Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:10

navigator11 έγραψε:Πάντως, σε περίπτωση που δεν κλείσει ο Βραζιλιάνος, ο Ναπολιτάνος θα αρχίσει τις ... αφιερώσεις


:lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:

Γεια σου ρε navi :opaokara: Εισαι ωραιος ρε φιλε
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7700
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:13

Mīngus έγραψε:1. Έκλεισε ο Σίλβα
2. Στην αναμονή ο Σίλβα
3. Έκλεισε ο Σίλβα
4. Παύση μερικών ημερών χωρίς ενημέρωση
5. Έκλεισε ο Σίλβα και έρχεται
6. Ξανά παύση μερικών ημερών
7. Χαλάει του Σίλβα
8. Επαναπροσέγγιση για Σίλβα

Πεμπτες κλεινει, μετα ερχεται το σαββατοκυριακο, δευτερες απομακρυνεται, πεμπτες κλεινει, μπαινει στο αεροπλανο τις παρασκευες και ομως δευτερες παλι μας ακυρωνει.

Τωρα να πω πως δεν τον θελω ηδη? Νομιζω περιττο :mrgreen:
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:17

Gospi έγραψε:
eorptol1 έγραψε:
Gospi έγραψε:Ελα ρε Ναβι...
ειναι αστειοτητα να θελω τους παιχτες στην προετοιμασια ε?
Περιμενω στην γωνια να απασφαλισω...
μαλιστα
τι λοβοτομημενοι χαζοβιοληδες ειστε μερικοι εδω μεσα...
Δεν το ηξερα οτι επειδη ο Σαββιδης εσωσε τον ΠΑΟΚ και εχει κανει τοσα καλα, δεν δικαιουμαι να ασκησω κριτικη στο γεγονος οτι μ@λ@κιζεται στο ινστα...
δεν ειναι καραγκιοζιλικι κ ξεφτίλα να ανακοινωνεις παιχτες κλεισμενους χωρις να ειναι κλεισμενοι ε?
Αντε να σας αφησω να τα λετε μεταξυ σας οπως γουσταρετε, γτ οποιος εχει αντιθετη άποψη ειναι αστειος και κομπλεξικος για εσας...


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πραγματικά απίστευτος μετά το εκπληκτικού νταμπλ που είναι έργο και του Γιώργου βγάζεις αυτήν την τεράστιας έλλειψη σεβασμού σε αυτόν και την οικογένειά του..... Μπορείς να πεις την διαφωνία σου χωρίς να βγάζεις κακία και αντιπάθεια γιαυτους τους ανθρώπους.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα απαντησω μονο σε σενα γτ ειλικρινα νομιζω πως μιλαω κινεζικα εδω μεσα ..
Ποια κακια και ποια αντιπαθεια?
Που ακριβως μιλησα με κακια?
στηλιτευσα μια συμπεριφορα και κατεκρινα την ολιγωρια στον μεταγραφικο σχεδιασμο.
Ειμαστε με τα καλα μας?
Δλδ το να πω οτι αργησαμε και φετος και οτι δεν μας κανει καλο το να ανακοινωνει παιχτες μεσω ινστα ο Γιωργης, ειναι κακια κ αντιπαθεια?
Εχω μαλωσει με απειρο κοσμο για χαρη του Σαββιδη. έχω προβληματιστει για την ψηφο μου στις εθνικες εκλογες για χαρη του σαββιδη. Αλλα εχω μαθει να λεω τα πράγματα οπως εχουν.
Εχει χιλια καλα και 2-3 συγκεκριμενα μειονεκτηματα.
Αλλα αληθεια αν σας χαλαω την μανεστρα μην ανησυχειτε! Δεν θα ξαναγινει...
συνεχιστε να τα λετε μεταξυ σας

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χαζοβιοληδες μαλακιζετε λοβοτομημενοι....... Τι άλλο να πεις αυτά είναι λόγια δικά σου.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:26

joshua έγραψε:Εντωμεταξύ οι περισσότεροι συνδέουν τις 2 περιπτώσεις Σιλβα και Ντάγκλας ενώ οι 2 παίκτες ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.
Έχουν σχέση όσον αφορά τις θέσεις ξένων..

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10835
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:27

eorptol1 έγραψε:
Gospi έγραψε:
eorptol1 έγραψε:[quote="Gospi"]Ελα ρε Ναβι...
ειναι αστειοτητα να θελω τους παιχτες στην προετοιμασια ε?
Περιμενω στην γωνια να απασφαλισω...
μαλιστα
τι λοβοτομημενοι χαζοβιοληδες ειστε μερικοι εδω μεσα...
Δεν το ηξερα οτι επειδη ο Σαββιδης εσωσε τον ΠΑΟΚ και εχει κανει τοσα καλα, δεν δικαιουμαι να ασκησω κριτικη στο γεγονος οτι μ@λ@κιζεται στο ινστα...
δεν ειναι καραγκιοζιλικι κ ξεφτίλα να ανακοινωνεις παιχτες κλεισμενους χωρις να ειναι κλεισμενοι ε?
Αντε να σας αφησω να τα λετε μεταξυ σας οπως γουσταρετε, γτ οποιος εχει αντιθετη άποψη ειναι αστειος και κομπλεξικος για εσας...


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πραγματικά απίστευτος μετά το εκπληκτικού νταμπλ που είναι έργο και του Γιώργου βγάζεις αυτήν την τεράστιας έλλειψη σεβασμού σε αυτόν και την οικογένειά του..... Μπορείς να πεις την διαφωνία σου χωρίς να βγάζεις κακία και αντιπάθεια γιαυτους τους ανθρώπους.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα απαντησω μονο σε σενα γτ ειλικρινα νομιζω πως μιλαω κινεζικα εδω μεσα ..
Ποια κακια και ποια αντιπαθεια?
Που ακριβως μιλησα με κακια?
στηλιτευσα μια συμπεριφορα και κατεκρινα την ολιγωρια στον μεταγραφικο σχεδιασμο.
Ειμαστε με τα καλα μας?
Δλδ το να πω οτι αργησαμε και φετος και οτι δεν μας κανει καλο το να ανακοινωνει παιχτες μεσω ινστα ο Γιωργης, ειναι κακια κ αντιπαθεια?
Εχω μαλωσει με απειρο κοσμο για χαρη του Σαββιδη. έχω προβληματιστει για την ψηφο μου στις εθνικες εκλογες για χαρη του σαββιδη. Αλλα εχω μαθει να λεω τα πράγματα οπως εχουν.
Εχει χιλια καλα και 2-3 συγκεκριμενα μειονεκτηματα.
Αλλα αληθεια αν σας χαλαω την μανεστρα μην ανησυχειτε! Δεν θα ξαναγινει...
συνεχιστε να τα λετε μεταξυ σας

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χαζοβιοληδες μαλακιζετε λοβοτομημενοι....... Τι άλλο να πεις αυτά είναι λόγια δικά σου.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk[/quote]Αν αντι να ασχοληθω μ αυτα που λες eorptol στην ουσια τους, σ ελεγα πως εισαι ζορισμενος επειδη η ομαδα παει καλα εδω και 2 χρονια, και βρηκες τωρα ευκαιρια να απασφαλισεις, (σε ελεγα δλδ εν ολιγοις κομπλεξικο, αντιΠΑΟΚ και εγκαθετο).
και πως αυτα που λες ειναι αστειοτητες.
Και ολα αυτα χωρις να εχεις εσυ αναφερθει σε μενα.
Πως θα αντιδρουσες?
Γτ εδω μεσα παρατηρω μια επιλεκτικη ευαισθησια αναφορικα με το τι ειναι προσβλητικο για τον αλλο, τι θεωρειται χαρακτηρισμος, και τι θεωρειται υβρης...
Απαιτω να μ μιλανε οπως τους μιλαω.
Δεν εχω χαρακτηρισει ποτε κανεναν οσο κι αν διαφωνωμε τις αποψεις που διατυπώνει.
Αφου λοιπον αποφασισαν οι συγκεκριμενοι να μου την πεσουν με τετοιους υπαινιγμους για ενα ποστ στο οποιο διαφωνησαν, τοτε και εγω απάντησα αντιστοιχα.


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:31

Ησυχάστε με τα σεντόνια. Αναμένουμε μεταγραφές στην ουρά ως Black Friday. Ειρήνη υμίν
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:31

Κουρασαν οι αντιπαραθεσεις σας...

Φτανει!!!

Αν θελετε να πειτε για μεταγραφες πειτε,αλλιως βγαλτε αλλου τον καημο σας.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό typhoon » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:32

Μαλλον την black friday θα κανουμε μεταγραφες :lol: :lol:
ready or not here i come
typhoon
 
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: Παρ 25 Ιαν 2019, 18:34

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:33

και τι να πεις για μεταγραφες ρε σουρμε?

αφου δεν κουνιεται φυλλο.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:33

joshua έγραψε:Ασχετο...Υπαρχει ανθρωπος, ειτε απο τους θετικα προκαταλειμενους, ειτε απο τους αρνητικα ,που να μην εχει δει το μπυροκοιλι του Ζιφκοβιτς?


από τους γνωρίζοντες πάντως , είναι γνωστό εδώ στην πόλη ότι είναι πολυ γερό ποτήρι
σε υπερβολικό κιόλας βαθμό
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:35

Θα τον στρώσει ο Ρουμάνος αλλιώς θα πάει από εκεί που ήρθε.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:38

Νεος μυρτσος δηλαδη? :lol:
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:38

Gospi έγραψε:Το να υπαινιχθεις οτι περιμενω ολη την χρονια για την στιγμη αυτη ωστε να γκρινιαξω και να επιτεθω στο σαββιδη, δεν ειναι κριτικη.
Το να πεις οτι ζοριστηκα που πήγε τοσο καλα η χρονια περσι και βρηκα τωρα ευκαιρια να ξεδωσω, δεν ειναι κριτικη.
Δεχομαι την κριτικη και δεχομαι και το "μαλακα Gospi ξεκολλα εχεις αδικο και βιαζεσαι να γκρινιαξεις".
Εχεις αντιλογο σ αυτο π λεω? πες τον.
Μην προσπαθεις να με βγαλεις κομπλεξικο εχθρο του ΠΑΟΚ και του Σαββιδη.
Δεν ειπα οτι ειναι ανωριμοι.
Ειπα πως σε επιπεδο μεταγραφικου σχεδιασμου ειμαστε ακομη ανωριμοι.
Και για να σου απαντησω, τπτ δεν προκειται να κανω ακομη κι αν διαφωνω με κατι, ακομη κι αν με ενοχλει κατι.
Αλλα ειχα την αισθηση πως εδω ειναι ενα φορουμ που ανταλλασσουμε αποψεις και συζηταμε.
Αν λοιπον κανω λαθος με συγχωρειτε!
Εγω δεν χαρακτηρισα κανεναν "αιθεροβαμωνα, ονειροπολο κλπ" για την αισιοδοξη αποψη που εκφραζει.
Γτ λοιπον εγω πρεπει να ειμαι μιζερος γκρινιαρης κομπλεξικος και εγκαθετος?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ε ρε γκοσπι σορυ αλλα ολοι ειμαστε τροπος του λεγειν με κομμενη την ανασσα για το τι ακολουθει μετα το νταμπλ.Η κριτικη που εκανες ειναι φουλ επιθετικη και μην πιανεσαι απο λεξεις.Αυτο κανουμε κ συζητηση δε γινεται ουτε ακρη βγαινει.Εδω ειναι ενα φορουμ που ανταλλασσουμε αποψεις και συζηταμε λοιπον.Οταν η φαση ξεφευγει η αντιδραση ειναι αναλογη της δρασης.Γι'αυτο κ την ακουσες.Ουτε μπουλινγκ (ελεος δηλαδη με αυτο το πραγμα) σου εκανε κανεις ουτε πηγε να μειωσει το ατομο σου.Για εμενα δηλαδη μαλακια ειπες.Δε σημαινει οτι σε θεωρω γενικα μαλακα.
Και ναι και εγω προβληματιζομαι για το κεντρο του χρονου.Λειπουν παικτες.Ε δε θεωρω οτι φτασαμε στο σημειο που ο χρονος μετραει αντιστροφα.Ακομα δεν αρχισε η προετοιμασια.Αν οταν παμε στο εξωτερικο για προετοιμασια δεν υπαρχουν βασικα γραναζια τοτε ναι , θα ειναι ρισκο η φαση και θα ειναι κριμα τετοια προσπαθεια.Αλλα να σου πω δεν τους φοβαμαι.Εγω εχω πειστει πως ξερουν τι κανουν.Και τα οποια λαθη μεσα στο παιχνιδι ειναι.Ο ΠΑΟΚ εχει παρει δρομο χωρις επιστροφη.Μονο προς τα πανω εχει.Και δεν ειναι θεμα αισιοδοξιας.Απλα εγω απολαμβανω τη φαση σκεφτομενος μακροπροθεσμα.δε με αγχωνει το αυριο.Η οποια αναποδια θα δινει εφημερη χαρα στους ξεφτιλες του νοτου που ο ενας προκειμενου να χτισει γηπεδο κοντευει να τη ριξει κατηγορια.Τις κινησεις του οαρης βλεπουν και τρεμουν.Και ο αλλος που χωρις το τσ.λ ψωνιζει μονο σαπακια και φερελπιδες μπας κ του κατσει καμια πωληση.Ολοι τους ξηλωνουν.Μονο ο ΠΑΟΚ χτιζει.Ταυτοχρονα και σε ολα τα επιπεδα.
και ο παραλογισμος της ολης φασης ειναι χαρακτηριστικος.παικτες που δεν εχουμε δει κ δεν εχουμε ακουσει ποτε τους κρινουμε με αυθαιρετα κριτηρια κ συγκρισεις κ γνωμες οπαδων σε φορουμ της βραζιλιας.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:42

thanos-xanthi έγραψε:
joshua έγραψε:Ασχετο...Υπαρχει ανθρωπος, ειτε απο τους θετικα προκαταλειμενους, ειτε απο τους αρνητικα ,που να μην εχει δει το μπυροκοιλι του Ζιφκοβιτς?


από τους γνωρίζοντες πάντως , είναι γνωστό εδώ στην πόλη ότι είναι πολυ γερό ποτήρι
σε υπερβολικό κιόλας βαθμό


Με τέτοιο ρεκόρ νικών, που έχουμε οικοδομήσει επί ημερών Λουτσέσκου, εφόσον συνεχίσουμε σε ανάλογους ρυθμούς, σχεδόν μόνιμα ... μεθυσμένος από τις επιτυχίες θα είναι! Ακίρρωση της μεταγραφής όσο ακόμα προλαβαίνουμε ... ξυπνάτεε
Τελευταία επεξεργασία από navigator11 και Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Δευτ 24 Ιουν 2019, 22:43

thanos-xanthi έγραψε:
joshua έγραψε:Ασχετο...Υπαρχει ανθρωπος, ειτε απο τους θετικα προκαταλειμενους, ειτε απο τους αρνητικα ,που να μην εχει δει το μπυροκοιλι του Ζιφκοβιτς?


από τους γνωρίζοντες πάντως , είναι γνωστό εδώ στην πόλη ότι είναι πολυ γερό ποτήρι
σε υπερβολικό κιόλας βαθμό


Θέλει παρέα ο Λου να πίνει τα κρασάκια του...
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7700
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες