Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:47

Cantona4 έγραψε:
PAOKevolution έγραψε:
Gawain1978 έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι ο Γιώργης αφουγκραζεται τον κόσμο και τις αντιδράσεις του αλλά από την άλλη πχ όταν έχουμε νέο τεχνικό διευθυντή τί να γυρίσει να του πει;
Μην φέρνεις Μπονατινι γιατί δεν συμφωνούν όλοι οι οπαδοί μας;
Ότι στο PAOKMANIA έχει γίνει πόσες φορές της τανας επειδή οι μισοί προτιμούν Μπεργκ,το ένα τρίτο Μπονατινι,το ένα πέμπτο δεν θέλει φορ αλλά χαφ κτλπ;
Γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει να αποδεχτούμε τις επιλογές του τεχνικού διευθυντή και να τον κρίνουμε στο τέλος της σεζόν.



Δε διαφωνω σε αυτο που λες.Απλως ο Σαββιδης τα σκαει επομενως σου λεει 30+ χρονια εχω να παρω πρωταθλημα δεν ειναι ωρ αγια δοκιμες.Σιγουρα δινουν λογο στον Μπρανκο απλως δε ξερω κατα πόσο θα παρουν στα σοβαρα την προταση του οταν προκειται για παικτη ανετοιμο οταν σε ενα μηνα παιζεις ντερμπυ.

Ανέτοιμος ο Μπονατίνι που έπαιξε με Τότεναμ μέσα Νοέμβρη και κάνει προπονήσεις για Πρέμιερ Λίγκ και έτοιμος ο Μπέργκ που παίζει στην Αραπιά..Τελικά ποιος ξέρει καλύτερα ο τεχνικός διευθυντής, ο Σαββίδης ή εγώ και εσύ?


Προφανως και δεν ξερω καλυτερα απο κανενα που κανει τη δουλεια του μεσα στην ΠΑΕ.Ναι φιλε μου ανετοιμος σημαινει δεν εχω ματς στα ποδια μου οχι κανω προπονησεις.Και ο Σταφ κανει προπονησεις δε λεει κατι αυτο.Ο Μπεργκ ειναι πολυ πιο ετοιμος και πολυ πιο ευκολα θα κολλησει στην ενδεκαδα.Περα οτι τον σιχαινομαι λογω γεγονοτων τον παραδεχομαι οτι ειναι παικταρας και δε με νοιαζει που ειναι 32 ετων τα κολλαει και με μαγκουρα.
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2675
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό pagotatzis » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:49

Να πω και εγώ την άποψη μου περί αυτούς όλους που έχουν όλες αυτές τις Inside πληροφορίες
Τόσα χρόνια εδώ , κάρι κατάλαβα και εγώ
Μου αρέσετε και όλοι γουστάρουμε αυτά τα ποστ σας γιατί εμψυχώνουν το φόρουμ και μας γλυκαίνουν έστω και λόγο
σε αυτές τις γ@μημε@@@ μεταγραφικές περιόδους που ζούμε με την ΠΑΕ μας !

Αλλά , δεν πάει να πει ότι πρέπει και να τα πιστέψουν όλοι
Εγώ νομίζω ότι κανένας εδώ μέσα δε ξέρει κάτι 100%
Μόνο αν είναι κάποιος από την διοίκηση !

Καινκαποιονννα γνωρίζεις από μέσα δεν νομίζω να σου πει κάτι 100%
Θα το σκεπάσει λίγο θα το φέρει από εδώ θα το φέρει από εκεί για να μην βγει πρώτα τα έξω
Άβαταρ μέλους
pagotatzis
 
Δημοσιεύσεις: 3418
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:38
Τοποθεσία: Oberderdingen

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:51

Για φέτος θεωρώ κι εγώ ότι ο Berg θα προσφέρει περισσότερα στον ΠΑΟΚ απ' ότι ο Βραζιλιάνος. Για 2,5 χρόνια δεν τον θέλω. Για 1,5 τον ανέχομαι. Αρκεί βέβαια να μην πληρώσουμε ρήτρα στον ΠΑΟ
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:52

Ρε παιδια και οι δημοσιογραφοι ανθρωπους μεσα και γυρω απο την ΠΑΕ ρωτανε και παιρνουν πληροφοριες δεν τα βγαζουν απο το μυαλο τους,ο Πετρωτος εξαιρειται,η φαντασια του ειναι εκτος ανταγωνισμου,γι'αυτο και κανεις δεν πρεπει να κρινεται αυστηρα,τουλαχιστον για αυτο τον λογο και καπως ετσι δεν αξιζουν προσωπηκες αντιπαραθεσεις επι αυτου.
Τελευταία επεξεργασία από joshua και Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Tupac » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:52

ToEvaggelio
@ToEvaggelio
Σημερινές πληροφορίες από την Αγγλία θέλουν τον Ουάρντα να βρίσκεται πολύ κοντά στην Γουέστ Μπρόγμουιτς. Πληρώνοντας το μπάι άουτ ή όχι δεν διευκρινίζεται, τουλάχιστον στη παρούσα φάση. Μάλιστα λένε πως το πρόσφατο ταξίδι του Μπράνκο στο Λονδίνο είχε σχέση και με τον... Ουάρντα!!
Άβαταρ μέλους
Tupac
 
Δημοσιεύσεις: 1389
Εγγραφή: Σάβ 25 Ιουν 2016, 11:15

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό theodorosstefan » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:52

Λέτε να έρθει το θεριό από Ρωσία? Κοκοριν?
Άβαταρ μέλους
theodorosstefan
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 29 Δεκ 2014, 00:21

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό TheCursed » Σάβ 12 Ιαν 2019, 21:56

ευχαριστω prax να σαι καλα.
TheCursed
 
Δημοσιεύσεις: 1967
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2014, 23:55

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Σάβ 12 Ιαν 2019, 22:00

Παιδες το φαουλ τις δοιηκησης ειναι πως δεν εχει φερει ακομα χαφ και να ψαχναμε τον δευτερο τωρα οταν ξερουμε εδω και ενα μηνα πως wernbloom ειναι off για τη σεζον. Του επιθετικου δεν με πειραζει να παει και για τελος μεταγραφικης περιοδου. Αλλα ακουω πως θα εχουμε μεχρι Δευτερα σε λιγοτερο απο εβδομαδα απο φυγη Prijo επιθετικο και εκει που εχουμε μονο 2 χαφ που δεν πρεπει να παιζουν μαζι απλως ακουγεται οτι θα παρουμε. Μακαρι να ειναι κατι πολυ καλο αυτο που θα παρουμε να δικαιολογει τις καθυστερησεις. Αυριο με το καλο να δουμε αντιδραση και λιγο μπαλα και διπλο και ο Ακπομαρος να κλεισει στοματα για το εαν χρειαζομαστε φορ ή οχι.
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Σάβ 12 Ιαν 2019, 22:00

DimitrisS έγραψε:Μπαρλοου παιζει να μπαινουν ατομα για σενα στο φορουμ και οχι για τον ΠΑΟΚ; Τι γινεται;

Είμαι πολύ ερωτικός.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Σάβ 12 Ιαν 2019, 22:04

PAOKevolution έγραψε:
Gawain1978 έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι ο Γιώργης αφουγκραζεται τον κόσμο και τις αντιδράσεις του αλλά από την άλλη πχ όταν έχουμε νέο τεχνικό διευθυντή τί να γυρίσει να του πει;
Μην φέρνεις Μπονατινι γιατί δεν συμφωνούν όλοι οι οπαδοί μας;
Ότι στο PAOKMANIA έχει γίνει πόσες φορές της τανας επειδή οι μισοί προτιμούν Μπεργκ,το ένα τρίτο Μπονατινι,το ένα πέμπτο δεν θέλει φορ αλλά χαφ κτλπ;
Γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει να αποδεχτούμε τις επιλογές του τεχνικού διευθυντή και να τον κρίνουμε στο τέλος της σεζόν.



Δε διαφωνω σε αυτο που λες.Απλως ο Σαββιδης τα σκαει επομενως σου λεει 30+ χρονια εχω να παρω πρωταθλημα δεν ειναι ωρ αγια δοκιμες.Σιγουρα δινουν λογο στον Μπρανκο απλως δε ξερω κατα πόσο θα παρουν στα σοβαρα την προταση του οταν προκειται για παικτη ανετοιμο οταν σε ενα μηνα παιζεις ντερμπυ.

ρε παιδια μισο λεπτο.

και οι δυο συμφωνειτε πως ο γιωργης η ο ιβαν φερνει τους παικτες. Αυτο πως σας φαινεται? υγιες? δηλαδη αυτο που οι ιδιοι πιστευετε οτι γινεται σας φαινεται να ειναι το ενδεδειγμενο? γιατι και εγω το αναρωτιεμαι και σκαω με αυτην την κατασταση. αν θελουν να αποφασιζουν αυτοι γιατι πληρωνουν αθλητικο διευθυντη? αφου δεν διευθυνει αλλα συμβουλευει.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Cantona4 » Σάβ 12 Ιαν 2019, 22:05

Δε διαφωνω σε αυτο που λες.Απλως ο Σαββιδης τα σκαει επομενως σου λεει 30+ χρονια εχω να παρω πρωταθλημα δεν ειναι ωρ αγια δοκιμες.Σιγουρα δινουν λογο στον Μπρανκο απλως δε ξερω κατα πόσο θα παρουν στα σοβαρα την προταση του οταν προκειται για παικτη ανετοιμο οταν σε ενα μηνα παιζεις ντερμπυ.[/quote]
Ανέτοιμος ο Μπονατίνι που έπαιξε με Τότεναμ μέσα Νοέμβρη και κάνει προπονήσεις για Πρέμιερ Λίγκ και έτοιμος ο Μπέργκ που παίζει στην Αραπιά..Τελικά ποιος ξέρει καλύτερα ο τεχνικός διευθυντής, ο Σαββίδης ή εγώ και εσύ?[/quote]

Προφανως και δεν ξερω καλυτερα απο κανενα που κανει τη δουλεια του μεσα στην ΠΑΕ.Ναι φιλε μου ανετοιμος σημαινει δεν εχω ματς στα ποδια μου οχι κανω προπονησεις.Και ο Σταφ κανει προπονησεις δε λεει κατι αυτο.Ο Μπεργκ ειναι πολυ πιο ετοιμος και πολυ πιο ευκολα θα κολλησει στην ενδεκαδα.Περα οτι τον σιχαινομαι λογω γεγονοτων τον παραδεχομαι οτι ειναι παικταρας και δε με νοιαζει που ειναι 32 ετων τα κολλαει και με μαγκουρα.[/quote]
Ο Σταφυλίδης έχει 1 συμμετοχή φέτος, ο Μπονατίνι 9 και ο Μπεργκ 16. Ναι ο Μπονατίνι με λιγότερα λεπτά και σαν αλλαγή τις περισσότερες φορές αλλά ας μην υπερβάλλουμε μόνο για να περάσουμε την άποψή μας.
Cantona4
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Δευτ 18 Ιούλ 2016, 08:40

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό nothu » Σάβ 12 Ιαν 2019, 22:07

theodorosstefan έγραψε:Λέτε να έρθει το θεριό από Ρωσία? Κοκοριν?

Φυλακή δεν είναι αυτός;
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5027
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 12 Ιαν 2019, 22:07

Πάντως και εγώ αν ήμουν ιδιοκτήτης ελληνικής ομάδας και μου έλεγε ΤΔ να δώσω 4 μυρια για παίκτη με τα κατορθώματα Μπονατινι αν μη τι άλλο θα του ζητούσα να προσπαθήσει πολύ για να με πείσει.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Σάβ 12 Ιαν 2019, 22:08

buffalobill4 έγραψε:
PAOKevolution έγραψε:
Gawain1978 έγραψε:Εγώ πιστεύω ότι ο Γιώργης αφουγκραζεται τον κόσμο και τις αντιδράσεις του αλλά από την άλλη πχ όταν έχουμε νέο τεχνικό διευθυντή τί να γυρίσει να του πει;
Μην φέρνεις Μπονατινι γιατί δεν συμφωνούν όλοι οι οπαδοί μας;
Ότι στο PAOKMANIA έχει γίνει πόσες φορές της τανας επειδή οι μισοί προτιμούν Μπεργκ,το ένα τρίτο Μπονατινι,το ένα πέμπτο δεν θέλει φορ αλλά χαφ κτλπ;
Γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει να αποδεχτούμε τις επιλογές του τεχνικού διευθυντή και να τον κρίνουμε στο τέλος της σεζόν.



Δε διαφωνω σε αυτο που λες.Απλως ο Σαββιδης τα σκαει επομενως σου λεει 30+ χρονια εχω να παρω πρωταθλημα δεν ειναι ωρ αγια δοκιμες.Σιγουρα δινουν λογο στον Μπρανκο απλως δε ξερω κατα πόσο θα παρουν στα σοβαρα την προταση του οταν προκειται για παικτη ανετοιμο οταν σε ενα μηνα παιζεις ντερμπυ.

ρε παιδια μισο λεπτο.

και οι δυο συμφωνειτε πως ο γιωργης η ο ιβαν φερνει τους παικτες. Αυτο πως σας φαινεται? υγιες? δηλαδη αυτο που οι ιδιοι πιστευετε οτι γινεται σας φαινεται να ειναι το ενδεδειγμενο? γιατι και εγω το αναρωτιεμαι και σκαω με αυτην την κατασταση. αν θελουν να αποφασιζουν αυτοι γιατι πληρωνουν αθλητικο διευθυντη? αφου δεν διευθυνει αλλα συμβουλευει.


Δεν ειναι καλο αυτο φιλε μου αλλα στην προκειμενη περιπτωση ο ΠΑΟΚ εχει αναγκη παικτες ετοιμους και οχι παικτες ανετοιμους.Ο Μπρανκο και ο καθε Μπρανκο θα στηριχτει το καλοκαιρι οχι το χειμωνα που καιει η μπαλα.Τωρα λιγοι ξερουν τι ΑΚΡΙΒΩΣ εχει αναγκη ο ΠΑΟΚ.Ετσι πιστευω εγω.Τωρα αν φτασει το καλοκαιρι και ο Αθλητικος Διευθυντης δεν εχει λογο,ενταξει δε θα μαρεσει αλλα εμπιστευομαι τον μικρο.
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2675
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 12 Ιαν 2019, 22:09

4 εκ???

Που ακουστηκε αυτο???
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες