Pro Evolution Soccer

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό DC » Παρ 03 Φεβ 2012, 21:00

Με όλο το θάρρος ...
Έχω πάρει στην κόρη μου PS3 (πέρυσι που ήμουν πλούσιος :lol: ) και με ζητάει PES ή FIFA.
Παίζουνε πουθενά φθηνά μεταχειρισμένα και ας είναι και λίγο παλιότερα; Δεν είμαστε για 50άρια αι 60άρια.
Και δώρο να είναι δεν θα κάνω τον δύσκολο. 8-)
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό Τρόμος » Παρ 03 Φεβ 2012, 21:14

Δε ξέρω που μένεις DC εγώ που μένω Γιάννενα βρίσκω στα Public !
Τρόμος
 
Δημοσιεύσεις: 3798
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 13:57
Τοποθεσία: Παγουριστάν

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό xlebouras » Παρ 03 Φεβ 2012, 21:46

Parolos έγραψε:Xlebouras είναι βαρύ το patch?
Εννοώ απαιτεί μεσαία γραφικά για τα γήπεδα κλπ??
Γιατί η "τοστιέρα" μου παίζει το pro στα χαμηλά γραφηκά μόνο.

Όχι δεν είναι βαρύ.
Είναι υπερπλήρες όπως διαβάζετε και από τα περιεχόμενα.
Στο forum θα βρείτε και λύσεις για τις απορίες σας.
ΚΑΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΗΣ ΕΠΟ,ΤΟΥ ΠΟΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΥΣ ΤΗΣ ΧΑΒΟΥΖΑΣ
Άβαταρ μέλους
xlebouras
 
Δημοσιεύσεις: 2078
Εγγραφή: Παρ 12 Μαρ 2010, 16:32
Τοποθεσία: Καππαδοκία/Αϊβαλί/Σμύρνη

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό Sladjan Spasić » Παρ 03 Φεβ 2012, 21:59

DC έγραψε:Με όλο το θάρρος ...
Έχω πάρει στην κόρη μου PS3 (πέρυσι που ήμουν πλούσιος :lol: ) και με ζητάει PES ή FIFA.
Παίζουνε πουθενά φθηνά μεταχειρισμένα και ας είναι και λίγο παλιότερα; Δεν είμαστε για 50άρια αι 60άρια.
Και δώρο να είναι δεν θα κάνω τον δύσκολο. 8-)


Στα Seven Spots ψάξε ή γενικά σε Video Clubs.Λογικά θα βρεις.
Άβαταρ μέλους
Sladjan Spasić
 
Δημοσιεύσεις: 436
Εγγραφή: Πέμ 14 Απρ 2011, 03:26

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό DC » Παρ 03 Φεβ 2012, 22:04

Τρόμος έγραψε:Δε ξέρω που μένεις DC εγώ που μένω Γιάννενα βρίσκω στα Public !

Θεσ/νίκη αλλά θα δοκιμάσω την τύχη μου στα seven που είπε και ο από πάνω. Κάθε μέρα εκεί είμαι.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό thodoris31 » Παρ 03 Φεβ 2012, 22:13

online γινετε μονο με το αυθεντικο?

αν υπαρχει αλλος τροπος μπορει παρακαλω καποιος να τον αναφερει!?

:pano:
ΠΑΟΚ Είσαι ρε!
Άβαταρ μέλους
thodoris31
 
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Κυρ 05 Ιούλ 2009, 15:51
Τοποθεσία: Καμποτζη

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό Parolos » Παρ 03 Φεβ 2012, 22:38

DC έγραψε:Με όλο το θάρρος ...
Έχω πάρει στην κόρη μου PS3 (πέρυσι που ήμουν πλούσιος :lol: ) και με ζητάει PES ή FIFA.
Παίζουνε πουθενά φθηνά μεταχειρισμένα και ας είναι και λίγο παλιότερα; Δεν είμαστε για 50άρια αι 60άρια.
Και δώρο να είναι δεν θα κάνω τον δύσκολο. 8-)


Λογικά στα video club θα το βρεις φθηνα αν πουλανε κανα μεταχειρισμένο.

Πάντως αφού έχεις το PS3 πάνε πάρε το move να την βρίσκεις με όλη την οικογένεια. Τα σπάει.. κι έχει πολύ καλά παιχνίδια.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6013
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό DC » Παρ 03 Φεβ 2012, 23:06

Δεν υπάρχει χρόνος παρόλε. Έχουμε και το wii και το στεπ του και τα όλα του ....
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό adamroxas » Παρ 03 Φεβ 2012, 23:15

DC έγραψε:Με όλο το θάρρος ...
Έχω πάρει στην κόρη μου PS3 (πέρυσι που ήμουν πλούσιος :lol: ) και με ζητάει PES ή FIFA.
Παίζουνε πουθενά φθηνά μεταχειρισμένα και ας είναι και λίγο παλιότερα; Δεν είμαστε για 50άρια αι 60άρια.
Και δώρο να είναι δεν θα κάνω τον δύσκολο. 8-)



Εγω φετος πηρα το pro το 2011 20 ευρω και αυθεντικο απο τα μουλτιραμα
"Δεν πιστεύω τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ελεύθερος"
Άβαταρ μέλους
adamroxas
 
Δημοσιεύσεις: 1268
Εγγραφή: Τρί 08 Δεκ 2009, 12:26

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό gika » Σάβ 04 Φεβ 2012, 23:59

Παιδιά για το PS3 έχει βγει κάποιας μορφής chipάκι όπως για τα άλλα τα πλέι;;
Απαντήστε με ναι ή όχι, ή ακόμα καλύτερα μέσω πμ, για να μην τρέχουμε... :opaokara:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Δευτ 06 Φεβ 2012, 12:04

adamroxas έγραψε:
DC έγραψε:Με όλο το θάρρος ...
Έχω πάρει στην κόρη μου PS3 (πέρυσι που ήμουν πλούσιος :lol: ) και με ζητάει PES ή FIFA.
Παίζουνε πουθενά φθηνά μεταχειρισμένα και ας είναι και λίγο παλιότερα; Δεν είμαστε για 50άρια αι 60άρια.
Και δώρο να είναι δεν θα κάνω τον δύσκολο. 8-)



Εγω φετος πηρα το pro το 2011 20 ευρω και αυθεντικο απο τα μουλτιραμα



aderfe mou D.C mporis na to paris meso e-bay arketa pio fthina.....des link parakato einai simantika fthinotero apo kanoniko magazi idika elliniko.....
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R4 ... Categories
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Δευτ 06 Φεβ 2012, 12:09

gika έγραψε:Παιδιά για το PS3 έχει βγει κάποιας μορφής chipάκι όπως για τα άλλα τα πλέι;;
Απαντήστε με ναι ή όχι, ή ακόμα καλύτερα μέσω πμ, για να μην τρέχουμε... :opaokara:
to


Chipaki..apo oso ksero den pezi gia to ps3....apla kanis ena programataki enkatastasi sto ps3 kai litourgi opos paliotera me to chip....tora gia to pou to briskis afto to arxio tha se enimeroso se merikes meres tha iparxoun kai odigies gia to pos to kanoume enkatastasi
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Δευτ 06 Φεβ 2012, 12:14

thodoris31 έγραψε:online γινετε μονο με το αυθεντικο?

αν υπαρχει αλλος τροπος μπορει παρακαλω καποιος να τον αναφερει!?

:pano:


Thodara katarxin milame gia ps3 ; i gia pc; .....an milame gia p.c ginete kai tha sas doso odigies se merikes meres gia to pos ginete ....ligo ipomoni kai tha anebaso diafora kaloudia gia to pro opos gia paradigma ollo to pach tou wehellas 2012 ....
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Δευτ 06 Φεβ 2012, 12:19

Alekakius έγραψε:
gika έγραψε:Παιδιά για το PS3 έχει βγει κάποιας μορφής chipάκι όπως για τα άλλα τα πλέι;;
Απαντήστε με ναι ή όχι, ή ακόμα καλύτερα μέσω πμ, για να μην τρέχουμε... :opaokara:
to


Chipaki..apo oso ksero den pezi gia to ps3....apla kanis ena programataki enkatastasi sto ps3 kai litourgi opos paliotera me to chip....tora gia to pou to briskis afto to arxio tha se enimeroso se merikes meres tha iparxoun kai odigies gia to pos to kanoume enkatastasi



Ναι ρε φίλε υπάρχει, υπάρχει όμως και ένα νέο πρόγραμμα, που δυστυχώς δεν έχει βγει ακόμα σε τορρεντ και απλά αντιγράφει σε blue ray disk οποιοδήποτε iso για PS3 και το PS3 το παίζει!

ΌΧΙ ΡΕ ΠΡΟ ΓΙΑ ΠΣ! Έχει θέμα με την VRAM (VIDEO MEMORY) και θέλει αύξηση από το BIOS! Και σε πολλά laptop kai pc δεν υπάρχει δυνατότητα αύξησης από κει και εύκολα.

Όσοι με PC πάρτε FIFA 12. ΑΝΕΠΙΦΫΛΑΚΤΑ!
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Pro Evolution Soccer

Δημοσίευσηαπό Alekakius » Δευτ 06 Φεβ 2012, 12:42

baneprelevic361 έγραψε:
Alekakius έγραψε:
gika έγραψε:Παιδιά για το PS3 έχει βγει κάποιας μορφής chipάκι όπως για τα άλλα τα πλέι;;
Απαντήστε με ναι ή όχι, ή ακόμα καλύτερα μέσω πμ, για να μην τρέχουμε... :opaokara:
to


Chipaki..apo oso ksero den pezi gia to ps3....apla kanis ena programataki enkatastasi sto ps3 kai litourgi opos paliotera me to chip....tora gia to pou to briskis afto to arxio tha se enimeroso se merikes meres tha iparxoun kai odigies gia to pos to kanoume enkatastasi



Ναι ρε φίλε υπάρχει, υπάρχει όμως και ένα νέο πρόγραμμα, που δυστυχώς δεν έχει βγει ακόμα σε τορρεντ και απλά αντιγράφει σε blue ray disk οποιοδήποτε iso για PS3 και το PS3 το παίζει!

ΌΧΙ ΡΕ ΠΡΟ ΓΙΑ ΠΣ! Έχει θέμα με την VRAM (VIDEO MEMORY) και θέλει αύξηση από το BIOS! Και σε πολλά laptop kai pc δεν υπάρχει δυνατότητα αύξησης από κει και εύκολα.

Όσοι με PC πάρτε FIFA 12. ΑΝΕΠΙΦΫΛΑΚΤΑ!



sostos o bane ....tora afto pou les gia pro kai p.c ontos etsi exoun ta pragmata distixos olles oi teleftees ekdosis ton rpo gia p.c einai para polli apetetikes kai to ksekolonoun to mixanima ektos kai an exoume mixanima pou na gmami kai na derni kiriolektika omos.....tora gia to fifa den ksero giati den to exo peksi alla ontos exo akousi polli kalla sxolia alla den mporoume ne parablepoume kai to gegonos oti piarxoun kai oi monimos atherapeftoi...aderfe bane silego pragmatakia gia to pro kai gia ps3 kai gia pc kai tha ta kano olla ena torrent pou tha mporoume na katebasoume xoris na taleporoumaste me rapid share ka paraplisia ....se merikes meres pistebo na ta exo sinketrosi olla.
Άβαταρ μέλους
Alekakius
 
Δημοσιεύσεις: 807
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:21

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο pc games

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης