Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Macho » Δευτ 10 Ιουν 2019, 23:44

barlow4 έγραψε:
SunAce16 έγραψε:

Τώρα θα ήθελα μια σοβαρή τοποθέτηση από τον Macho ο οποίος είναι ένας από τους 2,5 ανθρώπους που μπαίνουν στο forum και αποδεδειγμένα φαίνεται να γνωρίζουν κάποια πράγματα εκ των έσω. Ο Avila τον 10 γκολ και 2 ασίστ στο πρωτάθλημα της La Liga, παρά τα 81 του κιλά (σύμφωνα με το transfermarkt) σαν εξτρέμ στην ομάδα μας θα ταίριαζε περισσότερο από τον Enrique ή θα ήταν μία ποιοτική υποβάθμιση του ρόστερ μας;

Σαν τι τοποθέτηση να σου κάνει για 81 κιλά εξτρέμ?τοποθέτηση προϊόντος?
Να χάσω 2-3-4-5-6 κιλά να πάω εγώ που είμαι κ πάρα πολύ ομορφος.
Μα 1,69 και 81 κιλά?ούτε ο τουρσουνιδης.


Έλα ρε μπαρλοου, μου έφυγε το ουίσκι από τη μύτη :D :lol:
Macho
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Δευτ 20 Σεπ 2010, 14:25

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό laska4 » Δευτ 10 Ιουν 2019, 23:45

εγω δεν μπορω να καταλαβω απο που πηγαζουν οι πληροφοιες οτι θα κλεισουμε παιχταρα ...αφου δεν μιλαει με κανεναν δημοσιογραφο τα ξερουν μονο μπρανκο λου και γιωργης ....αρα πως βγαινει αυτο ;;
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 10 Ιουν 2019, 23:49

SunAce16 έγραψε:

Ρε φίλε γιατί τους χαλάς το παραμύθι; Εγώ το έγραψα όχι για να δω αν ξέρουν γιατί μιλάω (που οι περισσότεροι δεν ξέρουν) αλλά για να δω αν έστω μπαίνουν στον κόπο να φιλτράρουν κάποια πράγματα.

ε σαν τι να φιλτραρουμε που σε οποιο site γραφει για τα χαρακτηριστικα του τον βγαζει χονδρο?
και το wiki και foxsports,sofifa,fifaindex και γενικα οποιο site ανοιξεις τον εχει κοντοχοντρο.ε και το εχει κ το προγουλι του, δεν ειναι ψεμα.
οτι δεν ξερω φυσικα δεν ξερω.εδω δεν ξερω αλλους κ αλλους.τον αβιλα θα ξερω?μπορει να ειναι παικταρας.αλλα κ λιγο θερμοσιφωνας ειναι..
υγ.macho δωσε κατι.παει να χαθει η αρμονια του φορουμ.
Τελευταία επεξεργασία από barlow4 και Δευτ 10 Ιουν 2019, 23:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Δευτ 10 Ιουν 2019, 23:53

[quote="laska4"]εγω δεν μπορω να καταλαβω απο που πηγαζουν οι πληροφοιες οτι θα κλεισουμε παιχταρα ...αφου δεν μιλαει με κανεναν δημοσιογραφο τα ξερουν μονο μπρανκο λου και γιωργης ....αρα πως βγαινει αυτο ;;[/quote

Προφανως κ υπαρχει ενημερωση παιδια ολα κυκλος ειναι το αν καποιος ειναι καλος δημοσιογραφος η κακος η κανει κατι για τα κλικ η οτιδηποτε αλλο δεν σημαινει οτι δεν ξερει τεσπα laska αστο εδω μπαινουμε για χαβαλε τωρα εμας σαν οπαδους μας ενδιαφερει 26 ιουνιου να υπαρχουν παιχτες στην ομαδα που θα μας βοηθησουν να μπουμε στους ομιλους. Επισης για να ξεκαθαρισουμε κατι καμια μα καμια μεγαλη ομαδα δεν κανει μεταγραφες για να πετυχει ενα στοχο τι εννοω δεν κανεις μεταγραφες για μπεις ομιλους δεν παει ετσι δεν εχει ποδοσφαιρικη λογικη . Φτιαχνεις ενα ροστερ 2 3 χρονων με κορμο και καθε χρονο αναβαθμιζεις την ομαδα σου με καλυτερους παιχτες απο τους υπαρχοντες για διεκδικησεις μακροπροθεσμα καλυτερα πραγματα απο αυτα π εχεις κατακτησει αυτο κανει κ ο Π.Α.Ο.Κ εδω κ 3 χρονια.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 11 Ιουν 2019, 00:10

Dimg4 έγραψε:Περασε ενα νιμου απο το γυμναστηριο σημερα, αστα να πανε

Χαχαχαχα...

Ωραιος...:roll::roll::roll:
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27831
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 11 Ιουν 2019, 00:28

Δε μπορω να πω περισσοτερα. Απλα εχω καλες πηγες οτι το σωστο νιμου εαν κανει καλο μπουκιτσι, συνηθως κανει και καλο μησιγα
Dimg4
 

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 11 Ιουν 2019, 00:31

prist64 έγραψε:ο καταραμενος5 χαιρει άκρας υγειας
και περιφερεται συχνα στο τσατ

να του δωσω χαιρετισματα?

:mrgreen:



Δώσε και από εμένα οπωσδήποτε!!

Dimg4 έγραψε:Περασε ενα νιμου απο το γυμναστηριο σημερα, αστα να πανε



Ποιο γυμναστήριο; Πώς ονομάζεται η κορσασίς;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τρί 11 Ιουν 2019, 00:42

Ανέβασε στορυ από ρεστοράν στη Μπαρτσελόνα ο Γιώργης γράφοντας "βρε Τασούλη μου, let my have my dinner" ταγκαροντας τον αναφερθέντα που απότι βλέπω είναι μάνατζερ με έδρα(;) Λονδίνο και Άμστερνταμ (κρίνοντας από το προφίλ του στο ινστα) και ταγκαροντας και το transfermarkt...
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό cellophan » Τρί 11 Ιουν 2019, 00:42

barlow4 έγραψε:
SunAce16 έγραψε:

Ρε φίλε γιατί τους χαλάς το παραμύθι; Εγώ το έγραψα όχι για να δω αν ξέρουν γιατί μιλάω (που οι περισσότεροι δεν ξέρουν) αλλά για να δω αν έστω μπαίνουν στον κόπο να φιλτράρουν κάποια πράγματα.

ε σαν τι να φιλτραρουμε που σε οποιο site γραφει για τα χαρακτηριστικα του τον βγαζει χονδρο?
και το wiki και foxsports,sofifa,fifaindex και γενικα οποιο site ανοιξεις τον εχει κοντοχοντρο.ε και το εχει κ το προγουλι του, δεν ειναι ψεμα.
οτι δεν ξερω φυσικα δεν ξερω.εδω δεν ξερω αλλους κ αλλους.τον αβιλα θα ξερω?μπορει να ειναι παικταρας.αλλα κ λιγο θερμοσιφωνας ειναι..
υγ.macho δωσε κατι.παει να χαθει η αρμονια του φορουμ.


Βαρυκόκαλος
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3107
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 11 Ιουν 2019, 00:45

Dimg4 έγραψε:Δε μπορω να πω περισσοτερα. Απλα εχω καλες πηγες οτι το σωστο νιμου εαν κανει καλο μπουκιτσι, συνηθως κανει και καλο μησιγα

Επιπεδο..:lol::lol::lol:
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27831
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 11 Ιουν 2019, 00:46

Hermann έγραψε:Ανέβασε στορυ από ρεστοράν στη Μπαρτσελόνα ο Γιώργης γράφοντας "βρε Τασούλη μου, let my have my dinner" ταγκαροντας τον αναφερθέντα που απότι βλέπω είναι μάνατζερ με έδρα(;) Λονδίνο και Άμστερνταμ (κρίνοντας από το προφίλ του στο ινστα) και ταγκαροντας και το transfermarkt...

Καταλαβαινω...

Θα μαμησει ο πετρος...:lol::lol::lol:
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27831
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Τρί 11 Ιουν 2019, 00:50

Hermann έγραψε:Ανέβασε στορυ από ρεστοράν στη Μπαρτσελόνα ο Γιώργης γράφοντας "βρε Τασούλη μου, let my have my dinner" ταγκαροντας τον αναφερθέντα που απότι βλέπω είναι μάνατζερ με έδρα(;) Λονδίνο και Άμστερνταμ (κρίνοντας από το προφίλ του στο ινστα) και ταγκαροντας και το transfermarkt...



https://www.transfermarkt.com/seg-sports-entertainment-group/beraterfirma/berater/586
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10205
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Hermann » Τρί 11 Ιουν 2019, 00:52

sourmenetes έγραψε:
Hermann έγραψε:Ανέβασε στορυ από ρεστοράν στη Μπαρτσελόνα ο Γιώργης γράφοντας "βρε Τασούλη μου, let my have my dinner" ταγκαροντας τον αναφερθέντα που απότι βλέπω είναι μάνατζερ με έδρα(;) Λονδίνο και Άμστερνταμ (κρίνοντας από το προφίλ του στο ινστα) και ταγκαροντας και το transfermarkt...

Καταλαβαινω...

Θα μαμησει ο πετρος...:lol::lol::lol:


Έπεσε μέσα το παιδί :lol:
Ωραίος σνουφ.

Άκυρο: ας αλλαχτεί επιτέλους το όριο για εικόνες ρε παιδιά. 256kbit είναι πολύ λίγα για εικόνες! Δε μπορώ να ανεβάσω screenshot
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3490
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Τρί 11 Ιουν 2019, 00:52

Μανατζερ του λαμπρου πρεπει να ειναι
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Καλοκαιριού 2019

Δημοσίευσηαπό Mpoz » Τρί 11 Ιουν 2019, 00:53

Άβαταρ μέλους
Mpoz
 
Δημοσιεύσεις: 798
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 00:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες