Καβάλα - Π.Α.Ο.Κ. 20/4 17:00

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Α1 και όλων των παρελλειπομένων...

Re: Καβάλα - Π.Α.Ο.Κ. 20/4 17:00

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 21 Απρ 2011, 17:07

Με ειδες καπου να διαφωνω σε ολα οσα λες?
Αστο ομως σου λεω δεν ειναι για τωρα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Καβάλα - Π.Α.Ο.Κ. 20/4 17:00

Δημοσίευσηαπό kostasff » Πέμ 21 Απρ 2011, 17:13

για μένα δεν έχει "ώρα" για Μπάνε αλλά τέλος πάντων. Ότι πεις... :mrgreen:
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: Καβάλα - Π.Α.Ο.Κ. 20/4 17:00

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Πέμ 21 Απρ 2011, 19:17

Δίκιο έχεις ρε Κώστα και ο Κορίνθιος συμφωνεί απλώς αυτή τη στιγμή είναι τόσο πρωτόγνωρη η ευφορία από την τρίτη θέση και από την ύπαρξη στόχων σε play off μετά από τόσα χρόνια, που όλίγον τι επιλέγω προσωρινά (όπως ο Κορίνθιος αν αντιλήφθηκα ορθώς) να πέσουμε με τα μούτρα στο γλυκό και να μην ασχοληθούμε (επαναλαμβάνω προσωρινά) με το αν θα έχουμε ψωμί στο τραπέζι μετά.
Τα χρέη είναι μια μόνιμη αόρατη θηλιά.
Ο Μιλτιάδης μάλιστα, στην αρχή της χρονιάς, δήλωσε με περηφάνια πως πέρσι επιτεύχθηκε η μικρότερη αύξηση χρεών τα τελευταία χρόνια ( :shock: :shock: ).
Προσωπικά, ακόμη και αν βγούμε τρίτοι η οπαδική χαρά και ικανοποίησή μου δεν πρόκειται να αμβλύνουν στο ελάχιστο τον προβληματισμό μου για το μέλλον.
Δε μου φαντάζει μακρινό να πούμε ότι "καλά όλα αυτά, αλλά δεν αντέχουμε την Ευρωλίγκα, γενικά δεν τσουλάει το κάρο, κολλήσαμε στη λάσπη".
Αν τυχόν έρθει η τρίτη θέση πρέπει να είναι εφαλτήριο για ριζική αναδιοργάνωση και συστράτευση.
Ας μην είναι πάντοτε ο πάτος το σύνθημα για ανάκαμψη, ας είναι μία φορά και η κορυφή (με τα τωρινά δεδομένα, η τρίτη θέση είναι η κορυφή).
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Α1 2010-2011

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης