Κοινωνία ώρα μηδέν

Re: Κοινωνία ώρα μηδέν

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 27 Ιουν 2012, 09:01

Από χιούμορ βλέπω πάμε καλά!
Κοίτα πρώτα να πάρεις ένα καλό πτυχίο, να αποκτήσεις διασυνδέσεις που θα σου φανούν χρήσιμες επαγγλεματικά και έχεις χρόνο να ασχοληθείς με την Eva Klaney Mendes...
(σιγά τη γκόμενα...)

Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τετ 27 Ιουν 2012, 09:06

υπερεκτιμημένη
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle

Δημοσίευσηαπό Maximus » Τετ 27 Ιουν 2012, 09:27

E, δεν την λες και υπερεκτιμημένη...!

Καλή είναι...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Maximus

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τετ 27 Ιουν 2012, 09:33

για να βγει έτσι μάξιμε, πρέπει να χει φάει τρελό μακιγιάζ και λιγουλάκι φώτοσοπ
Άβαταρ μέλους
danirifle

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 27 Ιουν 2012, 09:37

Maximus έγραψε:Ο parolos τόσες φορές σας έχει κάνει την συγκεκριμένη ερώτηση και ξεκαθαρη απάντηση δεν παίρνει...

Στα λόγια και στα φρου φρου και αρωματα, μακρυα και αγαπημένοι, όλοι έχουμε προοδευτικές απόψεις, πατριωτικές, ΠΑΟΚτσήδικες κλπ κλπ...

Ας κάνω μια απόπειρα να απαντήσω για τον εαυτό μου.

Όχι δεν θα πήγαινα να δω την παρέλαση, για τον απλούστατο λόγο ότι δεν πάω σε παρελάσεις. Ούτε στην 25η Μαρτίου, ούτε στην 28η Οκτωβρίου, ούτε στο gay parade, ούτε στην παρέλαση (αν κάνου σύλλογο και παρελάσουν) των straight πουτσαράδων Ελλάδας, ούτε σε καμιά άλλη παρέλαση.
Ούτε παράλληλα, με ενοχλεί η συγκεκριμένη παρέλαση, όπως δεν με ενοχλούν και οι άλλες παρελάσεις, απλά εγώ δεν συμμετέχω. Αν ήθελε το υποτιθέμενο παιδί μου να πάει (κάτι που προφανώς είναι κατάχλωμο να θέλει να κάνει, να προτιμήσει δηλαδή να στέκεται όρθιο επι δυο ώρες περίπου, απ το να πάει να τρέξει και να παίξει και να κάνει ότι γουστάρει αυτό) θα πηγαίνανμε. Ούτε gay θα γινόταν απο μια παρέλαση, ούτε θα κινδύνευε η υγεία του, ούτε τίποτα. Όπως δεν θα αποκτήσει μεγαλύτερη ψωλή απ αυτή που του αναλογεί αν δει μια παρέλαση του συλλόγου των straight πουτσαράδων Ελλάδας και δεν θα βγάλει περισότερες γκόμενες. Το ίδιο δε κι αν είναι κορίτσι, (σύλλογος ατόφιων γυναικών βυζαρούδων Ελλάδας, παράρτημα Β. Ελλάδας). Όπως δεν αποκτάμε εθνική συνείδηση περιμένοντας τις παρελάσεις του Οκτώβρη και του Μάρτη (καθώς η εθνική συνείδηση διαμορφώνεται πολύ πιο πριν καταλάβουμε τι είναι αυτές οι παρελάσεις), έτσι και ένα gay parade δεν σε κάνει ομοφυλόφυλο προφανώς. Αν οποιοδήποτε γκρουπάκι ανθρώπων σέβεται τους συναθρώπους του, ας κάνει όσες παρελάσεις θέλει.
Good managers make good sides. There is no such thing as a side making a manager.
Brian Clough.
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard

Δημοσίευσηαπό Maximus » Τετ 27 Ιουν 2012, 09:39

danirifle έγραψε:για να βγει έτσι μάξιμε, πρέπει να χει φάει τρελό μακιγιάζ και λιγουλάκι φώτοσοπ

Εντάξει, δεν είναι Μόνικα Μπελούτσι, ούτε και Σαρλιζ Θερόν...

...Αλλά δεν θα τρομάξεις αμα την δεις το πρωί! Αυτό ειναι το μόνο σίγουρο...(ελπιζω δηλαδη)

Συνεχίζει και είναι δύο κλάσεις ανώτερη από την γκόμενα-γυναίκα του μέσου Έλληνα... :mrgreen:

edit:

Φυγαμε απο τους gay και συζητάμε για γκόμενες τώρα... Γιατι μας γυρνάς στα παλιά τώρα ρε sick bastard? :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Maximus

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τετ 27 Ιουν 2012, 09:40

ας την δω το πρωί και ας τρομάξω!
Άβαταρ μέλους
danirifle

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 27 Ιουν 2012, 09:43

danirifle έγραψε:για να βγει έτσι μάξιμε, πρέπει να χει φάει τρελό μακιγιάζ και λιγουλάκι φώτοσοπ

+1
Στις φωτο όπως θέλεις βγαίνεις. Σε όσες ταινίες την έχω δει είναι μια οριακά καλή ηθοποιός που κάθεται πάνω στον μυθο που θέλει τις Λατίνες τρομερές ερωμένες κλπ κλπ (αυτό πουλάει πλέον).
Πραγματικά όμορφη είναι η Τουρκάλα Τuba Βüyüküstün που πρωταγωνιστεί στην Τουρκική σειρά "Asi". Χωρίς κολλητά ρούχα, χωρίς να δείχνει μπούστο ή άλλη ποσότητα επιδερμίδας καταφέρνει να αποτελεί αντικείμενο θαυμασμού. Ακόμη και ντυμένη με την παραδοσιακή συντηρητική μαντήλα (που είναι Χριστιανικό έθιμο που το ενέταξε στη συνέχεια ο Μωάμεθ στην θεωρία του περί Μουσουλμανικής θρησκείας) είναι άπαιχτη.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό DC » Τετ 27 Ιουν 2012, 10:04

Ώπα τις ο Απόστολος! Και τούρκικα σήριαλ;;;;

Maximus έγραψε:Εντάξει, δεν είναι Μόνικα Μπελούτσι, ούτε και Σαρλιζ Θερόν...

Κοίτε ρε τον παππού που έχουμε και τα ίδια γούστα .....
Εγώ το είπα: άμα με ρωτήσουν ποια τρία πράγματα θα έπαιρνα σε ένα νησί αν ναυαγούσα, θα ήταν η Σαρλίζ, η Μόνικα και ένα φορτίο βιάγκρα.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 27 Ιουν 2012, 10:18

Τα τηλεοπτικά σήριαλ δεν είναι - συνήθως - του γούστου μου. Ειδικά οι Ελληνικές σειρές μου φαίνονται εκνευριστικές. Προ ετών η γυναίκα μου είχε "κολλήσει" με το Τουρκικό "1001 νύχτες" που το έδειχνε αρχικά το ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ και από κάποια στιγμή και μετά προσπαθούσε να με πείσει να το βλέπω κι εγώ! Ήταν η μουσική του που με άρεσε και έκατσα να το δω.
Μετά από αυτό δεν είδα άλλο.
Μέχρι που εμφανίστηκε η ...Τούμπα!
Έχω ένα κόλλημα με το όνομα αυτό, τι να κάνουμε!
Μ' αρέσει πάντως που δείχνει τις παραδοσιακές αξίες της οκογενειακής ζωής! Καμία σχέση με τους εδώ καλλιτέχνες που κοιτούν πώς να προβάλλουν το άρρωστο, το παρεκκλίνον, το "απαγορευμένο" το σηπτικό!
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό Τρόμος » Τετ 27 Ιουν 2012, 11:02

ΑποστόληςΑ έγραψε:.
Πραγματικά όμορφη είναι η Τουρκάλα Τuba Βüyüküstün που πρωταγωνιστεί στην Τουρκική σειρά "Asi". Χωρίς κολλητά ρούχα, χωρίς να δείχνει μπούστο ή άλλη ποσότητα επιδερμίδας καταφέρνει να αποτελεί αντικείμενο θαυμασμού. Ακόμη και ντυμένη με την παραδοσιακή συντηρητική μαντήλα (που είναι Χριστιανικό έθιμο που το ενέταξε στη συνέχεια ο Μωάμεθ στην θεωρία του περί Μουσουλμανικής θρησκείας) είναι άπαιχτη.

Η μαντίλα και γενικά η απόκρυψη του γυναικείου σώματος είναι εβραϊκή παράδοση που στη συνέχεια πήραν και οι χριστιανοί και οι μουσουλμάνοι.
Τρόμος

Δημοσίευσηαπό GI4NNEN4 » Τετ 27 Ιουν 2012, 11:11

Με τόσα σπυριά, κανονικά θα έπρεπε να τις βάλω στο τόπικ του Δώνη... αλλά... για πες Μάξιμε, ποια από τις 2 θέλεις να σου στείλω αύριο πρωί να σε ξυπνήσουν;

Εικόνα
Εικόνα

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Υ.Γ. Οι γυναίκες μας ΕΙΝΑΙ καλύτερες :D
Alas for those that never sing,
But die with all their music in them!
~Oliver Wendell Holmes
Άβαταρ μέλους
GI4NNEN4

Δημοσίευσηαπό Τρόμος » Τετ 27 Ιουν 2012, 11:17

Η ακμή θεραπεύεται αρκει να τις ακουμπήσω με το μαγικό μου ραβδάκι,εεε με το μαγικό μου μπαστούνι,εεεε με το μαγικό μου φουρνόξυλο,τέλος πάντων με το μαγικό μου κουπί!!!
Τρόμος

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 27 Ιουν 2012, 11:34

Τρόμος έγραψε:Η μαντίλα και γενικά η απόκρυψη του γυναικείου σώματος είναι εβραϊκή παράδοση που στη συνέχεια πήραν και οι χριστιανοί και οι μουσουλμάνοι.

Δεν είναι Εβραϊκή παράδοση. Είναι ο Μωσαϊκός νόμος (ο νόμος του Μωυσέως) τον οποίο συμπλήρωσε ο Ίδιος ο Χριστός, με την κάθοδό Του στη γη.
Ο Μωάμεθ πήρε από τον Χριστιανισμό πολλά στοιχεία τα οποία ενσωμάτωσε στον Μουσουλμανισμό.

Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ

Δημοσίευσηαπό gika » Τετ 27 Ιουν 2012, 11:37

DC έγραψε:
Maximus έγραψε:Εντάξει, δεν είναι Μόνικα Μπελούτσι, ούτε και Σαρλιζ Θερόν...

Κοίτε ρε τον παππού που έχουμε και τα ίδια γούστα .....
Εγώ το είπα: άμα με ρωτήσουν ποια τρία πράγματα θα έπαιρνα σε ένα νησί αν ναυαγούσα, θα ήταν η Σαρλίζ, η Μόνικα και ένα φορτίο βιάγκρα.

Εσείς και άλλα 4 δις άνδρες ανά τον κόσμο.
Άμα πάντως λειτουργήσει η κλωνοποίηση, θα είχε γούστο να κλωνοποιήσουμε από 1 δισεκατομμύριο φορές το τοπ τεν των πιο όμορφων γυναικών και έπειτα να σκοτώσουμε όλες τις άλλες. :D :D

Για την αισθητική μας ρε γαμώτο... 8-)

ΥΓ: Θα αντιμετωπιζόταν έτσι και το θέμα της μοιχείας καθώς και το αντίστοιχο της πορνείας. Αφού όλες ίδιες θα ήταν, ποιος ο λόγος; :opaokara:
Άβαταρ μέλους
gika

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κοινωνικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler