Euro 2016

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 10:47

Odi έγραψε:Καταρχάς μπράβο στον μεγάλο Φερνάντο Σάντος για τον άθλο της κατάκτησης του euro.Τεράστιος.

Από την άλλη,ας μην ξεχνάμε οτι πέρασε ως καλύτερος τρίτος τον όμιλο (κάτι που έγινε πρώτη φορά στα χρονικά) μη μπορώντας να κερδίσει Ουγγαρία,Αυστρία και Ισλανία,στους 16 απέκλεισε την συντριπτικά καλύτερη Κροατία,στους 8 χρειάστηκε τα πέναλτι κόντρα στην Πολωνία,ενώ στους 4 κέρδισε την έκπληξη Ουαλία.

Ναι οκ,θα μου πείτε έχει άστρο και είναι μεγάλος προπονητής,παίρνει το 100% από τους παίκτες και είναι δάσκαλος και θα συμφωνήσω και σε αυτό.

Από την άλλη,τον έσωσαν τα δοκάρια κόντρα στην Ουγγαρία στον όμιλο (στο 3-3), χθες και κόντρα στους Κροάτες και μάλιστα σε κομβικά σημεία (αμέσως μετά το 3-3, στο 118 της παράτασης και στο 90+1).

Το Point μου είναι οτι δεν πρέπει να ωραιοποιούμε πράγματα και καταστάσεις και να τις τελειοποιούμε στο κεφάλι μας,χωρίς αυτό να μειώνει το μέγεθος της επιτυχίας.

Και πάλι μπράβο στον μεγαλύτερο δάσκαλο που πέρασε από τον πάγκο του ΠΑΟΚ στην πρόσφατη ιστορία.


Θα τα δεχτώ όλα οσα γράφεις. Το θέμα είναι πως προ της κατάκτησης του Γιούρο ήταν ήδη μεγάλος προπονητής.Και στην Τούμπα δεχόταν ... καλαμπόκια, στο βαζελο ... χοροπηδητά πάνω από τον πάγκο του και στην αεκ δεν ξέρω τι! Το ποιντ μου είναι πως ο άνθρωπος ποδοσφαιρικά ήταν αιώνες πιο μπροστά από πλευράς παιδείας και γνώσης και έζησε τόσα χρόνια σε ποδοσφαιρικό περιβάλλον κατσαπλιάδων! Του αξίζει να γευτεί την πρόκληση να κουμαντάρει τοπ ομάδα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό Armagedonas » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 10:50

Να πούμε και ένα μπράβο στον Ιβάν που έφερε φέτος αυτόν τον μεγάλο προπονητή στον ΠΑΟΚ.

Οι ομάδες ξεκινάνε από μεγάλο προπονητή και ο Ιβάν το έκανε πράξη.
Armagedonas
 
Δημοσιεύσεις: 882
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 20:04

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 10:50

dtown έγραψε:
goran 64 έγραψε:Συγχαρητήρια στην αδύναμη Πορτογαλία που επανέλαβε το Ελληνικό θαύμα μέσα σε 12 χρόνια, αν και περισσότερο τυχερή σε σχέση με τους αντιπάλους που αντιμετώπισε απ ό,τι εμείς τότε!!!!

Συμπέρασμα του φετινού Euro 2016: Η ΤΥΧΗ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟΥΣ......................ΤΥΧΕΡΟΥΣ!!!! ;)


Υ.Γ. Αυτόν τον "μαρκήσιο ντε Σαμπ λε πουθυενουί" ακόμα τον θεωρούν προπονητή οι Γάλλοι??? :roll: :roll:



Παιρνω αφορμη απο αυτο το μηνυμα(μην το παρεις προσωπικα) επειδη βλεπω και σε πολλα μεσα να παιζει η συγκριση Ελλαδας 2004-Πορτογαλιας 2016.Το μονο κοινο ειναι οτι και οι δυο σηκωσαν κουπα απεναντι στον οικοδεσποτη.Εκει σταματαει καθε παραλληλισμος..Φυσικα και δεν εκανε καποιο θαυμα η Πορτογαλια.Μιλαμε για ομαδα που εχει στο ροστερ της εναν απο τους τοπ 2 παικτες παγκοσμιως.Επισης το βασικο σεντερ μπακ της πρωταθλητριας ευρωπης,εναν χαφ που πηρε μεταγραφη για 40 μυρια στη Μπαγιερν..και δεκαδες αλλους παικτες που αν οχι παγκοσμιας κλασσης,σιγουρα κατι..δις πανω σε χρηματηστηριακη αξια απο την Ελλαδα του 2004 που παιζουν στα τοπ πρωταθληματα του κοσμου..

Μιλαμε για ομαδα που το 2012 επαιξε ημιτελικο και αποκλειστηκε στα πεναλντι απο την Ισπανια.Ειχε φτασει σε 4 ημιτελικους η τελικους στις τελευταιες 8 διοργανωσεις(πριν τη φετινη).Η Πορτογαλια ειναι στις τοπ 5 ευρωπαικες ομαδες απο το 2000 και μετα.Ενταξει αν η πορεια της σε αυτο το γιουρο αποκαλειται..θαυμα εχει χασει καθε νοημα η λεξη αυτη.Δικαιολογειται μονο απο το οτι με τον τροπο που παιζει ο Σαντος και μουντιαλ με τη Βραζιλια του 70 να επαιρνε θα το εκανε να μοιαζει με εναν ηρωικο αθλο.


Τώρα πως μπορώ να πω ότι έχεις άδικο κι εσύ ρε αδερφέ??? Αφού μια χαρά λογικά και τεκμηριωμένα μας τα λες και του λόγου σου... 8-)

Ωραίο post "αντιπαράθεσης" άποψης λοιπόν και σ ευχαριστώ... :)


Υ.Γ. Γι αυτούς ακριβώς όμως τους λόγους που αναφέρεις, ίσως σε άλλα δύο μου posts αναφέρομαι σε κάποιες υπερβολές συμφορουμιτών και στο εν λόγω προσωπικά αναφέρομαι στην ΤΥΧΗ... :shock:
Και όχι, δεν είμαι καθόλου μπερδεμένος στο τι ισχύει τελικά... ;)
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Δευτ 11 Ιούλ 2016, 10:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 10:52

Μπράβο στον Σάντος για πολλούς λόγους. Πρώτα πρώτα για το καλό διάβασμα με Γάλλους και Κροάτες που του έκαναν τις λιγότερες δυνατές ευκαιρίες. Μπράβο του που έβαλε χαλινάρι σε παίχτες που κανείς σε επίπεδο εθνικής δεν είχε καταφέρει. Και μπράβο του που διαθέτει ακόμα την τύχη που διαθέτει γιατί χωρίς και την τύχη δεν πας πουθενά σε τέτοιες διοργανώσεις. Είναι ο ιδανικός προπονητής για εθνικές και διοργανώσεις των 7-8 αγώνων.
Από κει και πέρα, εξακολουθώ να πιστεύω ότι για κλαμπ πρωταθλητισμού το αγωνιστικό του στυλ έχει προβλήματα. Άλλο πράγμα το να μη χάνεις, άλλο πράγμα το να πρέπει να κερδίζεις συνέχεια. Άλλο πράγμα να έχεις διεθνείς παίχτες επιπέδου ώστε ακόμα και το καταστροφικό ώρες ώρες ποδόσφαιρο να βλέπεται κι άλλο να είσαι σε μια ομάδα που με μέτριους παίχτες θα πρέπει να παράξει και λίγο θέαμα.
Τιμή μας που υπήρξε μέρος του Π.Α.Ο.Κ. Και χαίρομαι που πιθανότατα δεν θα ξαναυπάρξει και δεν θα απομυθοποιηθεί ποτέ. Ελπίζω η ΠΑΕ να καλέσει κι αυτόν και τον Βιερίνια στην Τούμπα και να τους τιμήσει για την επιτυχία τους.
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 10:57

Αν ήταν ακόμα Πρόεδρος της ο πιλάφιος, θα τον καλούσε σίγουρα κι η ΠΕΟ (αναγραμματισμός της "φιλενάδας" μας που μας τον "έκλεψε" κάποτε που θέλαμε - Θ.Ζ. & Ζ.Β. - σαν τρελοί να μείνει για να παλέψουμε ξανά για το Πρωτάθλημα) για να τον τιμήσει... :oops:

Προσωπικά πιστεύω εξ ίσου ότι δεν κάνει για ομάδα Πρωταθλητισμού σε ανταγωνιστικό Πρωτάθλημα, κάτι που έχει αποδειχθεί στο παρελθόν και στην Μπενφίκα...

Και πριν φάω καμιά επίθεση, ξαναλέω ότι είναι προσωπική μου άποψη κι ότι είμαι :pano: ... :nairepaok: κι όχι "Σάντος" ή οποιοδήποτε άλλο όνομα θέλετε βάζετε στην θέση του... :shock:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:24, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:06

Εδώ, κάτι άσχετοι, μιλάνε για 13 λεπτά κι ούτε μια φορά δεν αναφέρουν την λέξη ''τύχη''
Ούτε καν στο κόντεξτ που το έβαλα πριν.


Τίποτα, haters gonna hate κι άντε γειά
Στο επόμενο στραβοπάτημα ''σας τα λεγα εγώ, μόνο για να πουλάει καρπούζια είναι''
life goes on και τέτοια
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:09

Καθόλου haters ρε sick,ανάλυση κάνουμε δεν είναι κακό.

Δηλαδή στο ματς με την Κροατία δεν είχε τύχη;

Η τύχη είναι με τους τολμηρούς και τους ισχυρούς,αλλά οκ μην το τραβάμε και τόσο.

Μπράβο,τεράστια επιτυχία,αλλά δεν είναι hater όποιος λέει κάτι διαφορετικό.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:12

ΑποστόληςΑ έγραψε:Ρε Κατ, αγώνες Euro παίζει ο άνθρωπος, όχι πρωτάθλημα και μέχρι να δέσει η ομάδα θα φέρει και ισοπαλίες. Στο κάτω-κάτω οι περισσότεροι αγώνες κρίνονται στο γκολ, γιατί είναι ντέρμπυ και μάλιστα νοκ-άουτ.
Η Ιταλία το 1982 που πήρε το παγκόσμιο ξεκίνησε με 3 ισοπαλίες και πέρασε στην επόμενη φάση αντί του Καμερούν (επίσης 3 ισοπαλίες) γιατί είχε πετύχει ένα επιπλέον γκολ.


Αυτη η ομαδα ειναι δικια του και παιζει το δικο του στυλ ποδοσφαιρου εδω και 2 χρονια ,τι να δεσει ρε Αποστολε?
Και τι σχεση εχει η ιταλια?Εγω λεω οτι με παικτες μπροστα οπως ο Ροναλντο Νανι Κουαρεσμα περιμενω να δω αλλο θεαμα ,μια ομαδα να πιεζει και να δημιουργει συνεχως φασεις μπροστα.Λεω αυτο που ειπε κι αυτος, οτι παιζει μονο για το αποτελεσμα κι αυτο εμενα με κουραζει να το βλεπω 50+ αγωνες με Κερκυρες και Λεβαδειακους.Δεν ειπα οτι ειναι μεμπτο ειπα εμενα προσωπικα με κουραζει αλλα πως να το κανουμε αυτο το ποδοσφαιρο παιζει.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:27

Sick Bastard έγραψε:Εδώ, κάτι άσχετοι, μιλάνε για 13 λεπτά κι ούτε μια φορά δεν αναφέρουν την λέξη ''τύχη''
Ούτε καν στο κόντεξτ που το έβαλα πριν.


Τίποτα, haters gonna hate κι άντε γειά
Στο επόμενο στραβοπάτημα ''σας τα λεγα εγώ, μόνο για να πουλάει καρπούζια είναι''
life goes on και τέτοια



Απόψεις είναι ρε σικ. Δεν τρέχει τίποτα. Ούτως ή άλλως ακόμα ο Τζαβέλλας εδώ είναι, ο Πέλκας, ο Τζιόλης, ο Γλύκος!! Υπάρχει, δόξα σοι, υλικό ... Δεν ασχολούμαστε με περσινά ξινά σταφύλια.

Και στο φινάλε φινάλε δεν πέρασε πρώτος από τους ομίλους ούτε απέκλεισε ... , ΩΣ ΟΦΕΙΛΕ μάλλον, άλλους αντιπάλους μέχρι να φτάσει στον τελικό. Επίσης, εκτιμώ πως πρόκειται περί παραμυθιού πως οι ομάδες του δεν παίζουν ποδόσφαιρο. Όχι διαγαλαξιακό, που έχουν συνηθίσει κάποιοι να βλέπουν. Τι να γίνει, δεν του αρέσει να πιάνεται αφελής και να χάνει. Μίζερο λουζεροκορόιδο.
:opaokara: :D
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:32

Sick Bastard έγραψε:Εδώ, κάτι άσχετοι, μιλάνε για 13 λεπτά κι ούτε μια φορά δεν αναφέρουν την λέξη ''τύχη'' Τα αυτονόητα παραλείπονται συνήθως...Όσο η μπάλα είναι στρόγγυλη η τύχη θα παίζει πάντα μεγάλο ή έστω λιγότερο μεγάλο ρόλο στο αποτέλεσμα ενός ποδοσφαιρικού αγώνα... ;)
Ούτε καν στο κόντεξτ που το έβαλα πριν.


Τίποτα, haters gonna hate κι άντε γειά
Στο επόμενο στραβοπάτημα ''σας τα λεγα εγώ, μόνο για να πουλάει καρπούζια είναι''
life goes on και τέτοια Πόσο σίγουρος είσαι και πόσους μπορεί να τσουβαλιάζεις μέσα από μια τέτοια πρόβλεψη, μπορείς να απαντήσεις σε παρακαλώ πολύ ή μήπως τώρα ξαφνικά θα πέσει το "ignore mode" αδερφέ??? :?


Οι χαρακτηρισμοί τύπου "haters gonna hate" και το τσουβάλιασμα μέσω ανασφαλών προβλέψεων οδηγούν σε ανούσιες προσωπικές αντιπαραθέσεις, οι οποίες μόνο τον διάλογο δεν ευνοούν, το αντίθετο μάλιστα... :shock: :shock:

Προσωπική μου άποψη φυσικά... 8-)


Υ.Γ. Navigator11, τι σημαίνει "εθισμός στο μελονομείν" αδερφέ??? :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:45

Με τις απόψεις novi δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να υπάρχει στοιχειώδης λογική.
Αλλιώς είμαι της άποψης του Jefferson.
Ridicule is the only weapon which can be used against unintelligible propositions. Ideas must be distinct before reason can act upon them



Odi έγραψε:Καθόλου haters ρε sick,ανάλυση κάνουμε δεν είναι κακό.

Δηλαδή στο ματς με την Κροατία δεν είχε τύχη;

Η τύχη είναι με τους τολμηρούς και τους ισχυρούς,αλλά οκ μην το τραβάμε και τόσο.

Μπράβο,τεράστια επιτυχία,αλλά δεν είναι hater όποιος λέει κάτι διαφορετικό.


Ξαναλέω, δεν το λέω για σένα.
Επίσης, ξαναλέω ότι χωρίς και την τύχη δεν κερδίζεις, παίζουν και οι άλλοι.
Αλλά δεν είναι τύχη που η Κροατία έκανε μηδέν (0) προσπάθειες προς το τέρμα σε όλο το ματς.
Δεν είναι τύχη/τυχαίο ότι οι Κροάτες δεν κατάλαβαν πως έχασαν το ματς (δες δηλώσεις τους) αν και είχαν χάσει ακριβώς με τον ίδιο τρόπο με 2-0 απ την Ελλάδα όταν ήταν προπονητής ο Φερνάντο.
Δεν είναι τύχη/τυχαίο όταν και οι Ουαλλοί και οι Γάλλοι, ότι εναντίων των Πορτογάλλων έπαιξαν το λιγότερο καλό παιχνίδι τους. Το λένε οι ίδιοι, όχι εγώ.
Δεν είναι τύχη του Σάντος που έχασαν οι Ισπανοί απ τους Κροάτες και χώρισαν το Euro σε δύο μέρη στα νοκάουτ.
Δεν είναι τύχη του Σάντος να χάνει πέναλτι ο Ρονάλντο με την Αυστρία και να μην πάνε πρώτοι με άλλα σταυρώματα.
Είπα για κάθε ένα ''τυχη'' που θα λες, έχω ένα ''άτυχο''. Άρα τύχη ------>κατάκτηση δεν υπάρχει.
Τώρα, αν στηρίζεις (όχι εσύ, γενικά) όλο αυτό το πράγμα στην ΤΥΧΗ* ε, είσαι hater και δεν έχεις ιδέα από μπάλα.
Τι να κάνουμε, δεν είναι κακό,αλλά παραδέξου το, όχι τίποτα άλλο μια λίγοτερη αγκύλωση στη ζωή σου. Μόνο καλό θα σου κάνει. (ξαναλέω, μιλάω γενικά).
Κάποια πράγματα είναι αντικειμενικά, τι να κάνουμε.
Είναι άλλο να πεις, ότι τα έκανε όλα σωστά είχε και την απαιτούμενη τύχη και το πήρε
κι άλλο να πεις, το πήρε επειδή ήταν τυχερός (ξαναλέω, δεν το λέω για σένα odi και καταλαβαίνω τι λες)


ΤΥΧΗ=χάνω τον καλύτερο μου παίχτη στον τελικό.
Fuck, όχι fuck, ψέμματα, gangbang logic.


Τες πα, δεν πρόκειται να μιλάω για τ αυτονόητα πολύ ώρα, το χω κόψει αυτό το χούι.
Haters gonna hate κι αντίο. Γιατί φτάνεις σε ένα σημείο που δεν έχεις τι άλλο να πεις.
Γιατί αν κάνεις την ερώτηση ''τι άλλο θέλετε να κάνει ρε παιδιά, για να τον παραδεχτείτε''
θα πάρεις μια εξίσου γελοία απάντηση με το ''ΤΥΧΗ" που θα είναι κάτι του στυλ, ''έχει τον Ρονάλτο τον παιχταρά μέσα, έπρεπε να καθαρίζει τα ματσάκια 3 μηδέν ημίχρονο'' και κάτι άσχετο παντελώς με την ζητήση ή και ψευδές του στύλ ''ναι, αλλά τότε που μας ''τρύπησε'' ,οπότε haters σου λέω κι όλα μια χαρά, καλοκαίρι, ήλιος, θάλασσα, σάμπα κι ο Φερνάντο με την παντόφλα με τη διχάλα να καπνίζει στη παραλία του Εστορίλ με μια φραπεδιά στο χέρι και να ξύνει την κοιλιά του. Κάβλα.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:47

Για τα περι τυχης...Τυχερος μπορει να σαι σε ενα, δυο βαρια τρια παιχνιδια οχι για 7 χρονια συνεχως.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:48

μαχες με ενδιαφερον στο Poll
αλλα γιατι μονο εγω Κιραλι ; :lol:
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:52

Όταν λένε για κάποιον ότι "έχει το κοκαλάκι της νυχτερίδας" θαρρώ ότι μιλάνε για κάποιον που η τύχη τον ακολουθεί σε όλη του την ζωή κι όχι για κάποιον που βρήκε ένα 100ευρω στον δρόμο μια μέρα... 8-)

Τώρα θα με πείτε και με το δίκαιο σας ότι αν ο Σάντος είχε το κοκαλάκι θα έπαιρνε Πρωτάθλημα με τον Π.Α.Ο.Κ.!!!

Η τύχη τύχη, όμως κι οι κόρακες κόρακες... :)
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Euro 2016

Δημοσίευσηαπό giagoylas4 » Δευτ 11 Ιούλ 2016, 11:52

με τον σαντος στον παγκο ο ΠΑΟΚ επαιξε το πιο ομορφο ποδοσφαιρο που εχει παιξει εδω και πολλα χρονια
το πως εχει μεινει σε καποιους ο δηθεν πονοματος ειναι μαλλον αποτελεσμα εξωγενων παρεμβασεων στην αποψη.

εκεινος ο ΠΑΟΚ επρεπε να διαληθει γιατι ηταν κακο σπυρι στο κωλο καποιον και ο καλυτερος τροπος να τον διαλυσουν ηταν να αποδομησουν τον στρατηγο του.

οταν ειδαν οτι η προσπαθεια τους αυτη δεν καταφερε ναπιασει τοπο με το ονομα του σαντος να ακουγετε ακομακαι ως συνθημα στην Τουμπα εβαλαν τα ακομα πιο μεγαλ μεσα με την προταση της επο.

μονος τυχεροι μπορουμε να νιωθουμε που αυτος ο ανθρωπος εκατσε στον παγκο του ΠΑΟΚ και ειχαμε και την ευκαιρια να τον ακουμε να μιλαει για ποδοσφαιρο.
Άβαταρ μέλους
giagoylas4
 
Δημοσιεύσεις: 471
Εγγραφή: Τρί 11 Νοέμ 2008, 01:03

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες