Cars&Moto

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Δημοσίευσηαπό iwanna4 » Παρ 15 Φεβ 2008, 21:49

Rivelinho έγραψε:Εγω εχω ενα ποδηλατο με φουιτ και ενα αλλα χορις τιμονι.............αλλα νταξ ΠΑΟΚ εισαι!!!!!!!!!!!!


ΑΠΟΡΙΑ:ΣΕΛΑ ΕΙΧΕ??? :lol:
Άβαταρ μέλους
iwanna4
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 21:01
Τοποθεσία: στην εξωτικη χαβουζα!

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 16 Φεβ 2008, 01:32

Οχι ρε Ιωαννα, ειχε ενα φελιζολ σαν αυτα εξω απο την Τουμπα κια καλυπτει ετσι....ξερεις... χαχαχαχ Εγω παντως παιδια ψηφιζω συγκοινωνια γιατι τους ταριφες δεν τους μπορω...................
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό anthoula » Σάβ 16 Φεβ 2008, 11:45

LISTEN I DONT DRIVE CARS I JUST BOUGHT MYSELF A NICE MOTORBIKE""250CC.KNOW MY FATHER HAS A LEXUS JEEP LS430
.MY MOTHER HAS A BMW JEEP AND A HOND CIVIC EX
..AND MY BROTHER HAS A HUMMER THATS ALL. AND WE HAVE 2 CARS THAT WE CAN NOT DRIVE BECAUSE MY FATHER SAYS THAT THEY ARE WORTH ALOT SO CANT DRIVE THEM ANYWAY ...DONT ASK ME WHAT KIND OF SPEED AND SHIT LIKE THAT .BECAUSE WILL NOT BE ABLE TO ANSWER YOU...... 8) 8) 8) 8).............PAOK EIMAI .....ASK ME ABOUT THAT AND WILL ANSWER YOU CARS SHIT NO DONT KNOW NOTHING....
Τελευταία επεξεργασία από anthoula και Παρ 14 Μαρ 2008, 12:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
anthoula
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:06
Τοποθεσία: KRITI ,HRAKLION

Δημοσίευσηαπό dimmisdim » Σάβ 16 Φεβ 2008, 12:36

anthoula με κουφανες με τα αυτοκινητα. δεν αγοραζεις και τον ΠΑΟΚ;
εγω εχω ενα mazda 323 του '92. λαδια δεν θυμαμαι ποτε αλλαξα τελευταια φορα μονο συμπληρωνω. το ψυγειο ειναι σχεδον παντα αδειο και στην τουμπα δεν το παιρνω ποτε γιατι μετα απο 100 συνεχομενα χλμ πεταει τα μπουζι σαν πυροτεχνηματα
ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ ΠΟΥΛΑΩ ΤΡΕΛΑ
ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΣΑΡΔΕΛΑ
dimmisdim
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 02:16

Οδήγηση

Δημοσίευσηαπό PAOK_IERISSOS » Δευτ 05 Μάιος 2008, 23:08

Xaireto paidia. Epsaxna videos sto youtube kai etixa na do ena video pou kata tin gnomi mou einai to kalitero video pou exo dei. To video opios to dei elpizw na sigini8i.Paidia prepei oloi na deite auto einai mono 10min alla swzei zwes.
http://youtube.com/watch?v=6B1aV4QGCt4&feature=related

Thnx gia tin katanoisi kai elpizw na to dei arketos kosmos gt den 8eloume paoktidiko ema na xanete.


Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
PAOK_IERISSOS
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ 22 Φεβ 2008, 08:17

Ζώνη

Δημοσίευσηαπό teacher » Τρί 06 Μάιος 2008, 06:21

Πράγματι εντυπωσιακό, αξίζει να το δούνε όλοι
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό free_billi » Τρί 06 Μάιος 2008, 10:01

Ζορικο keep walking bro...........
:?
ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ
Άβαταρ μέλους
free_billi
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Τετ 26 Δεκ 2007, 03:32
Τοποθεσία: UK

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Τρί 06 Μάιος 2008, 10:09

Απλά συγχαρητήρια Αδερφέ!

Είναι το πιό χρήσιμο και το πιο ουσιαστίκο topic που έχω διαβάσει.

Ξανά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό aspromauri » Τρί 06 Μάιος 2008, 10:53

Άβαταρ μέλους
aspromauri
 
Δημοσιεύσεις: 2310
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιαν 2008, 11:43
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό CHRISTAKIS » Τρί 06 Μάιος 2008, 11:12

mpravo bro gia to videaki... elpizo kapoioi na valoun mialo...
Άβαταρ μέλους
CHRISTAKIS
 
Δημοσιεύσεις: 406
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 17:24
Τοποθεσία: Ιεράπετρα Κρητης

Δημοσίευσηαπό PAOK_IERISSOS » Τρί 06 Μάιος 2008, 13:19

Efxaristo se olous re aderfia. Opos ipe kai o free4 ta paokakia mas pe8anan apo troxaio atixima.Elpizw na doune kai ali to video kai sas parakalo diadoste to. TO VIDEO AKSIZI

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
PAOK_IERISSOS
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ 22 Φεβ 2008, 08:17

Αυτοκίνητο από Γερμανία;!

Δημοσίευσηαπό trelogiatros » Τρί 06 Μάιος 2008, 13:57

Απευθύνομαι στα απανταχού αδέρφια αλλά κυρίως τα αδέρφια από Γερμανία που λογικά θα ξέρουν κάτι περισσότερο

Ήθελα να ρωτήσω για την κλασική πατεντιά που κάνουν πολλοί έλληνες, δηλαδή το να φέρνουν πολυτελή μεταχειρισμένα αυτοκίνητα από Γερμανία. Ποιο είναι το κόλπο;

1. Είναι σημαντικά φτηνότερες οι τιμές των μεταχειρισμένων και ειδικά αυτών που είναι εγχώριας παραγωγής (ειδικά οι BMW και τα Audi είναι απ τα αγαπημένα μου) ώστε να δικαιολογούν όλη αυτή την φασαρια;

2. Δεν πληρώνεις κάτι στο τελωνείο για την εισαγωγή του αυτοκινήτου στην Ελλάδα; Υποψιάζομαι ότι για χώρες ΕΕ δεν υπάρχει πρόβλημα. Τι ισχύει;

3. Με φορολογία και τέλη τι ισχύει; Που πληρώνεις και πώς; Δεν διατηρείς τις γερμανικές πινακίδες λογικά;

4. Πώς είσαι σίγουρος για την κατάσταση του συγκεκριμένου αυτοκινήτου που θα πάρεις; Στην Ελλάδα οκ, έχω 2-3 έμπιστους μάστορες υπ όψιν μου που μπορούν να το ελέγξουν εξονυχιστικά. Αλλά εκεί τι γίνεται; Σου πουλάνε Audi A3 με μηχανή από Fiat Seicento και το παίρνεις πρέφα αφού το αγοράσεις...

Υπάρχει κανένας αδερφός που να έχει κάνει τέτοια πατεντιά;
ΠΑΟΚ ρε, στα δύσκολα γουστάρουμε! Όποιος δεν μπορεί ας γίνει γαύρος!
Άβαταρ μέλους
trelogiatros
 
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 18:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό PAOK_IERISSOS » Τρί 06 Μάιος 2008, 14:28

Xairome pou to atixima sou den itan sovaro.Idame pos akoma enas paoktsis (kai den einai mono gia paoktsides afto)evale mialo. :D
Sinexizoume na valoume kai allo mualo.

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
PAOK_IERISSOS
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ 22 Φεβ 2008, 08:17

Δημοσίευσηαπό o_Xanapes » Τρί 06 Μάιος 2008, 14:53

4. Πώς είσαι σίγουρος για την κατάσταση του συγκεκριμένου αυτοκινήτου που θα πάρεις; Στην Ελλάδα οκ, έχω 2-3 έμπιστους μάστορες υπ όψιν μου που μπορούν να το ελέγξουν εξονυχιστικά. Αλλά εκεί τι γίνεται; Σου πουλάνε Audi A3 με μηχανή από Fiat Seicento και το παίρνεις πρέφα αφού το αγοράσεις...
xaxaxaxaxax.....oxi ki etsi re..xaxa..seicentoxxaa kalo..

loipon sovara kata 99% ta amxia pou katevainoun kato einai paragellies....opte erhetai to ftinotero sta lefta pou thelei o pelatis(logiko gia na vgaloun oloi)...episis kata 99% einai kala amaxia ola to poli trietias (vasi nomou)...
an xes kana filo ....kai antehei i tsepi ....orma sampos apo ellada kalitera einai se tria hronia??
P.S. den eimai eidikos ..alla pano kato afto tha sou poune oloi apo do(germania)



:P
o_Xanapes
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 09:15

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Τρί 06 Μάιος 2008, 15:47

Ο,τι και να λέμε και να γράφουμε, η ανθρώπινη ζωή είναι πάνω απ'όλα.

Τα κύπελα, τα πρωταθλήματα και τα πλούτη όλου του κόσμου είναι πάρα πολύ μικρά στον πόνο που νιώθει ένας γονιός, που έχει χάσει το παιδί του.
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες