Σχεσεις Ελλαδος-Aλβανιας (τσαμηδες κτλ)

Re: Σχεσεις Ελλαδος-αλβανιας (τσαμηδες κτλ)

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Τετ Φεβ 14, 2018 4:19 pm

H χώρα λέγεται Αλβανία. Όχι αλβανία. Ένδειξη μικρότητας και κόμπλεξ η γραφή της με μικρό. Δε μας τιμά σε καμία περίπτωση και πρέπει να διορθωθεί.
Άβαταρ μέλους
alex ntepo

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ Φεβ 14, 2018 4:21 pm

απο ολο αυτο ενα γραμμα που δεν εγινε κεφαλαιο(αγνωστο αν εγινε με προθεση,αν και την προεξοφλησες)κρατησες;

στο κυριως αρθρο παντως αυτου που ανηρτησε το νημα μπορεις να δεις με κεφαλαιο ακομα και την λέξη "Αλβανικα"
ειναι πολλες φορες γραμμενο με κεφαλαι το Αλβανια(πραγμα που δειχνει πως δεν ειχε προθεση) και πιστευω θα ικανοποιηθεις
μην βιαζεσαι λοιπον αγαπητε
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ Φεβ 14, 2018 4:28 pm

eorptol1 έγραψε:Ουφ ευτυχώς έρχεται ο κουλης και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους...

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν δεν απατώμαι, πουθενά ούτε προσωπικά ούτε στα επισυναπτόμενα άρθρα δεν αναφέρεται ως ¨σωτήρας¨ ο φέρων τον τίτλο του αρχηγού της αξιωματικής αντιπολίτευσης.
Ανακούφιση, τα καλύτερα έρχονται.
Never judge a book by the cover
Άβαταρ μέλους
tolis01

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τετ Φεβ 14, 2018 4:30 pm

ΣΑΣΤΑΛΕΓΑ
Δεν ελπίζω τίποτα,δεν φοβάμαι τίποτα,
ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ...

Legalize It, Don't Criticize It
Άβαταρ μέλους
Rizla

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Τετ Φεβ 14, 2018 4:33 pm

Παλαιολόγος έγραψε:απο ολο αυτο ενα γραμμα που δεν εγινε κεφαλαιο(αγνωστο αν εγινε με προθεση,αν και την προεξοφλησες)κρατησες;

στο κυριως αρθρο παντως αυτου που ανηρτησε το νημα μπορεις να δεις με κεφαλαιο ακομα και την λέξη "Αλβανικα"
ειναι πολλες φορες γραμμενο με κεφαλαι το Αλβανια(πραγμα που δειχνει πως δεν ειχε προθεση) και πιστευω θα ικανοποιηθεις
μην βιαζεσαι λοιπον αγαπητε

Να μη βιάζομαι; Εσύ μάλλον δεν πρέπει να βιάζεσαι Παλαιολόγε και να διαβάζεις πιο προσεκτικά. ΠΟΥΘΕΝΑ στο σχόλιό μου δεν αναφέρεται ούτε υπονοείται "πρόθεση". Από πού εξάγεις εσύ το συμπέρασμα ότι καταλογίζω πρόθεση, άγνωστο! Από εκεί και πέρα, το τί κράτησα εγώ από την ανάρτηση, η οποία μου είναι παντελώς αδιάφορη και δεν έχει - κατά τη γνώμη μου - καμία θέση στο PAOKMANIA, είναι δικό μου θέμα. Το σχόλιό μου λέει ένα και μόνο πράγμα, στο οποίο ΔΕΝ αποτελεί απάντηση αυτό που γράφεις. Ο τίτλος του νήματος πρέπει να διορθωθεί. Απλά είναι τα πράγματα μη τα κάνουμε περίπλοκα.
Άβαταρ μέλους
alex ntepo

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ Φεβ 14, 2018 4:35 pm

tolis01 έγραψε:
eorptol1 έγραψε:Ουφ ευτυχώς έρχεται ο κουλης και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους...

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν δεν απατώμαι, πουθενά ούτε προσωπικά ούτε στα επισυναπτόμενα άρθρα δεν αναφέρεται ως ¨σωτήρας¨ ο φέρων τον τίτλο του αρχηγού της αξιωματικής αντιπολίτευσης.

αυτο

ΥΣ alex γραφεις ενα μηνυμα ασχετο της κουβεντας που γινεται και αφορα ενα γραμμα σε εναν τιτλο,αφηνοντας αιχμες.Και σου απαντω πως αν προσεχες την κυριως αναρτηση δεν θα επρεπε να γραψεις αυτα που εγραψες ή τουλαχιστον επρεπε να το κανεις με πολυ μεγαλυτερη αυτοσυγκρατηση και ομορφο τροπο,διχως βιτριολικες λεξεις.Τοσο απλα.γενικα δεν χρειαζονται επεξηγησεις εκει ειναι τα μηνυματα,οποιος θελει διαβαζει βγαζει συμπερασμα.
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Τετ Φεβ 14, 2018 4:40 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τετ Φεβ 14, 2018 4:35 pm

ΦΡΟΥΡΑ ΦΡΟΥΡΑ

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ...

Άβαταρ μέλους
Rizla

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ Φεβ 14, 2018 4:40 pm

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τετ Φεβ 14, 2018 4:42 pm

Μηπως λεω μηπως να διορθωσει καποιος τον τιτλο; Λεω εγω τωρα..
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τετ Φεβ 14, 2018 4:45 pm

Οχι ρε σιγά ποιος τους γ@μαει τους αλβανους :mrgreen:
ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ...

Άβαταρ μέλους
Rizla

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ Φεβ 14, 2018 4:46 pm

Μέχρι να διορθωθεί ο τίτλος του τόπικ που δημιουργήθηκε το 2010 (από ποιον;), βάζοντας και τις απαραίτητες οξείες ας τοποθετηθούμε επί της ειδήσεως ;)
Ανακούφιση, τα καλύτερα έρχονται.
Never judge a book by the cover
Άβαταρ μέλους
tolis01

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τετ Φεβ 14, 2018 4:47 pm

Ελα να πέφτουν τα μπαν ΛΑΙΜΑΙ :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Τολη τετοιο τρολλαρισμα ουτε ο Μανιακ. :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ...

Άβαταρ μέλους
Rizla

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τετ Φεβ 14, 2018 4:49 pm

tolis01 έγραψε:Μέχρι να διορθωθεί ο τίτλος του τόπικ που δημιουργήθηκε το 2010 (από ποιον;), βάζοντας και τις απαραίτητες οξείες ας τοποθετηθούμε επί της ειδήσεως ;)

νομιζεις,δεν θα περασει ετσι αυτο!
διορθωστε αυτο το ατοπημα ΤΩΡΑ!!
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Τετ Φεβ 14, 2018 4:51 pm

Παλαιολόγε, μπάλα μπορεί να μην ξέρω, με τις γλώσσες όμως τυγχάνει να έχω μια ιδιαίτερη έφεση. Πρόσεξα λοιπόν ΠΑΡΑ πολύ ακριβώς να μην αφήσω καμία αιχμή. Όποιος βέβαια έχει τη μύγα μυγιάζεται. Η φράση "Ένδειξη μικρότητας και κόμπλεξ η γραφή της (Αλβανίας) με μικρό" ΔΕΝ αποτελεί μομφή για αυτόν που γράφει την Αλβανία με μικρό. Δηλώνει όμως ξεκάθαρα ότι κάτι τέτοιο είναι ένδειξη μικρότητας και κόμπλεξ και ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ότι εμείς εδώ, τα μέλη αυτού του φόρουμ, πάσχουμε ΟΥΤΕ από μικρότητα ΟΥΤΕ από κόμπλεξ προτείνω να διορθωθεί. Εντάξει τώρα, έγινα κατανοητός;
Άβαταρ μέλους
alex ntepo

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Τετ Φεβ 14, 2018 4:52 pm

Παιδιαστικη ειρωνια απο Παλαιολογο, την οποια δεν θα σχολιασω περαιτερω.

Φιλε Τολη θα πρεπει να διορθωθει φυσικα απο τον Kos τον δημιουργο του νηματος, ο οποιος απ οτι βλεπω ειναι ενεργο μελος του φορουμ. Εικαζω δε πως την ιδια δυνατοτητα εχουν και οι μοντς.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ιστορικά - Εθνικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler