Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό gregoryg4 » Κυρ 01 Μάιος 2011, 09:08

ωρες-ωρες σκεφτομαι,ξαναφερνοντας στην μνημη μου το βιντεο που κυκλοφορει στο youtube και εχει θεμα την βια στην ελλαδα που εγινε το 1987,ποσο δικιο εχει ο Μαναβης 24 χρονια μετα.......οπως χαρακτηριστικα ελεγε πεταμε ενα φιστικι,ενα στραγαλλι και το παρουσιαζουν μολοτοφ,ενω στα επεισοδεια που γινοταν κατω,ολοι γαργαρα........
gregoryg4
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευτ 11 Φεβ 2008, 00:35

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό PAPA TSIBIKOS » Κυρ 01 Μάιος 2011, 10:08

Καλημέρα και καλό ΠΑΟΚΤΣΗΔΙΚΟ μήνα.
Θα ήθελα να μάθω το μέγεθος των καταστροφών που έγιναν στο ΟΑΚΑ και τον τρόπο αποπληρωμής αυτών και των παλαιότερων που έγιναν από την κούλα44.
Αν δεν κάνω λάθος εμείς για τα γεγονότα στον Βόλο πληρώσαμε πάνω από 100χιλ.
Κύριε Μπηταξή (μταταξή) ο φορολογούμενος ελλ. λαός απαιτεί αποπληρωμή των ζημιών άμμεσα και χωρίς χρονοτριβές.
Πάντος την φωνούλα σου ακόμα δεν την ακούσαμε....ενώ με τον ΠΑΟΚ....ε βρεγμένη σανίδα που θέλετε όλοι σας.
Μην τρώγεστε μεταξύ σας φάτε τους πλούσιους......λεφτά υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
PAPA TSIBIKOS
 
Δημοσιεύσεις: 1454
Εγγραφή: Παρ 11 Φεβ 2011, 20:30

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό fox 4 » Κυρ 01 Μάιος 2011, 10:09

Kolokotronis_4 έγραψε:άλλο αναρχικός άλλο φασίστας, άλλο δεξιός άλλο αριστερός, άλλο αντιστασιακός άλλο ταγματασφαλίτης.
στην ελλάδα της ισοπέδωσης και του μηδενισμού όλα τα βάζουμε στο ίδιο καζάνι και τα πολτοποιούμε.



Όχι οπλαρχηγέ μου, δέν τα πολτοποιούμε...απλώς είναι η άλλη πλευρά του ίδιου όμως νομίσματος. :roll:
ΠΑΟΚ Σημαίνει Να Ελευθερώνεις Τήν ΨΥΧΗ Σου...
Άβαταρ μέλους
fox 4
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 19:19

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό interad » Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:08

εδώ είναι η απόφαση, με την οποία ρίξανε τον Ηλυσιακό και κράτησαν στην Α1 την τσούλα44

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.gazzetta.gr/article/item/189995-idou-e-apophase-gia-ten-aek


όπως θα δείτε η απόφαση στηρίχθηκε στα όσα έγραφαν διάφορα site :o

άραγε θα μπορούσε να γίνει το ίδιο με τα όσα έχουν γραφτεί από χθες για την "ομορφιά" του ποδοσφαίρου; :twisted:


υ.γ. Γ@μιεται, το σπίτι του κάθε ενωσίτη
Εικόνα
πουτ$α και ξύλο και σούβλα, ΛΑΙΜΑΙ!!!
Άβαταρ μέλους
interad
 
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Τετ 13 Φεβ 2008, 17:13
Τοποθεσία: Πιτσούνι City

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό john71 » Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:12

Με αφορμή τα απίστευτα επεισόδια του τελικού του Κυπέλλου, το olaPAOK.gr θυμίζει τη δήλωση του Δέλλα στην Τούμπα, "για τους δολοφόνους που πετάνε μπουκάλια" και τη μήνυση που θα έκανε και προχωρά στη σύγκριση με τη δήλωσή του στον τελικό, πως "η ΑΕΚ δε φταίει σαν ομάδα για ό,τι έγινε" και πως δεν μπορεί να κάνει τίποτε αυτός. Μήπως μήνυση Τραϊανέ;

http://olapaok.gr/podosfairo/gia_thymhsoy_traiane_ta_peri_dolofonwn.848708.html


Όχι, σε καμιά περίπτωση δεν υπερασπιζόμαστε τους κάφρους. Ούτε αυτούς που έκαναν επεισόδια στο ΟΑΚΑ, ούτε αυτούς που τα έκαναν στην Τούμπα στον ημιτελικό με την ΑΕΚ. Αυτονόητο είναι, πως όλοι συμφωνούμε, ότι πρέπει να βρεθεί επιτέλους λύση για τη βία. Εμείς απλά γελάμε με την επιλεκτική ευαισθησία που δείχνουν οι πρωταγωνιστές του ποδοσφαίρου, που όντας νικητές βλέπουν παραδείσους και ηττημένοι κολάσεις και δολοφόνους. Γι’ αυτό και θυμηθήκαμε τον Τραϊνό Δέλλα.
Ο πολύ έμπειρος αμυντικός της Ένωσης (η αλήθεια είναι, βέβαια, πως δεν έδωσε πολλές αφορμές για αρνητική κριτική στην καριέρα του) πήρε το Σάββατο (30/4) την ευκαιρία να μιλήσει μετά τον τελικό και όντας κυπελλούχος για ό,τι έγινε εντός και εκτός αγωνιστικού χώρου. Όσον αφορά τα εντός, ξέχασε το γκολ – οφσάιντ του Λυμπερόπουλου και έκανε λόγο για πεντακάθαρη νίκη, ενώ για τα εκτός αυτού είπε: "Αν έγινε κάτι, δε φταίει η ΑΕΚ σαν ομάδα" και συνέχισε σχολιάζοντας τη δήλωση του Γιώργου Δώνη, πως ο τελικός ήταν… μπουρδέλο. "Το ξέρουμε, αλλά τι να κάνουμε", ήταν το σχόλιό του, για έναν αγώνα που ο εκατοντάδες οπαδοί της ομάδας του έκαναν βόλτες γύρω από τον αγωνιστικό χώρο σχεδόν από την αρχή του αγώνα, που ξυλοκοπήθηκαν παίκτες του Ατρομήτου, που ουσιαστικά δεν μπορούσε να ξαναρχίσει στο 92’, καθώς δεν υπήρχαν ούτε δίχτυα στις εστίες! Τι να κάνουμε λοιπόν…
Λίγους μήνες πριν, στην Τούμπα και σε έναν αγώνα που ο ΠΑΟΚ κέρδισε 2-1 με τον Βιειρίνια να σκοράρει στο τελευταίο λεπτό, ο Τραϊνός Δέλλας που είχε επιστρέψει στην κερκίδα ένα από τα αρκετά μπουκάλια που είχε δεχτεί ο πάγκος της ΑΕΚ, έκανε δηλώσεις για τη βία και πώς πρέπει να αντιμετωπιστεί. "Θα καταθέσω μήνυση, δεν έχει να κάνει με τον ΠΑΟΚ. Για αυτούς τους "δολοφόνους" που πετάνε μεγάλα μπουκάλια. Έχω οικογένεια. Ζητάω βοήθεια και από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ ώστε να βρεθούν αυτοί που κάνουν αυτά. Ζητάω συγγνώμη από τον υπόλοιπο φίλαθλο κόσμο για την ενέργεια μου. Αυτός που πέταξε το μπουκάλι 1,5 λίτρου είναι κοινός εγκληματίας. Για μένα είναι εγκληματίας. Εγώ ξέρω ότι θα τιμωρηθώ από τη διοργανώτρια αρχή, ας βγει, όμως, και ο κύριος που πέταξε το μπουκάλι να ζητήσει συγγνώμη", είχε πει τότε. Στον τελικό, όμως, μέτρησε το αποτέλεσμα και όλα ξεχάστηκαν….
Επαναλαμβάνουμε, όμως, πως δε δικαιολογούμε τους κάφρους, δεν ξεχνούμε και την αντρίκεια στάση των παικτών της ΑΕΚ στον ημιτελικό της Τούμπας όπου δεν εκμεταλλεύτηκαν τα επεισόδια και βοήθησαν να λήξει ο αγώνας. Δεν ξεχνάμε, όμως και το τι λένε οι πρωταγωνιστές. Όταν νικούν και όταν χάνουν, γιατί αποδεικνύεται πως αυτό κρίνει τελικά τη συμπεριφορά τους.
Τελευταία επεξεργασία από novito και Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Αιτία: προσθήκη κειμένου
john71
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 22:27

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:52

και ομως σε δικα μας σαιτ θεωρουν μαγκια των αεκτζηδων που μπηκανε μεσα κανανε οτι κανανε και κερδισανε και 3-0....ενω εμεις λεει παραχαιδευουμε τους παικτες μας .......δεν ειναι το θεμα ποιος κανει τα μεγαλυτερα επισοδεια και ποιος τιμωρειται παντα μια ζωη εμας εδω θα μας εχουν ριγμενους στην αποδοση ευθυνων..... ΑΛΛΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΙ ΗΛΙΘΙΟΙ ΤΟΥ ΟΑΚΑ ΚΑΙ ΟΙ 30 ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΟΧΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΦΥΛΑΚΗ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΘΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΞΑΝΑ ΣΕ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΤΟΥ ΟΑΚΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ 30 ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ......
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό interad » Κυρ 01 Μάιος 2011, 12:20

jοhn71,

μόλις είδα το @ σε δελτίο ειδήσεων να λέει τις πίπες του και μπήκα για να ποστάρω τις προηγούμενες vs τις χθεσινές του δηλώσεις, αλλά με πρόλαβες...


ουστ ρε κοπρόσκυλο... παλιομπινέ κι εσύ και το άλλο το μ@#@#@#@νο που έβαλε ίσως το πιο που$τικο γκολ της looserοκαριέρας του και έκανε και σταυρούς και το αφιέρωνε και στα ουράνια....

(υ.γ. η πάντα επίκαιρη ατάκα του Χίδε - του μπαμπά σας, τη μου#@ρ@, τη γ@#@ει ΠΑΟΚτσήδικη ψ#λ@ρα - με εκφράζει απόλυτα για άλλη μια φορά)
Εικόνα
πουτ$α και ξύλο και σούβλα, ΛΑΙΜΑΙ!!!
Άβαταρ μέλους
interad
 
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Τετ 13 Φεβ 2008, 17:13
Τοποθεσία: Πιτσούνι City

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό Bono » Κυρ 01 Μάιος 2011, 12:28

Το δικαίωμα να αγανακτούμε,να αποδοκιμάζουμε και να απαιτούμε την παραδειγματική τους τιμωρία (ως ΠΑΟΚ και όχι μεμονωμένα ο καθένας μας) γι' αυτά που έκαναν χθες οι οπαδοί της κούλας44,δυστυχώς την έχουμε χάσει μετά τον ημιτελικό εναντίον τους.
Στην πραγματικότητα κανείς στο μπουρδέλο που λέγεται Ελ. ποδόσφαιρο δεν έχει το δικαίωμα να πει κάτι για τον άλλο σε τέτοιου είδους επεισόδια....ο καθένας ας κοιτάξει πρώτα τα δικά του χάλια.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 01 Μάιος 2011, 13:20

συμφωνώ απόλυτα.ξεφτιλισμένοι κι οι δικοί μας κάφροι,ξεφτιλισμένες κι οι οπαδοί της ξαδέρφης.μην ψάχνουμε πατήματα να εξωραϊσουμε καταστάσεις και να κάνουμε φθηνούς συμψηφισμούς.πρώτα κοιτάμε τα χάλια μας και δουλέυουμε υπεύθυνα να τα διορθώσουμε.μόνον ο εργοτέλης που λέει ο λόγος νομιμοποιείται να ασκεί δριμεία κριτική πάνω στο θέμα ΒΙΑ στο ποδόσφαιρο.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό interad » Κυρ 01 Μάιος 2011, 13:35

δεν διαφωνώ,αλλά

1.) όταν το κλάσιμο του ΠΑΟΚτσή το παρουσιάζουν σαν ατομική βόμβα και τα εγκλήματα των "άλλων" ξεχνιούνται ΑΜΕΣΩΣ, όσο διαρκεί ένα διάλειμμα για διαφημίσεις ( ψέματα είναι; )

2.) όταν κάτι που$τρες του ελέους μόλις πριν μερικούς μήνες ήθελαν να κάνουν μήνυση και μπλα μπλα για ένα ποτήρι κόκα κόλας (που το πέταξαν και πίσω σε κερκίδα με παιδάκια) και χθες μας το έπαιζαν φλάουτο με δηλώσεις του στυλ "ε, αυτό είναι μωρέ το ελληνικό ποδόσφαιρο, τι να κάνουμε τώρα;" (αλήθεια το έχεις δει ποτέ αυτό από παίκτη του ΠΑΟΚ; )


3.) όταν μόλις πριν μερικές εβδομάδες, ο αχυράνθρωπος που έχουν για πρόεδρο οι τσούλες44 έστελνε επιστολή σε πρωθυπουργούς, προέδρους της Δημοκρατίας κλπ και ελάχιστες μέρες μετά έλεγε "να γαμήσει τον οσφπ" ον κάμερα ΚΑΙ ΧΘΕΣ το έπαιξε πρωταγωνιστής του ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ - ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΤΙΠΟΤΑ (αλήθεια είδες να το κάνει ποτέ ο Ζαγόρ αυτό; )


4.) όταν οι τιμωρίες ΣΟΥ για πολύ μικρότερης εμβέλειας σκηνικά είναι 10πλάσιες από των άλλων που είναι εκτρώματα μπροστά στα δικά σου...

5.) όταν τα αντανακλαστικά των "αρχόντων" για σένα δουλεύουν ΑΜΕΣΩΣ και για τους άλλους όποτε και αν τους κ@υλώσει....


ΟΤΕΝ, ΟΤΑΝ, ΟΤΑΝ, ΟΤΑΝ.... έχεις κάθε δικαίωμα να νιώθεις και κερατάς και γ@μημένος και δαρμένος


υ.γ.1 - δε διαφωνώ ξαναλέω ότι έχουμε δώσει πολλά δικαιώματα κατά καιρούς

υ.γ.2 - όταν λέω διαφορετική αντιμετώπιση, εννοώ ακόμα και ομάδες ανέκδοτα όπως η ρούλα (θυμήσου την "τιμωρία" τους στο κύπελλο)
Εικόνα
πουτ$α και ξύλο και σούβλα, ΛΑΙΜΑΙ!!!
Άβαταρ μέλους
interad
 
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Τετ 13 Φεβ 2008, 17:13
Τοποθεσία: Πιτσούνι City

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό Varvatos » Κυρ 01 Μάιος 2011, 14:25

Αφήστε τα αυτά, μαύρα χάλια είναι η κουλα. Αν είχες έναν σοβαρό προπονητή τώρα εσύ θα ήσουν στον τελικό κύπελλου, θα ήσουν και στους 16 του ΟΥΕΦΑ και θα έπαιζες με την Πόρτο και θα σου ερχόταν μετά και πρόταση με λεφτά και έμψυχα ανταλλάγματα για τον μικρό και θα είχες και 3 βαθμούς στην βαθμολογία των πλει οφ και θα έκανες πρωταθλητισμό και θα έχανες και φέτος το πρωτάθλημα από την διαιτησία. Αλλά αφέθηκες στην μοίρα σου με τον Χαβο και ήρθε μετά ο 35χρόνος χαζό Δελας και σε πήρε την πρόκριση μέσα στην Τούμπα και εσύ έκανες τα ίδια με τους χουλιγκάνους της κουλα και άμα δεν κάνανε οι παίκτες της κουλας και οι διαιτητές τα 0-100 σε 5’’ θα τις τρώγανε (εδώ τις φάγανε ΠΑΟΚτσίδες) και τώρα ο χαζό Δελας θα έτρεχε στα δικαστήρια για μηνύσεις. Και πάλι καλά που ο χαζό Δελας δέχτηκε και βγήκε μετά για να σφυρίξει την λήξη το κοράκι.

Εγώ ξέρω ότι υπάρχει νόμος που δεν εφαρμόζετε και που λέει ότι όποια ομάδα μπήκε στο άρθρο 44 και ξανά δημιουργήσει χρέη θα πρέπει να πέσει στην Δ εθνική. Εγώ ξέρω ότι η κούλα συμμετέχει κανονικότα στο πρωτάθλημα , κάνει μεταγραφές, δεν πληρώνει ΦΠΑ και συμμετέχει στην Ευρώπη και παίρνει τίτλους.

Εγώ ξέρω ότι η κούλα σώθηκε στα χαρτιά στο μπάσκετ.

Εγώ ξέρω ότι η κουλα είναι πρωταθλήτρια στα επεισόδια και δεν πληρώνει τα προστύμματα του ΠΑΟΚ.


Από εκεί και πέρα εγώ ξέρω ότι το γκολ της κουλας ξεάγχωσε τον Χαβο και τον Μπεο που έχουν καβάτζα τώρα το ΟΥΕΦΑ.


Και τώρα στα δικά μας. Μια χαρά είναι ο Χαβος , μπορεί να είχαμε ένα μαθηματικό άγχος για το αν θα συμμετείχαμε μέχρι την τελευταία αγωνιστική στα πλει οφ αλλά μια χαρά είναι ο Χαβος. Άμα βγει και πρώτος στα πλει οφ μετά χάλια που έχουν οι άλλοι κάντον και 3ετές συμβόλαιο Ζαγοράκη και τον Σεπτέμβριο μετά πλήρωνε πάλι αποζημιώσεις.
Τελικά είμαι και πολύ άνδρας βαρβάτος!Και μηδενιστής! Μηδενίζω τα πάντα! Αν έχετε τίποτα για πούλημα φέρτε το σε εμένα να του μηδενίσω το κοντέρ!
Άβαταρ μέλους
Varvatos
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: Δευτ 25 Απρ 2011, 15:17

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό interad » Κυρ 01 Μάιος 2011, 14:32

μαζί σου αδερφέ...

συμφωνώ σε όλα...

απλά πες μου τι μάρκα είναι το μίξερ που τα βάζεις όλα μαζί μέσα και τελικά τι βγάζει;

ζύμη για ψωμί ή για τσουρέκι...
Εικόνα
πουτ$α και ξύλο και σούβλα, ΛΑΙΜΑΙ!!!
Άβαταρ μέλους
interad
 
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Τετ 13 Φεβ 2008, 17:13
Τοποθεσία: Πιτσούνι City

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό Varvatos » Κυρ 01 Μάιος 2011, 14:35

Μαζί με το τσουρέκι βάζω και τα μυαλά μου στο μπλέντερ.
Τελικά είμαι και πολύ άνδρας βαρβάτος!Και μηδενιστής! Μηδενίζω τα πάντα! Αν έχετε τίποτα για πούλημα φέρτε το σε εμένα να του μηδενίσω το κοντέρ!
Άβαταρ μέλους
Varvatos
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: Δευτ 25 Απρ 2011, 15:17

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό jpower73 » Κυρ 01 Μάιος 2011, 14:47

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=271557


«Καίει» τον «δικέφαλο» το φύλλο αγώνα
Κινδυνεύει με βαριά τιμωρία η ΑΕΚ
Αθήνα


Ιδιαίτερα βαριά αναμένεται να είναι η τιμωρία της ΑΕΚ για τα επεισόδια στον τελικό του Κυπέλλου. Ο Τάσος Κάκος κατέγραψε τα πάντα στο φύλλο αγώνα (αν και δεν αναφέρει πουθενά ότι παίχθηκε μόλις ενάμισι από τα συνολικά 9 λεπτά καθυστερήσεων) και αναμένεται να ασκηθεί πειθαρχική δίωξη από τον εισαγγελέα της ΕΠΟ.


Στο φύλλο αγώνα, ο Κερκυραίος διαιτητής αναφέρει ότι χούλιγκαν τον χτύπησαν στο κεφάλι και στα πόδια, κάτι που αναμένεται να είναι το πλέον καταδικαστικό για την ΑΕΚ.

Υπενθυμίζουμε ότι οι "κιτρινόμαυροι" είναι υπότροποι για πάσης φύσεως επεισόδια, τόσο για εκτεταμένα όσο και για ευρείας κλίμακας. Έτσι, η ΑΕΚ κινδυνεύει με τιμωρία έως και τεσσάρων αγωνιστικών κεκλεισμένων των θυρών και πρόστιμο μέχρι και 200.000 ευρώ.
Τέσσερις άνθρωποι έμειναν στην ιστορία λόγω ενός μήλου: Η Εύα, ο Νεύτωνας, ο Γουλιέλμος Τέλλος και ο Steve Jobs. Από τους τέσσερις, τη γκέλα την έκανε η γυναίκα...
Άβαταρ μέλους
jpower73
 
Δημοσιεύσεις: 1104
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 16:59

Re: Νέα-Άρθρα-Σχόλια για άλλες ομάδες

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 01 Μάιος 2011, 16:14

interad έγραψε:jοhn71,

μόλις είδα το @ σε δελτίο ειδήσεων να λέει τις πίπες του και μπήκα για να ποστάρω τις προηγούμενες vs τις χθεσινές του δηλώσεις, αλλά με πρόλαβες...


ουστ ρε κοπρόσκυλο... παλιομπινέ κι εσύ και το άλλο το μ@#@#@#@νο που έβαλε ίσως το πιο που$τικο γκολ της looserοκαριέρας του και έκανε και σταυρούς και το αφιέρωνε και στα ουράνια....

(υ.γ. η πάντα επίκαιρη ατάκα του Χίδε - του μπαμπά σας, τη μου#@ρ@, τη γ@#@ει ΠΑΟΚτσήδικη ψ#λ@ρα - με εκφράζει απόλυτα για άλλη μια φορά)



Απόσπασμα από όσα γράφω στο κείμενο της κεντρικής σελίδας!

Αυτοί οι ίδιοι θεωρούν τους εαυτούς τους ως τους αδικημένους του Ελληνικού ποδοσφαίρου. Ναι, αυτοί έχουν και το θράσος να βγαίνουν και να λένε για fair play,για ισονομία, για καθαρό ποδόσφαιρο, για αξιοπιστία, για ηθική και για πολιτισμό.. Αλλά δεν είδα κανέναν κύριο Δέλλα να κάνει έστω και την παραμικρή προσπάθεια να αποσοβήσει το μοιραίο τρέχοντας να συμπαρασταθεί στους συναδέλφους του, ποδοσφαιριστές του Ατρομήτου τη στιγμή που δέχονταν απρόκλητα τα χτυπήματα των αληταράδων της ομάδας του. Ούτε έτρεξε να απομακρύνει τους τραμπούκους από τα όσα έκαναν πίσω από τις εστίες.


http://www.paokmania.gr/stiles/archives ... likos.html
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: astral και 21 επισκέπτες