Πανελλήνιος - Π.Α.Ο.Κ. 66-70

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του φετινού πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Δευτ 07 Ιαν 2008, 09:43

Σαν ενισχυση πιστευω αναγκη υπαρχει στους ψηλους.
Ο Show δεν ειναι κακος παντως ως τωρα...μολις ηρθε στην ομαδα και εχει δειξει καποια καλα στοιχεια..
Ας μη βιαστουμε να τον κρινουμε...
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Δευτ 07 Ιαν 2008, 11:47

Ο Σόντερς για μένα δεν ξέρει μπάσκετ!!! Από κινήσεις του μέσα στο γήπεδο δεν μου κάνει για μπασκετμπολίστας με όλη την σημασία της λέξεως...!!! Αμυντικά είναι χάλια και επιθετικά λίγο καλύτερος...
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Δημοσίευσηαπό zagorakis » Δευτ 07 Ιαν 2008, 17:43

Ενας ακόμη παίκτης του ΠΑΟΚ, επιβραβεύτηκε για την εξαιρετική απόδοση, με την ανάδειξή του σε πολυτιμότερο παίκτη του Ελληνικού πρωταθλήματος. Αυτή τη φορά ήταν ο Mamoutou Diarra, για την εξαιρετική του εμφάνιση στον αγώνα με τον Πανελλήνιο.

Ο Diarra, που πέτυχε 22 πόντους και είχε καθοριστική συμμετοχή στη νίκη του ΠΑΟΚ επί του Πανελληνίου, συγκέντρωσε 80 βαθμούς στη σχετική ψηφοφορία των εκπροσώπων του Τύπου και αναδείχθηκε MVP της 11ης αγωνιστικής της Α1. «Είναι η ανταμοιβή της δουλειάς που κάνουμε , όχι μόνο εγώ, αλλά και όλη η ομάδα. Και όταν δουλεύεις… πληρώνεσαι. Αυτό που έχει σημασία όμως είναι να κερδίζει η ομάδα, διότι έτσι αποκτά σημασία και η δική μου απόδοση. Εάν είχαμε χάσει, κανείς δεν ασχολούνταν με τη δική μου απόδοση», σχολίασε ο Mamoutou Diarra, που δήλωσε μάλιστα πως απόλαυσε την παρουσία του στο γήπεδο της Τούμπας το βράδυ της Κυριακής και αναφερόμενος στον αγώνα του ΠΑΟΚ με τη CSK Samara, τόνισε: «είναι μία δυνατή ομάδα, αυτό έχω μάθει και σίγουρα πρέπει να πάρουμε στα σοβαρά και αυτό το παιχνίδι, όπως κάνουμε με όλους τους αγώνες. Μπορεί το ενδιαφέρον για το Ελληνικό πρωτάθλημα να είναι μεγαλύτερο, αλλά, κάθε παιχνίδι θα βοηθά να γινόμαστε καλύτεροι και να είμαστε ακόμη πιο έτοιμοι για τον αγώνα που έχουμε το επόμενο Σάββατο».

WWW.PAOKBC.GR
Άβαταρ μέλους
zagorakis
 
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:41
Τοποθεσία: VOLOS

Δημοσίευσηαπό midenistis » Δευτ 07 Ιαν 2008, 18:02

Μ' αρέσει που στηρίζονται τα τμήματα ποδόσφαιρο-μπάσκετ και πηγαίνουν Τούμπα-Παλάτακι.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

paok basket

Δημοσίευσηαπό panilee » Δευτ 07 Ιαν 2008, 18:42

egw pisteyw mporoume na vgoume tetrada an synexisoume etsi.vazelogavroskwlikas exoun kaliteri omada.isws k o paniwnios me ton opoio tha prepei na palepsoume.elpizw episis na meinoun meta to kalokairi verginis diarra k panw tous na stisoume tin nea omada tis neas xronias...

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
panilee
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 13:57
Τοποθεσία: 6-8-86

Δημοσίευσηαπό tolis1186 » Δευτ 07 Ιαν 2008, 18:45

Και μακάρι να μείνει και ο κουτλουάι του χρόνου και αν είμαστε πολύ καλά μαυτό το σύνολο!!!!
Και Φυσικά το σημαντικότερο ο Μεγάλος Φλεβαράκης!!!!!!!
http://realgr.realbb.net
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tolis1186
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: Παρ 28 Δεκ 2007, 01:00
Τοποθεσία: Thessaloniki

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα 2007-2008

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες