Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική των αγώνων και τα νέα του Ευρωπαϊκού ΠΑΟΚ αλλά και γενική συζήτηση περί της Ευρωπαϊκής πορείας του ΠΑΟΚ στο παρελθόν.

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Πέμ 29 Ιούλ 2010, 16:50

όχι ότι δεν το αξίζαμε...
αλλά εάν ο Παύλος είχε σηκωμένο για ζέσταμα τον Φωτάκη και ήταν έτοιμος για να μπει αμέσως αλλαγή όταν ζήτησε ο Ιβιτς, πόσο διαφορετικά θα ήταν τα πράγματα... θέλει και τύχη το ποδόσφαιρο..
αυτός ο Ιβιτς ρε παιδί μου εκεί που λες πάει το έφτυσε το πνευμόνι.... σου πετάει καμιά assist κάνα γκολ και σε στέλνει αδιάβαστο...αν παίζαμε από το πρώτο όπως στο δεύτερο... δεν ξέρω αλλά πιστεύω θα στέλναμε τους Books για ραδίκια..
:opaokara:
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2192
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Πέμ 29 Ιούλ 2010, 17:05

Τοτε που πηραμε χ απο τον Αγιαξ στην Ολλανδια... Σαν χθες μου φαινεται.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Πέμ 29 Ιούλ 2010, 17:51

σήμερα γυρίσαμε από την μπαφούπολη. ΤΡΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
έχω ένα κεφάλι γαααααααααααααααααααααααααααααααααααμησέ τα! και μια φωνή ...που δεν βγαίνει με τίποτα!

το πήραμε το χικάκι και τώρα ελάτε μωρί γ@μιόλες ολλανδέζες στην Τούμπα γ@μώ τα άλογά σας και τα ποδήλατά σας! Και γ@μώ το σκατοφαγητό σας! Γύρος και πάλι γύρος ρε πστ μου!

Απαράδεκτος ο Αγιαξ! Ενά άδειο γήπεδο όπου μόνο ΠΑΟΚ ακούγόταν. Οι ολλανδέζες μεγάλες αδερφές! Καλλιστα μπορούσαν να μας δώσουν άλλα 3000 εισιτήρια. έτσι για πλάκα θα τα παίρναμε όλα.

Η ομάδα ένα τσίρκο στο Α' ημίχρονο, δουλειά μπερέτα, αλλά στο Β' έβαλε τα καλά της και σοβαρεύτηκε. Ευτυχώς που δεν έπαιξε ο Μουσλίμοβιτς. Ο Τσιρίλο ο άχρηστος είναι πολύ γίδι ρε πστ μου! Μαλέζά το παράκανες με τις ζεϊμπεκιές σου. Ιβιτς-Κοντός-Βιερίνια σε φάση βγαλμένη από όνειρο το κάρφωσαν στο κατάλληλο σημείο.

Λοιπόν τώρα όλοι μία φωνή μία γροθιά, για να περάσουμε στα πλευ οφ του CL. Γιολ είσαι και πολύ τραχανοπλαγιάς!

Σημείωση: Παρακαλούνται οι πανηγυρτζήδες να μην πατήσουν στην Τούμπα την Τετάρτη γιατί θα αρπάξουν χοντρές φάπες.
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό lion » Πέμ 29 Ιούλ 2010, 17:59

Κοlokotronis4 ΘΕΟΣ!!!!!!!!!!!! :D :D
Άβαταρ μέλους
lion
 
Δημοσιεύσεις: 402
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 15:24

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 29 Ιούλ 2010, 18:09

Kolokotronis_4 έγραψε:Σημείωση: Παρακαλούνται οι πανηγυρτζήδες να μην πατήσουν στην Τούμπα την Τετάρτη γιατί θα αρπάξουν χοντρές φάπες.


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pagotatzis » Πέμ 29 Ιούλ 2010, 19:55

γύρισα και εγώ σήμερα χωρίς φωνή βεβαια.
αυτό που θέλω να πω είναι ότι τέτοια κερκίδα σε mats εκτος έδρας στην ευρώπη δεν έχω ξαναδεί!
BRAVO
υπέροχος λαός!
είμαι υπερήφανος όπου είμαι ΠΑΟΚ!
Άβαταρ μέλους
pagotatzis
 
Δημοσιεύσεις: 3418
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:38
Τοποθεσία: Oberderdingen

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Παρ 30 Ιούλ 2010, 03:10

Kolokotronis_4 έγραψε:Σημείωση: Παρακαλούνται οι πανηγυρτζήδες να μην πατήσουν στην Τούμπα την Τετάρτη γιατί θα αρπάξουν χοντρές φάπες.

+ ...

Kolokotronis_4 έγραψε:Απαράδεκτος ο Αγιαξ! Ενά άδειο γήπεδο όπου μόνο ΠΑΟΚ ακούγόταν. Οι ολλανδέζες μεγάλες αδερφές! Καλλιστα μπορούσαν να μας δώσουν άλλα 3000 εισιτήρια. έτσι για πλάκα θα τα παίρναμε όλα.

+ ...

24.151 οι θεατές σε γήπεδο 51.715 θέσεων. Κι εμείς κόβουμε 4-5 χιλιάδες εισιτήρια για 300 μαλ^κες....
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Photis » Παρ 30 Ιούλ 2010, 05:55

Sera4 έγραψε:
Photis έγραψε:Λοιπόν θα πω 2 λόγια για την απόδοση των ποδοσφαιριστών μας όπως την είδα χθες...Πολλοί λιβανίζετε τον Πάμπλο Γκαρσία..δεν ξέρω γιατί μάλλον άμμα αγαπάμε έναν παίκτη τα βλέπουμε όλα καλά σε ότι κάνει...Χθές για μένα ήταν κακός από το 1ο μέχρι το 90.Όπως επίσης και οι Τσιρίλλο(όπως πάντα),Μαλεζάς,Σορλέν και φυσικά Μπουσαίντι...Το Χαλκιά δεν τον κακίζω αλλά έκανε την πατάτα στο γκολ μαζί με τον Ιταλό...
Κορυφαίος κατ'εμέ του ΠΑΟΚ το δύδιμο Βίκτορας και Βιεϊρίνια.Παίκτες μεγάλης κλάσης που μπορούν κάλλιστα να σταθούν βασικοί στον Ajax ας πούμε...Για το Σάλπι δε θα πω τπτ γιατί είναι φορ τεράστιας κλάσης..ΠΡΟΣΕΧΤΕ,ΦΟΡ!!!!Κρέσιτς υποφερτός με προβλήματα στις εξόδους του που όμως μπορεί να βελτιώσει...Ο Σνάουτσερ στο 2ο ημίχρονο ήταν τουλάχιστον εξαιρετικός σε αντίθεση με το 1ο που μάζευε σακκούλες...Αυτά είδα και πάμε για πρόκριση την άλλη βδομάδα...


εντελως αντιθετη η αποψη μου...πολυ κακος ο βικτωρας στο πρωτο...διασωθης μονο ο γκαρσια στο πρωτο...


Σεβαστή η άποψη σου αδελφέ μου..:)
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό petros1994 » Παρ 30 Ιούλ 2010, 07:41

Sera4 έγραψε:
Photis έγραψε:Λοιπόν θα πω 2 λόγια για την απόδοση των ποδοσφαιριστών μας όπως την είδα χθες...Πολλοί λιβανίζετε τον Πάμπλο Γκαρσία..δεν ξέρω γιατί μάλλον άμμα αγαπάμε έναν παίκτη τα βλέπουμε όλα καλά σε ότι κάνει...Χθές για μένα ήταν κακός από το 1ο μέχρι το 90.Όπως επίσης και οι Τσιρίλλο(όπως πάντα),Μαλεζάς,Σορλέν και φυσικά Μπουσαίντι...Το Χαλκιά δεν τον κακίζω αλλά έκανε την πατάτα στο γκολ μαζί με τον Ιταλό...
Κορυφαίος κατ'εμέ του ΠΑΟΚ το δύδιμο Βίκτορας και Βιεϊρίνια.Παίκτες μεγάλης κλάσης που μπορούν κάλλιστα να σταθούν βασικοί στον Ajax ας πούμε...Για το Σάλπι δε θα πω τπτ γιατί είναι φορ τεράστιας κλάσης..ΠΡΟΣΕΧΤΕ,ΦΟΡ!!!!Κρέσιτς υποφερτός με προβλήματα στις εξόδους του που όμως μπορεί να βελτιώσει...Ο Σνάουτσερ στο 2ο ημίχρονο ήταν τουλάχιστον εξαιρετικός σε αντίθεση με το 1ο που μάζευε σακκούλες...Αυτά είδα και πάμε για πρόκριση την άλλη βδομάδα...


εντελως αντιθετη η αποψη μου...πολυ κακος ο βικτωρας στο πρωτο...διασωθης μονο ο γκαρσια στο πρωτο...


Ο μπους ηταν λιγο καλυτερος απο αυτους που ειπες εκανε κατι παραπανω (οχι πολλα αλλα κατι εκανε).Ο κρεσιτσ αν ειναι πιο σταθερος στης ψηλες μπαλιες θα ειναι αψογος.Και θα συμφωνησω με τον sera ο βικτωρας δεν εκανε και τιποτα τρομερο στο 1ο σε αντιθεση με το 2ο που και πασες τους εκλεβε και τους πιεζε.Ο vieirinha στο 1ο λιγες φορες πηρε μπαλα στο 2ο του δοθηκαν ευκαιριες ( η πασα του στον σαλπι στην φαση που μπικε το γκολ ηταν ολα τα λεφτα)


Οι πιθανοτητες ειναι μειρασμενες 50-50 αν παιξουμε οπως παιξαμε στο 1ο ημιχρονο τοτε δυσκολα θα περαασουμε. Αν παιξουμε οπως το 2ο ανετα.BERDER ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ
petros1994
 
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Παρ 02 Απρ 2010, 22:57

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Pepermint » Παρ 30 Ιούλ 2010, 08:18

Καλημέρα σε όλες και όλους

ο αδελφός ρίζλας έγραψε

Δυστυχως το αποτελεσμα δεν ηταν οπως το περιμενα.
Παντως και με το 1-1 εχουν και αυτοι λιγοστες ελπιδες.
Θελει προσοχη και στο 2ο ματς.
Αν ειχαμε παρει ενα 0-2,1-3 θα ειχαμε το μυαλο μας στην Τοτεναμ....


+++++++++++ :lol: :lol: :lol: Μακράν το καλύτερο post του καλοκαιριού
...
Άβαταρ μέλους
Pepermint
 
Δημοσιεύσεις: 763
Εγγραφή: Παρ 07 Αύγ 2009, 08:26
Τοποθεσία: Πέρα από την Σοφίτα

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Παρ 30 Ιούλ 2010, 22:44

http://www.youtube.com/user/sokratisG4#p/u/10/3e3ITwGWr6E

το παλικάρι έκανε καλή δουλειά...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό geotoumba » Παρ 30 Ιούλ 2010, 23:35

Δειτε το καρφωμα οπως το ειδαν τα αδερφια απ'το πεταλο:

[dailymotion]video/xe7gay_goal-ivic-apo-kerkida_sport?start=0#from=embed[/dailymotion]

ΕΧΥΣΑ...
Π.Α.Ο.Κ. ΞΕΡΩ 'ΓΩ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΞΕΡΩ 'ΓΩ
Άβαταρ μέλους
geotoumba
 
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 16:45
Τοποθεσία: 4Α ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ακης_ΠΑΟΚ_Champ.Leag. » Σάβ 31 Ιούλ 2010, 00:11

geotoumba έγραψε:Δειτε το καρφωμα οπως το ειδαν τα αδερφια απ'το πεταλο:


ΕΧΥΣΑ...


ΚΙ ΕΓΩ.......!

Είναι φυσιολογικό..; :o




:nairepaok:
Κλείσε τον ΠΑΟΚ στην ψυχή σου και θα νιώσεις κάθε είδους μεγαλείο !
Π Α Ο Κ..κάτι παραπάνω από μιά αθλητική ομάδα !
Casus Belli σε όποιον αδίκησε τον ΠΑΟΚ έστω και μία φορά.
Άβαταρ μέλους
Ακης_ΠΑΟΚ_Champ.Leag.
 
Δημοσιεύσεις: 637
Εγγραφή: Παρ 21 Μάιος 2010, 22:04

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Σάβ 31 Ιούλ 2010, 11:02

πως μπορουμε να το αποθηκευσουμε στο κομπιουτερ ρε παιδια το βιντεο αυτο?
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Αjax - Π.Α.Ο.Κ. 1-1 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό novito » Σάβ 31 Ιούλ 2010, 13:01

Lak μπαινεις σε καποια σελιδα που σου παρεχει αυτη τη δυνατοτητα ( με μια αναζήτηση θα βρεις δεκαδες, προσωπικα συνιστω αυτή ) και ακουλουθεις τις οδηγιες... απλα πραματα και σε μερικα λεπτα το χεις το video.

υ.γ. υπαρχουν και πιο ευκολοι τροποι αν χρησιμοποιεις firefox ειδικα... αν θες, πμ ;)
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ευρώπη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες