Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:08

ο Γιωργης παντως ας κανει λιγο κρατει με το ινσταγκραμ
ειχε δηλωσει οτι θα παρουμε αλλα δυο χαφ
ειχε δηλωσει οτι στο δευτερο σταδιο θα ανεβει η ομαδα πληρης, με τις μεταγραφες
τελικα δε πηραμε τιποτα, και πρεπει να μαζεψαμε πολλες χυλοπιτες...
ναι να γινουν διαπραγματευσεις, αλλα παμε με αδεια ομαδα στα χαφ σε προκριματικα champions league
αν ελεγες σε 100 ΠΑΟΚΙΑ τη μερα της φιεστας οτι θα παμε στον πρωτο ευρωπαικο αγωνα με Κατσε στην αποστολη, θα ειχαν λυθει στα γελια και θα σε ελεγαν μαλακα και οι 100
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:08

Στο τέλος των μεταγραφών πέφτουν οι τιμές των ελεύθερων, για αγορές ποδοσφαιριστών ισχύει ότι έγραψε κ joshua
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:09

joshua έγραψε:Έχω ξαναγράψει πως ο ΠΑΟΚ και γενικά ομάδες του δικού μας επιπέδου στοχεύουν σε ένα γκρουπ παικτων που δεν έχουν μεγάλες διάφορες μεταξύ τους. Δεν είναι ότι θες τον Ροναλντο,αυτός δεν απαντά και λες θα περιμένω γιατί που να βρω άλλο Ροναλντο. Μπρανταριτς,Παλινια,Ιμπουλα,Κρανεβιτερ και πολλοί άλλοι παίκτες κυκλοφορούν στην αγορά ,ο καθένας με τα καλά και τα κακά του.Μιλας με όλους,βάζεις τα λεφτά σου στο τραπέζι,κάποιος θα απαντήσει θετικά,δεν μπορεί να πιστεύει κανείς ότι δεν υπάρχει ουτε ένας παίκτης από όλους τους διαθέσιμους που να μην απαντά και επιλέγεις. Εμείς έχουμε δείξει και άλλες φορές ότι τρώμε κολλήματα,λατρεύουμε τα σήριαλ,το αποτέλεσμα πάντως είναι ότι όπως φαίνεται πάμε ως εχειν προς το παρόν.




Καταλαβαίνω ότι ήθελες να δώσεις παράδειγμα, αυτοί όμως που έγραψες εύκολα σου λένε οχι όλοι, αν δε σου πουν αυτοι,μπορεί να σου πει η ομάδα τους.
Μη γράφουμε συνέχεια τα ίδια,και το άθλημα και η αγορά έχουν ξεφύγει.
Εγώ δεν δικαιολογώ τίποτα ούτε χρυσώνω κανένα χάπι.
Παρακολουθώ τα νούμερα των μεταγραφών παγκοσμίως και απλά είμαι ρεαλιστής.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:16

@joshua, δεν είναι προσπάθεια να "χρυσωσω το χάπι" τουλάχιστον απ τη μεριά μου, μια πιο ρεαλιστική μάτια στο όλο θέμα έχω απλά.

Στη ζωή υπάρχει το ιδεατό, υπάρχει και το εφικτό.

Η εμπειρία λέει ότι καμία ομάδα παγκοσμίως δεν έχει ολοκληρώσει το ροστερ της 20 Ιουλίου με ενάμιση ακόμα μήνα ανοιχτό για μεταγραφές.

Επίσης, επαναλαμβάνω ότι οι σοβαρές ομάδες σχεδιάζουν όλη τη χρονιά το καλοκαίρι και όχι 4-5 παιχνίδια.

Γιατί να πληρώσω 5Μ τώρα για ένα παίχτη όταν σε ένα μήνα θα υπάρχουν απείρως περισσότερες επιλογές στα μισά λεφτά;

Γιατί με τα 5Μ να μην φέρω 2 παικταράδες τον Αύγουστο αντί για ένα τώρα;

Επιμένω, υπομονή μέχρι να βρεθούν οι παίχτες που θέλουμε στα λεφτά που θέλουμε και μπορούμε να δώσουμε.


Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3789
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:19

Για πιο λόγο κάθε χρόνο μπλέκουμε σε μεταγραφικά serial όταν βιαζόμαστε ποτέ δεν τον κατάλαβα. Δηλαδή αν μετά την δήλωση του προέδρου της Κάλιαρι αύριο δεν κλείσει άλλος παίχτης είμαστε απαράδεκτοι. Η ομάδα σε 15 μέρες δίνει προκριματικά CL δεν έχει χρόνο να ασχολειται με παίχτες που δεν είναι άμεσα διαθέσιμοι . Αν ο προπονητής χρειαζεται 6αρι και αριστερο μπακ για τα προκριματικά έπρεπε να είναι αυτή τη στιγμή στην προετοιμασία δύο παίχτες. Κι ας είναι η δεύτερη και η τρίτη επιλογή. Και πριν δύο χρόνια τα ίδια και πέρυσι τα ίδια και φέτος άντε παλυ τα ίδια. Μονίμως εγκλωβιζομαστε σε καταστάσεις που στο τέλος βγαίνουμε εμείς χαμένοι. Πραγματικά στα @@ μου και ο Κροάτης και ο Κοεντραο αν είναι να έρθουν και να είναι στην εξέδρα στις 7/8. Η ομάδα χτίζετε τώρα, οποίος έρθει μετά , οποίος και να είναι, απλά θα συμπληρώνει το ροστερ. Πραγματικά ακατανόητα πράγματα .
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2413
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό invincible » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:21

thanos-xanthi έγραψε:ο Γιωργης παντως ας κανει λιγο κρατει με το ινσταγκραμ
ειχε δηλωσει οτι θα παρουμε αλλα δυο χαφ
ειχε δηλωσει οτι στο δευτερο σταδιο θα ανεβει η ομαδα πληρης, με τις μεταγραφες
τελικα δε πηραμε τιποτα, και πρεπει να μαζεψαμε πολλες χυλοπιτες...
ναι να γινουν διαπραγματευσεις, αλλα παμε με αδεια ομαδα στα χαφ σε προκριματικα champions league
αν ελεγες σε 100 ΠΑΟΚΙΑ τη μερα της φιεστας οτι θα παμε στον πρωτο ευρωπαικο αγωνα με Κατσε στην αποστολη, θα ειχαν λυθει στα γελια και θα σε ελεγαν μαλακα και οι 100


Φίλε σε καταλαβαίνω αλλά πίστεψέ με αν περάσεις στους ομίλους τσουλου που θέλει λίγο τύχη, όχι πολύ φέτος ,θα τα έχετε ξεχάσει όλα γιατί κάθε όνειρο θα σας το έχει πραγματοποιήσει...

Επίσης να ξέρεις κάτι η ΠΑΕ ανήκει στον Ιβαν όχι στον Γιώργη... Υπάρχουν πολλοί που πάνε στην επιχείρηση του του πατέρα τους να δουλέψουν και κάνουν όνειρα και σχέδια αλλά αυτός που πληρώνει είναι το αφεντικό... Οπότε αν δεν ξέρουμε μην παρεξηγούμε και την πώρωση του Γιώργη που είναι ένας από εμάς πωρωμένος οπαδός του ΠΑΟΚ. Και στο κάτω κάτω είναι του πατέρα του η ΠΑΕ και δικό του το ινσταγκραμ ότι θέλει κάνει... εδώ εμείς χωρίς να βάζουμε λεφτά κλείνουμε παίχτες φανέλες τηλεοπτικά καμιά φορά από τον ενθουσιασμό μας...
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:24

Και για να κλείσω την παρένθεση,όταν θέλεις παίχτες 24-27 που δεσμεύονται με συμβόλαιο,πρέπει να πληρώσεις αρκετά.
Αν πήγαινες σε 30+ όπως ο Στοχ για παράδειγμα έβρισκες πολλούς,αυτό να το δεχτώ joshua, όταν όμως αποφασίζεις ότι έχεις αρκετούς 30+ και ψάχνεις νιάτα και μεταπωλητικη αξία έχεις πολλούς περισσότερους αντιπάλους εκεί έξω που θα ενδιαφέρονται γι'αυτήν την κατηγορία.
Οπότε ή πας σε λαχεία τύπου Ακπομ ή πας στις γνωριμίες του Ιβάν (Ζαμπα) ή πας σε προτάσεις μανατζαρεων,με το όποιο ρισκο έχει η κάθε περίπτωση.
Γιατί όσο καλό και να είναι το σκαουτινγκ που έχεις (κάποιοι που δεν ξέρουν τι τους γίνεται γράφουν ότι το δικό μας είναι ανύπαρκτο) είναι τέτοιος ο ανταγωνισμός που αυτόν που σταμπαρες θα στον φάει το μεγαλύτερο πορτοφόλι ή το πιο προηγμένο πρωτάθλημα.
Τελευταία επεξεργασία από obanebane και Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Tupac » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:24

JohnDag έγραψε:@joshua, δεν είναι προσπάθεια να "χρυσωσω το χάπι" τουλάχιστον απ τη μεριά μου, μια πιο ρεαλιστική μάτια στο όλο θέμα έχω απλά.

Στη ζωή υπάρχει το ιδεατό, υπάρχει και το εφικτό.

Η εμπειρία λέει ότι καμία ομάδα παγκοσμίως δεν έχει ολοκληρώσει το ροστερ της 20 Ιουλίου με ενάμιση ακόμα μήνα ανοιχτό για μεταγραφές.

Επίσης, επαναλαμβάνω ότι οι σοβαρές ομάδες σχεδιάζουν όλη τη χρονιά το καλοκαίρι και όχι 4-5 παιχνίδια.

Γιατί να πληρώσω 5Μ τώρα για ένα παίχτη όταν σε ένα μήνα θα υπάρχουν απείρως περισσότερες επιλογές στα μισά λεφτά;

Γιατί με τα 5Μ να μην φέρω 2 παικταράδες τον Αύγουστο αντί για ένα τώρα;

Επιμένω, υπομονή μέχρι να βρεθούν οι παίχτες που θέλουμε στα λεφτά που θέλουμε και μπορούμε να δώσουμε.


Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιατί φιλε ενας παικταράς στα χαφ και ενας αριστερό μπακ μπορεί να κάνουν την διαφορά στα προκριματικά και να προκριθείς στους ομιλους και να βγαλεις 30 εκατομμύρια
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:25

chrisg4 έγραψε:Για πιο λόγο κάθε χρόνο μπλέκουμε σε μεταγραφικά serial όταν βιαζόμαστε ποτέ δεν τον κατάλαβα. Δηλαδή αν μετά την δήλωση του προέδρου της Κάλιαρι αύριο δεν κλείσει άλλος παίχτης είμαστε απαράδεκτοι. Η ομάδα σε 15 μέρες δίνει προκριματικά CL δεν έχει χρόνο να ασχολειται με παίχτες που δεν είναι άμεσα διαθέσιμοι . Αν ο προπονητής χρειαζεται 6αρι και αριστερο μπακ για τα προκριματικά έπρεπε να είναι αυτή τη στιγμή στην προετοιμασία δύο παίχτες. Κι ας είναι η δεύτερη και η τρίτη επιλογή. Και πριν δύο χρόνια τα ίδια και πέρυσι τα ίδια και φέτος άντε παλυ τα ίδια. Μονίμως εγκλωβιζομαστε σε καταστάσεις που στο τέλος βγαίνουμε εμείς χαμένοι. Πραγματικά στα @@ μου και ο Κροάτης και ο Κοεντραο αν είναι να έρθουν και να είναι στην εξέδρα στις 7/8. Η ομάδα χτίζετε τώρα, οποίος έρθει μετά , οποίος και να είναι, απλά θα συμπληρώνει το ροστερ. Πραγματικά ακατανόητα πράγματα .



Προφανώς δεν διάβασες-άκουσες τις δηλώσεις του Τ. Δ της ομάδας. Για αυτό που έγραψες ο ίδιος αναφέρει πως δεν είναι σκοπός να φέρουμε παίκτες απλά για να φέρουμε. Σκοπός είναι να φέρουμε παίκτες ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ από τους υπάρχοντες. Και συγνώμη δε νομίζω πολλοι παίκτες αξίας να πετάνε τη σκουφιά του για την Ελλάδα. Μην τα έχετε απλά στο μυαλό σας, ίσως δεν είναι όλα όπως τα σκέφτεστε.
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2587
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:26

Γιατί ρε δεν έχετε καθόλου ψυχραιμία;

Δεν είναι football manager η πραγματικότητα. Όσο ανεβαίνει το επίπεδο της ομάδας τόσο πιο δύσκολες θα είναι οι μεταγραφές.

Είναι εύκολο να κάνεις μεταγραφές για να κάνεις, αν θες να ανεβάσεις την ποιότητα σε μια ήδη ποιοτική ομάδα θέλει χρήμα, επιμονή και υπομονή.

Δυστυχώς είμαστε ομάδα της Σουπερλιγκ κι όχι της Πρεμιερ Λίγκ.

Όσο για κάποια από αυτά που λέτε:

- Τον Αύγουστο έχει πάντα πιο πολλές επιλογές λόγω κλεισίματος των ροστερ. Και να αγοράσεις είναι πιο εύκολο και να δανειστείς.

- Φαντάζομαι οι Βιειρινια, Μαουρισιο, Καντουρι που ήρθαν τελευταίες μέρες του Αυγούστου είχαν απλα διακοσμητικό ρόλο στην ομάδα. Τι όχι;

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3789
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό obanebane » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:29

Tupac έγραψε:
JohnDag έγραψε:@joshua, δεν είναι προσπάθεια να "χρυσωσω το χάπι" τουλάχιστον απ τη μεριά μου, μια πιο ρεαλιστική μάτια στο όλο θέμα έχω απλά.

Στη ζωή υπάρχει το ιδεατό, υπάρχει και το εφικτό.

Η εμπειρία λέει ότι καμία ομάδα παγκοσμίως δεν έχει ολοκληρώσει το ροστερ της 20 Ιουλίου με ενάμιση ακόμα μήνα ανοιχτό για μεταγραφές.

Επίσης, επαναλαμβάνω ότι οι σοβαρές ομάδες σχεδιάζουν όλη τη χρονιά το καλοκαίρι και όχι 4-5 παιχνίδια.

Γιατί να πληρώσω 5Μ τώρα για ένα παίχτη όταν σε ένα μήνα θα υπάρχουν απείρως περισσότερες επιλογές στα μισά λεφτά;

Γιατί με τα 5Μ να μην φέρω 2 παικταράδες τον Αύγουστο αντί για ένα τώρα;

Επιμένω, υπομονή μέχρι να βρεθούν οι παίχτες που θέλουμε στα λεφτά που θέλουμε και μπορούμε να δώσουμε.


Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιατί φιλε ενας παικταράς στα χαφ και ενας αριστερό μπακ μπορεί να κάνουν την διαφορά στα προκριματικά και να προκριθείς στους ομιλους και να βγαλεις 30 εκατομμύρια



Έτσι είναι Tupac,Όταν όμως οι παιχταράδες δεν έρχονται τώρα ή αυτή την εποχή δεν είναι διαθέσιμοι,τι κάνεις;
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:30

Έλα τώρα δεν μπορεί να λέμε σοβαρά ότι δεν υπάρχει ΕΝΑ αξιόλογο χάφ σε ΟΛΗ την αγορά που να έρχεται στον ΠΑΟΚ 20 Ιουλιου.Προπερσι όπως έγραψα περιμέναμε τελευταίες μέρες των μεταγραφών να φέρουμε 3 παίκτες και με μόνο χάφ στον πάγκο τον Κάτσε τον ήπιαμε από την Εστερσουντ,φάε μια χασούρα 7μυρια. Πέρσι είχαμε φάει κόλλημα με Βερνμπλουμ και περιμέναμε πάλι τελευταία μέρα να έρθει,δεν ξέρω αν είχαμε κάποιον άλλο στη θέση του Κανιας αν είχαμε περισσότερες ελπίδες αλλά θυμάμαι τουλάχιστον 2 τραγικά λάθη στο χώρο του κέντρου,ο Βερνμπλουμ έπαιξε πρώτη φορά εντεκάδα Δεκέμβριο ,νέες σφαλιάρες στην ευρωπη.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό dikaios » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:31

Για να καταλαβαινομαστε .... Μας ειπαν για ισαξιους παικτες σε καθε θεση , αρα θελουμε ισαξιο η καλυτερο του Μαουρισιο , ισαξιο η καλυτερο του Βιερινια κτλ κτλ .
Παικτες με συγκεκριμενα χαρακτηριστικα για να κανουμε ομαδαρα , αυτο θελει ο Φερειρα που μεχρι στιγμης δειχνει με τον τροπο του πως ειναι επιτελους ο ανθρωπος που χρειαζομασταν για πιο ψηλα.
Η αγορα ομως ειναι δυσκολη ειδικα αν θελεις να παρεις τους καλους που να θελουν να ερθουν και στην ομαδα , μονο υπομονη μπορουμε να κανουμε και να σταματησουμε την Μιρλα , ολα θα γινουν.
Οι παιχτες απο τα καλαθια ειναι για αλλους οχι για μας...
Ο ΠΑΟΚ που πανε να φτιαξουν φετος ειναι για πολλα χρονια και μεγαλα πραγματα ......
dikaios
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:19

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό nothu » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:31

JohnDag έγραψε:Γιατί ρε δεν έχετε καθόλου ψυχραιμία;

Δεν είναι football manager η πραγματικότητα. Όσο ανεβαίνει το επίπεδο της ομάδας τόσο πιο δύσκολες θα είναι οι μεταγραφές.

Είναι εύκολο να κάνεις μεταγραφές για να κάνεις, αν θες να ανεβάσεις την ποιότητα σε μια ήδη ποιοτική ομάδα θέλει χρήμα, επιμονή και υπομονή.

Δυστυχώς είμαστε ομάδα της Σουπερλιγκ κι όχι της Πρεμιερ Λίγκ.

Όσο για κάποια από αυτά που λέτε:

- Τον Αύγουστο έχει πάντα πιο πολλές επιλογές λόγω κλεισίματος των ροστερ. Και να αγοράσεις είναι πιο εύκολο και να δανειστείς.

- Φαντάζομαι οι Βιειρινια, Μαουρισιο, Καντουρι που ήρθαν τελευταίες μέρες του Αυγούστου είχαν απλα διακοσμητικό ρόλο στην ομάδα. Τι όχι;

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σωραιος.

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019 vol. II

Δημοσίευσηαπό Tolaros » Κυρ 21 Ιούλ 2019, 22:31

Κανένα σήριαλ δεν αγαπά η ΠΑΕ, πριν 5 μέρες βγήκε το όνομα και από αύριο λήγει η περίπτωση είτε με τον ένα τρόπο είτε με τον άλλο.
Και με πόσους στόχους μπορεί να μιλάει ούτε να φανταστούμε δεν μπορούμε, ούτε αν απαντάνε αρνητικά ξέρουμε ούτε πόσα ζητάνε ξέρουμε. Είναι ψιλοαστειο να παίρνουμε ότι φανταζόμαστε σαν δεδομένο.
Και δεν ισχύει "χαφ ναι κ ότι να'ναι", τέτοια έχουμε ήδη. Η ΠΑΕ προσπαθεί να ανεβάσει το κλαμπ σε πρωτόγνωρα επίπεδα, θέλει χρήμα και υπομονή.
Άβαταρ μέλους
Tolaros
 
Δημοσιεύσεις: 5512
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 22:16
Τοποθεσία: Ντεπώ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες