Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό nikospaok66 » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:24

Αν δεν κάνουμε μεταγραφές τώρα είμαστε για τον *ούτσο. Τώρα ενισχύεις την ομάδα και όχι όταν έχει επιτυχίες. Και παικταράδες. Αν και νομίζω όπως έχω πει σε άλλο τόπικ άλλο προπονητή. Είναι λίγος δεν φαίνεται?
Άβαταρ μέλους
nikospaok66
 
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ 23 Ιαν 2015, 21:15
Τοποθεσία: Ξάνθη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:26

TwoDoubles έγραψε:ΥΓ Τί εξτρέμ γραφετε ρε παιδιά?ελεος

Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι ενα εξτρέμ?????

Θέλουμε τέρμα,ίσως σεντερ μπακ,6αρι,8αρι,10αρι και σεντερ φορ και σοβαρό μπακ απ του Μάτος γιατί ο Σοάρες πραγματικά είναι επιπεδο Λεβαδειακού.



Θέλουμε τέρμα, αριστερό μπακ, δεξί μπακ, σέντερ μπακ, 5ρι, 6ρι, 8ρι, 7ρι, χαφ, κεντρικό χαφ, πλάγιο χαφ, φορ, σέντερ φορ, σμολ φόργουορντ, διαγώνιο, πασαδόρο, δεξί ίντερ, φουνταριστό, προπονητή, γιατρό, κτηνίατρο, παιδίατρο, 12ο παίκτη, πάγκο, έφορο, φροντιστή, γήπεδο...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό kos » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:26

nikospaok66 έγραψε:Αν δεν κάνουμε μεταγραφές τώρα είμαστε για τον *ούτσο. Τώρα ενισχύεις την ομάδα και όχι όταν έχει επιτυχίες. Και παικταράδες.


Πέρα του ότι δεν γυρίζει αλλιώς το κλίμα, υπάρχουν σοβαρότατα κενά κυρίως μεσοεπιθετικά
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4935
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:29

Γενικά ο προγραμματισμός φέτος ήταν άστα να πάνε. Τόσο χρονικά όσο και ποιοτικά.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6284
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:33

Θα δωθεί η λύση μην σκατε..

Υγ: προσπάθησα και εγώ να ξεχαστώ λίγο σήμερα μετά την απώλεια ενός πολύ καλού μου φιλου σε τροχαίο αλλά η ομάδα δεν μου κανε το χατίρι..
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10861
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:36

γενικά φέτος μόνο μερικές πωλήσεις μας βγήκαν
από αγορές άστοχες, σε θέσεις δευτερεύουσας σημασίας
πολλά λεφτά για απλά ελπιδοφόρους, και η ομάδα εμφανίζεται αποδυναμωμένη σε σχέση με πέρισυ
τωρα ας σώσουμε ότι σώζεται, έστω δανεικούς με οψιον
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8161
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό joshua » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:37

Το πιο τραγικο για μενα ειναι οτι εχει δομηθει τοσο περιεργα το ροστερ και ειναι τοσο μεγαλο, που αν ρωτησεις πειτε μου ΜΙΑ μεταγραφη που θεωρειται αναγκαια,αλλος θα ελεγε επιθετικο,αλλος επιτελικο,αλλος 8ρι,αλλος εξτρεμ...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:38

Αν δεν βρεθεί τροπος να πάρουμε κανονικό χαφ η χρόνια θα είναι πάρα πάρα πολυ δύσκολη. Ολα τα αλλα τα μπαλόνουμε, το χαφ με τους παίχτες που έχουμε ΠΟΤΕ.
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:39

Πιστευετε ειλικρινα οτι θα ερθει καποιος σοβαρος παικτης σε ομαδα που δεν παιζει Ευρωπη ?
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό seaman » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:40

john4serres έγραψε:
GI4NNEN4 έγραψε:Βλέπω να επιστρέφει ο Αμρ :shock:

μαζι σου, YOLO
πέτα τον μεσα και περιμενε το θαυμα


Πολυτέλεια ο Amr μπροστά στο βάδισμα που είδαμε, Εκτός και αν ο σκηνοθέτης του paoktv είναι άπειρος και τους είπε να μην κάνουν απότομες κινήσεις για να προλαβαίνει τα πλάνα.
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:41

paok re niamou έγραψε:Πιστευετε ειλικρινα οτι θα ερθει καποιος σοβαρος παικτης σε ομαδα που δεν παιζει Ευρωπη ?


Αχ μην τα γράφετε αυτά απλά πηγαιντε 2 χρόνια πίσω. Το πρόβλημα δεν είναι αν θέλουν αυτοί το θέμα είναι αν εμείς μπορούμε πλέον και δε μας περιμένει το σδοε της ΟΥΕΦΑ στη γωνία.
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2682
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:41

παντως τωρα μια προταση πχ για τον Ζαμπα θα ηταν λουκουμι
γεμισαμε εξτρεμ και δε παιζουμε με εξτρεμ
χαφ ψαχνουμε απο τον Ιουνιο
στοπερ εχουμε φουλαρει αλλα δωσαμε μερικα εξτρα στον Πανοπουλο
πραγματικα βασει εμφανισεων του Γιαννουλη, καλυτερα να αποκτηθουν παιχτες μπροστα...πολυ δυσκοιλιοι στο γκολ
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8161
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Photis » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:44

paok re niamou έγραψε:Πιστευετε ειλικρινα οτι θα ερθει καποιος σοβαρος παικτης σε ομαδα που δεν παιζει Ευρωπη ?

Συμφωνώ και προβλέπω πως μάλλον και λόγω financial fair play μάλλον για πωλήσεις θα πάμε. :pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Mauricio-8- » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:47

Καταρχήν δεν υπάρχει θέμα Προπονητή να το ξεκαθαρίσουμε αυτό.Η ομάδα θέλει χρόνο έγιναν κάποιες αλλαγές που δυστυχώς κοστισαν. Πρώτον η αλλαγή προπονητή έφερε μια αλλά νοοτροπία στην ομάδα στο πως αγωνίζεται για αυτό και βλέπουμε την ίδια άμυνα να μπάζει τους ίδιους παίκτες.Δευτερον Λοιπουνε κάποιοι παίκτες που ήτανε χρόνια στην ομαδα και αποχώρησαν είτε τραυμστιστηκαν Βλέπε Μαουρισιο Βιερηνια Κανιάς Σακοφ που καλώς ή κακώς ήταν κομβικότατοι!Τρίτον αργήσανε για άλλη μια χρονιά οι μεταγραφές και αυτές που γινανε δεν μπόρεσαν άμεσα να βοηθήσουμε δλδ Στοχ τον πήρες για Βασικό πριν έρθει ο Φερευρα και δεν παίζει, Ντάγκλας το Ίδιο, Εσιτι ο μόνος που μπήκε από ανάγκη 11αδα.Τεταρτον η ομάδα μπορεί να έχει γεμάτο ροστερ αλλά δεν ξέρω κατά το ποσό έχει τους κατάλληλους παίκτες για να υποστηρίξει αυτόν τον σχηματισμό και τον τρόπο παιχνιδιού που ζητάει ο Πορτογάλος. Ο Πελκας δεν χωράει ο Κάντουρι το ξαναλέω είναι ασταθής, θέλεις επιθετικό περιοχής που δεν έχεις, θέλεις εξτρεμ έμπειρο σαν το Τζαλμα, Θέλεις χαφ σαν τον Ολιβειρα!Δεν είναι δικαιολογίες όλα αυτά αλλά ένας συνδυασμός που φτάσαμε εδώ από την παραίτηση Λουτσεσκου μέχρι σήμερα.Πρεπει να μαστε κοντά στην ομάδα και πρέπει να πουλήσουμε κάτι Πελκες Κάτσε Κάντουρι να πάρουμε μια παικταρα στα Εξτρεμ γύρω στα 30 και ένα δυνατό 8αρι να δημιουργεί έναν γρήγορο και γκολτζη επιθετικό που να παίζει κουτί.Εγω βλέπω ότι όλοι έχουνε ευθύνες για αυτόν τον αποκλεισμό! Στηρίξτε την ομάδα μας!
Άβαταρ μέλους
Mauricio-8-
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2018, 13:16

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 νο. III

Δημοσίευσηαπό Isi4 » Πέμ 29 Αύγ 2019, 23:48

jibbie έγραψε:σταματα ρε :(

Κι εμένα με αγχωσε α στα διαλα :oops:
Isi4
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: Τρί 11 Ιουν 2019, 15:28

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 46 επισκέπτες