Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του Ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ αλλά και γενική συζήτηση περί της Ευρωπαϊκής πορείας του ΠΑΟΚ στο παρελθόν.

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 17 Σεπ 2010, 19:55

Makis4444 έγραψε:
navigator11 έγραψε:
mpafos4 έγραψε:
Το προφανες ειναι οτι την 1η αγωνιστικη,εκανα κατι που πολυ δυσκολα εκανα τα τελευταια 3 χρονια.Κερδισα,γυριζοντας το ματς.

βεβαια,για το οτι σε τετοιου ειδους παιχνιδια σπανιοτατα,μην πω ΠΟΤΕ,δεν βρεθηκες σε αντιστοιχη θεση,να κηνυγας στο σκορ τον αντιπαλο στην τουμπα,δεν νομιζω να φταει ο προκατοχος του δερμιτζακη ...!οταν πετυχει ο δερμιτζακης ανατροπη σε ντερμπυ,οπου χωλαινε ο πορτογαλος,το ξανασυζηταμε ...



Πες τα ρε Ναβι!!!!!!!!!!!Εχει κουρασει παντως η συγκριση Σαντος-Δερμιτζακη.......Ο Σαντος δεν εχει πλεον καμια σχεση με τον ΠΑΟΚ......Ο Δερμιτζακης θα κριθει ουσιαστικα στο τελος της χρονιας.....


Μαλλον,αλλος εχει κολλημα με τις συγκρισεις......μπερδευτηκες.Εγω,συγκρινω τον ΠΑΟΚ.Χεστηκα και για τον Σαντος και για τον Δερμιτζακη και για ολους.Το γεγονος οτι σκεφτομαστε με εναν συγκεκριμενο τροπο δεν σημαινει πως ολοι θα σκεφτονται με τον ιδιο.Επομενως,καταλαβαινεις πως οταν εγραφα αυτο το προφανες ΜΟΝΟ αυτη τη συγκριση δεν ειχα στο μυαλο μου.....αντιθετα με καποιον αλλο.......


Οσο για το τελευταιο,συμφωνουμε απολυτα.Βεβαια,καποιοι κρινουν,ηδη,ακομα και το πως κατουραει.....


Ετσι ακριβως εχουν τα πραγματα,φιλε eorptol!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 17 Σεπ 2010, 19:57

novito έγραψε::lol: :lol:
ελεος ρε γκας...

τωρα εγω που βλεπω μονο αυτο τι να υποθεσω συναδελφε...?? :twisted: :twisted: Εικόνα
PAOK_NORTH_ARMY έγραψε:ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΡΕ ΜΠΑΦΕ!!!!!


ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Παρ 17 Σεπ 2010, 20:04

novito έγραψε::lol: :lol:
ελεος ρε γκας...

τωρα εγω που βλεπω μονο αυτο τι να υποθεσω συναδελφε...?? :twisted: :twisted: Εικόνα
PAOK_NORTH_ARMY έγραψε:ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΡΕ ΜΠΑΦΕ!!!!!


χαχαχαχα ου ρε, πανε παρε κανα πτυχιο :opaokara:
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 17 Σεπ 2010, 20:05

Οτι και να πω θα ειναι λιγο.......δεν παιζεστε με τιποτα!!!!! :lol:
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 17 Σεπ 2010, 20:08

shark4 έγραψε:Παντως πλακα-πλακα και ο Ιταλος εκανε καλη προετοιμασια . Παιζει και αυτο τον ρολο του . Ας μην το λησμονουμε .



Σκληρό ψάρι πρέπει διαβάσει λόγια παλαιστή

Εδώ και 2 χρόνια ο ΠΑΟΚ έχει αυτό το καλό κλίμα και θέλουμε να συνεχίσουμε με τον ίδιο τρόπο για να έρθουν κι άλλες επιτυχίες. Μόνο φέτος στην αρχή της προετοιμασίας δεν ήταν καλό το κλίμα και βλέπαμε εγώ και ο κ. Βρύζας που ήμασταν τότε στην προετοιμασία. Ο πρόεδρος όμως ενημερώθηκε και επενέβη αποτελεσματικά, αντικατέστησε τον προπονητή και τώρα όλα είναι καλά πάλι, ήταν η πιο σωστή κίνηση που μπορούσε να γίνει από τον πρόεδρο της ομάδας»
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Makis4444 » Παρ 17 Σεπ 2010, 20:10

Μπαφο,δεν αναφερομαι αποκλειστικα σε εσενα......Σε οποιον μπαινει στο τρυπακι της συγκρισης αναφερομαι,απλα συμφωνησα με τη θεση που εξεφρασε ο Ναβι στο συγκεκριμενο κομματι του ποστ......
Τα πρόβατα τότε άρχισαν να βελάζουν δυνατά:"Τέσσερα πόδια καλό,δύο πόδια κακό!"...
Άβαταρ μέλους
Makis4444
 
Δημοσιεύσεις: 1926
Εγγραφή: Τετ 03 Φεβ 2010, 13:02

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 17 Σεπ 2010, 20:17

Επειδη,και μενα,αυτη η συγκριση με εχει κουρασει,γι'αυτο θεωρησα σωστο να το διευκρινησω.Τελος παντων,για να μην ξαναμιλησω γαι το συγκεκριμενο ματς,πηραμε ενα βαθμο και με νικη επι της Δυναμο,ειμαστε μονοι πρωτοι.Αυτο κραταω και τιποτε αλλο.

Βεβαια,προεχει η Κυριακη!!!!!ΦΟΡΤΣΑ ΠΑΟΚΑΡΑ!!!!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 17 Σεπ 2010, 21:04

mpafos4 έγραψε:
Πες τα ρε Ναβι!!!!!!!!!!!Εχει κουρασει παντως η συγκριση Σαντος-Δερμιτζακη.......Ο Σαντος δεν εχει πλεον καμια σχεση με τον ΠΑΟΚ......Ο Δερμιτζακης θα κριθει ουσιαστικα στο τελος της χρονιας.....[/quote]

Μαλλον,αλλος εχει κολλημα με τις συγκρισεις......μπερδευτηκες.Εγω,συγκρινω τον ΠΑΟΚ.Χεστηκα και για τον Σαντος και για τον Δερμιτζακη και για ολους.Το γεγονος οτι σκεφτομαστε με εναν συγκεκριμενο τροπο δεν σημαινει πως ολοι θα σκεφτονται με τον ιδιο.Επομενως,καταλαβαινεις πως οταν εγραφα αυτο το προφανες ΜΟΝΟ αυτη τη συγκριση δεν ειχα στο μυαλο μου.....αντιθετα με καποιον αλλο.......


Οσο για το τελευταιο,συμφωνουμε απολυτα.Βεβαια,καποιοι κρινουν,ηδη,ακομα και το πως κατουραει.....


Ετσι ακριβως εχουν τα πραγματα,φιλε eorptol![/quote]

σε ... παρεξηγησα φαινεται.πλακα μας κανεις φιλε μου;δλδ τα τελευταια 3 χρονια προπονητης στον ΠΑΟΚ ημουν εγω,εσυ ή καποιος άλλος;πώς δεν ειχες τη συγκριση στο μυαλο σου γραφοντας πως η ομαδα εκανε κατι που τα τελευταια 3 χρονια δεν ειχε ξανακανει;βεβαια,ειναι ησσονος σημασιας το θεμα,αλλά μην τρελλαθουμε κιολας!παρεμπιπτοντως,εκανα και άλλα σχολια,περαν αυτου,στο ποστ σου αλλά πιαστηκες επιλεκτικα απο αυτο,προσπαθωντας κιολας να μας πεισεις για το ευκολως εννοουμενο ...

υγ αναφορικα με το ζητημα των συγκρισεων,η ομαδα εχει μια συνεχεια στο χρονο,στη διαδοχή καταστασεων και προσωπων.συγκρισεις μοιραια γινονται ...
δλδ τη σημερινη αμυντικη ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ φερ'ειπειν του ΠΑΟΚ να τη συγκρινω με την περιοδο που προπονητης στον ΠΑΟΚ ηταν ο λιμπρεχτς,ο μπαγεβιτς,ο μπλαχιν,ο μπενγκστον,ο μπελλης ή ο σαραφης;;θα συγκρινω με την περιοδο που προπονητης ηταν αυτος που στα χερια του ειχε τα ιδια ακριβως υλικα με τον τωρινο.μονη εξαιρεση ο σορλεν,που αποχωρησε!το αποτελεσμα;απο την αρχη των επισημων αγωνων λιγο πολυ τα βλεπετε ολοι σας ...

υγ1 θα μου επιτρεψεις να εκφερω αποψη οχι για το πως κατουραει ο παυλος αλλά για πραγματα που θεωρω προσωπικα οτι συνιστουν προμηνυματα πισωγυρισματος στο αγωνιστικο κομματι;περιμενω εγκριση ...
Τελευταία επεξεργασία από navigator11 και Παρ 17 Σεπ 2010, 21:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pagotatzis » Παρ 17 Σεπ 2010, 21:06

βρε παιδιά ξεκολλάτε βρε

εγώ ήμουν εχθές στην Brügge και δεν έφυγα πικραμένος από τον γήπεδο.
ένταξη δεν παίξαμε μπαλάρα αλλα τουλάχιστον είδαμε ότι όταν πρέπει να ανεβούν το κάνουν !

έστω και μια Brügge που για μερικούς είναι χωριο παίρνει σφυρίμματα από την διατησία και αυτό γιατί με τις συνεχόμενες εμφάνισης τις στο ευρωπαϊκό χώρο έχει φτιάξει ένα όνομα!

Εμείς πήραμε ένα θετικό αποτέλεσμα και αυτό μετράει
Άβαταρ μέλους
pagotatzis
 
Δημοσιεύσεις: 3418
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:38
Τοποθεσία: Oberderdingen

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 17 Σεπ 2010, 21:10

οταν λες φιλε μου "οταν πρεπει να ανεβουν,το κανουν" τί εννοεις;μπορεις να το ξεκαθαρισεις λιγο; ;)
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό moican4 » Παρ 17 Σεπ 2010, 22:21

Bono έγραψε:Moican με σένα όπως (θα έπρεπε να) έχεις καταλάβει δεν ασχολούμαι πλέον.
Ούτε το μυαλό έχεις να καταλάβεις πέντε απλά πραγματάκια,ούτε εγώ έχω καμμιά διάθεση να κάτσω να σου δώσω να τα καταλάβεις.
Γι' αυτό άστο παληκάρι μου.....


Επειδη εισαι μεγαλη " διανοια" και δεν μπορω να σε "ακολουθησω" γραφε..

οταν βαζεις ποστ γραφε ρε παλικαρε απο κατω "εκτος moican4" να ξερω γιατι εγω δεν πεταγομαι οπως εσυ, απαντω στα ισια ξερεις.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Bono » Παρ 17 Σεπ 2010, 22:51

Γελάσαμε και σήμερα....
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 17 Σεπ 2010, 23:21

Νταξει ειπαμε ολοι απο κατι,βγαλαμε τα αποθημενα μας....Οποιος δεν προλαβε ας τρεξει εχει λιγες ωρες ακομα το τοπικ να πει και αυτος τα δικα του...

ΚΟΙΝΩΣ:ΒΓΑΛΤΕ ΟΤΙ ΑΠΟΘΗΜΕΝΟ ΕΧΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ...!!!!
ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ Ο ΠΑΟΚ ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ...
ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ...
ΑΝΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΑΤΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...
ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ... :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Παρ 17 Σεπ 2010, 23:36

Από τις καλύτερες ever κερκίδες στην Ευρώπη.
Χάζεψαν τα βελγάκια. :opaokara: :opaokara:

Κρίμα για το διπλό που χάθηκε. Δεν πειράζει έχουμε άλλα 5 ματσάκια.
Το κοράκι κουμπάρος του σπανάθα πρέπει να'ταν.
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Club Brugge KV - P.A.O.K. FC 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό novito » Παρ 17 Σεπ 2010, 23:38

Αντε να κλείνουμε, μιας και αναλωνομαστε σε παπαριτσες... Ακολουθει και το αρκετά πιο ύπουλο ματς με τους Βολιώτες

υ.γ.1: τα πιτσουνάκια μας μην ορμήξουν στο τόπικ του Δερμιτζάκη... υπάρχουν και τα πμ... :ugeek:
υ.γ.2: Εικόνα
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες