Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Δευτ 29 Οκτ 2012, 21:23

Με χ ή ήττα του ΟΣΦΠ είμαστε ακόμα μέσα στο παιχνίδι και πρέπει να ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ μαζικά! Ειδικά εμείς από Αθήνα στο επόμεν ματς με το Πανιώνιο πρέπει να παραστούμε όσοι περισσότεροι γίνεται!
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Δευτ 29 Οκτ 2012, 21:29

2-2 τέλος στους 9 ο Άρης στους 22 ο ΟΣΦΠ, πίσω για 5 βαθμούς είμαστε. Ευτυχώς δεν μας κόστισε η Κέρκυρα. Νίκη στην Νέα Σμύρνη! Κανένα άλλο αποτέλεσμα δεν θα είναι αποδεκτό εκεί!
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 29 Οκτ 2012, 21:35

Αν κέρδιζε ο ΠΑΟΚ στην Κέρκυρα θα κέρδιζε και ο Ολυμπιακός σήμερα! Αλλιώς θα μας έσφαζαν χοντρά στον Πανιώνιο!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89847
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 29 Οκτ 2012, 21:38

τρελαίνομαι στην ιδέα οτί με την αυτονόητη νίκη επί της Βλαχοπούλου, τώρα θα ήμασταν στο -3 με την θρυλέενα και θα τον είχαμε στην Τούμπα.
υγ: πόσα χρόνια ακόμα πέτσινα πέναλντυ και σφυρίγματα ρε θρήνε. και πανηγυρίζουν τα πρόβατα. ντρέπομαι που έχω γονιδιακή συμβατότητα ως άνθρωπος με τους γαύρους.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2177
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό DigitalFan » Δευτ 29 Οκτ 2012, 21:50

tsou έγραψε:ντρέπομαι που έχω γονιδιακή συμβατότητα ως άνθρωπος με τους γαύρους.

Θεός! :D
Μια χώρα, μια ομάδα!

"Θέλω να πω στον Υπουργό πως υπάρχουν πολλές ομάδες στον κόσμο αλλά μόνο ένας ΠΑΟΚ. Στο λόμπι του Μακεδονία Παλλάς υπάρχει ένα ειδικό τραπέζι στο οποίο θέλουμε να βάλουμε την κούπα του πρωταθλήματος, του Τσάμπιονς Λιγκ" τόνισε ο Σαββίδης με τον γνωστό του τρόπο.
Άβαταρ μέλους
DigitalFan
 
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:08
Τοποθεσία: Πόντος

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό Ale3 » Δευτ 29 Οκτ 2012, 21:53

tsou κάνεις λάθος. Όχι αν κέρδιζε τις φακές. Εαν δεν σου ακυρωνόταν καθαρό γκολ στην κρήτη.

Εκεί μας έκλεψαν. Στις φακές βγάλαμε τα μάτια μας.
Oh My God!!!! He is real!!!! -------------------------------------------------------------------------->
Άβαταρ μέλους
Ale3
 
Δημοσιεύσεις: 1088
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 07:18

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 29 Οκτ 2012, 22:06

δεν είπα οτί μας έκλεψαν στο ποντικονήσι.
είπα οτί είμαστε λακαμάδες που δεν κερδίσαμε ωστέ να είμαστε στο -3 από τον γκέι.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2177
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Δευτ 29 Οκτ 2012, 22:07

Ένα δείγμα του τι μπορεί να γίνει για να μην χάσει βαθμούς ο βουβαλάκης. Σίγουρα τώρα θα έχει σκάσει που δεν θα κάνει το 30/30, και σίγουρα θα έρθει πριονοκορδέλα για να μην περάσει από κανενός το μυαλό οτι μπορεί να "ακολουθήσει" τη ΔΕΚΟ...

Τα σκουλήκια δεν τα λυπάμαι για το κορακομαμήσι, καλά να πάθουν. αλλά και μπράβο τους για το Χ, ομολογώ οτι σκύλιασαν όλοι τους, κάτι που σαφέστατα δεν έκαναν οι δικοί μας σε αρκετά ματς...

ΥΓ. αυτος ο Αγκάνθο...μόνο φορ πάνω πάνω παίζει ή και δεύτερος επιθετικός...; ;)
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 29 Οκτ 2012, 22:10

tsou έγραψε:ντρέπομαι που έχω γονιδιακή συμβατότητα ως άνθρωπος με τους γαύρους.

Φοβερός :):)
Αλλα ρε tsou δεν νομίζω ότι ειναι επιστημονικά αποδεδειγμένο, ότι έχουμε γονίδιακη συμβατότητα με αυτούς υπάρχουν αμφισβητήσεις απο κάποιους επιστήμονες :):)



ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό Ale3 » Δευτ 29 Οκτ 2012, 22:16

ναι ρε τσου, εγώ το λέω.

Ότι γκέλες θα κάνεις γιατί έτσι είναι το ποδόσφαιρο.

Εάν δεν μας κλέβαν εκείνους τους βαθμούς θα είμασταν εκεί που λες.

Αυτό προσπαθώ να πω-σε "διορθώνω"
Oh My God!!!! He is real!!!! -------------------------------------------------------------------------->
Άβαταρ μέλους
Ale3
 
Δημοσιεύσεις: 1088
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 07:18

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό DigitalFan » Δευτ 29 Οκτ 2012, 22:17

«Δεν έχω κάτι επίσημο από Ολυμπιακό»

Εικόνα

Η σωτηρία είναι ο πρωταρχικός στόχος του Πανιωνίου σύμφωνα με τον Δημήτρη Κολοβό. Ο νεαρός άσος των «κυανέρυθρων» αναφέρθηκε και στις φήμες για ενδιαφέρον του Ολυμπιακού.

Για τη προχθεσινή νίκη του Πανιωνίου στην έδρα του Πανθρακικού, μετά την ήττα στη Νέα Σμύρνη από την Κέρκυρα:
« Πιστεύω ότι και να κερδίζαμε την Κέρκυρα θα πηγαίναμε στην Κομοτηνή για να πάρουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα. Σε κάθε ματς πηγαίνουμε για να κερδίσουμε, θέλουμε να αποδείξουμε ότι δεν είμαστε ομάδα που τα παρατάει ή που έχει ξεφουσκώσει. Και με την Κέρκυρα παίξαμε καλό ποδόσφαιρο, αλλά ήμασταν λίγο άτυχοι».

Για τη φετινή πορεία των «κυανέρυθρων» στο πρωτάθλημα:
« Οφείλεται στη δουλειά που κάνουμε. Φυσικά στο ποδόσφαιρο χρειάζεσαι και τη βοήθεια της τύχης. Εμείς έχουμε δείξει ότι είμαστε μία καλή ομάδα. Σίγουρα το να αμύνεσαι και το να επιτίθεσαι το ίδιο καλά είναι δύσκολο. Μαζί με τον προπονητή έχουμε δουλέψει πολύ σκληρά και προσπαθούμε αυτά που κάνουμε να βγαίνουν στο γήπεδο».

Για τους στόχους της ομάδας, με βάση τα αποτελέσματα που έχει μέχρι σήμερα:
« Δεν πιστεύω ότι ακόμη έχει τελειώσει κάτι. Πρώτα στο μυαλό μας είναι η σωτηρία, με αυτό το στόχο ξεκινήσαμε τη σεζόν. Έχουμε δείξει ότι κάποια πράγματα μπορούμε να τα καταφέρουμε. Αρχικά κοιτάμε τη σωτηρία και μετά ό,τι καλύτερο μπορούμε να κάνουμε».

Για τους προσωπικούς του στόχους και το φημολογούμενο ενδιαφέρον του Ολυμπιακού:
« Δεν έχω κάτι επίσημο στα χέρια μου. Είμαι στον Πανιώνιο κοιτάζω την ομάδα μου. Θέλω να έχω υγεία και όλα τα άλλα θα έρθουν».

Για την αναμέτρηση κόντρα στον ΠΑΟΚ:
« Θα είναι ένα πολύ δύσκολο ματς. Είναι μία πολύ καλή ομάδα, περιμένουμε έναν ωραίο αγώνα. Θα δούμε».

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.gazzetta.gr/podosfairo/article/338710-den-exo-kati-episimo-apo-olympiako


Όταν εγώ φώναζα να κοιτάξουμε τον Κολοβό, μου λέγατε "δεν κάνει για τον ΠΑΟΚ, μονο σε 1-2 ματς φαίνεται"...
Τώρα τα λεφτά τα έχουμε, τέτοια λαβράκια δεν πρέπει να τα χάνουμε!
Ο παίκτης είναι 19 ετών εξτρεμ, πολύ καλός σε όλα τα ματς που έπαιξε φέτος με τον Πανιώνιο, έχει την τρίπλα, το 1 vs 1, το τελείωμα των φάσεων και είναι διεθνής με την ελπίδων...! Βρύζα ελπίζω να τον έχεις στα υπ 'οψιν σου και να μην κοιτάς μόνο Ολαϊτανιδες και Βασιλακάκιδες...
Μια χώρα, μια ομάδα!

"Θέλω να πω στον Υπουργό πως υπάρχουν πολλές ομάδες στον κόσμο αλλά μόνο ένας ΠΑΟΚ. Στο λόμπι του Μακεδονία Παλλάς υπάρχει ένα ειδικό τραπέζι στο οποίο θέλουμε να βάλουμε την κούπα του πρωταθλήματος, του Τσάμπιονς Λιγκ" τόνισε ο Σαββίδης με τον γνωστό του τρόπο.
Άβαταρ μέλους
DigitalFan
 
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:08
Τοποθεσία: Πόντος

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό slidar » Δευτ 29 Οκτ 2012, 22:53

Ωραιο παστελι ο παπαζογλας.

Μηπως ηρθε η ωρα ο αγκανθο να παιξει και στην πρωτη ομαδα?
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό DigitalFan » Δευτ 29 Οκτ 2012, 22:56

Η μόνη θέση που ο ΠΑΟΚ δεν έχει ανάγκη είναι αυτή του βασικού σέντερ φορ... Τον Αγκάνθο τι να τον κάνεις; Και στο κάτω κάτω, κλείνει ο Μήτρογλας το καλοκαίρι σε εμάς...!
Μια χώρα, μια ομάδα!

"Θέλω να πω στον Υπουργό πως υπάρχουν πολλές ομάδες στον κόσμο αλλά μόνο ένας ΠΑΟΚ. Στο λόμπι του Μακεδονία Παλλάς υπάρχει ένα ειδικό τραπέζι στο οποίο θέλουμε να βάλουμε την κούπα του πρωταθλήματος, του Τσάμπιονς Λιγκ" τόνισε ο Σαββίδης με τον γνωστό του τρόπο.
Άβαταρ μέλους
DigitalFan
 
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:08
Τοποθεσία: Πόντος

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό paok 4 » Δευτ 29 Οκτ 2012, 22:57

baneprelevic361 έγραψε:2-2 τέλος στους 9 ο Άρης στους 22 ο ΟΣΦΠ, πίσω για 5 βαθμούς είμαστε. Ευτυχώς δεν μας κόστισε η Κέρκυρα. Νίκη στην Νέα Σμύρνη! Κανένα άλλο αποτέλεσμα δεν θα είναι αποδεκτό εκεί!

7 έχει ο σκώληκας
paok 4
 
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:41

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες ΙΙI

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Δευτ 29 Οκτ 2012, 23:01

slidar έγραψε:Μηπως ηρθε η ωρα ο αγκανθο να παιξει και στην πρωτη ομαδα?



Αμα ηταν να αναιβαζουμε οποιον να ναι στην πρωτη ομαδα , την δευτερη ας την κλειναμε καλυτερα
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες