Κοινωνία ώρα μηδέν ΙΙΙ

Re: Κοινωνία ώρα μηδέν ΙΙΙ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ Ιουν 19, 2017 9:42 am

Iλαροτραγική η φάση με τα 20 μαυροντυμένα παιδάκια (να ήταν 15 χρονων; )να φωνάζουν αίσχος μετά από προτροπές 2-3 σαραντάρηδων
Αλλα ντάξει τώρα - auto είναι που λέμε μάχη ιδεών...... :mrgreen:

Σημειωτέον ήμουν αυτόπτης μαρτυρας
elvetos giatros

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Δευτ Ιουν 19, 2017 10:03 am

Όσο τραγικό είναι να υπάρχει κόσμος που να αντιδράει στην σεξουαλικότητα κάποιου (στον κώλο του ο καθένας έχει δικαίωμα να βάζει ΌΤΙ θέλει), ΆΛΛΟ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΟ είναι να το διαφημίζεις με παρέλαση. ΠΟΤΕ μου δεν κατάλαβα τι θα κερδίσεις αν ντυθείς (πχ) με 200 φούτσες/δονητές πάνω σου (υπάρχει φώτο στο web) και βγεις στον δρόμο με καμάρι να το δείξεις και στους άλλους. Δηλαδή αν είσαι μπήχτερμαν πρέπει να βάλεις ένα κολλητό σώβρακο, να μαζέψεις άλλους τόσους Σπαλιαροπαίχτες να βγείτε για μια αντίστοιχη παρέλαση βαρβατίλας???
Καταλήγω στο αυτονόητο --> ο καθένας έχει δικαίωμα να επιλέγει την σεξουαλικότητά του, ΑΛΛΑ το ορθό θα ήταν να το κάνει ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ/ στον χώρο του και να μην το προβάλει στον άλλον δημόσια με παρέλαση ή ότι άλλη φιέστα-event.
ΔΕΝ πρόκειται να κάνω κουβέντα/αντιπαράθεση για το παραπάνω με κανέναν, οπότε μην μπείτε στον κόπο για σούξου μούξου καυγαδάκι. Είναι καθαρά προσωπική γνώμη και ΔΕΝ πρόκειται να μου την αλλάξει κανείς.
Την καλημέρα μου σε όλους! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
hasio_john

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ Ιουν 19, 2017 10:17 am

η λογική της παρελασης αγαπητέ Γιάννη είναι η εξης
τόσα χρονια οι άνθρωποι αυτοί έπρεπε να κρύβουν τη σεξουαλικότητα τους
τώρα είναι καιρός η κοινωνία να αντιληφθεί ότι κι αυτοί υπάρχουν και είναι άνθρωποι σαν κι εμάς
και για να το συλλάβει auto μετά από μερικά εκατομμύρια χρονια ανωμαλίας χρειάζεται και λίγο ταρατατζουμ...:mrgreen:
elvetos giatros

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ Ιουν 19, 2017 11:35 am

εμας ρε χασιο δε μας στερησε ποτε κανεις τιποτα.τα τελευταια χρονια αρχισαν να τους αναγνωριζονται σιγα σιγα τα δικαιωατα.θα ερθει η εποχη που θα συμφωνησω μαζι σου για το νοημα των παρελασεων.προς το παρον ακομα διεκδικουν καποια πραγματα ακομα.δε θα μπω σε αναλυση γιατι δε θες.
εδω πριν 40-50 χρονια δεν ειχαν δικαιωμα ψηφου οι γυναικες.ε ολα αυτα κοποις κτωνται.θελουν κ εναν σαματα.
Άβαταρ μέλους
barlow4

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ Ιουν 19, 2017 11:45 am

ψηφίζουν οι γυναίκες;;;;;;;;;;;;;;;;;
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Δευτ Ιουν 19, 2017 12:01 pm

Τα παίρνουν χοντρά για να κάνουν αυτές τις παρελάσεις... Μην ακούω χαζά τωρα για δικαιώματα :lol: :lol:
Και δεν έχει σχεση με την σεξουαλικη τους προτίμηση αυτο το καρακιτσαριο που παρελαύνει...
Άβαταρ μέλους
paoki19

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ Ιουν 19, 2017 12:06 pm

Ξέρεις πόσα δίνουν;
Να κατεβώ κι εγώ αν είναι στην επόμενη
32 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ

Εγώ έχω δει τον ΠΑΟΚ πρωταθλητή.

Good managers make good sides. There is no such thing as a side making a manager.
Brian Clough.
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ Ιουν 19, 2017 1:14 pm

paoki19 έγραψε:Τα παίρνουν χοντρά για να κάνουν αυτές τις παρελάσεις... Μην ακούω χαζά τωρα για δικαιώματα :lol: :lol:
Και δεν έχει σχεση με την σεξουαλικη τους προτίμηση αυτο το καρακιτσαριο που παρελαύνει...

ακομα κ ετσι να ειναι.εσενα γιατι σε κοφτει να ειναι μονο αυτοι τιμιοι.
πραγματικα δεν καταλαβαινω την πρεμουρα σου.τι εχεις να φοβηθεις απο την υπαρξη τους κ απο τις διεκδικησεις τους κ απο το κιτσαριο τους στην τελικη.ενα απογευμα ειναι μια φορα το χρονο που στην τελικη γινεται και καταναλωση και αναζωογονουνται οικονομικα δυο τρεις δρομοι.
Άβαταρ μέλους
barlow4

Δημοσίευσηαπό flash4 » Δευτ Ιουν 19, 2017 1:19 pm

Προφανώς και πέφτει χρήμα. Δεν ξύπνησαν μια μέρα και είπαν ας κάνουμε κάθε χρόνο παρέλαση. Έχουν και εσωτερικές κόντρες κι έκαναν 2 φέτος. Η ουσία είναι ότι δεν αποτελεί διαμαρτυρία αλλά ένα καλά οργανωμένο πανηγυράκι, με σκοπό να γίνει ντόρος και να τραβηχτεί η προσοχή του κόσμου (κέντρο πόλης, καρναβαλίστικη αμφίεση κτλ). Τώρα για το τι πραγματικά διεκδικούν και αν νιώθουν καταπίεση οι συγκεκριμένοι είναι μεγάλη κουβέντα. Φυσικά αντιδράσεις δε χρειάζονται, απλά απαξίωση.
flash4

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ Ιουν 19, 2017 4:19 pm

Που ρε παιδιά, υπάρχουν τίποτα επιτροπές να γραφτούμε άμα είναι.
Το μεροκάματο είναι δύσκολο κι ένα εξτραδάκι δεν χαλάει κανένα

Good managers make good sides. There is no such thing as a side making a manager.
Brian Clough.
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard

Δημοσίευσηαπό apple64 » Δευτ Ιουν 19, 2017 4:24 pm

Τελικά θα μας ενημερώσει κάποιος πόσα παίρνουν; Υπάρχει πουθενά τιμοκατάλογος; :lol:
apple64

Δημοσίευσηαπό nothu » Δευτ Ιουν 19, 2017 4:27 pm

Αναλογα με το ποσο ξεβρακωτος εισαι.
Άβαταρ μέλους
nothu

Δημοσίευσηαπό RoMaN » Δευτ Ιουν 19, 2017 4:46 pm

Στις γυμνές ποδηλατοδρομίες δηλαδή χέζονται στο τάληρο;
Άβαταρ μέλους
RoMaN
Moderator

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ Ιουν 19, 2017 4:56 pm

Αν είναι έτσι βγαίνω μόνο με τα παπούτσια κι ένα καπέλο για τον ήλιο :mrgreen:
(ότι θα με πλήρωναν για να βγω έτσι, ούτε που το χα φανταστεί. Είδες το paokmania σου ανοίγει τα μάτια). :lol:
Τελευταία επεξεργασία από Sick Bastard και Δευτ Ιουν 19, 2017 4:56 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

Brian Clough.
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κοινωνικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler