδα.
Πίστη στην ομάδα. Κι υποστήριξη.
Πακέτο PAOK-TV αγοράσατε;


Φυγομαχία στη καλύτερη λέγεται αυτό που προτείνεις ή αλλιώς "αλλού με τρίβεις δέσποτα αλλού έχω τον πόνο"
Ο Ιβάν τι ακριβώς ξέρει ;


Ο Ιβάν πάει με όλους όσους τον σέβονται. Πολιτικοποιεί όταν τον συμφέρει
Κι αδιαφορεί ανάλογα
Εμείς ποδοσφαιρικα είμαστε ΠΑΟΚΑΡΑ. Σε ποια άλλη μάχη αναφέρεσαι;
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3499
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό jibbie » Πέμ 19 Σεπ 2019, 02:26

μπερδευτηκα λιγακι. καθεται ο Δουκας και γραφει αρλεκιν για την παραμικρη μαλακια, και μετα απο τετοια χοντραδα απ τα πιο επισημα χειλη, η αντιδραση μας ειναι χαλαρη διαρροη;

:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 02:46

Το ενδεχόμενο στη συγκεκριμένη ειδικά περίπτωση όντως να μην αξίζει τον κόπο καν να ... πιάσουμε το γάντι προσωπικά δε μου φαίνεται καθόλου κακή ιδέα. Όποιος έχει στοιχειώδη μυαλό, καταλαβαίνει. Πονάει δίχως μέτρο το βοθρολίμανο. Και αυτό πρέπει να πιστωθεί στο Σαββιδέικο. Τους έχει δημιουργήσει ψύχωση. Αν ήμουν γαύρος σήμερα, ακόμα και λοβοτομημένος, κάπου θα είχε αρχίσει να με ενοχλεί η ενασχόληση διαρκώς με το "παοκακι". Δείχνει αδυναμία αυτή η στάση. Τώρα να μπει ο επίσημος ΠΑΟΚ σε λογική ανταπάντησης για ποιό λόγο; Να φανεί ότι έχει ανάγκη να "απολογηθεί" για κάτι; Αν είναι να κάνουν κάτι οι της δικής μας παε, είναι να χρησιμοποιησουν τις γελοιότητες του πρεζάκια (διότι πρόκειται για μεγάλο πρεζάκι) για να ανεβάσει το κίνητρο των παιχτών να τους ξαναγ@μήσουν τις μανούλες, τους ίδιους και τα γιουσουφάκια τους, όπου τους βρίσκουν στο διάβα τους.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 19 Σεπ 2019, 05:24

Πόσο κέρδισε ο gay χτες;
Πήρε το Τσάμπιονς λιγκ;
Γιατί έτσι νιώθω στην περιρρέουσα ατμόσφαιρα..

Ρε προβαταααααααα
Μπεεεεεεεε
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Πέμ 19 Σεπ 2019, 06:45

Παραιτηθηκε η ανακριτρια, πιθανά πριν βρεθεί τσιμεντωμενη....ε ναι το λες επιστροφή στην κανονικοτητα...
ΨΟΦΟΣ ΜΠ@ΣΤΑΡΔΕ ΠΟΥ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 19 Σεπ 2019, 07:20

Αχ ρε Ιβαν κατι τετοιες στιγμες τρελαινομαι ακομα περισσοτερο για τα λαθη του καλοκαιριου...Αν γινει κανα θαυμα και το παρουμε και φετος θα ζησουμε μεγαλες στιγμες ,αν και ισως η καλοκαιρινη σου σταση ομολογει πως φετος απλα δεν γινεται να κατακτησει αλλη ομαδα το πρωταθλημα και κραταμε δυναμεις για το μελλον...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Πέμ 19 Σεπ 2019, 07:24

Εν τω μεταξυ η κυβερνηση της Νουδου ειπε οτι θα σεβαστει και θα τηρησει την συμφωνια των Πρεσπων. Αρα οποιος παιρνει πρωταθλημα απο δω και περα θα ειναι πρωταθλημα των Πρεσπων;

Εικόνα

Βαγγελα ξυπνα. Σε επιασε κοτσο ο υπαλληλος-πρωθυπουργος.
Παντως και η προταση που εκανε για Β εθνικη ειναι σωστη. Να την σκεφτει καλα. Θα τον στηριξουμε. Και τοπικο Πειραια αν θελει, μαζι του ειμαστε.
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό pirate_salonica » Πέμ 19 Σεπ 2019, 07:31

Εγώ θέλω να ρίξουν 4 στη Μπάγερν, μπορούν; Να γίνει ό,τι πρέπει τέλος πάντων να γίνει για να το πάρει απόφαση ο βασιλιάς της λουκουμόσκονης και να ξεκουμπιστούν να ησυχάσουμε ρε παιδί μου...
Άβαταρ μέλους
pirate_salonica
 
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 19:46

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό jibbie » Πέμ 19 Σεπ 2019, 07:36

navigator11 έγραψε:Το ενδεχόμενο στη συγκεκριμένη ειδικά περίπτωση όντως να μην αξίζει τον κόπο καν να ... πιάσουμε το γάντι προσωπικά δε μου φαίνεται καθόλου κακή ιδέα. Όποιος έχει στοιχειώδη μυαλό, καταλαβαίνει. Πονάει δίχως μέτρο το βοθρολίμανο. Και αυτό πρέπει να πιστωθεί στο Σαββιδέικο. Τους έχει δημιουργήσει ψύχωση. Αν ήμουν γαύρος σήμερα, ακόμα και λοβοτομημένος, κάπου θα είχε αρχίσει να με ενοχλεί η ενασχόληση διαρκώς με το "παοκακι". Δείχνει αδυναμία αυτή η στάση. Τώρα να μπει ο επίσημος ΠΑΟΚ σε λογική ανταπάντησης για ποιό λόγο; Να φανεί ότι έχει ανάγκη να "απολογηθεί" για κάτι; Αν είναι να κάνουν κάτι οι της δικής μας παε, είναι να χρησιμοποιησουν τις γελοιότητες του πρεζάκια (διότι πρόκειται για μεγάλο πρεζάκι) για να ανεβάσει το κίνητρο των παιχτών να τους ξαναγ@μήσουν τις μανούλες, τους ίδιους και τα γιουσουφάκια τους, όπου τους βρίσκουν στο διάβα τους.


μαζι σου ρε Κατσε :lol: . τοτε ομως, να μη γραφουμε αρλεκιν για την καθε παπαρια του οποιουδηποτε στελεχους του δαφνοτσι@$μπ#4κ$5μενου. για το relative sensitivity μιλαω.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Πέμ 19 Σεπ 2019, 07:46

Βαγγελα μου δεκα μερουλες εμειναν, στις 29/9 μαζι με τα φιλαρακια σου στο σκαμνι, ξερω το κολπο αναβολη στην αναβολη αλλα θα βρεθει κανενας τρελος στο τελος
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Πέμ 19 Σεπ 2019, 07:58

Θεωρώ πως πρέπει αυτές οι δηλώσεις να χρησιμοποιηθούν υπερ μας... να μιλήσουν για αυτές με τους παίχτες (ειδικά τους παλιούς). Αν όχι η ΠΑΕ σίγουρα οι οπαδοί.

Εγώ αν ήμουν γαύρος θα ντεπόμουν χθες για τον πρόεδρο μου.

Α ρε Ιβάναρε!!! Μακάρι να διατηρήσεις το ήθος σου και την σοβαρότητά σου και ας βγαίνεις και με το σώβρακο!!!
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3688
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:01

prax έγραψε:Ναβι χωρίς καμία διάθεση για αβάντα στον τσυριζα ούτε σε κανέναν
Την κανονικότητα έφερε ο τσιπρας αδερφέ, γι αυτό κ δεν έγιναν τα αίσχη που γινόταν τόσο καιρό

Ή μας κάνεις πλάκα, η ζεις σε άλλο πλανήτη. Άκου κανονικότητα ο ΣΥΡΙΖΑ! Το ότι μας έκλεψαν πρωτάθλημα δεν το πήρες χαμπάρι; Τι άλλο να σου κάνουν δηλαδή;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό Odi » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:07

Φάε ΝΔ για κανονικότητα Αποστόλη, αφού σε χαλούσε ο Τσίπρας και πρωθυπουργό Βαγγέλη Μητσοτάκη. Ή Κυριάκο Μαρινάκη. Τέλος πάντων, κατάλαβες.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11058
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες X

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 19 Σεπ 2019, 08:13

Μάλλον εσείς δεν καταλάβατε. Είτε είναι ο "αριστερός" Αλέξης είτε ο δεξιός Κυριάκος ο χοντρός που ελέγχει διαιτησίες και δικαστές θα είναι από πάνω. Γιατί, πολύ απλά, δεν έχουμε κράτος, αλλά μπ@#$# και κανείς δεν θέλει να το αλλάξει γιατί τους βολεύει ΟΛΟΥΣ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 21 επισκέπτες