Επείγον

Δημοσίευσηαπό Dante » Τετ 13 Αύγ 2008, 21:07

ПАРТИЗАН έγραψε:
Dante έγραψε:Παίδες σοβαρευτείτε λίγο! Τι είναι αυτά που λες ρε φίλε?
Καταρχήν το θέμα έχει κλείσει πριν από ένα μήνα. Το τι έχει πολύ απλά δε σε αφορά. Με τέτοια θέματα μην αρχίζετε τις μαλακίες μεγάλα παιδιά είμαστε!!!!!!!

re magka, pws tin exeis dei, moderator kai kala, mipws prepei na sou kopsoun ton aera ligo, ainte giati polous magkes mazepsame edwmesa
aei sta gamidia

το μόνο που έχω να κάνω είναι να σε παραπέμψω στα pm σου. Τίποτα άλλο.
ΜΑΓΚΑ...
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante

Δημοσίευσηαπό Platon » Τετ 13 Αύγ 2008, 21:12

ПАРТИЗАН έγραψε:
Dante έγραψε:Παίδες σοβαρευτείτε λίγο! Τι είναι αυτά που λες ρε φίλε?
Καταρχήν το θέμα έχει κλείσει πριν από ένα μήνα. Το τι έχει πολύ απλά δε σε αφορά. Με τέτοια θέματα μην αρχίζετε τις μαλακίες μεγάλα παιδιά είμαστε!!!!!!!

re magka, pws tin exeis dei, moderator kai kala, mipws prepei na sou kopsoun ton aera ligo, ainte giati polous magkes mazepsame edwmesa
aei sta gamidia

Δε μου λες, τι παιρνεις εσυ???? Εσυ πως την ειδες δηλαδη???? Και που τους ξερεις εσυ τους μαγκες εδω μεσα με μολις 4 post?

Δεν πας καλα φιλε...λογικεψου και σκεψου τι γραφεις και πως το γραφεις... Λιγη αυτοκριτικη και σεβασμος στους συνανθρωπους σου γενικα και στα μελη του forum ειδικα, δε βλαπτει....

Φιλικα, Πλατων
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon

Δημοσίευσηαπό agave » Τετ 24 Σεπ 2008, 15:06

παιδια το μονο που εχω να σας πω είναι οτι ο jimmys είναι μια χαρά και σε λίγο θα ξαναρχίσει να κουρεύει (κατα τα τέλη Οκτώβρη).

Αντε, γιατί μετά απ'την περιπέτεια του τον ιανουάριο, με κουρεύει η κοπέλα μου με την ψιλή, (και μετά μου παραπονίεται κιόλας με σχόλια του τύπου "πώς κουρεύτηκες έτσι", -γυναίκες, τι να πεις......-) γιατί ως φανατικός πελάτης του πολύ καλού μου φίλου και σκώληκα δυστυχώς jim, δεν θέλω να με κουρέψει άλλος!

Αντε Jimmakooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
agave

Δημοσίευσηαπό free4 » Τετ 24 Σεπ 2008, 15:21

Αφού είναι καλά ο άνθρωπος, όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά!!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4

Δημοσίευσηαπό agave » Τετ 24 Σεπ 2008, 15:46

Πολύ σωστά το είπες φίλε μου dimi,

Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ

Για να καταλάβουμε όλοι μας τη δύναμη της θέλησης, την πρώτη μέρα οι γιατροί μας δίνανε 1%...

Μετά απο περίπου 9 μήνες, το παληκάρι απολαμβάνει ξανά τις μπυρίτσες του και τη χαρά της ζωής.

ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ
Άβαταρ μέλους
agave

Δημοσίευσηαπό agave » Τετ 24 Σεπ 2008, 16:04

να'σαι καλά man. the one and only HOMER SIMPSON
Άβαταρ μέλους
agave

Δημοσίευσηαπό ПАРТИЗАН » Σάβ 27 Σεπ 2008, 17:41

:o eeeeeeee

ma pws, telos pantwn
ta'vale me to xaro kai ton nikise ki auto metraei mono, oxi to pws oute to giati, ki an mporei na epikoinwnisei kapoios mazi tou, na tou pei oti to paokmania tou euxetai kali annarwsi(sorry an exw meinei ligo pisw, exasa kati epeisodia, logw apousias)
siderenios, ki opote xreiastei kati to palikari, to paokmania edw tha'nai(an symfwneite kai oi alloi)

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
ПАРТИЗАН

Δημοσίευσηαπό LFPADRAM » Δευτ 10 Νοέμ 2008, 22:08

http://www.paokg4.org/paok_latest_news. ... icleid=642

Υπάρχει επείγουσα ανάγκη για μερικές φιάλες αίματος, ανεξαρτήτως ομάδας αλλά αρνητικού Rhesus. Στο όνομα Μπέτα Νίκη, στην Ορθοπαιδική Κλινική του Μποδοσάκειου Νοσοκομείου της Πτολεμαϊδας. Παρακαλείται θερμά, όποιος φίλος μπορεί, και ιδίως συναγωνιστές της ασπρόμαυρης περιοχής της Εορδαίας, να βοηθήσει.

Επίσης, όποιος πιστεύει ότι η αναπαραγωγή του μηνύματος σε ΠΑΟΚτσήδικο (και όχι μόνο) site, forum, ραδιοφωνική εκπομπή κ.ο.κ. μπορεί να φανεί χρήσιμη, να το κάνει.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη βοήθεια και τη συμπαράσταση.
Άβαταρ μέλους
LFPADRAM

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 14 Νοέμ 2008, 22:50

Ας καταφέρει ο καθένας από το υστέρημα του να βοηθήσει την κοπέλα..
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4

Δημοσίευσηαπό 11121969solitario » Σάβ 15 Νοέμ 2008, 00:14

Μήπως να μπει το θέμα στην κεντρική σελίδα για να το μάθουν όλοι?Το μικρούτσικο έχει δικαίωμα σε όσο περισσότερη προβολή είναι δυνατόν.Οι γονείς του επίσης.Και όλοι όσοι έχουν ανάγκη.
Άβαταρ μέλους
11121969solitario

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 18 Νοέμ 2008, 22:42

Ανάγκη για αιμοπετάλια

Ο 15χρονος Νίκος Καραντάνης που πάσχει από λευχαιμία, χρειάζεται επειγόντως αιμοπετάλια. Η ομάδα αίματός του είναι Α - και όποιος επιθυμεί μπορεί να δώσει αίμα στο Ιπποκράτειο, καθημερινά από τις 08:00 ως και τις 13:00.

http://www.paokfc.gr/shownews.jsp?newsC ... wsType=NEW
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4

Δημοσίευσηαπό ПАРТИЗАН » Τρί 18 Νοέμ 2008, 23:46

Οχι ρε @ουστη μου
Α+ εχω αν ειχα ΑΒ+ κατι ισως να γινοταν αλλα τωρα
Everybody Lies........
Άβαταρ μέλους
ПАРТИЗАН

Δημοσίευσηαπό free4 » Τετ 19 Νοέμ 2008, 00:24

Πάνε δώσε εσύ και θα βρουν αντικαταστάτη. Αίμα θέλουν όχι μόνο συμβατό αιμοδότη!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4

Δημοσίευσηαπό agave » Τετ 19 Νοέμ 2008, 22:11

agave έγραψε:παιδια το μονο που εχω να σας πω είναι οτι ο jimmys είναι μια χαρά και σε λίγο θα ξαναρχίσει να κουρεύει (κατα τα τέλη Οκτώβρη).

Αντε, γιατί μετά απ'την περιπέτεια του τον ιανουάριο, με κουρεύει η κοπέλα μου με την ψιλή, (και μετά μου παραπονίεται κιόλας με σχόλια του τύπου "πώς κουρεύτηκες έτσι", -γυναίκες, τι να πεις......-) γιατί ως φανατικός πελάτης του πολύ καλού μου φίλου και σκώληκα δυστυχώς jim, δεν θέλω να με κουρέψει άλλος!

Αντε Jimmakooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!

Ο Δημήτρης θέλοντας να ευχαριστήσει όλους σας για την συμπαράσταση στις δύσκολες στιγμές που πέρασε, αν και φόλα αρειανός, θα είναι μαζί μου στην 4 στον αγώνα κυπέλλου με τον σκώληξ. Σας ευχαριστεί όλους από τα βάθη της καρδιάς του, που κόντεψε να σταματήσει να χτυπάει, αλλά συνέχισε να λειτουργεί χάρη στην πίστη που είχαμε όλοι μας (και αυτός κυριότερα). Μητσάρα, το αδερφάκι σου είναι ηγετικό στέλεχος συνδέσμου μας, εσύ γιατί βγήκες αλλόθρησκος??????? Πάντα γερός και σιδερένιος! Και περαστικά σε όλους όσους αντιμετωπίζουνε πρόβλημα υγείας.
Άβαταρ μέλους
agave

Δημοσίευσηαπό ПАРТИЗАН » Πέμ 20 Νοέμ 2008, 01:06

Εδω ειναι που καταργουνται οι ομαδες και γινομαστε ολοι ΕΝΑ
Everybody Lies........
Άβαταρ μέλους
ПАРТИЗАН

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κοινωνικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler