Τραγούδια που μας θυμίζουν ΠΑΟΚ

Re: Τραγούδια που μας θυμίζουν ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τρί Δεκ 05, 2017 4:33 pm

Θα ήθελα σε αυτό το topic να με βάλετε "παραγγελιές" για το ραδιόφωνο. Τραγούδια που θα θέλατε να ακούτε ως χαλιά στα pre-game, ή στα ημίχρονα κτλ...

Υπάρχει κανείς που έχει θέμα με τα ΠΑΟΚτσήδικα που βάζω;; Βάζω κυρίως παλιά και κάποια παλιά δυσεύρετα.. Τα συνθήματα τα ψιλοαποφεύγω, ειδικά αυτά με βρισίδια. Γενικά πάντως δεν είναι εύηχα και εκεί που μιλάω εγώ, είναι άσχημο ξαφνικά να χαλάσει ηχείο από κραυγές (το έχω πάθει).
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

Το PAOKmania ψηφίζει τους δικούς του All Stars!
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Δημοσίευσηαπό Ζαντός » Τετ Δεκ 06, 2017 1:21 pm

Κρατώ ψηλά το topic.
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ - ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ

Το PAOKmania ψηφίζει τους δικούς του All Stars!
Άβαταρ μέλους
Ζαντός

Re:

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ Δεκ 06, 2017 2:20 pm

Δε πιστεύω να υπάρχει τραγούδι που να θυμίζει πιο πολύ Π.Α.Ο.Κ.
απ' ότι το " Ένα όμορφο αμάξι με δυο άλογα" με τον Γρ. Μπιθικώτση...

+ 1926... :pano:
Λατρεμένο μου "από παιδί μικρό", απ το 1976 και το πρώτο πανάξιο Πρωτάθλημα μας της αρμάδας του Λόραντ...

Οπως κι ο τραγουδιστής και συνονόματος μου "Sir Μπιθί", ο ερμηνευτής της "Ρωμιοσύνης", σε στίχους Γιάννη Ρίτσου και μουσική Μίκη Θεοδωράκη, η οποία μου θυμίζει κι αυτή πολύ, μα πάρα πολύ, Π.Α.Ο.Κ.!!!! ;)
Εδώ σε μια εκτέλεση απ την Μαρία Δημητριάδη...Όπου "Ρωμιοσύνη" βάλτε Π.Α.Ο.Κ.άρα και...ανατριχίλα... :shock:

Όπου "το θεριό" βάλτε το χαβουζοβοθρολιμανίσιο προτεκτοράτο του ΠΟΚ και των υποκαταστημάτων του... :evil:
:pano:
Επίσης, επειδή ο μπιζίμ Π.Α.Ο.Κ. ήταν, είναι και θέλουμε να συνεχίσει να είναι για πάντα ΛΕΒΕΝΤΗΣ...αυτό:

:nairepaok:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ Δεκ 09, 2017 1:02 pm

Απάντηση στον Ζαντό απ το topic PAOKheads & Metalheads...
"Black Dog" ... Led Zeppelin...

...και στον φετινό δρόμο για "το σεντόνι με τα αστέρια"...
"Highway Star" ... Deep purple...

:nairepaok:
Π.αλεύω ασταμάτηταΑ.ντιστέκομαι στην αδικίαΟ.νειρεύομαι με υπομονήΚ.ατακτώ πάντα τίμια
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή!!!!
Σήφη,"οπαδέ του Π.Α.Ο.Κ.", έφυγες νωρίς στις 16/2/2016...σε τιμάω αδερφέ μου, καλή αντάμωση!!!!
Άβαταρ μέλους
goran 64

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Μουσική

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

metin2 pvp metin2 pvp serverler mt2 pvp metin2 pvp silkroad pvp knight pvp metin2 pvp serverler pvp serverler