Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό proedros » Πέμ 22 Αύγ 2019, 23:50

Πούλα Ζαμπά και πάρε τον παικταρά τον Βιτίνιο που γράφτηκε...Άλλη κλάση...
proedros
 
Δημοσιεύσεις: 4540
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 22 Αύγ 2019, 23:52

δεν καταλαβες φιλε.θα συζηταμε για μεταγραφες.μετα το αηττητο νταμπλ και την προκριση των μπασταρδων στο τσ.λ. ολη τη χρονια θα συζηταμε για μεταγραφες.θα πρεπει να βρισκονται υπευθυνοι και να λιθοβολουνται με καθε στραβη.ετσι για να δουν τι μαλακια εκαναν που πηραν πρωταθλημα.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 22 Αύγ 2019, 23:53

Λες και αδειασε ο τοπος απο παιχτες που τελειωνε το συμβολαιο τους στις 30-6 ή που λογω ηλικιας (29+) ερχονται πιο ευκολα!
Δλδ η μονη μας επιλογη είναι μετριοι 23χρονοι επειδη αυτοι μονο ερχονται σ αυτην την ηλικια μ αυτα τα λεφτα απο νωρις στην ελλαδα...
μαλιστα
φατε στην μαπα τους μέτριους τοτε και ολα καλα.
Χωρις ευρωπη δεν θα εχουν καμια μεταπωλητικη αξια και θα τους δανειζεις απο δω κι απο κει οπως εχεις κανει μεχρι τωρα με αλλους τοσους μετριους πιτσιρικαδες που μαζεψες κατα καιρους...
Χαρισηδες Χατζηισαηες Μουλεν Λεβεκ κλπ...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 22 Αύγ 2019, 23:53

invincible έγραψε:Αν δεν περάσεις στους ομίλους είναι πολύ μεγάλη ζημιά πάρα πολύ μεγάλη ας μην συζητάμε καλύτερα για μεταγραφές μεχρι την Πέμπτη...


Οχι φιλε μου πρεπει να μιλαμε και να γινουν μεταγραφες μεχρη την Πεμπτη και αν δεν περασουμε να μας αδειασουν τη γωνια καποια απο τα υπερταλεντα μας.Δεν χωνευεται τριτη συνεχομενη χαμενη χρονια στην Ευρωπη.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Πέμ 22 Αύγ 2019, 23:54

Δεν μπορούμε να αλλάζουμε τη μισή ομάδα κάθε φορά που κάνει μια κακή εμφάνιση. Υπάρχει πολύ ποιότητα στον ΠΑΟΚ για τα ελληνικά δεδομένα και στο κάτω-κάτω κενά έχει και η Ρεάλ.

Η ομάδα έκανε καλές εμφανίσεις στα φιλικά και στα δύο παιχνίδια με τον Άγιαξ. Τα δύσκολα τώρα είναι στον Φερέιρα που θα πρέπει να πάρει το καλύτερο από τον κάθε παίκτη. Εκεί είναι το μυστικό.

Οι μεταγραφές αναγκαστικά πάνε πίσω γιατί πλέον είναι επισφαλές ακόμη και το ποσό τού Εουρόπα Λιγκ.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3297
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 22 Αύγ 2019, 23:55

Gospi έγραψε:Λες και αδειασε ο τοπος απο παιχτες που τελειωνε το συμβολαιο τους στις 30-6 ή που λογω ηλικιας (29+) ερχονται πιο ευκολα!
Δλδ η μονη μας επιλογη είναι μετριοι 23χρονοι επειδη αυτοι μονο ερχονται σ αυτην την ηλικια μ αυτα τα λεφτα απο νωρις στην ελλαδα...
μαλιστα
φατε στην μαπα τους μέτριους τοτε και ολα καλα.
Χωρις ευρωπη δεν θα εχουν καμια μεταπωλητικη αξια και θα τους δανειζεις απο δω κι απο κει οπως εχεις κανει μεχρι τωρα με αλλους τοσους μετριους πιτσιρικαδες που μαζεψες κατα καιρους...
Χαρισηδες Χατζηισαηες Μουλεν Λεβεκ κλπ...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μετριος εισαι εσυ που κανεις εδω και μερικα χρονια την πιο ψοφια κερκιδα.
ξεχασες τον λουκας μογιανο, τον σκαρντινα και τον φοφανα.
και τον καραλιτς.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Πέμ 22 Αύγ 2019, 23:59

Σωστά, η κερκίδα παίζει μπάλα το 2019, να μην ξεχάσουμε το βάρος της φανέλας, τα ζώδια των παικτών, και να ρίξουμε και τα ταρώ να μάθουμε πως θα πάει η σεζόν. Α ρε παιδιά, δεν βαρέθηκατε να δικαιολογείτε τα αδικαιολόγητα?
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Gospi » Πέμ 22 Αύγ 2019, 23:59

Επειδη περασε καποτε ο φοφανα απο δω, θα το χρησιμοποιουμε αιωνιως ως επιχειρημα.
Εγινε.
Αφου λοιπον ολα τα βλεπεις καλα και για ολα εχεις εξηγηση παω πασο.
Εγω θεωρω πως εχουμε μια πληθωρα υπερτιμημενους παιχτες και αυτο ειχε ως αποτελεσμα να προχωρησουμε σε μια σειρα απο αχρειαστες και μετριες μεταγραφές.
Διαφωνούμε και ελπιζω να έχεις δικιο εσυ. Να προκριθούμε την Πεμπτη και στις 31 να φέρει και 3 παιχταραδες.
εγω θα σε παραδεχθω και θα σου ζητησω και προσωπικα συγγνωμη.
Αλλα θελω να μ πεις τι θα συμβει αν αποκλειστουμε την Πεμπτη

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό cellophan » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:00

barlow4 έγραψε:
Gospi έγραψε:Λες και αδειασε ο τοπος απο παιχτες που τελειωνε το συμβολαιο τους στις 30-6 ή που λογω ηλικιας (29+) ερχονται πιο ευκολα!
Δλδ η μονη μας επιλογη είναι μετριοι 23χρονοι επειδη αυτοι μονο ερχονται σ αυτην την ηλικια μ αυτα τα λεφτα απο νωρις στην ελλαδα...
μαλιστα
φατε στην μαπα τους μέτριους τοτε και ολα καλα.
Χωρις ευρωπη δεν θα εχουν καμια μεταπωλητικη αξια και θα τους δανειζεις απο δω κι απο κει οπως εχεις κανει μεχρι τωρα με αλλους τοσους μετριους πιτσιρικαδες που μαζεψες κατα καιρους...
Χαρισηδες Χατζηισαηες Μουλεν Λεβεκ κλπ...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μετριος εισαι εσυ που κανεις εδω και μερικα χρονια την πιο ψοφια κερκιδα.
ξεχασες τον λουκας μογιανο, τον σκαρντινα και τον φοφανα.
και τον καραλιτς.


Ωραίος ο Κάραλιτς, θα μείνει για πάντα ιδανικός και ανάξιος εραστής....
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3115
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό markos4 » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:00

Όντως τώρα είναι αργά για μεταγραφές...
Σε περίπτωση που δεν περάσουμε δεν υπάρχει λόγος να γίνουν...ας περάσουμε με το καλό και βλέπουμε...

Πάντως ρε παιδιά μετά από μια τόσο καλή χρονια,με ανεβασμένο το ηθικό του κοσμου και της διοικησης,με την διαφενομρνη είσοδο στους ομιλους και να παίζω στους πιο κρίσιμους αγώνες της ιστορίας μας με βασικό τον καντουρι πραγματικά με ξεπερνάει....ότι χειρότερο έχω δει στο 8.
markos4
 
Δημοσιεύσεις: 2954
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 19:49

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:01

cellophan έγραψε:
barlow4 έγραψε:
Gospi έγραψε:Λες και αδειασε ο τοπος απο παιχτες που τελειωνε το συμβολαιο τους στις 30-6 ή που λογω ηλικιας (29+) ερχονται πιο ευκολα!
Δλδ η μονη μας επιλογη είναι μετριοι 23χρονοι επειδη αυτοι μονο ερχονται σ αυτην την ηλικια μ αυτα τα λεφτα απο νωρις στην ελλαδα...
μαλιστα
φατε στην μαπα τους μέτριους τοτε και ολα καλα.
Χωρις ευρωπη δεν θα εχουν καμια μεταπωλητικη αξια και θα τους δανειζεις απο δω κι απο κει οπως εχεις κανει μεχρι τωρα με αλλους τοσους μετριους πιτσιρικαδες που μαζεψες κατα καιρους...
Χαρισηδες Χατζηισαηες Μουλεν Λεβεκ κλπ...

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

μετριος εισαι εσυ που κανεις εδω και μερικα χρονια την πιο ψοφια κερκιδα.
ξεχασες τον λουκας μογιανο, τον σκαρντινα και τον φοφανα.
και τον καραλιτς.


Ωραίος ο Κάραλιτς, θα μείνει για πάντα ιδανικός και ανάξιος εραστής....



Εραστήτς * :mrgreen:

Ωραίος για το reference!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47107
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:05

Ριαν_Καπαγιαννιδης έγραψε:Σωστά, η κερκίδα παίζει μπάλα το 2019, να μην ξεχάσουμε το βάρος της φανέλας, τα ζώδια των παικτών, και να ρίξουμε και τα ταρώ να μάθουμε πως θα πάει η σεζόν. Α ρε παιδιά, δεν βαρέθηκατε να δικαιολογείτε τα αδικαιολόγητα?

αν δεν εισαι 15 χρονων ξερεις πολυ καλα για ποιο πραγμα μιλαω.για την εδρα σου μιλαω που δεν κερδιζε επειδη μαζευοντουσαν χαρτοριχτρες κ κουτσομπολες.μιλαω για στηριξη στην οκμαδα ανευ ορων ειδικα τωρα που ξερεις πολυ οτι ο προεδρος δεν ειναι φυτευτος κ την ποναει οσο εσυ.γιναμε λοι ειδικοι στις μεταγραφες που ειναι το πιο ευκολο πραγμα και κανουμε τους άπλες με τα λεφτα του αλλου.
χωνεψτε το.με 3 μυρια, μετριο παικτη παιρνεις στην ευρωπη.μονο μετριο.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Gospi » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:07

Ο Μαουο Βερμπλ και ο Ματος θυμισε μας λιγο ποσα εδωσες για να ερθουν.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:26

Gospi έγραψε:Επειδη περασε καποτε ο φοφανα απο δω, θα το χρησιμοποιουμε αιωνιως ως επιχειρημα.
Εγινε.
Αφου λοιπον ολα τα βλεπεις καλα και για ολα εχεις εξηγηση παω πασο.
Εγω θεωρω πως εχουμε μια πληθωρα υπερτιμημενους παιχτες και αυτο ειχε ως αποτελεσμα να προχωρησουμε σε μια σειρα απο αχρειαστες και μετριες μεταγραφές.
Διαφωνούμε και ελπιζω να έχεις δικιο εσυ. Να προκριθούμε την Πεμπτη και στις 31 να φέρει και 3 παιχταραδες.
εγω θα σε παραδεχθω και θα σου ζητησω και προσωπικα συγγνωμη.
Αλλα θελω να μ πεις τι θα συμβει αν αποκλειστουμε την Πεμπτη

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

με δουλευεις ρε τσακαλε?απο τους 100 παικτες που περασαν απο εδω επι σαββιδη ξεχωρισες μουλεν κ λεβεκ.ασχοληθηκες μονο με τον αποπατο κ ψαχνω εγω δικαιολογιες?αυτα που γραφεις τα ξαναδιαβαζεις?
νομιζεις τρελαινομαι με παικτες κ γραφω αυτα που γραφω?κουνηστε λιγο το κεφαλι σας.προσγειωθειτε.
το σεναριο να ριξει ο ιβαν ενα τανκερ λεφτα για να περναμε αερα παντου ξεχαστε το.δεν υπαρχει.κ δεν πρεπει να υπαρχει.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Παρ 23 Αύγ 2019, 00:29

Gospi έγραψε:Ο Μαουο Βερμπλ και ο Ματος θυμισε μας λιγο ποσα εδωσες για να ερθουν.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

θα σου εφερνε αυτο το καλοκαιρι 30αρη μπακ απο τη ντνιπρο με αξια κανα μυριο στο τρανσφερμακτ κ τα λοιπα γελοια sites κ θα χαιροσουν θελεις να μου πεις.οκ.δεν πηρες γραμμη που εκτοξευτηκαν στα μυαλα μας οι απαιτησεις.
υγ.ποιος μαου κ βερμπλ ρε φιλε.σοβαροι να ειμαστε.ολη τη χρονια λεμε για μαου πως ειναι σοφτ πως ξερει μπαλα αλλα μηδεν αθλητικοτητα ,δεν πρεσαρει κ αλλα τετοια.τον αλλο τον ειδαμε σε ενα ματς τον βαφτισαμε παλτο κ τραυματιστηκε.ασε που τον περιμενες 2,5 μηνες να ερθει.πρωτα διακοπες στις μαλδιβες κ μετα στο χωριο του πηγε κ μετα ηρθε εδω.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 27 επισκέπτες