Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Κυρ 13 Ιαν 2019, 00:48

Που κανεις δεν εγγυαται οτι Μπεργκ=Πρωταθλημα.

1000 φορες ενας παικτης που θα ειναι και του ρονου βασικος παρα ενας 33 για ενσημα.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Notorious4 » Κυρ 13 Ιαν 2019, 00:52

barlow4 έγραψε:ρε παλαιολογε εχεις φαει σκαλωμα ρε φιλε.τι πραμα ειναι αυτο?
οκ παικταρας ο μπεργκ, γκολτζης κλπ κανεις δε διαφωνει.δυο χρονια ομως ηταν χαλαρουιτα μπαλιτσα σε αστειο πρωταθλημα.αν το πεις πρωταθλημα.ειναι 33 και και γνωστος γυαλινος.και ζηταει να εναν σκασμο λεφτα απ'οτι λενε για να το εχουμε ντε και καλα εδω μεχρι τα 35+ του.μπορει δε μπορει.
Σου εγγυηθηκε εσενα κανενας οτι δε θα τραυματιστει μετα απο τετοιο διετη χαβαλε οταν ερθει εδω με τα δρεπανια τα κορακια και τα χωραφια?Θα μπει αμεσως να παιξει μετα απο δυο χρονια χαλαρης μπαλιτσας?Εη μηοως εχει καποιο συμβολαιο με το πρωταθλημα?Τον παρουσιαζεις σαν σιγουρη και αχαστη συνταγη επιτυχιας ρε παιδι μου.μυστηριο πραμα.
οταν παιρνεις εναν παικτη υποτιθεται κοιτας τα παντα.Δηλαδη ρε πουστη μου μοιαζει σαν να το κανετε επιτηδες ωρες ωρες.δε μου παιρνετε τον επιθετικο μου και εγω θα λεω οτι ολοι οι αλλοι ειναι σκατα σκατα σκατα.
υγ.επισης αυτο το "εγω ζηταω πρωταθλημα" ε ειναι παιδιαστικο συγνωμη κιολας.εγω δηλαδη που γουσταρω και μπονατινι δε θελω πρωταθλημα.θελω ο κυριος ιγνατιεβιτς να κανει οικονομια.δε θελω πρωταθλημα.καλα ειμαστε κ ετσι.μπονατινι=νοικοκυριο.μπεργκ=πρωταθλημα και σπαταλες.σε ποιον να το πεις δηλαδη.



Αν σκεφτείς ότι πέρσι το χειμώνα είχε 150 ποστ για τον Μασούντ , φέτος τα πάει άριστα.

Πάντως εγώ την δεδομένη στιγμή Μπέργκ προτιμώ.
Άβαταρ μέλους
Notorious4
 
Δημοσιεύσεις: 958
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2015, 21:38

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό theodorosstefan » Κυρ 13 Ιαν 2019, 00:53

Pierre michel lasogga έχει ακουστεί κάτι?
Άβαταρ μέλους
theodorosstefan
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 29 Δεκ 2014, 00:21

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Κυρ 13 Ιαν 2019, 00:56

αν ειναι να ερθει ο μπεργκ καλως να ορισει.αυτο το μηδενισμο γυρω απο οτιδηποτε αλλο που δε μας αρεσει δεν καταλαβαινω?ειναι σαν να μη σου κανει ξερωγω η γυναικα σου κατσικακι( που κανεις δε σου εγγυαται οτι δε βρωμαει,ειδικα οταν ειναι εισαγωγη απο γκατζολια) και να λες οτι το παστιτσιο ειναι το χειροτερο φαγητο του κοσμου.καπου δηλαδη λιγο μετρο.
το παληκαρακι και ωραια στοιχεια εχει και ωραιο βιογραφικο και δοκιμασμενο σε δυσκολες συνθηκες ειναι και προοπτικη εχει.δεν ειναι ο τριτος σκορερ της μοζαμβικης.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Notorious4 » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:01

Όποιον και να φέρουμε Πρίγιοβιτς δεν θα είναι και εννοείται θα γίνονται συγκρίσεις για αρκετό καιρό.

Όποιος και να έρθει θα χρειαστεί βοήθεια από τα χαφ και εγώ πιστεύω πως εκεί πρέπει να γίνει η καλύτερη μεταγραφή μας παρά στο φορ.
Άβαταρ μέλους
Notorious4
 
Δημοσιεύσεις: 958
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2015, 21:38

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:01

barlow4 έγραψε:αν ειναι να ερθει ο μπεργκ καλως να ορισει.αυτο το μηδενισμο γυρω απο οτιδηποτε αλλο που δε μας αρεσει δεν καταλαβαινω?ειναι σαν να μη σου κανει ξερωγω η γυναικα σου κατσικακι και να λες οτι το παστιτσιο ειναι το χειροτερο φαγητο του κοσμου.καπου δηλαδη λιγο μετρο.
το παληκαρακι και ωραια στοιχεια εχει και ωραιο βιογραφικο και δοκιμασμενο σε δυσκολες συνθηκες ειναι και προοπτικη εχει.δεν ειναι ο τριτος σκορερ της μοζαμβικης.


Μπράβο ρε Μπάρλοου, έθιξες τον κυριότερο λόγο καυγάδων μεταξύ μας.

Ότι δεν μας αρέσει εμάς αμέσως στην υπερβολή. Μπαίνω μερικές φορές και μου ανεβαίνει η πίεση. Μερικοί έχουν βγάλει άχρηστους ΟΛΟΥΣ τους παίκτες μας, τον προπονητή μας, την διοίκηση, τον τεχνικό διευθυντή, και όλους τους μεταγραφικούς μας στόχους.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3293
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:02

barlow4 έγραψε:αν ειναι να ερθει ο μπεργκ καλως να ορισει.αυτο το μηδενισμο γυρω απο οτιδηποτε αλλο που δε μας αρεσει δεν καταλαβαινω?ειναι σαν να μη σου κανει ξερωγω η γυναικα σου κατσικακι( που κανεις δε σου εγγυαται οτι δε βρωμαει,ειδικα οταν ειναι εισαγωγη απο γκατζολια) και να λες οτι το παστιτσιο ειναι το χειροτερο φαγητο του κοσμου.καπου δηλαδη λιγο μετρο.
το παληκαρακι και ωραια στοιχεια εχει και ωραιο βιογραφικο και δοκιμασμενο σε δυσκολες συνθηκες ειναι και προοπτικη εχει.δεν ειναι ο τριτος σκορερ της μοζαμβικης.



Δεν εχεις αδικο σαυτο που λες Μπαρλοου απλως ο καθενας εχει τα θελω του.Σε προηγουμε (παλιο) σχολιο ειχα πει οτι καλο ειναι να εχουμε ''αγαπες'' για καποιους παικτες απλως να εχουμε στην ακρη του μυαλου μας οτι μπροει να ερθει καποιος που να μη μας αρεσει.Σαυτην την περιπτωησ δεν αναθεματιζουμε επειδη δεν εγινε το δικο μας..Εν ολιγοις δεν ειναι κακο ο καθενας να θελει καποιον παραπανω απο εναν αλλον. :pano:
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2588
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό giapas » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:04

Δε το κάνει μόνο ο παλαιολόγος. Ο οποιοσδήποτε βλέπει ότι δε γίνεται το δικό του μιλάει για λάθος επιλογές, εγκλήματα, παραλειψεις και κακό σχεδιασμό.

Μαράζι Έχω να ακούσω έναν Παοκτση που να μη ξέρει και να μην άκουσε . Όλοι τα ξέρουν όλα.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:04

barlow4 έγραψε:ρε παλαιολογε εχεις φαει σκαλωμα ρε φιλε.τι πραμα ειναι αυτο?
οκ παικταρας ο μπεργκ, γκολτζης κλπ κανεις δε διαφωνει.δυο χρονια ομως ηταν χαλαρουιτα μπαλιτσα σε αστειο πρωταθλημα.αν το πεις πρωταθλημα.ειναι 33 και και γνωστος γυαλινος.και ζηταει να εναν σκασμο λεφτα απ'οτι λενε για να το εχουμε ντε και καλα εδω μεχρι τα 35+ του.μπορει δε μπορει.
Σου εγγυηθηκε εσενα κανενας οτι δε θα τραυματιστει μετα απο τετοιο διετη χαβαλε οταν ερθει εδω με τα δρεπανια τα κορακια και τα χωραφια?Θα μπει αμεσως να παιξει μετα απο δυο χρονια χαλαρης μπαλιτσας?Εη μηοως εχει καποιο συμβολαιο με το πρωταθλημα?Τον παρουσιαζεις σαν σιγουρη και αχαστη συνταγη επιτυχιας ρε παιδι μου.μυστηριο πραμα.
οταν παιρνεις εναν παικτη υποτιθεται κοιτας τα παντα.Δηλαδη ρε πουστη μου μοιαζει σαν να το κανετε επιτηδες ωρες ωρες.δε μου παιρνετε τον επιθετικο μου και εγω θα λεω οτι ολοι οι αλλοι ειναι σκατα σκατα σκατα.
υγ.επισης αυτο το "εγω ζηταω πρωταθλημα" ε ειναι παιδιαστικο συγνωμη κιολας.εγω δηλαδη που γουσταρω και μπονατινι δε θελω πρωταθλημα.θελω ο κυριος ιγνατιεβιτς να κανει οικονομια.δε θελω πρωταθλημα.καλα ειμαστε κ ετσι.μπονατινι=νοικοκυριο.μπεργκ=πρωταθλημα και σπαταλες.σε ποιον να το πεις δηλαδη.


τεκμηριωμενα μιλησα(το παρουσιαζεις λες και μονο εγω κανω λογο!) με επιχειρηματα και φυσικα δεν εκανα λογο πουθενα για αχαστο,το αντιθετο,για ελαχιστοποιηση του ρισκου μιλησα.
δεν εχουμε καλα καλα ενταξει τους παιχτες του καλοκαιριου,που καποιοι ειχαν και συμμετοχες
και θα ενταξουμε καποιον αενεργο παιχτη σε αυτην την συγκυρια(το καλοκαιρι καλως να ορισουν τετοιοι παιχτες)

δεν καταλαβαινω τι θεμα υπαρχει,αυτονοητο νομιζω ειναι.
και ξαναλεω δεν υπαρχουν δεδομενα πουθενα,το γραψα παραπανω το γραφω και τωρα,μπορει αυτος ο μπονατινι να μπει γρηγορα και να βγει λιρα εκατο ή ο μπεργκ να μην...
αλλα δεν γινεται λογος εδω για την εξαντληση των πιθανοτητων,αλλα για την πιο πιθανη περιπτωση
και η λογικη λεει πως παιχτης που επαιξε,τον ξερουμε τι μπορει να δωσει ειναι ενεργος σε εθνικη και εστω σε αυτο το πρωταθλημα που παιζει εχει περισσοτερες πιθανοτητες να ενταχθει στην ομαδα με προπονητη λουτσεσκου.τπτ αλλο
αν αυτος ηταν χαλαρουιτα ο αλλος ενα χρονο εκανε μονο προπονησεις σχεδον.αλλα ζηταμε ο λουτσεσκου να τον ενταξει και αμεσα.με την φιεστα να ξεκινα σε 4 μηνες και τα ντερμπι σε ενα
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:04

συμφωνω για τα χαφ.εδω κ 2 χρονια τουλαχιστον εκει ειναι χαλια η ομαδα.
οσο για τον πριγιοβιτς σιγα στο βιογραφικο που ειχε πριν ερθει.δυο κλασεις κατω απο του καθε μπονατινι κ πηρε ψιλομπρος σε ανυπαρκτη τουρκικη στα 26 του , για να συνεχισει ως β' βιολι κ λουστρος του νικολιτς , μεχρι να ερθει εδω.κ παρ'ολα αυτα δε διδασκομαστε τιποτα απο το παραδειγμα του.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό paoki_ » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:05

Γιωργοβιτς τωρα με λατινικους ρυθμους να παιζουν απο πισω[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190112/c2b091b0e8954ecc5f199cd65be6ea6c.jpg[/img]

Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
paoki_
 
Δημοσιεύσεις: 928
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2010, 11:08

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό theodorosstefan » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:05

Pierre lasogga ακούστηκε κάτι γιαυτον?
Άβαταρ μέλους
theodorosstefan
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Δευτ 29 Δεκ 2014, 00:21

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό mbison » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:06

Koνοπλιανκα κουμπωνει ωραια
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5152
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό PAOKevolution » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:07

barlow4 έγραψε:συμφωνω για τα χαφ.εδω κ 2 χρονια τουλαχιστον εκει ειναι χαλια η ομαδα.
οσο για τον πριγιοβιτς σιγα στο βιογραφικο που ειχε πριν ερθει.δυο κλασεις κατω απο του καθε μπονατινι κ πηρε ψιλομπρος σε ανυπαρκτη τουρκικη στα 26 του , για να συνεχισει ως β' βιολι κ λουστρος του νικολιτς , μεχρι να ερθει εδω.κ παρ'ολα αυτα δε διδασκομαστε τιποτα απο το παραδειγμα του.



Δεν νομιζω να λεει κανεις το αντιθετο..Ουτως η αλλως δε μετραει η γνωμη μας στην τελικη αποφαση για παικτη.Απλως κοιτας στην προκειμενη περιπτωση το μικροτερο ρισκο..Και οπως ειπε ενας φιλος μου ο Λουτσεσκου ειναι ανθρωπος που δεν παιρνει μεγαλα ρισκα..
ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ 1926
Άβαταρ μέλους
PAOKevolution
 
Δημοσιεύσεις: 2588
Εγγραφή: Τετ 01 Φεβ 2017, 17:41

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2018

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Κυρ 13 Ιαν 2019, 01:07

αυτονοητο ειναι οτι ειναι ανενργος ο μπονατινι που ηταν στη δεκαοκταδα ομαδας της πρεμιερσιπ και δεν ειναι ανενεργος καποιος που σουταρε καμηλες κ τον μαρκαραν βεδουινοι?
ελαχιστοποιηση ρισκου ειναι ενας παικτης που καθε τρεις αγωνιστηκες οταν ηταν εδω κατι παθαινε?
τεκμηριωση ειναι αυτο?
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες