Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Γενική συζήτηση για όλα τα θέματα που αφορούν την ομάδα νέων...

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό The_DutchMan2010 » Δευτ 13 Σεπ 2010, 21:02

Lord_GayrosSlayer έγραψε:Όλοι το ευχόμαστε αδερφέ..
Να μείνει και να διαπρέψει.. :pano:


θα μεινει αδερφε....κατι παραπανω ξερουμε.γι αυτο και το εγραψα

οταν ηταν μικρος μου ειχε πε: Μια μερα εγω θα παιξω στον ΠΑΟΚ!!!!για μια στιγμη γελασα...πρεπει να το πω

Τωρα ομως με εχει αποστομωσει κ δν εχω χασει αγωνα του

Το παλικαρι ειναι ΠΑΟΚτσης λεμε!!!
The_DutchMan2010
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευτ 13 Σεπ 2010, 20:23

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό elvetos » Δευτ 13 Σεπ 2010, 21:29

Εδώ που τα λέμε με όνομα Δημήτρης Κωνσταντινίδης του Αβραάμ μόνο στον ΠΑΟΚ, τον Απ. Καλαμαριάς, άντε και στον... Ποντιακό Ν. Σάντας μπορεί να παίξει.
elvetos
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Πέμ 24 Απρ 2008, 00:04

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Photis » Δευτ 13 Σεπ 2010, 21:33

Ποιος είναι αυτός ρε παιδιά????
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 13 Σεπ 2010, 21:37

ειχε παιξει στο φιλικο με παρυιζαν σαν δεξι μπακ......

μεχρι να δω παικτη στην 18αδα και να παιρνει χρονο συμμετοχης.....κραταω μικρο καλαθι....μακαρι να βγει
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Photis » Δευτ 13 Σεπ 2010, 21:38

Έχει επαγγελματικό συμβόλαιο???Έδειξε τίποτα?
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 13 Σεπ 2010, 21:42

δεν επαιξε πολυ αν θυμαμαι καλα 1 2 προωθησεις εκανε...οχι κτ ιδιαιτερο δλδ...θα δουμε...για συμβολαιο δεν ξερω αλλα νομιζω ειναι αρκετα μικρος ...
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό The_DutchMan2010 » Δευτ 13 Σεπ 2010, 21:53

elvetos έγραψε:Εδώ που τα λέμε με όνομα Δημήτρης Κωνσταντινίδης του Αβραάμ μόνο στον ΠΑΟΚ, τον Απ. Καλαμαριάς, άντε και στον... Ποντιακό Ν. Σάντας μπορεί να παίξει.

Photis έγραψε:Έχει επαγγελματικό συμβόλαιο???Έδειξε τίποτα?
:pano:


16 χρονων και επαιξε 20 λεπτα με την Παρτιζαν.δν εχω δει παντως καποιον αλλο 16χρονο να παιζει με την πρωτη ομαδα του ΠΑΟΚ.αν κανω λαθος διορθωστε με...

Δευτερος αρχηγος της εθνικης Παιδων...
The_DutchMan2010
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευτ 13 Σεπ 2010, 20:23

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό SOFIA » Δευτ 08 Αύγ 2011, 13:10

:) enas xronos apo to filiko me partizan! Na eisai panta geros kai ola tha pane kala..
SOFIA
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τετ 03 Φεβ 2010, 18:56

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Federacion » Τετ 10 Αύγ 2011, 12:07

ρε σεις φωτογραφία κ βασικά στοιχεία: ύψος, θέση κτλ...
τσαμπα τόπικ αλλοιως είναι για φίλους κ συγγενεις.

κατα τ΄αλλα δεξι μπακ μαλλον θα ψαχνουμε μεχρι να μεγαλώσεις απ ότι φαίνεται.
εκεί που μας χρωστούσανε μας παίρνουν και το βόδι.
Άβαταρ μέλους
Federacion
 
Δημοσιεύσεις: 1682
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 09:53

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τετ 10 Αύγ 2011, 12:17

φωτο εβαλα στο πρωτο ποστ...

υψος 1,73 και 63 κιλα...περισυ συνολικα 25 συμμετοχες(22 βασικος) με 2 γκολ απο στημενα και 5 ασσιστ...

σου φτανουν?? :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό Federacion » Τετ 10 Αύγ 2011, 12:30

μιλ μερσι μισιε Σεραφείμ.

σα να λέμε κοντός κ αδύνατος.
δε πειράζει όμως μικρός είναι μακάρι να αξιοποιηθέι.
γενικα η ελλάδα αν βγάζει κατι αξιόλογο σε ποδοσφαιριστές (λέμε τωρα..)
τους βγάζει απο τα αμυντικά χαφ κ πίσω κ σε εκδοση προς το ψηλος κ σφίχτης.
εκεί που μας χρωστούσανε μας παίρνουν και το βόδι.
Άβαταρ μέλους
Federacion
 
Δημοσιεύσεις: 1682
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 09:53

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό SOFIA » Πέμ 11 Αύγ 2011, 07:50

shmera h B feygei gia ollandia! kalh epityxia sto toyrnoya se ola ta paidia!!!Doste ta ola!!!Dhmhtrh gera! Pame gia na ta dosoyme ola opos panta alloste!
Τελευταία επεξεργασία από moican4 και Πέμ 11 Αύγ 2011, 09:52, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Αιτία: ΕΛΛΗΝΙΚΑ σε παρακαλω την επομενη φορα, οχι greeklish..
SOFIA
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τετ 03 Φεβ 2010, 18:56

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό SOFIA » Δευτ 07 Νοέμ 2011, 12:49

Αρχική / Ποδόσφαιρο / Ομάδα Νέων / "Να μπούμε σαν ΠΑΟΚ από το πρώτο λεπτό"
"Να μπούμε σαν ΠΑΟΚ από το πρώτο λεπτό"
Ποδόσφαιρο, Ομάδα Νέων 30 Οκτ. 2011 20:40 - Από Βαγγέλης Χατζηγεωργούδης

Ένας εκ των πρωταγωνιστών στη νίκη της Κ20 του "Δικεφάλου" επί της αντίστοιχης του Παναθηναϊκού, Δημήτρης Κωνσταντινίδης, μίλησε στο olaPAOK.gr για την επιτυχία των "ασπρόμαυρων" απέναντι στους "πράσινους", αναφέρθηκε στις εμπειρίες που αποκομίζει από τις προπονήσεις με τη μεγάλη ομάδα και στο ερχόμενο ντέρμπι με τον Άρη. Που αφιέρωσε το πρώτο τέρμα που σημείωσε

4 σχόλια Σχολιάστε 4σχόλιο
Η ομάδα Κ20 του ΠΑΟΚ το Σάββατο (29/10) πέτυχε σημαντική νίκη με σκορ 6-0 επί της αντίστοιχης του Παναθηναϊκού. Ένας από τους μεγάλους πρωταγωνιστές της επιτυχίας, ο Δημήτρης Κωνσταντινίδης, ο οποίος σημείωσε δύο γκολ απέναντι στους "πράσινους" μίλησε στο olaPAOK.gr.

Ο νεαρός αναφέρθηκε στη μεγάλη νίκη, στις εμπειρίες που έχουν αποκομίσει οι παίκτες της Β' ομάδας χάρη στις προπονήσεις που πραγματοποιούν με την πρώτη ομάδα, στο ερχόμενο ντέρμπι με τον Άρη και τη θέση του δεξιού χαφ που αγωνίστηκε στο ματς με τον Παναθηναϊκό, μια θέση άγνωστη για τον ίδιο, καθώς είναι μπακ.

-Δημήτρη, πέτυχες δύο γκολ, ο ΠΑΟΚ έκανε εκπληκτική εμφάνιση και ήρθε η νίκη με σκορ 6-0 επί του Παναθηναϊκού. Ποια είναι τα συναισθήματα σου;

"Είμαι χαρούμενος γιατί η ομάδα μου πήρε μια μεγάλη και δίκαιη νίκη. Φυσικά, είμαι διπλά χαρούμενος, καθώς κατάφερα με τα δύο γκολ που πέτυχα να συμβάλλω και εγώ σε αυτήν την επιτυχία και να βοηθήσω τον ΠΑΟΚ να πάρει τη νίκη απέναντι στον Παναθηναϊκό".

-Αγωνίστηκες σε μια άγνωστη θέση για εσένα, αυτή του δεξιού χαφ, ενώ σε είχαμε συνηθίσει μπακ. Είδαμε, όμως, ότι ανταποκρίθηκες.

" Ότι θα αγωνιστώ σε αυτήν τη θέση, μου το είχε πει ο προπονητής μου μία μέρα πριν το ματς. Σίγουρα, όταν αγωνίζεσαι σε μια άγνωστη θέση, σε ένα ντέρμπι κιόλας είναι λίγο δύσκολο, απ' ότι να αγωνίζεσαι στη φυσική σου θέση. Πιστεύω ότι ανταποκρίθηκα στις απαιτήσεις, όμως, αυτό που θέλω πάνω απ' όλα είναι να βοηθάω την ομάδα μου να φτάνει στη νίκη, από ποια θέση και αν μου ζητηθεί να αγωνιστώ".

-Οι προπονήσεις με τη μεγάλη ομάδα, πιστεύεις ότι έχουν συμβάλλει στην εικόνα που παρουσιάζει η φετινή Κ20;

"Πιστεύω πως σίγουρα έχουν βοηθήσει και οι προπονήσεις, αλλά και τα φιλικά που έχουμε παίξει. Όταν καλείσαι να αγωνιστείς με την πρώτη ομάδα, είτε για προπονήσεις, είτε για κάποιο φιλικό και πηγαίνεις καλά, σίγουρα μετά την Κ20 έχεις άλλη ψυχολογία και είσαι πιο σίγουρος για τον εαυτό σου".

-Τώρα, έχετε μπροστά σας το ντέρμπι με τον Άρη. Πως το αντιμετωπίζετε και αν μπορείς να κάνεις μια πρόβλεψη;

"Δύσκολα να κάνεις πρόβλεψη σε ένα ντέρμπι και ειδικά ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και στον Άρη. Όποιος έχει ψυχή και δείξει ότι θέλει αυτό το ματς πιστεύω πως θα κερδίσει. Εμείς αυτό που έχουμε να κάνουμε είναι να μπούμε μέσα σαν ΠΑΟΚ από το πρώτο λεπτό και να τα δώσουμε όλα, όπως και με τον Παναθηναϊκό".

Στο τέλος της συνέντευξης ο Κωνσταντινίδης απέδειξε ότι πάνω απ' όλα μετράει η ανθρώπινη ζωή. Μας αποκάλυψε, ότι το πρώτο γκολ που σημείωσε το αφιερώνει σε ένα δικό του άνθρωπο που είναι στο νοσοκομείο ελπίζοντας με αυτό τον τρόπο να του δώσει δύναμη και να αναρρώσει.
SOFIA
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τετ 03 Φεβ 2010, 18:56

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό SOFIA » Τρί 07 Φεβ 2012, 21:30

Εθνική Νέων (U-18): Ελλάδα-Γαλλία 3-2
Με σκορ 3-2 επικράτησε η Εθνική Νέων (U-18) της αντίστοιχης ομάδας της Γαλλίας, σε φιλική αναμέτρηση που διεξήχθη στο Δημοτικό Στάδιο Ιεράπετρας. Η Ελλάδα, αν και μέχρι το 49΄ βρισκόταν πίσω στο σκορ με 0-2, κατάφερε χάρη στα

ΓΚΟΛ ΤΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΣΤΟ 53"

Ιωαννίδη (87΄) και Σουνά (90΄+1) να πετύχει την ανατροπή και να κατακτήσει τη νίκη.
SOFIA
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τετ 03 Φεβ 2010, 18:56

Re: Δημήτρης Κωνσταντινίδης

Δημοσίευσηαπό CHRISTAKIS » Τρί 07 Φεβ 2012, 22:24

Πολυ καλος ο Κωνσταντινίδης σήμερα... Τον είδα απο κοντα,μιας και είμαι απο Ιεράπετρα... Αποτελεί μέλλον για τον ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
CHRISTAKIS
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 17:24
Τοποθεσία: Ιεράπετρα Κρητης

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ομάδα Νέων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: paok57th και 1 επισκέπτης