Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 19 Ιουν 2019, 21:14

Ειναι απ το χωριο η πηγή, δεν την ξέρεις.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29934
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιουν 2019, 21:23

Πηγή είναι το PAOK Mercato... :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό black_star_ninja » Τετ 19 Ιουν 2019, 21:26

black_star_ninja έγραψε:Απο το πάνω ράφι κιόλας.. :lol:





Δεν χρειάζεται παράθεση στο αμέσως προηγούμενο post!
Ζαντός


Υπάρχει θέμα χρονοκαθυστέρησης μεχρι να εγκριθεί.. επίσης πως μπορώ να ξεχωρίσω την περίπτωση που απαντάω σε καποιον είτε ειναι είτε Οχι το τελευταίο μνμ;
Άβαταρ μέλους
black_star_ninja
 
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Παρ 18 Ιαν 2019, 11:59

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιουν 2019, 21:29

Την ώρα που έκανες το post, δεν παρεμβλήθη άλλο, οπότε θα έμπαινε σε εκείνη την ώρα που το πόσταρες, ανεξάρτητα από το τι ώρα θα εγκρινόταν το ποστ.


Αν απαντάς σε ποστ που είναι πριν το τελευταίο, χρειάζεται παράθεση. Αν είναι το τελευταίο μήνυμα, δεν χρειάζεται παράθεση. Αυτό λέμε.
Ο λόγος είναι για να μην είναι πολύ εκτενείς και δυσανάγνωστες οι σελίδες των topics.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό mbison » Τετ 19 Ιουν 2019, 21:55

O Ιτουρασπε αργει?
Gilberto junior?
http://www.teamfeed.co.uk/transfer-rumours/paok
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5180
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τετ 19 Ιουν 2019, 21:59

Παντως, τωρα με την αποχωρηση Κουλουρη εγω θα ηθελα να παρουμε και τριτο επιθετικο. Πιστευω δεν υπαρχει λογικη να παρουμε ενα ακομα project 20-25 χρονων, αφου εχουμε ηδη Ακπομ και Σβιντερσκι.

Οποτε λογικα καποιος εμπειρος και εκει εχεις δυο επιλογες. Ή παιρνεις καποιον για βασικο ή καποιον για 3ο...

Απο τη μια πιστευω ο Ακπομ ειναι μια χαρα για βασικος, ακομα και για το τσου λου, αλλα απο την αλλη με προβληματιζει που δεν εχει το ευκολο γκολ. Αν αυτο μας το δωσει ο Σβιντερσκι καλως, αλλιως θα εχουμε θεμα...

Εσεις τι λετε; βασικος ή τριτος επιθετικος χρειαζεται;
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7711
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό prax » Τετ 19 Ιουν 2019, 22:03

Napoli4 έγραψε:Παντως, τωρα με την αποχωρηση Κουλουρη εγω θα ηθελα να παρουμε και τριτο επιθετικο. Πιστευω δεν υπαρχει λογικη να παρουμε ενα ακομα project 20-25 χρονων, αφου εχουμε ηδη Ακπομ και Σβιντερσκι.

Οποτε λογικα καποιος εμπειρος και εκει εχεις δυο επιλογες. Ή παιρνεις καποιον για βασικο ή καποιον για 3ο...

Απο τη μια πιστευω ο Ακπομ ειναι μια χαρα για βασικος, ακομα και για το τσου λου, αλλα απο την αλλη με προβληματιζει που δεν εχει το ευκολο γκολ. Αν αυτο μας το δωσει ο Σβιντερσκι καλως, αλλιως θα εχουμε θεμα...

Εσεις τι λετε; βασικος ή τριτος επιθετικος χρειαζεται;


berg..
ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ Π.Α.Ο.Κ.
prax
 
Δημοσιεύσεις: 1470
Εγγραφή: Κυρ 03 Σεπ 2017, 12:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 19 Ιουν 2019, 22:06

Πιστεύω ότι έχουν αποφασίσει να πάρουν εξτρεμ με έφεση στο γκολ για να δώσουν αρκετό χρόνο και στον Πολωνό που είναι ξεκάθαρο ότι δεν είναι κλασικό φορ,αν δε βγει στο γήπεδο το σχέδιο,υπάρχει και ο Γενάρης.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 19 Ιουν 2019, 22:08

Ο Berg για τον ΠΑΟΚ θα ήταν πεταμένα λεφτά, ευτυχώς όπως φαίνεται συμφωνούν και οι διοικούντες.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιουν 2019, 22:10

prax έγραψε:
Napoli4 έγραψε:Παντως, τωρα με την αποχωρηση Κουλουρη εγω θα ηθελα να παρουμε και τριτο επιθετικο. Πιστευω δεν υπαρχει λογικη να παρουμε ενα ακομα project 20-25 χρονων, αφου εχουμε ηδη Ακπομ και Σβιντερσκι.

Οποτε λογικα καποιος εμπειρος και εκει εχεις δυο επιλογες. Ή παιρνεις καποιον για βασικο ή καποιον για 3ο...

Απο τη μια πιστευω ο Ακπομ ειναι μια χαρα για βασικος, ακομα και για το τσου λου, αλλα απο την αλλη με προβληματιζει που δεν εχει το ευκολο γκολ. Αν αυτο μας το δωσει ο Σβιντερσκι καλως, αλλιως θα εχουμε θεμα...

Εσεις τι λετε; βασικος ή τριτος επιθετικος χρειαζεται;


berg..



Γκαργκαλατζίδης.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τετ 19 Ιουν 2019, 22:10

O berg οντως κοστιζει πολυ για τριτος, ενω δεν ξερω αν μπορει πλεον να σταθει ως πρωτος στον σημερινο ΠΑΟΚ...

Εγω για τριτο θα ηθελα μια φθηνη λυση στυλ αναστασακου..παικτης εμπειρος με πολλα γκολ ακομα κι αν ειναι σε μικροτερη κατηγορια (πχ β ιταλιας/ισπανιας/γερμανιας)
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7711
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό sourdos4 » Τετ 19 Ιουν 2019, 22:13

Έφαγα το μυαλό μου να θυμηθώ τον Αναστασάκο. Μπράβο ρε φίλε. Τίμια λύση ή Μπακαγιόκο.
Άβαταρ μέλους
sourdos4
 
Δημοσιεύσεις: 328
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 22:04
Τοποθεσία: Θ5 Σ13 Θ76

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Demir » Τετ 19 Ιουν 2019, 22:15

μια περιοδο τον θελαμε παρα πολυ, γενικα καλος παικτης...
https://www.transfermarkt.co.uk/alvaro- ... ler/141835
για 2-3ος με ενα τιμιο συμβολαιο μια χαρα ειναι..
και αυτος καλη περιπτωση...https://www.transfermarkt.co.uk/dario-l ... eler/80031
Τελευταία επεξεργασία από Demir και Τετ 19 Ιουν 2019, 22:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7976
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Τετ 19 Ιουν 2019, 22:17

Napoli4 έγραψε:O berg οντως κοστιζει πολυ για τριτος, ενω δεν ξερω αν μπορει πλεον να σταθει ως πρωτος στον σημερινο ΠΑΟΚ...

Εγω για τριτο θα ηθελα μια φθηνη λυση στυλ αναστασακου..παικτης εμπειρος με πολλα γκολ ακομα κι αν ειναι σε μικροτερη κατηγορια (πχ β ιταλιας/ισπανιας/γερμανιας)


αυτην ακριβως ειναι και η δικη μου προσεγγιση και το ειχα πει και νωριτερα. εναν 33χρονο γκολτζη εστω και απο μικρη κατηγορια. μαλιστα ειχα φερει για παραδειγμα παικτη τυπου κοβασεβιτς στο πιο φθηνο να κολαει το γκολ στην ελλαδα
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιουν 2019, 22:19

Αν θέλετε παππού, πάρτε καλό παππού:

https://www.transfermarkt.co.uk/fabio-quagliarella/leistungsdaten/spieler/22328

26 γκολ και 8 assists σε 39 αγώνες.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47100
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 35 επισκέπτες