P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του Ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ αλλά και γενική συζήτηση περί της Ευρωπαϊκής πορείας του ΠΑΟΚ στο παρελθόν.

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό ABALAEA2 » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:24

thief έγραψε:Τέτοια Ευρωπαική πορεία με τέτοιες νίκες και εμφανίσεις μαζεμένες (Φενερ, Αγιαξ, Διναμό, Βιγιαρεάλ) δεν θυμάμαι... Είμαστε τυχεροί που τα ζούμε και ας πάψουμε να υποτιμάμαι ότι γίνεται σε αυτή την ομάδα..!!

+++++++++++++++++++++++++++++
Άβαταρ μέλους
ABALAEA2
 
Δημοσιεύσεις: 939
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2008, 20:14
Τοποθεσία: Gerakas Attika

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό lefis » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:26

πείτε με όπως θέλετε,πείτε με γκρινιάρη αλλά με τους στόκους που πετάξανε την κροτίδα και το μπουκάλι στο κόρνερ θα γίνει κάποτε κάτι?φτάνει ρε γαμώτο μου. και άντε ο στόκος που τα πέταξε οι άλλοι δίπλα του γιατί δεν τον τσουβάλιασαν?αν ο επόπτης επικαλούνταν πρόβλημα με την ακοή του και σταματούσε ο αγώνας τι θα λέγαμε ?
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:27

++
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό DC » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:28

ABOLEYTOI έγραψε:Είμαι κατά της βίας, αλλά αυτός που έριξε την κροτίδα στον επόπτη που δεν είδε το φάουλ (ή είδε φάουλ που δεν ήταν;) καλά του έκανε.


Λυπάμαι και ντρέπομαι που διαβάζω κάτι τέτοιο. Πραγματικά.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό lefis » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:31

ABOLEYTOI έγραψε:Είμαι κατά της βίας, αλλά αυτός που έριξε την κροτίδα στον επόπτη που δεν είδε το φάουλ (ή είδε φάουλ που δεν ήταν;) καλά του έκανε.


πες μου οτι κάνεις πλάκα.....
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό jrousis » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:31

ABOLEYTOI έγραψε:Μόλις γύρισα από την Τούμπα.
Είμαι κατά της βίας, αλλά αυτός που έριξε την κροτίδα στον επόπτη που δεν είδε το φάουλ (ή είδε φάουλ που δεν ήταν;) καλά του έκανε.
Να σημειώσω ότι κανείς φίλαθλος, σεκιούριτι ή ball boy δε φώναξε στον επόπτη να τραβηχτεί το περίπου μισό λεπτό που καιγόταν η κροτίδα.

Βέβαια αν μας στοιχίσει κανένα κεκλεισμένων θα πω και εγώ, το @αλάκα έπρεπε να τον βγάλουν έξω ξαπλωτό.


Τι λες ρε φίλε? τρελαθήκατε????
Εσείς δεν είστε για Ευρώπη αλλά για να τρώγεστε με τους Γαύρους και τους Έλληνες διαιτητές...
Είναι δυνατόν σε διαιτησίες άψογες σαν κι αυτές που έχουμε στα Ευρωπαϊκά παιχνίδια μας να λέτε τέτοια πράγματα?
Θα πληρώσεις κι εσύ τώρα για το πρόστιμο????
Άβαταρ μέλους
jrousis
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Κυρ 16 Μαρ 2008, 18:38
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:32

Δεν το το έγραψα για να καυχηθώ, αλλά εκείνη τη στιγμή στο γήπεδο αυτό ακριβώς είπα. Και εκείνη τη στιγμή δυστυχώς κανείς δε μου απάντησε.

Όσον αφορά την κερκίδα γενικά στο 2ο ημίχρονο και μέχρι το 60-65 είμασταν λίγο ότι νάναι.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό ABALAEA2 » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:34

ABOLEYTOI έγραψε:Δεν το το έγραψα για να καυχηθώ, αλλά εκείνη τη στιγμή στο γήπεδο αυτό ακριβώς είπα. Και εκείνη τη στιγμή δυστυχώς κανείς δε μου απάντησε.

Όσον αφορά την κερκίδα γενικά στο 2ο ημίχρονο και μέχρι το 60-65 είμασταν λίγο ότι νάναι.


Είσαι τελειωμένος!
Άβαταρ μέλους
ABALAEA2
 
Δημοσιεύσεις: 939
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2008, 20:14
Τοποθεσία: Gerakas Attika

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό tsapgeo » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:36

ABOLEYTOI έγραψε:Μόλις γύρισα από την Τούμπα.
Είμαι κατά της βίας, αλλά αυτός που έριξε την κροτίδα στον επόπτη που δεν είδε το φάουλ (ή είδε φάουλ που δεν ήταν;) καλά του έκανε.
Να σημειώσω ότι κανείς φίλαθλος, σεκιούριτι ή ball boy δε φώναξε στον επόπτη να τραβηχτεί το περίπου μισό λεπτό που καιγόταν η κροτίδα.

Βέβαια αν μας στοιχίσει κανένα κεκλεισμένων θα πω και εγώ, το @αλάκα έπρεπε να τον βγάλουν έξω ξαπλωτό.

Αυτές οι απόψεις μας ντροπιάζουν. Ας κληθεί απο την ΠΑΕ αυτός που πέταξε κροτίδα να πληρώσει το πρόστιμο
Βόρειος Πόλος
tsapgeo
 
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Πέμ 06 Αύγ 2009, 18:32
Τοποθεσία: Thessaloniki , Panorama

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό jrousis » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:38

Please Admins ξηλώστε αυτές τις μαλακίες που γράφει αυτός....
Ο Λαός του ΠΑΟΚ δεν είναι σαν αυτόν.
Άβαταρ μέλους
jrousis
 
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: Κυρ 16 Μαρ 2008, 18:38
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό lefis » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:39

ABOLEYTOI έγραψε:Μόλις γύρισα από την Τούμπα.
Είμαι κατά της βίας, αλλά αυτός που έριξε την κροτίδα στον επόπτη που δεν είδε το φάουλ (ή είδε φάουλ που δεν ήταν;) καλά του έκανε.
Να σημειώσω ότι κανείς φίλαθλος, σεκιούριτι ή ball boy δε φώναξε στον επόπτη να τραβηχτεί το περίπου μισό λεπτό που καιγόταν η κροτίδα.

Βέβαια αν μας στοιχίσει κανένα κεκλεισμένων θα πω και εγώ, το @αλάκα έπρεπε να τον βγάλουν έξω ξαπλωτό.


δλδ ρε φίλε και ανάποδο να ήταν το φάουλ που έδωσε τι κατάφερε αυτός που πέταξε την κροτίδα?τρόμαξε τον επόπτη και δεν σήκωνε την σημαία μετά????χέστηκε ο διαιτητής και μας έδωσε μούφα πέναλτυ?και πες ότι τρώμε μόνο πρόστιμο?μας περισσεύουν τα λεφτά?για αυτό πηρες και πήρα διαρκείας?δλδ η κερκίδα που κάναμε μετά το γκολ χωρίς κροτίδες πυρσούς κλπ δεν ήταν καταπληκτική?
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:41

ABALAEA2 έγραψε:
thief έγραψε:Τέτοια Ευρωπαική πορεία με τέτοιες νίκες και εμφανίσεις μαζεμένες (Φενερ, Αγιαξ, Διναμό, Βιγιαρεάλ) δεν θυμάμαι... Είμαστε τυχεροί που τα ζούμε και ας πάψουμε να υποτιμάμαι ότι γίνεται σε αυτή την ομάδα..!!

+++++++++++++++++++++++++++++



ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ +
ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ .... :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:41

καταπληκτική ήταν η κερκίδα, ωραία και τα φαναράκια και οι φωνές, αλλά αφού το είπα, να το κάνω γαργάρα;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό Maximus » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:42

lefis έγραψε:πείτε με όπως θέλετε,πείτε με γκρινιάρη αλλά με τους στόκους που πετάξανε την κροτίδα και το μπουκάλι στο κόρνερ θα γίνει κάποτε κάτι?φτάνει ρε γαμώτο μου. και άντε ο στόκος που τα πέταξε οι άλλοι δίπλα του γιατί δεν τον τσουβάλιασαν?αν ο επόπτης επικαλούνταν πρόβλημα με την ακοή του και σταματούσε ο αγώνας τι θα λέγαμε ?


Ακριβως φίλε... Αυτο ακριβως πρεπει να γινει... Ας σταματησουμε τη γκρινια για το οτι η πεταλουδες πετανε απο τα δεξια προς τα αριστερα και ας πιασουμε απο τον γιακα αυτον που θα πεταξει την επομενη κροτιδα και να τον βγαλουμε εκτος γηπεδου! Τοσο απλα...

Αλλα ακομα και το τόσο απλό, είναι παρα πολυ δύσκολο να γίνει...Διότι ακομα και εγω ο ιδιος που τα λεω αυτα,εχω πιάσει τον εαυτο μου σε ανάλογη περιπτωση να μην αντιδράει 1ον) λόγω χαρακτηρα (δεν μπορω να διαπληκτιστώ) και 2ον) διότι δεν ξέρω στο κατα πόσον το περιβαλλον γυρω θα με στηριξει ή θα αρχίσει "ελα μωρε ΠΑΟΚ εισαι" , "ασε μας να δουμε το ματς" , "ωχ αδερφε δε βαριεσαι", "κατσε κατω ρε μ@λακ@ να δουμε το ματς"...

Προφανως οσοι ενοχλουνται απο αυτες τις ενεργειες, καπως ετσι σκεφτονται και δεν αντιδρουν για να τον πεταξουν εξω...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: P.A.O.K. FC - Villareal CF 4/11 20:00 ΑΝΤ1

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:42

ΠΑΟΚΑΡΑ μου μας τρέλλανες και μας έστειλες στα ουράνια!

Είμαστε πολύ τυχεροί όσοι είδαμε αυτή τη ματσάρα live!
Ενιωσα πολύ περήφανος, όταν άκουσα από το ράδιο τις δηλώδεις του ισπανού προπονητή και τα κολακευτικά του λόγια για τον ΠΑΟΚ.

Υποκλίνομαι σε όλους τους παίχτες μας, από τον Κρέσιτς μέχρι τον Σαλπιγγίδη.

Σήμερα κάναμε πολλά ΠΑΟΚτσάκια, το έδειχνε και ελεύθερο κανάλι, η νίκη αυτή του ΠΑΟΚ μπήκε σε κάθε σπίτι σε κάθε γωνιά της Ελλάδας.
Τέτοιες νίκες "γιάνουν" τις πληγές μας από το πρωτάθλημα της σούπερ λίγδας.

Προσέξατε την σημερινή διαιτησία? Ο συγκεκριμένος υποτίθεται ότι ήταν ο γουρλής των ισπανικών ομάδων.
Συγκρίνετε τη σημερινή διαιτησία με τις διαιτησίες σε Φλώρινα και Εργοτέλη.
Τελευταία επεξεργασία από Kolokotronis_4 και Πέμ 04 Νοέμ 2010, 23:45, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες