Antoine Gillespie

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Antoine Gillespie

Δημοσίευσηαπό ABALAEA2 » Σάβ 29 Μαρ 2008, 21:49

Κι έλεγα γιατί ξύνομαι τόση ώρα...
Άλλα χρόνια στον ΠΑΟΚ μας ούτε για θεατές δεν θα ερχόντουσαν τέτοιοι τύποι. Μπορεί να ερχόταν για να δέσει τα κορδόνια του μπάνε ή να ξύσει τα αρχίδια του Λέβινγκστον ή ακόμα να αλείψει τη μαύρη πούτσα του Μπέρυ..
Στο καλό...
Άβαταρ μέλους
ABALAEA2
 
Δημοσιεύσεις: 939
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2008, 20:14
Τοποθεσία: Gerakas Attika

Δημοσίευσηαπό midenistis » Σάβ 29 Μαρ 2008, 23:03

Στα τσακίδια να πάει...

Σωστή η ανακοίνωση της ΚΑΕ!!!
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

ΕΛΕΟΣ!!!

Δημοσίευσηαπό Trikaliotis » Κυρ 30 Μαρ 2008, 00:29

Δυστυχώς αδέρφια φτάσαμε σε σημείο να θεωρούμε απώλεια την φυγή τέτοιου είδους παιχτων όταν ο αμέσως επόμενος που θα τον αντικαταστήσει είναι ο σφέικος ή ο βασιλείου..ποιός? ο μεγάλος ΠΑΟΚ που μέχρι το 2000 ήταν το μόνο φόβητρο για τους "μεγάλους" της αθήνας με παίχτες (ακόμα και αναπληρωματικούς που κοσμούσαν τα γήπεδα). Α ρε πανελούδη που μας κατάντισες χωρίς ακόμα να το πληρώσεις...
Trikaliotis
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Παρ 28 Μαρ 2008, 20:23

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 30 Μαρ 2008, 09:04

Κωλόπαιδο!!! Προδότη!!! Εφιάλτη!!!

Αει στο διάολο...
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Τέλος ο Γκιλέσπι

Δημοσίευσηαπό nos » Κυρ 30 Μαρ 2008, 11:07

να πάει ΣΤΟ κακό..........ο μ@λ@κ@ς. θα κάτσουμε να νοιαστούμε κιόλας τιμή του που έπεξε στον ΠΑΟΚ άντε να πας στη μαμά σου τωρα και να κλαίγιεσαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
nos
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 21:28

Δημοσίευσηαπό midenistis » Δευτ 07 Απρ 2008, 20:20

Επιστρέφει στις προπονήσεις ο Gillespie (07/04/2008)

Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι μετά από συζήτηση που είχε ο προπονητής της ομάδας Τζον Κόρφας και τα μέλη της διοίκησης με τον καλαθοσφαιριστή Antoine Gillespie, αποφασίστηκε η επιστροφή του στις αγωνιστικές υποχρεώσεις της ομάδας. Η ομάδα αυτή τη δύσκολη στιγμή χρειάζεται όλους όσους έχουν τη δυνατότητα, αλλά και την επιθυμία να προσφέρουν και να βοηθήσουν και για το λόγο αυτό ο Gillespie από σήμερα θα συμμετέχει στις υποχρεώσεις της ομάδας.

Παράλληλα ο Antoine Gillespie, ζήτησε συγνώμη για τη συμπεριφορά του και έκανε την παρακάτω δήλωση: «θέλω να ζητήσω συγνώμη από τη διοίκηση, τους συμπαίκτες μου, τον κ. Φλεβαράκη και τους συνεργάτες του, αλλά και τους υπέροχους φιλάθλους της ομάδας, για αυτό που συνέβη. Ηταν μία ενέργεια, που ενδεχομένως να οφείλεται και σε παρεξήγηση, αλλά σίγουρα ήταν και αποτέλεσμα της πίεσης που έχει δημιουργηθεί σε όλους από την αρχή της χρονιάς. Πιστεύω ότι ακόμη μπορώ να βοηθήσω την ομάδα και είμαι χαρούμενος που το ίδιο πιστεύει και ο νέος προπονητής της ομάδας, ο κ. Κόρφας. Πιστεύω ότι θα πετύχουμε το στόχος μας και δηλώνω έτοιμος να κάνω ότι χρειαστεί για αυτό. Θέλω να απευθυνθώ και προς τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ. Η φετινή χρονιά είναι εξαιρετικά δύσκολη τόσο για μένα, όσο και για όλους στην ομάδα. Θέλω ζητήσω από τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ να συγχωρέσουν τις ενέργειές μου, εάν θεωρούν ότι τους πρόδωσα. Είμαι έτοιμος να συνεχίσω να δίνω μάχη για την ομάδα και θέλω να ζητήσω από όλους να μας συμπαρασταθούν ως το τέλος».

http://www.paokbc.gr
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό LFPADRAM » Δευτ 07 Απρ 2008, 21:01

Δεν μπορει, καποιος μας κανει πλακα φετος σε ολα τα αθληματα!!
Άβαταρ μέλους
LFPADRAM
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:40
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ

Η επιστροφή του άσωτου

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 08 Απρ 2008, 02:07

http://www.sportdog.gr/new/article.aspx?id=61543



Φαίνεται πως έστω και αργά, ο Αντουάν Γκιλέσπι κατάλαβε σε ποια ομάδα αγωνίζεται...

Ο 32χρονος Αμερικανός γκαρντ, που έχει προβληματίσει τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ με την αντιεπαγγελματική συμπεριφορά του, μετά από επαφή που είχε με τον Τζον Κόρφα, επέστρεψε στις προπονήσεις του «Δικέφαλου του Βορρά».

«Θέλω να ζητήσω συγγνώμη από τη διοίκηση, τους συμπαίκτες μου, τον κ. Φλεβαράκη και τους συνεργάτες του, αλλά και τους υπέροχους φιλάθλους της ομάδας, γι΄ αυτό που συνέβη. Ήταν μία ενέργεια που ενδεχομένως να οφείλεται και σε παρεξήγηση, αλλά σίγουρα ήταν και αποτέλεσμα της πίεσης που έχει δημιουργηθεί σε όλους από την αρχή της χρονιάς. Πιστεύω ότι ακόμη μπορώ να βοηθήσω την ομάδα και είμαι χαρούμενος που το ίδιο πιστεύει και ο νέος προπονητής της ομάδας, ο κ. Κόρφας», επισήμανε σχετικά ο Αντουάν Γκιλέσπι.

Ο άσος από τις Η.Π.Α. αισθάνθηκε την ανάγκη να απολογηθεί και στους φιλάθλους της ομάδας: «Πιστεύω ότι θα πετύχουμε το στόχο μας και δηλώνω έτοιμος να κάνω ό,τι χρειαστεί γι’ αυτό. Θέλω να απευθυνθώ και προς τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ. Η φετινή χρονιά είναι εξαιρετικά δύσκολη τόσο για μένα, όσο και για όλους στην ομάδα. Θέλω να ζητήσω από τους φιλάθλους του ΠΑΟΚ να συγχωρέσουν τις ενέργειές μου, εάν θεωρούν ότι τους πρόδωσα. Είμαι έτοιμος να συνεχίσω να δίνω μάχη για την ομάδα και θέλω να ζητήσω από όλους να μας συμπαρασταθούν ως το τέλος».
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Irontear4 » Τρί 08 Απρ 2008, 11:13

Τι ήταν όμως αυτό που τον οδήγησε να φύγει από την ομάδα μιά μέρα πριν από το κρίσιμο παιχνίδι με Πανιώνιο και κατόπιν να είναι απών και με τα ΑΕΛ τυριά?
Σ'αυτό θα μας απαντήσει ο κύριος Γκιλέσπι η κάποιος τέλως πάντων η θα μείνουμε πάλι με την απορία?
Με μιά συγνώμη δεν σώνεται η ομάδα μας κύριε Αντουάν Γκιλέσπι!!!!
Άβαταρ μέλους
Irontear4
 
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Τετ 19 Δεκ 2007, 22:36
Τοποθεσία: Γιαννιτσά

Δημοσίευσηαπό Ioannis82 » Τρί 08 Απρ 2008, 11:28

Ας έρθει,να βοηθήσει,να πάρουμε τα παιχνίδια και μετά...ας πάει να γαμηθεί!Όυτε θα τον ξαναδούμε,ούτε θα μας ξαναδεί...!Ένας ξένος μισθοφόρος είναι...
ΠΑΟΚ είσαι...
Άβαταρ μέλους
Ioannis82
 
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Παρ 08 Φεβ 2008, 15:15
Τοποθεσία: Γιαννιτσά

Δημοσίευσηαπό Platon » Τρί 08 Απρ 2008, 19:32

Στο διάολο να πάει και να μη γυρίσει. Δεν θέλω να τον ξαναδώ.

φτου σου ρεμάλι, χαμένο υποκείμενο, λαγοποδαρε!!!

Προδότη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kωλομισθοφορε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Τετ 09 Απρ 2008, 07:55

Εγω δε καταλαβα γιατι διωξαμε τον Rowe.Οχι οτι ηταν η παικτουρα αλλα στον σημερινο ΠΑΟΚ ηταν απο τους κορυφαιους (ιδιως εν συγκριση με τον Gilespi ή τον Michael Jordan (θεε μου συγχωρα με...σαν υβρεις ακουγεται αυτο)).
Anyway,μιας και δε ξερω τι παιχτηκε και αν φταιει ο Gillespi ή αλλοι,ελπιζω μονο να πανε καλα τα πραματα και να μην εχουμε δραματα
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό teo_____ » Τετ 09 Απρ 2008, 15:31

Εμένα μου την σπάει που όλλα τα παλτά θέλουν να φυγουν (βλέπε αυτόν -τον Σάλμον) λες και θα τουσ πάρει καλύτερη ομαδα μάλον αγαπάνε την ομάδα του χωριού τους και θελουν να παίξουν εκεί 8)
Παοκ πα-ντου
Άβαταρ μέλους
teo_____
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τρί 19 Φεβ 2008, 10:03
Τοποθεσία: Μετ/ση Αττικής

Δημοσίευσηαπό midenistis » Τετ 09 Απρ 2008, 22:43

Μήπως είχε πρόβλημα με τον Φλεβαράκη ο Γκιλέσμπι?...
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica


Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης