ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του Ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ αλλά και γενική συζήτηση περί της Ευρωπαϊκής πορείας του ΠΑΟΚ στο παρελθόν.

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό niko70 » Πέμ 05 Αύγ 2010, 18:17

@ navi...
Είναι τόση η πίκρα από το χτεσινό, που η αναζήτηση "θετικών" στοιχείων λειτουργεί ως αντανακλαστικό. Το παιχνίδι αυτό μπήκε στο ντουλαπάκι (του μυαλού) δίπλα σε αυτό με τη Μπάγερν (το οποίο έχω φτάσει 40 και το θυμάμαι σα να ήταν χτες). Τα περσινά τα έχω αποβάλλει

@ Ακης...(ευχαριστώ), δεν είναι ευφυολόγημα, το πιστεύω και το λέω.

@ Bono...δεν υπάρχει παρεξήγηση, αν είχαμε τις ίδιες απόψεις θα ήταν βαρετά εδώ μέσα.

Όσον αφορά το οικονομικό, αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι είμαστε περίπου 3 μύρια μέσα. Δε γνωρίζω αν είναι χρήματα παικτών, μάνατζερ, του ερασιτέχνη, του προπονητικού, ή κάτι άλλο, αλλά με κάποιο τρόπο πρέπει να τα βρούμε. Υπάρχουν τρόποι και περιμένω να ακούσω τη διοίκηση. Προσωπικά είμαι stand by και ας μη μου περισσεύουν. Αν χρειαστεί να πωληθεί παίκτης δε θα τα βάψω μαύρα.

Απ'όλους τους ανταγωνιστές έχω (είχα) την πιο δεμένη ομάδα. Και επειδή οι ομάδες κερδίζουν και όχι οι παίκτες, κρατάω και μια πισινή για φέτος.

Εν τω μεταξύ, όλοι χρωστάνε (πολλά). Παρ' όλα αυτά : Οι μεν ψωνίζουν με μύρια και πανηγυρίζουν το ντάμπλ από τον Ιούλιο, οι δε ψωνίζουν με μύρια αλλά ποτέ καμία ομάδα δε φτιάχτηκε σε ένα καλοκαίρι και η "ξαδέρφη" ψωνίζει χωρίς λεφτά και ονειρεύεται πρωτάθλημα, έχοντας σαρώσει τα τουρνουά του θέρους.

Στο τέλος πάλι θα τρέχουν με το σπάθα και το κάθε κ@λόπαιδο του κερατά για να μας περάσουν.

Το μεγάλο μας πλεονέκτημα είναι ότι παρά τις κόντρες μας είμαστε πιο ενωμένοι από ποτέ. Και αυτό δεν υπάρχει πουθενά. Και στην υπέρβαση που κάνουμε μπορεί να έχουμε βρεθεί και μπροστά από τη διοίκηση (προσωρινά), όπως λέει και ο ελβετός γιατρός.
Άβαταρ μέλους
niko70
 
Δημοσιεύσεις: 1670
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 21:32
Τοποθεσία: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gate4mitsos » Πέμ 05 Αύγ 2010, 19:35

Ειχαμε μεγαλη ευκαιρια χθες,πολυ μεγαλη...

Ηταν η ωρα ο ΠΑΟΚ να αλλαξει σελιδα και να βαλει τελος στα πικρα χρονια που περασανε...

Οταν ομως τρως σε 10 λεπτα 3 γκολ λογω παικτων με χαμηλη νοημοσυνη-ικανοτητα,οταν δεν μπορεις να βαλεις το πιο σημαντικο πεναλντι στη καριερα σου,οταν δεν μπορεις να σπρωξεις την μπαλα μεσα στο τερμα ε τοτε αστο,κατσε ελλαδα μηπως αποκλεισεις τα γιαννενα σε κανα κυπελο...

Μεγαλη στεναχωρια...

Ναι ηταν ο αγιαξ με την τρανη ιστορια,με τις καλυτερες ακαδημιες του κοσμου,με τους ακριβους παικτες ΟΜΩΣ ΝΑΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΓΑΜΗΣΕΙ!
gate4mitsos
 
Δημοσιεύσεις: 2113
Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:46

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό adam04 » Πέμ 05 Αύγ 2010, 19:57

Μετα το χτεσινο ματς,δυο πραγματα ειναι πολυ μεγαλα.



Η ΠΙΚΡΑ ΚΑΙ Η ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό adam04 » Πέμ 05 Αύγ 2010, 20:05

Οι ιδιοι αλλοθρησκοι που πριν το πρωτο ματς στην Ολλανδια,λεγανε οτι θα φαμε πεντε θα φαμε δεκα κτλ.προσπαθουσαν σημερα να υποβαθμισουνε τον Αjax,για να μην παραδεχθουν την ανωτεροτητα μας.
Τους στολισα δεοντος...ενοειτε,και τους εχω γραμμενους στα ΠΑΟΚτσιδηκα αρκιντια μου. :opaokara:
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Πέμ 05 Αύγ 2010, 20:32

Έτσι ακριβώς. Το μισό Άγιαξ τον έβλεπαν καναδυό δισεκατομμύρια άνθρωποι πριν ένα μήνα στο Μουντιάλ και πάνε να το βγάλουν παιδική χαρά. Δεν το χωράει το μυαλό τους ότι ο ΠΑΟΚ μεγάλωσε ξανά. Οι ιθύνοντες των ομάδων τους πάντως το ξέρουν καλά...

Μην ασχολείστε με κομπλεξικούς αλλόθρησκους.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό novito » Πέμ 05 Αύγ 2010, 22:16

gika έγραψε:......
Η κερκίδα ήταν Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α.... Αποσυντονίστηκε λίγο μετά το τρίτο γκολ που φάγαμε αλλά με το που ανεβάσαμε στροφές ξαναβρήκαμε τον ρυθμό στην κερκίδα. Όσο για το πρώτο ημίχρονο και το pregame μπορώ να πω ότι τέτοια κερκίδα δεν έχω ξαναζήσει στην Τούμπα. Ακόμα και στα ντέρμπυ που γεμίζει το γήπεδο τόσο καλή κερκίδα δεν έχουμε. Συγχαρητήρια στον ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΟ μας και για την συμπεριφορά τους. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και στους σεκιουριτάδες και τα ΠΑΟΚτσάκια που κάναν περιφρούρηση που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ δεν άφησαν τζαμπατζήδες.
...

Γκικα μας δουλευεις?? Δεν υπηρχαν τζαμπατζηδες και χθες?? Κι αντε δε πετυχε να δεις το 2-2 στα τουρνικε.... Το γεγονος οτι ακομα και στους διαδρομους στην 4 ηταν πιτα δε σε βαζει σε σκεψεις... (αναλογια εισιτηριων-θεσεων)?
Όσο για το ότι η κερκίδα ήταν "Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α" το δεχομαι μιας και ειναι γνωμη σου, αλλα στεναχωριεμαι αφανταστα που ριχνεις τοσο τα στανταρ του ΠΑΟΚ. Κερκιδα 45 -βαρια-λεπτων δεν θεωρειται "Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α" για τα δεδομενα ενος ΠΑΟΚτση...

adam04 έγραψε:Μετα το χτεσινο ματς,δυο πραγματα ειναι πολυ μεγαλα.



Η ΠΙΚΡΑ ΚΑΙ Η ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ


+1926!! :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Πέμ 05 Αύγ 2010, 22:26

οδυνηρο αποτελεσμα λενε στο σκαι...λες κ χασαμε με 5-0 γελιοιι

θα φατε πουτσ@ γαωρο βαζελοι φετος που θα ειναι ολη δικι σας
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 05 Αύγ 2010, 23:15

novito έγραψε:
gika έγραψε:......
Η κερκίδα ήταν Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α.... Αποσυντονίστηκε λίγο μετά το τρίτο γκολ που φάγαμε αλλά με το που ανεβάσαμε στροφές ξαναβρήκαμε τον ρυθμό στην κερκίδα. Όσο για το πρώτο ημίχρονο και το pregame μπορώ να πω ότι τέτοια κερκίδα δεν έχω ξαναζήσει στην Τούμπα. Ακόμα και στα ντέρμπυ που γεμίζει το γήπεδο τόσο καλή κερκίδα δεν έχουμε. Συγχαρητήρια στον ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΟ μας και για την συμπεριφορά τους. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και στους σεκιουριτάδες και τα ΠΑΟΚτσάκια που κάναν περιφρούρηση που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ δεν άφησαν τζαμπατζήδες.
...

Γκικα μας δουλευεις?? Δεν υπηρχαν τζαμπατζηδες και χθες?? Κι αντε δε πετυχε να δεις το 2-2 στα τουρνικε.... Το γεγονος οτι ακομα και στους διαδρομους στην 4 ηταν πιτα δε σε βαζει σε σκεψεις... (αναλογια εισιτηριων-θεσεων)?
Όσο για το ότι η κερκίδα ήταν "Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α" το δεχομαι μιας και ειναι γνωμη σου, αλλα στεναχωριεμαι αφανταστα που ριχνεις τοσο τα στανταρ του ΠΑΟΚ. Κερκιδα 45 -βαρια-λεπτων δεν θεωρειται "Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α" για τα δεδομενα ενος ΠΑΟΚτση...

adam04 έγραψε:Μετα το χτεσινο ματς,δυο πραγματα ειναι πολυ μεγαλα.



Η ΠΙΚΡΑ ΚΑΙ Η ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ


+1926!! :nairepaok:



Και μόνο που όταν πήγα να μπω στην 4Α όποιον δεν είχε εισητήριο τον βγάζαν έξω εγώ το εκτιμώ... Πήγα να μπω μαζί με την paokintepo (λίγο πίσω από τον free είμασταν στη σειρά) και αργήσαμε να μπούμε γιατί είχε γεμίσει το τουρνικέ με τζαμπατζήδες τους οποίους και διώχνανε. Και όταν περάσαμε τους σεκιούριτι και πήγαμε να περάσουμε το τουρνικέ πήγε ένας να μπει και οι δύο σεκιουριτάδες μαζί με ένα συνδεσμίτη τον σταμάτησαν και τον λένε αποκλείεται να μπεις. Κάτι που πέρσυ όχι μόνο δεν το έβλεπα αλλά οι σεκιουριτάδες με λέγανε "πέρασε λίγοκι αυτόν, χωράτε".....

Όσο για την κερκίδα το γλέντι άρχισε πολύ πριν το ματς, ο συγχρονισμός ήταν τέλειος και παρόλο που στο δεύτερο ημίχρονο παγώσαμε (δεν ήταν λίγα τα 3 γκολ σε 5 λέπτα........) με το που ανέβηκε η ομάδα, ξαναζωντανέψαμε.

Χώρια η άψογη συμπεριφορά των φιλαθλών (πλην ενός τάγκαλου και μιας γκόμενας με ροζ μπλουζακι μπροστα μου που φωνάζε "αν ήμουν εγώ θα τους τραβούσα το αυτί :lol: ...)....
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17200
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό stephanos » Παρ 06 Αύγ 2010, 10:51

Προχθές είδαμε έναν ΠΑΟΚ που επιθετικά δεν είχε καμία σχέση με την περσινή περίοδο. Οι αλλαγές σε σχέση με την περσινή ομάδα είναι:
- Ο προπονητής. Μπορεί να έχει συμβολή μόνο στο θέμα της ψυχολογίας, καθώς κατά τα άλλα παίζει το ίδιο σύστημα με τους ίδιους παίκτες. Είναι πολύ νωρίς για να κριθεί η προσφορά του.
- Ο Μπουσαϊντί. Δείχνει ποιοτικότερος επιθετικά από όλους τους παίκτες που πέρσι έπαιξαν στη θέση του, συμπεριλαμβανομένου του Κοντρέρας.
- Ο Ίβιτς δεν έκανε προετοιμασία και δείχνει φρέσκος. Υπήρχαν φάσεις που κεντούσε στο γήπεδο. Προβλέπω πάντως κοιλιά τον Γενάρη-Φλεβάρη (και αντίστοιχα σχόλια "δεν μπορεί, αργός" κλπ). Το ανάποδο προβλέπω με Γκαρσία. Τώρα σέρνεται, από Οκτώβρη θα πετάει.
- Ο Σάλπι. Όπως έλεγε και ο τρισμέγιστος Αλέ: "ανακάτεψε το σύμπαν, αντοχή στην ταχύτητα, πνεμόνια, γρήγορος, τα πόδια του ήταν σιδερένια (φτου, φτου), το δέ πλασέ ήταν μεγάλου παίκτου"!

Καμιά φορά πρέπει να προσέχεις τί εύχεσαι, γιατί η ευχή σου μπορεί να πραγματοποιηθεί. "Παίξε σαν ΠΑΟΚ, παίξε επιθετικά ΚΑΙ ΑΣ ΧΑΣΕΙΣ" άκουγα και διάβαζα εδώ και δύο χρόνια. Μετά τον αποκλεισμό (χωρίς να χάσουμε κιόλας) και ενώ και θέαμα είδαμε και πάθος και ψυχή, σχεδόν όλοι όσοι απαιτούσαν "επίθεση, ρίσκο" και τα συναφή, έφυγαν γκρινιάζοντας που "χάθηκε η μεγάλη ευκαιρία". Προσωπικά πάντως, είμαι περήφανος για την ομάδα που μου θύμισε εποχές '80 (Άιντραχτ, Μπάγερν, Σεβίλλη).
Τα καλύτερα έρχονται. Πέρσι τέτοια εποχή, σφυροκοπούσαμε την Βολερένγκα και φάγαμε ένα χαζό γκολ. Φέτος φτάσαμε να σφυροκοπούμε τον Άγιαξ, του βάλαμε τρία γκολ και μπορούσαμε άλλα τρία. Εξέλιξη.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Billy4 » Παρ 06 Αύγ 2010, 10:58

+1
ΠΑΟΚ, γιατί τα μυαλά μας πονάνε...!
Άβαταρ μέλους
Billy4
 
Δημοσιεύσεις: 1702
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιούλ 2008, 12:06
Τοποθεσία: Manchester, UK

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 06 Αύγ 2010, 11:10

το θεμα ειναι οτι σιγουρα και ο αιας ηταν ανετοιμος με ελαχιστες προπονησεις απο ορισμενους παικτες του.....θα φανει η αγωνιστικη μας κατασταση και με τον επομενο αντιπαλο......Ενα καλο ειναι οτι βαλαμε 2 γκολ με στημενα....κτ που χαμε και μαλλον διατηρουμε....μενει το προβλημα της ελλειψης σεν μπακ θηριου που να βγαινει πρωτος στις μακρινες μπαλιες......δεν μπορεσαμε να επιβληθουμε στο κεντρο με γκαρ βιτ ιβιτς....ισως τους εχουμε υπερτιμησει για τετοιας ποιοτητας παιχνιδια....ιβιτς βιερι σαλπι για μεγαλα πραγματα μπροστα...μπουσαιντι δειχνει οτι με ρυθμο θα ναι ενα + απο περσι....
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Bono » Παρ 06 Αύγ 2010, 13:37

stephanos έγραψε:Καμιά φορά πρέπει να προσέχεις τί εύχεσαι, γιατί η ευχή σου μπορεί να πραγματοποιηθεί. "Παίξε σαν ΠΑΟΚ, παίξε επιθετικά ΚΑΙ ΑΣ ΧΑΣΕΙΣ" άκουγα και διάβαζα εδώ και δύο χρόνια. Μετά τον αποκλεισμό (χωρίς να χάσουμε κιόλας) και ενώ και θέαμα είδαμε και πάθος και ψυχή, σχεδόν όλοι όσοι απαιτούσαν "επίθεση, ρίσκο" και τα συναφή, έφυγαν γκρινιάζοντας που "χάθηκε η μεγάλη ευκαιρία".


Eπιθετικά παίξαμε μετά το 1-3, μέχρι τότε δεν διαφέραμε (σαν σκέψη αντιμετώπισης του ματς) σε τίποτα από πέρυσι.
Δυστυχώς φάγαμε 3 γκολ χωρίς να ρισκάρουμε καθόλου.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mike_ » Παρ 06 Αύγ 2010, 13:38

Δεν συμφωνω πως βιτολο και γκαρσια ειναι υπερτιμημενοι αλλα λειπει ενας ΕΜΠΕΙΡΟΣ coach να τους κατευθυνει σκεφτειται περσι ποσες θεσεις αλλαζε ο santos τον βιτολο,αριστερα-δεξια τον ειχε συνεχεια και κατι ακομα λαθος της διοικησης που δεν επενδυσε σε ενα center back ποιοτητας(χωρις να ξοδεψει και εκκατομυρια) ειναι αμαρτια να χαλασει το απορθητο της αμυνας οι αμυντικοι της ομαδας ειναι φετος ενα χρονο πιο μεγαλοι και ο μαλεζας θελει ακομα παραστασεις γιατι και αυτος ειναι επιρεπης στα λαθη.Εξαλλου οταν παιζεις με μεγαλα ευρωπαικα club κανεις δεν σου εξασφαλιζει πως οι φασεις θα σταματουν στην ζωνη των αμυντικων χαφ συνεπως δεδομενου πως ο ενας αμυντικος ειναι ρολιστας(Conteras) o αλλος πρεπει να ειναι σκυλος-θηριο να μην μασαει να παει πανω στη μπαλα και o τσιριλο δεν κανει για αυτη τη δουλεια και πιθανον ουτε ο μαλεζας AKOMA.Ερχεται καποια στιγμη η ωρα για ολες τις ομαδες μετα απο καλες πορειες να παρουσιαστουν με πληρη ροστερ και οχι με ελλειψεις.Ελπιζω η κληρωση να ειναι οσο το δυνατον πιο ευνοικη.
mike_
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τετ 02 Σεπ 2009, 08:54

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Παρ 06 Αύγ 2010, 13:39

μα μπονο το ματς ήταν...
1-0
πάγωμα-1-3
μέχρι το πάγωμα γιατί να ρισκάρεις?
αφού σου καθόταν καλά...?
για να ρίξεις τρίμπαλο στον άγιαξ?[με το μυαλό μας φυσικά..]
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: ΠΑΟΚ - Αjax 3-3 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Παρ 06 Αύγ 2010, 22:08

Τελευταία μου καταχώρηση σε νήμα για ΤσουΛου μέχρι νεοτέρας. Δε θα αργήσει να έρθει η επόμενη φορά. Κοιτάμε μπροστά.

ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
ΑΪΤΕ ΑΪΤΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ

Ο-Ο-Ο, Ο-Ο-Ο, Ο-Ο-Ο...

(σε αργό ρυθμό, όχι τον μπιτάτο που κάνουμε καμιά φορά και το χαλάει...)
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης